رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 6.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جهنمه توشجاخسانهاااااااااااااااااااا من سنن بویم:whistles:

چیه مگه رحمت ندید؟:ws3:

اله بویوه جانیان با !نده اوزون توتور !سنه دییر که درک و فهمده!:ws28::ws28::ws28:

• Like 3
لینک به دیدگاه
او آریخ الریین نجور بوغاجاخسان با!:ws28:

فریماه منه آذری اوینامالی آهنگ ده دا دان الییم!

واریمدی اوزوده چوخدی خواهش السن یولارام بیلوه:whistle:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
یاشا:hapydancsmil:

دونن بیدَنَ آت یانیمدا دِیدی یِرَ...:sad0:

نیه؟ای وای حیوان:sad0:

بو رجب کی دیسیز هارالیدی؟به نیه من آدین اشیدممیشم؟:ws38:

• Like 1
لینک به دیدگاه
نیه؟ای وای حیوان:sad0:

بو رجب کی دیسیز هارالیدی؟به نیه من آدین اشیدممیشم؟:ws38:

آسفالتدا قاچیردی...اونا خاطیر دِیدی یِرَ:sad0:

ترکیه ای....چخ معروف دو بیلمیرم نیه اشیتمَمیشَن...اُز بازیگرلریمیزدَ بَزدَن تلویزیوندا دا آدین دییلَر...

• Like 1
لینک به دیدگاه
آسفالتدا قاچیردی...اونا خاطیر دِیدی یِرَ:sad0:

ترکیه ای....چخ معروف دو بیلمیرم نیه اشیتمَمیشَن...اُز بازیگرلریمیزدَ بَزدَن تلویزیوندا دا آدین دییلَر...

حیوان ناراحات اولدوم:sad0:من آت ایستیرم:4564:

یانی اصلا اشیدممیشم:icon_pf (34):بیلیدم نیه:ws3:من هئچ تلوزیونا باخکارامکی:ws28:

• Like 1
لینک به دیدگاه
حیوان ناراحات اولدوم:sad0:من آت ایستیرم:4564:

یانی اصلا اشیدممیشم:icon_pf (34):بیلیدم نیه:ws3:من هئچ تلوزیونا باخکارامکی:ws28:

مَندَ آت ایستیرم:hanghead: دونن اُندَنَ گتیمیشدیلر کوچمیزدَ

واقعا که....گِد الان فیلمین آل باخ...چخ گوزلدی...گولملیدی...البته فیلمین آدی رجب دیا....اونا خاطر بیلسین دییلر رجب...اصل آدین بیلمیرم نَدی

• Like 1
لینک به دیدگاه
مَندَ آت ایستیرم:hanghead: دونن اُندَنَ گتیمیشدیلر کوچمیزدَ

واقعا که....گِد الان فیلمین آل باخ...چخ گوزلدی...گولملیدی...البته فیلمین آدی رجب دیا....اونا خاطر بیلسین دییلر رجب...اصل آدین بیلمیرم نَدی

کئفیز اولسون من هئچ دور و بریمده آت یوخدی:hanghead:سیزین طرفده آت چوخدی؟:sigh:

هاردان آلیم؟:ws3:به فیلمین آدین بولموسوز منه دیسیز گئت آل باخ:w000:چوخ گولملیدی؟:ws3:صمد ممد کیم دیر؟اوجور بی شی سویمورمها:w02:

• Like 1
لینک به دیدگاه
کئفیز اولسون من هئچ دور و بریمده آت یوخدیسیزین طرفده آت چوخدی؟:sigh:

هاردان آلیم؟:ws3:به فیلمین آدین بولموسوز منه دیسیز گئت آل باخ:w000:چوخ گولملیدی؟:ws3:صمد ممد کیم دیر؟اوجور بی شی سویمورمها:w02:

بیزیم طرفیمیزدَدَ یوخدو....کاروانَ خاطیر گتیمیشدیلر...:hanghead:

کلوپ دان:w02: اوجور یخ کی...رجبین اوز آدین بیلمیرم نَدی(فیلمین آدی رجبدی).... یُــــ صمد ممد کیمین دیر

• Like 1
لینک به دیدگاه
بیزیم طرفیمیزدَدَ یوخدو....کاروانَ خاطیر گتیمیشدیلر...:hanghead:

کلوپ دان:w02: اوجور یخ کی...رجبین اوز آدین بیلمیرم نَدی(فیلمین آدی رجبدی).... یُــــ صمد ممد کیمین دیر

نیه گئدیب سوارکاری اورگشمیسیز؟منیم موقعیتیم فعلا یوخدی اونا خاطیر گئده بولمورم اولین موقعیتده حتما گئدجام:ws37:سیزده گئدین اورگشین نظریمه چوخ آرامش وئرر آداما:w16:

مننننننننننننن کلوپا گئدیم؟:icon_pf (34):بابا ما دیرم آلاردا به:whistle:یاخجی هله ممد صمده تای دییر:ws28:اولار چوخ بی ادبدیلر

• Like 1
لینک به دیدگاه
نیه گئدیب سوارکاری اورگشمیسیز؟منیم موقعیتیم فعلا یوخدی اونا خاطیر گئده بولمورم اولین موقعیتده حتما گئدجام:ws37:سیزده گئدین اورگشین نظریمه چوخ آرامش وئرر آداما:w16:

مننننننننننننن کلوپا گئدیم؟:icon_pf (34):بابا ما دیرم آلاردا به:whistle:یاخجی هله ممد صمده تای دییر:ws28:اولار چوخ بی ادبدیلر

گدجیم اورگنم اما الان یخ....سربازیم گوتولسون اونان سورا بیدن یاخچی ایش اوزومَ جورویوم...اونان سورا گدرم اورگشرم....ایکیدن از یولداشلاریم اسطبل وارلاری که اورگدیلر...

نیه بی ادب؟؟؟؟؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
گدجیم اورگنم اما الان یخ....سربازیم گوتولسون اونان سورا بیدن یاخچی ایش اوزومَ جورویوم...اونان سورا گدرم اورگشرم....ایکیدن از یولداشلاریم اسطبل وارلاری که اورگدیلر...

نیه بی ادب؟؟؟؟؟

یاخجیدا پس سیزده هله منه تای موقعیتیز یوخدی:ws3:ایول کئفیز اولسون دوستلاریزین اسطبلی وار:hanghead:

بولمورمکی نم نجوردولر با:ws3:بعضی ادا لارین اوشاخلار چیخاردالار :icon_pf (34):اصلا خوشوما گلمز:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
یاخجیدا پس سیزده هله منه تای موقعیتیز یوخدی:ws3:ایول کئفیز اولسون دوستلاریزین اسطبلی وار

بولمورمکی نم نجوردولر با:ws3:بعضی ادا لارین اوشاخلار چیخاردالار :icon_pf (34):اصلا خوشوما گلمز:ws3:

البته بیری اوزاخ آشنادی...بیریدَ ک یولداشیمدی گوندَ دییر گَل،اما اوضومنن گلمیر...:hanghead:

رجبدَ بالاجا بی ادبلی واریا....ترکیه ایدی اونا خاطر بالاجا آچیخ دونالیلار...بالاجادا بی ادبلی دانیشیر:whistle:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...