رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 6.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آقا اَبول دوز دیئرلر آرتاش.. اوتو تبریزده.. بیردا فقط اولملی یِردی:banel_smiley_4:

گچن هفته دسیدون گتیرردیم اوزومونن:w16:

ساغولاسیز و خوش اولاسیز...

اگر وقتیم اولسا اوزوم اردیبهشت گَلَجادیم آذربایجان طرفینده... یا تبریز یا زنوز یا اسکو :ws3::w58: :w000:

• Like 2
لینک به دیدگاه
آقا اَبول دوز دیئرلر آرتاش.. اوتو تبریزده.. بیردا فقط اولملی یِردی:banel_smiley_4:

برای کسب علم گلمیم؟:ws3:

آخی بیر سری نقاط مثبتی وار اورانین دانشگاهلارین:5c6ipag2mnshmsf5ju3البته سورالارا ایندیه یوخ

نقاط مثبت که وار... آما منفی سی چخ دی:ws3:

دانشگاهدا بی یولداشیم واریدی (ترک)، چخ هوشلی اوغلانیدی، چخ دا درس اوخویدی(:w58:)، اما فارسی دانیشمائین ضعیفیدی... لیسانسی زورنن توتدی (بش آلتی ترم اولدی)، دای فوق لیسانسی گدی ترکیه‌دَ اوخودی... الان چخ راضی‌دی... هم نمره‌لری هم دوسلاریسی اوچون.

بیز ورودی‌میز یاریسی ترکیدی...آما دریغ از یک مقدار شعور از جانب اساتید محترمه!!

امیرکبیر اوجوریدی دای گئور باقیسی نجوردی:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من اوزوم اصلا تهرانی سویمورم :5c6ipag2mnshmsf5ju3اگر خارجه افتخار وئرسم گئدجام خارجه:ws28:

منده اوغلوما آلمارام سنی قالاسان اوده هن:icon_razz::ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه

نقاط مثبت که وار... آما منفی سی چخ دی:ws3:

دانشگاهدا بی یولداشیم واریدی (ترک)، چخ هوشلی اوغلانیدی، چخ دا درس اوخویدی(:w58:)، اما فارسی دانیشمائین ضعیفیدی... لیسانسی زورنن توتدی (بش آلتی ترم اولدی)، دای فوق لیسانسی گدی ترکیه‌دَ اوخودی... الان چخ راضی‌دی... هم نمره‌لری هم دوسلاریسی اوچون.

بیز ورودی‌میز یاریسی ترکیدی...آما دریغ از یک مقدار شعور از جانب اساتید محترمه!!

امیرکبیر اوجوریدی دای گئور باقیسی نجوردی:ws3:

یاخچی ائلدی گئدی منده ائلیه بوسم گئدرم قالانین آری یئرده اوخویارام والا:w16:

بعضی آدام کم شعور اولار گره ظرفیت شعورلارین یوخار آپاراخ:ws3:

پس من اورا گلسم دعوا چیخاجاخدی:ws28:بیری تورک یا لهجه یا ... سوز دئسه دا یاخجی اشهدین اوخویا:ws28:

شهید بهشتی یا خود دانشگاه تهراندا بوجوری؟

• Like 1
لینک به دیدگاه

یاخچی ائلدی گئدی منده ائلیه بوسم گئدرم قالانین آری یئرده اوخویارام والا:w16:

بعضی آدام کم شعور اولار گره ظرفیت شعورلارین یوخار آپاراخ:ws3:

پس من اورا گلسم دعوا چیخاجاخدی:ws28:بیری تورک یا لهجه یا ... سوز دئسه دا یاخجی اشهدین اوخویا:ws28:

شهید بهشتی یا خود دانشگاه تهراندا بوجوری؟

:ws28:

سیز اگر بیزینن هم ورودی اولسیدیز، اوندا استادلاریمیز یا ترکی اورگشیردیلر یا گدردیلر خارج‌هَ:ws28:

والا اولاری بیلمیرم.. من فقط اوز دانشکده‌میز استادلاری تانیرام:ws3: البته هَی‌یردَه بی‌شعور و باشعور واردی، اما بیزدَ اصلا باشعور وجودی یوخودی.:w58:

• Like 2
لینک به دیدگاه
:ws28:16ایل فرق ائلرها والله

آرتاش بالام!!! آدام نقد اوغلانی قویماز گده نسیه اوغلان دالینجان... آقا اَبولین اوغلانی یاپیش، قویما قاچسا:w02: اوننانسورا گد تهرانا(گَل) پروفسور اُل :whistle:

• Like 3
لینک به دیدگاه
آرتاش بالام!!! آدام نقد اوغلانی قویماز گده نسیه اوغلان دالینجان... آقا اَبولین اوغلانی یاپیش، قویما قاچسا:w02: اوننانسورا گد تهرانا(گَل) پروفسور اُل :whistle:

آی یاشا قردش سن ده بولسینه:ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سیز اگر بیزینن هم ورودی اولسیدیز، اوندا استادلاریمیز یا ترکی اورگشیردیلر یا گدردیلر خارج‌هَ:ws28:

والا اولاری بیلمیرم.. من فقط اوز دانشکده‌میز استادلاری تانیرام:ws3: البته هَی‌یردَه بی‌شعور و باشعور واردی، اما بیزدَ اصلا باشعور وجودی یوخودی.:w58:

بیزم کیلاسدا غیر بومی یانی غیر تورک چوخیدی اولده آز قالیردیلار من سالالار اشیه اما سورا من اولاری سالدیم اشیه توبه ائلدیلر گلدیلر:ws28:

سیزین شانسیز یوخیدی اونا خاطیر:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
بیازدا قدرویزی بیر بیرزین یاخچی بولسیس:ws28::ws41::persiana__hahaha:

سلام

سیز اوزوز حتما سنیز خانمزدان آزدی؟

منیم آرتاشمی تولاما گوی درسین اوخوسون

• Like 2
لینک به دیدگاه
سلام

سیز اوزوز حتما سنیز خانمزدان آزدی؟

منیم آرتاشمی تولاما گوی درسین اوخوسون

سلام:icon_gol:

یوخ اصلن :icon_razz:اما مهم دییر نشین وار گوی ایشیمی گوروم :w16:ساخلییرام بوردا اونی:gnugghender:

• Like 2
لینک به دیدگاه
بیازدا قدرویزی بیر بیرزین یاخچی بولسیس:ws28::ws41::persiana__hahaha:

مادر بزرگ اولارامدا اوندا:ws28:دوزدی خانمیلار قوجالمازلار:ws28:

:ws28:هئچ نقد نسیه ایستمیرم واللهی:ws28:آقا سهندین اوغلی ایندی مهدیه گئدر گودسم من قوجالام :ws28:

آی یاشا قردش سن ده بولسینه:ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...