رفتن به مطلب

سر و کله فرزند امام زمان هم پیدا شد!

ارسال های توصیه شده

سر و کله فرزند امام زمان هم پیدا شد!:banel_smiley_4:

آفتاب: مدتی است که گروهی موسوم به یمانی به سرکردگی فردی بنام «ع ذ» شروع به فعالیت نموده و اقدام به جذب جوانان و فریب دادن آنها می‌نماید. به گزارش عروج، این فرد ادعا می‌کند که فرزند امام زمان است و بر همین اساس یمانی نامه‌هایی به مراجع تقلید نجف اشرف و قم از جمله آیت‌الله سیستانی و ... ارسال نموده و آنها را به خود و ایمان آوردن به او و مأموریتی که از جانب پدرش یعنی امام زمان(عج) دارد دعوت نموده است. لازم به ذکر است ازجمله فعالیت‌های عمده گروه مذکور جذب جوانان می‌باشد که بنا به اظهارات و ادعاهای «ع ذ» گروه آنان نیز موفق گردیده که در یکی از شهرستانها بیش از 100 نفر را بنام انصار جذب نمایند. یکی دیگر از سرکردگان این گروه فردی خلافکار و از اشرار مسلح است. گفتنی است این گروه در فضای مجازی دارای سایت می‌باشد و به تازگی پیامک‌های را با محتوای: «یمانی وصی و رسول امام زمان است و هر روزه جلسه تشکیل داده و دلایلش بر حق است و از متن قرآن می‌باشد و ایشان کلاً ظهور کرده است.» برای مردم منطقه ارسال نموده است.

لینک به دیدگاه

اگه یه روز واقعا امام زمان ظهور کنه باز اینها میگن دروغه و یا طرف روانی شده و خودش و امام زمان معرفی کرده

امام زمان بخاطر این چیزها میترسه ظهور کنه:ws3:

لینک به دیدگاه
اگه یه روز واقعا امام زمان ظهور کنه باز اینها میگن دروغه و یا طرف روانی شده و خودش و امام زمان معرفی کرده

امام زمان بخاطر این چیزها میترسه ظهور کنه:ws3:

پیشنهاد میکنم فیلم ظهور نزدیک است رو ببینین تا با شرایط قبل از ظهور اشنا بشین هر کی شک بکنه سوسک

میشه می چسبه به دیفال:banel_smiley_52::banel_smiley_52::banel_smiley_52::banel_smiley_52:من که همینجوری دارم میلرزم:banel_smiley_52::banel_smiley_52::banel_smiley_52::banel_smiley_52::banel_smiley_52:

لینک به دیدگاه
در مورد 21 می چیزی شنیدید؟ همه اینجا می گن قیامت می شه :banel_smiley_52:

21 مي؟؟؟

21 دسامبر بود كه ...

كلا ميگن 21ام يه چيزي ميشه...ولي تو به دل نگير:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
اینا از نشانه های سال 2012 هست

اونهایی که سوال میکردند که سال 2012 چه اتفاقی میفته توجه داشته باشند... :w16:

ااااااااااااااااااااای خدا من هزار ارزو دارم :w821:

لینک به دیدگاه

واقعا که نمونه ایم...تو سال 2011 باشی و این مزخرفات رو قبول کنی..

هر بلایی سرومون بیاد حقمونه...

اگر مثل گاو گنده باشي،ميدوشنت، اگر مثل خر قوي باشي،بارت مي كنند، اگر مثل اسب

دونده باشي،سوارت مي شوند.... فقط از فهميدن تو مي ترسند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...