رفتن به مطلب

پا فشاری روی عقاید یا شغل ؟):مسئله این است!

RAPUNZEL

ارسال های توصیه شده

بسته به موقعیت ممکنه هرکاری بکنم. مثلا یه وقتایی که اختلاف عقیده و شرایط کاری کمه مطمئنا میرم سر اون کار ولی تو اون مدت دنبال کار بهتر میگردم. ولی یه وقتایی اختلاف خیلی زیاده. مثلا من نمیتونم برم تو خبرگزاری های ایرانی استخدام بشم. چون باید کلی راست و دروغ تحویل مردم بدم یا خیلی از مشاغل دیگه هم همینطور. اینجاست که نقش عقاید پررنگ تر میشه.

یا مثلا اینکه الان و تو این مقطع از زندگی نمیرم جایی کار کنم که بهم بگن چطوری لباس بپوشم چون انقدر نیازمند نیستم ولی شاید قبلا این کارو میکردم.

پس بسته به موقعیت اهمیت سنجی میکنم. شما هم باید همینکار رو انجام بدید. اگر میبنید این اختلاف خیلی شدید نیست و مبادی و اصول فکری شما رو زیر سوال نمیبره و تنها در جزئیات اختلاف دارید و همچنین اگر به پولش نیاز مالی دارید باید برید سر این کار ولی همزمان به دنبال کار بهتر باشید.

تو یه سری شغلها که کلا نمیشه تو محیط های اینجوری کار کرد.....فکر کن خبرنگاری باشی که بخوان برخلاف عقیدت مطلب بنویسی....کلا تو روزنامه این موضوع خیلی دشوارتره.....به نظرم فقط آدمهای نون به نرخ روز خور میتونن اینجوری کار کنن....

کسی که کارش بیان تفکرشه نمیتونه دوام بیاره حتی اگه نیاز مالی داشته باشه

من با فرض کار تو رشته خودم جواب دادم:ws37:

لینک به دیدگاه

من خودم به گزینه شماره 3 رای دادم چون سر کار میرم شرایط رو هم اگر در حد معقول بود قبول میکنم (در حد غیر معقول ترجیح میدم غرورم پا بر جا باشه) اما وقتی رفتم سر کار از دماغ همه در میارم اون موقع شرو میکنم به ترویج همون عقایدم که واسشون کلی احترام قائل بودم و اونا شکستنش:ws2:

لینک به دیدگاه
من عقایدمو زیر پا نمیذارم

آفرین به پا فشاری و احترام به عقاید خودت ولی تا کی میخوای حقت رو نادیده بگیری؟

میخوای هیچ وقت سر کار نری و دستت تو جیب بابات باشه؟

یا اگه یه رو زخدایی نکرده به نداری برخوردی بازم رو عقایدت میمونی یا فکر میکنی که اونروز اگر بیاد وا میزنی؟

لینک به دیدگاه
آفرین به پا فشاری و احترام به عقاید خودت ولی تا کی میخوای حقت رو نادیده بگیری؟

میخوای هیچ وقت سر کار نری و دستت تو جیب بابات باشه؟

یا اگه یه رو زخدایی نکرده به نداری برخوردی بازم رو عقایدت میمونی یا فکر میکنی که اونروز اگر بیاد وا میزنی؟

من به اون چیزایی که معتقدم پشت پا نمیزنم در هر شرایطی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...