رفتن به مطلب

بهتان بر نخورد !!!

ارسال های توصیه شده

معمولا عادت داریم در مورد هر چیزی به حاشیه ای ترین مسئله بپردازیم...

عجیبه...

من با اصل موضوع 100 در صد موافقم . خیلی بی منطقیه که دوتا نوعه بشر فقط به خاطر اینکه یه وقت خلاف نکنن هی از هم دور ش و مدام هم تو گوششن خونده شه که از هم بترسن که اگه جنس مخالف اومد سمتشون فقط و فقط یه دلیل داره ونباید ربطه ای بر قرار شه ...

این که واسه یه دوستی ساده و سالم باید 100 جا جواب پس بدی و نگاه های زشت و تحمل کنی خیلی بیمنطقیه ...

اما کیا اینجوری کردن ؟

مگه این حرفا فقط مال مسئولینه ؟ مگه پدر مادرای ما این حرفا رو به ما نزدن ؟ مگه از بچگی اینارو نکردن تو مغزمون ؟ مسئولین به جای خودشون گند زدن ... قبول

اما این عقیده و فرهنگ خود مردممونه ... ما ها قراره آینده رو بسازیم دیگه ؟ پس یاد بگیریم که ما دیگه این حرفا رو تو گوش بچه ها نخونیم ...

از الان یاد بگیریم که رابطه ی سالم چیه ؟ بعد جای جدا کردن و فرو کردن ای حرفا تو مغزشون ... معنیه رابطه سالم و بهشون بفهمونیم ...هم به عنوان پدر و مادر هم به عنوان مسئولین این سیاستمون بشه ...

این بهترین راه حلیه کهبه ذهن من میرسه ....:flowerysmile:

لینک به دیدگاه
روی صحبتشون من بودم ....:flowerysmile:

من کلا یک تاپیک گفتگوی آزاد اینجا زدم که همین بوده.

توی باشگاه مهندسین هم که بودیم یک تاپیک بیشتر نزدم.

دیدم مطلبش قشنگه اینو زدم.

اما حالا که فکر میکنم اکثر کسایی که میشناسم از این موضوع رنج میبرن. من این موضوع رو بیشتر از موضوعات سیاسی و اجتماعی بین جوونها دیدم.

:icon_pf (44):

لینک به دیدگاه
من کلا یک تاپیک گفتگوی آزاد اینجا زدم که همین بوده.

دیدم مطلبش قشنگه اینو زدم.

اما حالا که فکر میکنم اکثر کسایی که میشناسم از این موضوع رنج میبرن. من این موضوع رو بیشتر از موضوعات سیاسی و اجتماعی بین جوونها دیدم.

:icon_pf (44):

سیاست کثیفه ...

این که همه چی انقدسخت بشه که جوونا نه جرات ازدواج داشته باشن نه توان برقراریه رابطه های سالم ... ذهن و مغزشون انقد درگیر شه و انقد کنجکاو شن که یا به راه های مزخرف کشیده شن ... یا اینکه انقد درگیر جنگیدن با ای احساسا و عقده هان دیگه توان جلو رفتنو پیشرفت نداشته باشن و نتونن اعتراض کنن .... و سیاستمدارا کاره خودشون و بدون هیچ مخالفی انجام بدن ... و اینده رو یه مشت جوون بسازن که فقط درگیر جنس مخالفن ... نه چیز دیگه ...

این خیلی مشکل بزرگیه

لینک به دیدگاه

دروغ میگه هر کی که میگه همه مردم میتونن بدور از گرفتار شدن در گرداب فساد با جنس مخالفشون رابطه نزدیک و دوستانه ای بر قرار کنن که خارج از محدوده شرع هم باشه. مثل اینکه آدم مدعی بشه که میشه تو دریا رفت و خیس نشد. البته چنین چیزی در صورتی ممکنه که شرایطش فراهم باشه یعنی مثلا لباس غواصی بپوشه یا بره تو زیر دریایی و اینها رو حفاظ و پوششی کنه تا آب دریا به بدنش نرسه.

