رفتن به مطلب

دوست داريد صاحب چه تعداد فرزند باشيد؟

mohsen 88

شما دوست داريد چه تعداد فرزند داشته باشيد؟  

117 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. شما دوست داريد چه تعداد فرزند داشته باشيد؟

• 21
    • 46
    • 18
    • 14
    • 18

ارسال های توصیه شده

آدا بی نظیره ولی حیف که محصولات اروم آدا گندش رو درآورده:sigh:

کاترین زیادی خارجکیه آدم حس می کنه تو انگلستانه:whistle:

فکر کنم تو انگلستان و اینا اسم جوادی باشه :whistle:

تو ایران اسم قشنگیه.تا حالا انگلستان نرفتم ببینم نظرشون چیه:ws37:

دیانا هم قشنگه:w16:

دیگه اگه قرار بود انگیزه بگیری گرفتی .اگه هم نگرفتی برو دکتر:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 253
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نمیشه بچه دار نشد.اینو به چشم دیدم که یه زندگی معمولی بدون بچه از هم میپاشه.نه اینکه دو طرف خیانت کنن یا بگن ناراضین اما بعد پونزده سال بدون بچه هرکسی دنبال کار خودشه.انگار یه چیزی کمه اما کسی جرات گفتنشم نداره.نهایت ارتباطشون گیر دادن بهمه و رابطه ى جنسیم که تقریبا تعطیل.

در صورتی که خودشون نخواستن بچه دار شن خواستن درس بخونن رشد کنن فرهیخته بشن اما الان واقعا نمیشه به بودنشون تو یه خونه زندگی گفت.

اینارو از نزدیک لمس کردم.حضور ما سه تا خواهر برادر تو خوتشون برای یه وعده مهمونی نعمت میشه زن و شوهر نمیدونن چیکار کنن از خوشی با اینکه ما بزرگیم و دیگه شیرین زبونی ای در کار نیس اما انگار اون جای خالیه برای چند ساعت پر میشه.

اینم از تجربه ى من برای کسایی که میگن بچه دار نمیشن.پس ازدواجم نکنن بهتره.

لینک به دیدگاه
تو ایران اسم قشنگیه.تا حالا انگلستان نرفتم ببینم نظرشون چیه:ws37:

دیانا هم قشنگه:w16:

دیگه اگه قرار بود انگیزه بگیری گرفتی .اگه هم نگرفتی برو دکتر:ws3:

حالا که اینجور شد می ذارم آدا ولی می فرستمش خارج درس بخونه:ws3:

ببین آدا صلابت داره و کمی هم ناز هست ولی دیانا فقط ناز هست:ws52:

لینک به دیدگاه
حالا که اینجور شد می ذارم آدا ولی می فرستمش خارج درس بخونه:ws3:

ببین آدا صلابت داره و کمی هم ناز هست ولی دیانا فقط ناز هست:ws52:

:ws28: بذار همون آدا

اینهمه اسم فارسی قشنگ داریم.:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
نمیشه بچه دار نشد.اینو به چشم دیدم که یه زندگی معمولی بدون بچه از هم میپاشه.نه اینکه دو طرف خیانت کنن یا بگن ناراضین اما بعد پونزده سال بدون بچه هرکسی دنبال کار خودشه.انگار یه چیزی کمه اما کسی جرات گفتنشم نداره.نهایت ارتباطشون گیر دادن بهمه و رابطه ى جنسیم که تقریبا تعطیل.

در صورتی که خودشون نخواستن بچه دار شن خواستن درس بخونن رشد کنن فرهیخته بشن اما الان واقعا نمیشه به بودنشون تو یه خونه زندگی گفت.

اینارو از نزدیک لمس کردم.حضور ما سه تا خواهر برادر تو خوتشون برای یه وعده مهمونی نعمت میشه زن و شوهر نمیدونن چیکار کنن از خوشی با اینکه ما بزرگیم و دیگه شیرین زبونی ای در کار نیس اما انگار اون جای خالیه برای چند ساعت پر میشه.

اینم از تجربه ى من برای کسایی که میگن بچه دار نمیشن.پس ازدواجم نکنن بهتره.

با کمال احترام حرفتون نادرسته

بچه بنیان زندگی نیست کسایی رو که شما دیدید معنی زندگی رو درک نکرده بودن که بعد 15سال هرکسی دنبال کار خودش رفته

ازدواج یعنی بچه دار شدن؟اینا رابطه ی مستقیم دارن؟مساوی؟ازدواج و با این حرف زیر سوال نبرید عشق و پیوند زناشویی خیلی خیلی مقدس تر از اینی هست که شما میگید بچه فقط یه بخشی از زندگی هست تو فامیل داریم افرادی رو که بچه ندارن و الان پیر شدن اما بهتر از کسایی زندگی میکنن که 3-4تا بچه دور و برشون هست

اینکه بچه شادی میاره تو خونه شکی توش نیست اما نگاه صرفا تک بعدی به این مقوله کار درستی نیست....پسر عمو دختر عمو و خیلی از آدمایی که ازدواج میکنن اما میدونن امکان اینکه بچه شون ناقص باشه زیاده باز تن به ازدواج میدن و به عشق اعتقاد دارن به چه جرات بچه دار میشن؟برا اینکه خونه شون بی رونق نَمونه؟این یعنی نگاه ابزاری به بچه و این باعث میشه تو جامعه بچه ی نابینا و کم بینا و ناتوان هوشی و غیره زیاد باشه در صورتی که میشد بدون بچه هم عشق رو ادامه داد و خوب و شاد زندگی کرد بدون اینکه موجودی رو به دنیا اورد که بعد ند سال میگفت به چه جرمی من اینجور شدم و شاکی میشد از دست خدا و نا آگاه از اینکه خودخواهی والدینش باعث این اتفاق شده این موضوع صرفا جسمی نیست و ممکنه روحی هم باشه

پس جوونای الان که پدر مادرای آینده خواهید شد توروخدا نگاهتونو نسبت به بچه عوض کنید خودتونو به حد اعلی برسونید مطمئن بشید از تربیتش بعد بچه دار بشید

طرف به نون شبش محتاجه ام 5تا بچه داره تو فقر دست و پا میزنه nتا بچه داره؟بعد میگن خدا گفته تو بیار نونش با من بابا خدا بهت عقل داده چرا وقتی شرایطشو نداری بچه میاری که باعث بدبختیش بشی؟

لینک به دیدگاه

اگه پستای منو خونده باشید من گفتم که خیلی به تربیت بچه حساسم.ولی تو این پست نقل قول گرفته شده گفتم یه زندگی معمولی اینجوری میشه.صحبت عشق فراتر از این حرفاس,با بچه و بدون بچه فرقی نداره.عشق درست فراتر از زندگی معمولی ای هست که من در موردش گفتم.اصلا دلیل تشکیل زندگیشون چیز دیگه ای هست نه اینکه حالا ازدواج کنیم یه زندگی ای داشته باشیم دیگه عین بقیه.بنابراین بودن بچه عشقشون بهم رو بیشتر میکنه ولی نبودنش عشقشون رو کم نمیکنه.

منم از این موارد زیاد دیدم و با صحبتاتون در مورد اصل زندگی و استفاده ى ابزاری از بچه به شدت موافقم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...