رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

البته بیری اوزاخ آشنادی...بیریدَ ک یولداشیمدی گوندَ دییر گَل،اما اوضومنن گلمیر...:hanghead:

رجبدَ بالاجا بی ادبلی واریا....ترکیه ایدی اونا خاطر بالاجا آچیخ دونالیلار...بالاجادا بی ادبلی دانیشیر:whistle:

اشکال یوخدی همینکی تانیشیز وار اوزی چوخ یاخجیدی :w16:من هئکسی تانیمیرام هله پیس پیس ایستیرم اورگشم:ws28:

اولسون بیر سری آلارام باخارام گورم نجوردی:w02:بو بالاجا دئمازدا ائله چوخ بی شی لر وار:icon_pf (34):

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 6.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اشکال یوخدی همینکی تانیشیز وار اوزی چوخ یاخجیدی من هئکسی تانیمیرام هله پیس پیس ایستیرم اورگشم:ws28:

اولسون بیر سری آلارام باخارام گورم نجوردی:w02:بو بالاجا دئمازدا ائله چوخ بی شی لر وار:icon_pf (34):

:ws3:عیبی یوخ گدرن تاپاران :w16:

پس اول تک باخ :whistle:بیریند چخ شی لر یوخدو:ws3:....دو دا چخ شورون چیخادیر اونا خاطر فقط یکینَ باخدیم... دو خوشلامادیم

• Like 1
لینک به دیدگاه
:ws3:عیبی یوخ گدرن تاپاران :w16:

پس اول تک باخ :whistle:بیریند چخ شی لر یوخدو:ws3:....دو دا چخ شورون چیخادیر اونا خاطر فقط یکینَ باخدیم... دو خوشلامادیم

ایشالله:hapydancsmil:هله ایستیرم ایشلیم آت آلام:ws28:بولوسوز قیمتی نچه دی؟

یاخجی منطقی سوزدی:JC_thinking:بیرینه باخارام:banel_smiley_52::w127:

• Like 1
لینک به دیدگاه
ایشالله:hapydancsmil:هله ایستیرم ایشلیم آت آلام:ws28:بولوسوز قیمتی نچه دی؟

یاخجی منطقی سوزدی:JC_thinking:بیرینه باخارام:banel_smiley_52::w127:

سیزین طرفیزدَ اوجوز اولار....اما بوردا پیسی بی تومن زاد دی....معمولوسو سگیز تومن....حرفه ایسیدَ ک ییرمیدَن گِد یوخاری....

:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سیزین طرفیزدَ اوجوز اولار....اما بوردا پیسی بی تومن زاد دی....معمولوسو سگیز تومن....حرفه ایسیدَ ک ییرمیدَن گِد یوخاری....

یاخجی هله من دیردیم به قیمتی چوخدی:ws3:اما فکر الیم اصیل آت ایتسه آدام آلا بونان یوخاری اولار قیمتی:ws38:

• Like 1
لینک به دیدگاه
یاخجی هله من دیردیم به قیمتی چوخدی:ws3:اما فکر الیم اصیل آت ایتسه آدام آلا بونان یوخاری اولار قیمتی:ws38:

اولار که یوزدَن چخ اولار...سگیز یوز میلیون دا گورموشم...یانی اشیدمیشم

• Like 1
لینک به دیدگاه
اولار که یوزدَن چخ اولار...سگیز یوز میلیون دا گورموشم...یانی اشیدمیشم

یا الله:w58:بالا ائله من بیر میلیونی آلسام کافیدی:ws28:

• Like 1
لینک به دیدگاه

سگیز تومنیک...اُن تومنیک...بولار یاخچی اولار

یاخجی پس ایشلرم سورا آلام:ws3:سیز تئز آلساز عکس سالین وئرین باخاخ بیاز :ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه

به به ...سلام اولسون هامیا....:icon_gol: چوخدانیدی بورا گلممیشدیم....:ws3: یاخجیسیز دوسلار...؟ خوش گچیر؟:ws37:

سلااااااااااااااام

منده ترکم اما چوخ باشارمیرام سوز کیمین یاخچی دانیشام...منه ده اورگَدون :ws3:

سلام گوزل بالا ....:ws3: خوش گلمیسن....:icon_gol::ws37:

• Like 3
لینک به دیدگاه

قاباخ صفحه نی اوخودوم ..اِلَبیر آت آلان وار.....:whistle:منده اوشاخلیخلیغدان آت سویَرَم ...او زمان کی باغلارباغیدا مانژ گویموشدیلار ،اورا گدنده سورردیم...اوردا کنار دان باخاتلار اورانین مسئولینا دیردیلر توشرها ...نیه یاپیشمیسیز....دیردی اوزه باشاریر ....چوخ خوش گچردی .....:sigh:

آرتاش دییرم گل ایکیمیز پولاریمیزی گویاخ بیر بیری اوستونَ باهم آلاخ ....:ws3:(البته منیم هله ایندی آت پولی یوخیمدی،گره ایشلییَم....:sigh:)

• Like 3
لینک به دیدگاه
به به ...سلام اولسون هامیا....:icon_gol: چوخدانیدی بورا گلممیشدیم....:ws3: یاخجیسیز دوسلار...؟ خوش گچیر؟:ws37:

سلام گوزل بالا ....:ws3: خوش گلمیسن....:icon_gol::ws37:

ساغول آذربایجان مارالی:ws3::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
قاباخ صفحه نی اوخودوم ..اِلَبیر آت آلان وار.....:whistle:منده اوشاخلیخلیغدان آت سویَرَم ...او زمان کی باغلارباغیدا مانژ گویموشدیلار ،اورا گدنده سورردیم...اوردا کنار دان باخاتلار اورانین مسئولینا دیردیلر توشرها ...نیه یاپیشمیسیز....دیردی اوزه باشاریر ....چوخ خوش گچردی .....:sigh:

آرتاش دییرم گل ایکیمیز پولاریمیزی گویاخ بیر بیری اوستونَ باهم آلاخ ....:ws3:(البته منیم هله ایندی آت پولی یوخیمدی،گره ایشلییَم....:sigh:)

من بی یول تاپمیشام آت آلاماقا

پول دا ایستمیر:ws3:

ایستیرم کبینی می مین دنه آت ثبت اِلی یَم:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

منده اونا فیکر المیشدیم که کبین اوستونده ایستیاخ.....:ws28:

مین دانا؟ :w58: یوخ بابا هله بیرینه راضی اول .... آتلارین بیرینن طرف اوزی گویار قاچار ها.....:ws28:

هارا تورکیسن گندم بالا؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
منده اونا فیکر المیشدیم که کبین اوستونده ایستیاخ.....:ws28:

مین دانا؟ :w58: یوخ بابا هله بیرینه راضی اول .... آتلارین بیرینن طرف اوزی گویار قاچار ها.....:ws28:

هارا تورکیسن گندم بالا؟

مین دانا دئیرم بلکه بیرینی راضی اولدی:ws28:

تبریز ترکی ام:icon_redface:

سوز نجه هستی جان؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلااااااااااااااام

منده ترکم اما چوخ باشارمیرام سوز کیمین یاخچی دانیشام...منه ده اورگَدون

سلام علیکیمَ سلام...

چوخ خوش گلیپسوز....مندَ باشارمیرام دانیشام....اما بالا بالا اورگنیرم:ws3:

سلام...

خوشالیزا خداوکیلی...:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...