در روابط دختر و پسر هم همینگونه هست. برای اینکه آسیبهای جسمانی و روانی که در نتیجه این روابط پیش میاد به افراد وارد نشه لازمه رعایت احتیاط بشه یعنی حد و مرزها رعایت بشه و همان حفاظها در حدی که بتونه آسیبهای این روابط را به حداقل برسونه در نظر گرفته بشه.

شرع هم همین مرزها را برای انسانها بصورت قانون وضع کرده.

لینک به دیدگاه
نوشته مال نسوان مطعلقه معلقه بود؟

نه، از افیون بود لینک وبلاگ رو زیر نوشته زدم.

دروغ میگه هر کی که میگه همه مردم میتونن بدور از گرفتار شدن در گرداب فساد با جنس مخالفشون رابطه نزدیک و دوستانه ای بر قرار کنن که خارج از محدوده شرع هم باشه. مثل اینکه آدم مدعی بشه که میشه تو دریا رفت و خیس نشد. البته چنین چیزی در صورتی ممکنه که شرایطش فراهم باشه یعنی مثلا لباس غواصی بپوشه یا بره تو زیر دریایی و اینها رو حفاظ و پوششی کنه تا آب دریا به بدنش نرسه.

در روابط دختر و پسر هم همینگونه هست. برای اینکه آسیبهای جسمانی و روانی که در نتیجه این روابط پیش میاد به افراد وارد نشه لازمه رعایت احتیاط بشه یعنی حد و مرزها رعایت بشه و همان حفاظها در حدی که بتونه آسیبهای این روابط را به حداقل برسونه در نظر گرفته بشه.

شرع هم همین مرزها را برای انسانها بصورت قانون وضع کرده.

فساد با جنس مخالف:

اگر منظورتون از فساد س.کس هستش که این طرز فکرتون اشتباه هستش چون س.کس یک چیز طبیعی هستش که در تمام انسان ها وجود داره و بعد از سن بلوغ باید با اون رابطه برقرار بکنه. به نظرم شما درباره س.کس مطالعه ندارید. جدا چند تا مقاله علمی که درباره شرع نبودن و درباره س.کس بودن رو خوندید؟ اگر منبع معتبری دارید بیاید اینجا بدید ما هم بخونیم.

شرع:

اول اینکه شرع نباید برای انسان های بالغ که اون رو قبول ندارند، وضع تعیین کنه و این حق رو نداره.

دوم اینکه اون آدم هایی که شرع را بوجود آوردن، نباید این حق رو به خودشون بدن که به زندگی خصوصی دیگران تعدی کنن و یا شرعی که به وجود آوردن این کار رو بکنه.

لینک به دیدگاه
:167: 2 تا شو خودم دیدم فقط

سوال تاریخی بود یکیش درباره نوح و اینا فکر کنم...اون یکی هم سوال و درخواست منبع بود فک کنم

کاشف به عمل اومد که من 2تا تاپیک اونجا زدم :ws3:
لینک به دیدگاه
!!!!!!!!!!!!!! چه جامعه غیر اخلاقی‌ داریم!!!خوب داره برامون اتفاق میفته دیگه پاک کردنش چه سودی داشت؟!!

دوست عزیز دلیل نمیشه که هر کاری که بلدیم و یا دیدیم و بریزیم رو دایره اونوقت دیگه سنگ رو سنگ بند نمیشه در ضمن مطرح کردن مسایل غیر اخلاقی خلاف قوانین انجمن هست

لینک به دیدگاه

در حال حاضر اين تفكر فرار از جنس مخالف حكمفرماست يه سري خودشونو طلايه دار حمايت از يه جنسيت ميدونن به زبان عاميانه فردين براي قشري كه فكر ميكنند كه ضعيفن در صورتي كه اين قضيه باسرعت نور ولي در خفا و غير انساني تر انجام ميشه

لینک به دیدگاه
در حال حاضر اين تفكر فرار از جنس مخالف حكمفرماست يه سري خودشونو طلايه دار حمايت از يه جنسيت ميدونن به زبان عاميانه فردين براي قشري كه فكر ميكنند كه ضعيفن در صورتي كه اين قضيه باسرعت نور ولي در خفا و غير انساني تر انجام ميشه

چی‌ شد من نفهمیدم؟! چی‌ با سرعت نور در حال انجامه؟؟؟؟

لینک به دیدگاه
نه، از افیون بود لینک وبلاگ رو زیر نوشته زدم.

