رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

آلاه دنیادان گئدنریزه رحمت السین. icon_gol.gif

من بویوه بابام همیشه بیزی دعا النده دئیردی: الاه سنی ساخلاسین.... دیلینن دوشمیردی.:hanghead:

دونن گدمیشدیم یولاداشیم آناسی ختمیندا، مامانیسی جوانیدی. بیلیرم که اوشاخلاری‌نا آغیر غم‌دی. اما اورئیم چخ اولونین قوجا آنانن آتاسی یاندی. دونن بویوه آتامین سوزی یادیما گلیر مدام.

ددیم گلیم منده سیز عزیز دوسلاری بابامین دیلینجن دعا السم که:آالاه سیزی آتانن آنالاریزا ساخلاسین. :icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 6.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آلاه دنیادان گئدنریزه رحمت السین. icon_gol.gif

من بویوه بابام همیشه بیزی دعا النده دئیردی: الاه سنی ساخلاسین.... دیلینن دوشمیردی.:hanghead:

دونن گدمیشدیم یولاداشیم آناسی ختمیندا، مامانیسی جوانیدی. بیلیرم که اوشاخلاری‌نا آغیر غم‌دی. اما اورئیم چخ اولونین قوجا آنانن آتاسی یاندی. دونن بویوه آتامین سوزی یادیما گلیر مدام.

ددیم گلیم منده سیز عزیز دوسلاری بابامین دیلینجن دعا السم که:آالاه سیزی آتانن آنالاریزا ساخلاسین. :icon_gol:

الله رحمت السین

سیزی ده سلامت اولاسیز

• Like 5
لینک به دیدگاه
آلاه دنیادان گئدنریزه رحمت السین. :icon_gol:

الله رحمت ائلسین...:icon_gol:

ایشالله که همیشه ساغ و سلامت اولاسیز :icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
اقا مهدی الان این اهنگ مربوط به اذربایجان بود دیگه...:ws3::ws28:

نخیرم ترکی بود معنیش این میشه اذربایجان بیداره از آمریکا بیزاره:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...