رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 6.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 2 هفته بعد...

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

حیدر بابا٬ دونیا یـــــــالان دونیادی

سلیماننان٬نوحدان قــــالان دونیادی

هر کسه ده هر نه وریب آلیبـــــدی

افلاطوننان بیر قدری آد قالیبــــدی

حیدر بابا٬گــول غنچه سی خنداندی

امــــا حئیف٬اورک غذاسی قاندی

زندگانلیق٬بیر قـــــارانلیق زنداندی

بوزندانین دربچه سین آچـــان یوخ

حیدر بابا٬ گویــــلر بوتون دوماندی

گونلریمیز بیر بیربیریندن یـاماندی

بیربیریزدن آیریلمایون٬ آمـــــاندی

بیربیریزدن آیریلمایون٬ آمــــــاندی

حیدربابا٬عمروم کچدی٬گئج اولدی

• Like 1
لینک به دیدگاه
دوستان تبریزی یه سوال ؟

هر سال تابستون گشت ارشاد تو تبریز چجوریه؟ تا چه حد گیر میده ؟ تو کدوم خیابون ها بیشتر هستن؟

راه _ ولیعصر

آبرسان _ شهناز _ نصف

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 2 هفته بعد...

عزیز دوسلار! بیر سوالیم وار:w16:

اینجا کی آذربایجان غربی زندگی میکنه؟؟؟؟ میشه اطلاعاتی دارید در مورد مکان‌های گردشگری آذربایجان غربی بدید؟

طبیعتش مهتر از بخش باستانی شه برام:w16:

چند سال پیش رفتیم سمت مهاباد... میخوام امسال برم سمت شمال آذربایجان غربی... به نظرم طبیعتش قشنگتره. درست می اندیشم؟؟

جاهای باحالی میشناسید معرفی کنید بهم لطفا:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه
عزیز دوسلار! بیر سوالیم وار:w16:

اینجا کی آذربایجان غربی زندگی میکنه؟؟؟؟ میشه اطلاعاتی دارید در مورد مکان‌های گردشگری آذربایجان غربی بدید؟

طبیعتش مهتر از بخش باستانی شه برام:w16:

چند سال پیش رفتیم سمت مهاباد... میخوام امسال برم سمت شمال آذربایجان غربی... به نظرم طبیعتش قشنگتره. درست می اندیشم؟؟

جاهای باحالی میشناسید معرفی کنید بهم لطفا:w16:

سلامelahe.elahe2اورمیه لیدی ایستسز ائلیه بولرسوز سولاریزی اونان سوروشاسیز:w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام دوسلار.یاخجیسیز؟فطر بایرامییز موبارک.من اینده موبایلینان آن اولموشام چوخ توضیح ورمرم،اما چشم صاباح گلرم کامل دییرم.اگه طبیعت دالیجاسیز جنوب آذربایجان غربی ده سردشته الدن ورمرین...سیز اوزویوز هارالیسیز؟صاباح هاردان سورا گلجیم(گل)‏‎ ‎

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام سیز دا بایرامییز مبارک اولسون:hapydancsmil:

من تهران دا زندگی الیرم...اما اصالتیمیز تبریزلی دی.... هر ایل چخ گدیروخ تبریزینن،بستان آباد ن، سرعین.

اوچ ایل مینان قاباق اوش‌گون گلدیم ارومیه‌ و ارومیه ن دریاچه سی. اونان سورا گدیم : مهابادا، غار سهولان. هنوز یادیمدادی، یامان قشه خاطره اولدی منه:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v... ارومیه ن گوزل مردم لری:ws37:... ایندیجن بیجور مردم گرممیشم . مهربان ، گوناقا احترام گویان،با شخصیت:ws37:( از صمیم قلب ددیم)

ایندی ایستیرم گدیم آذربایجان غربی ن شمالیندا... إشیدمیشم طبیعتی چخ گوزل دی... اما دقیقا بیلمریم هاراسی‌ گدم ...:icon_redface:

اگر منی راهنمایی إلسوز ممنون اولارم:icon_gol::icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام سیز دا بایرامییز مبارک اولسون:hapydancsmil:

من تهران دا زندگی الیرم...اما اصالتیمیز تبریزلی دی.... هر ایل چخ گدیروخ تبریزینن،بستان آباد ن، سرعین.

اوچ ایل مینان قاباق اوش‌گون گلدیم ارومیه‌ و ارومیه ن دریاچه سی. اونان سورا گدیم : مهابادا، غار سهولان. هنوز یادیمدادی، یامان قشه خاطره اولدی منه:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v... ارومیه ن گوزل مردم لری:ws37:... ایندیجن بیجور مردم گرممیشم . مهربان ، گوناقا احترام گویان،با شخصیت:ws37:( از صمیم قلب ددیم)

ایندی ایستیرم گدیم آذربایجان غربی ن شمالیندا... إشیدمیشم طبیعتی چخ گوزل دی... اما دقیقا بیلمریم هاراسی‌ گدم ...:icon_redface:

اگر منی راهنمایی إلسوز ممنون اولارم:icon_gol::icon_gol:

سلام حالا ک تصمیمت واسه شمال استان جدی تر میگم:

بنظر من شهرستان ماکو گزینه مناسبیه..چه از لحاظ طبیعت چه میراث فرهنگی و...این شهرستان از ی طرف به رودخانه قره سو و کشور ترکیه ووصل..کلا این شهر توی ی دره قرار داره...حتی خونه هایی ک تو طبیعت داره هم دیدنی..همگی تو دامنه کوهه..احساس میکنی خونه ها میخوان اوار ن رو سرت:ws3:

تفرجگاهاش:گُوزلو،دره باغی،سودره سی،چنگیز خان بولاغی،چشمه های ک تو ماکو هستش،سد ماکو،غارخزانگاه،کوه قره داغ...

آدرس دقیق و عکسی از اینارو فک کنم بتونی از نت گیر بیاری...:w16:

دوسلار گوروشماغینان نجورسوز؟:banel_smiley_4:

:ws37:

:banel_smiley_4:بونان قشه شکلک یوخودی:ws38:

شک المه یوخویموش:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • اضافه کردن...