فساد با جنس مخالف:

اگر منظورتون از فساد س.کس هستش که این طرز فکرتون اشتباه هستش چون س.کس یک چیز طبیعی هستش که در تمام انسان ها وجود داره و بعد از سن بلوغ باید با اون رابطه برقرار بکنه. به نظرم شما درباره س.کس مطالعه ندارید. جدا چند تا مقاله علمی که درباره شرع نبودن و درباره س.کس بودن رو خوندید؟ اگر منبع معتبری دارید بیاید اینجا بدید ما هم بخونیم.

طبیعی بودن این مساله نیاز به خواندن مقاله نداره و هیچ دلیلی هم بر این نمیشه که پاسخگویی به آن بی هیچ اصول و ضابطه ای و به قول معروف هر کی هر کی باشه؟ در دین هم هیچ ممانعتی براش وجود نداره بلکه بهش سفارش شده و آمده که هر کس ازدواج کند نیمی از ایمانشو حفظ کرده. اما اجازه افراط و عدول از مرزهای تعیین شده احکام شرعی را نمیده. زیرا تعدیل کردن این غریزه باعث رشد قوای جسمی و فکری انسانهاست و افراط در آن و زود پاسخ گفتن به آن باعث تحلیل رفتن این قواست.

چگونه میشه مدعی شد که چون یک نیازه پس بی بندو باری هم یک امر طبیعیه و هیچ لازم نیست جلوی بیدار شدن زودرسش گرفته بشه و لازم نیست در چارچوب ازدواج و قوانین تعیین شده ای که به صلاح خود انسانهاست باشه؟ در حالیکه امروزه اینهمه امراض جسمی و لطمه های روحی که ناشی از همین ولنگاریهاست ثابت شده و برعکس پاسخ ندادن به این غریزه در برابر اونهمه آثار زیانبارش هیچه...

تازه بگذریم از اون بچه های بدبختی که ثمره این ارتباطهای بی قانون هستند و اون بچه هاییکه بی هیچ گناهی قربانی این روابط میشن.. و بگذریم از اینهمه نیروهای تازه نفسی که میتونه در خدمت ابادانی کشور قرار بگیره و با اینگونه تجویزهای روانشناسانه بیگانگان به باد فنا میره... این در حالیه که ما انسانیم و عقل داریم و میتونیم بد و خوب هر چیزو تشخیص بدیم و نگذاریم خود و فرزندانمان بطرف چیزی کشیده بشیم که اینهمه زیانباره .

شرع:

اول اینکه شرع نباید برای انسان های بالغ که اون رو قبول ندارند، وضع تعیین کنه و این حق رو نداره.

کسانیکه دین را قبول ندارن قوانین بشری را که قبول دارن و میدونن که هر کشوری قوانینی داره که تخلف از اون عواقبی داره پس باید به قوانین کشوری که دارن توش زندگی میکنن احترام بذارن.

دوم اینکه اون آدم هایی که شرع را بوجود آوردن، نباید این حق رو به خودشون بدن که به زندگی خصوصی دیگران تعدی کنن و یا شرعی که به وجود آوردن این کار رو بکنه.

قانون گذار احکام شرعی خداوند هست که خیر و صلاح انسانها رو بهتر از خودشون میدونه. اما اعتراض شما به قوانین مملکتیست که ناشی از احکام الهی است و حافظ حقوق دیگر شهروندانه که حق دارن در فضایی سالم زندگی کنن ... پس اعتراضتون وارد نیست چون مخالف با قوانین کشور هست و هم باعث تضییع حقوق دیگران میشه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...