رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

دوست عزیز سلام

کلا ویبولتین این اجازه رو نمیده

دسته محمد هم نیست

ویبولتین اجازه این رو نمیده که مدیر به دره بسته بخوره :ws28:

خب این میشه توضیح و دلیل که گفته نشد!

البته دسترسی مدیرا قابل تعریفه و فکر نمیکنم نشه اینکارو کرد! ولی به هر حال اگرم نمیشه میتونن بگن و حداقل برای حفظش تو انتخاب مدیرا حساسیت بیشتری نشون بدن و از تعدادشون کم کنن! این که دیگه دست ایشونه نیست؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

Bahram Sh مهمان
خب این میشه توضیح و دلیل که گفته نشد!

البته دسترسی مدیرا قابل تعریفه و فکر نمیکنم نشه اینکارو کرد! ولی به هر حال اگرم نمیشه میتونن بگن و حداقل برای حفظش تو انتخاب مدیرا حساسیت بیشتری نشون بدن و از تعدادشون کم کنن! این که دیگه دست ایشونه نیست؟

سلام بر مریم عزیز .... در مورد این محدوودیت برای مدیران فکر نکنم بشه این محدودیت را اعمال کرد.چون مدیر به قسمت های دیگری هم به غیر از این موردی که گفتی دسترسی داره و اعمال محدودیت خیلی سخته.....

ولی در مورد انتخاب مدیران منم تا حدودی موافقم ولی باید این را هم در نظر بگیرید که تعداد کم مدیران در مهندسان خیلی کارها را با چالش مواجه کرد ... .البته در مورد تالار نواندیشانم در بعضی از تالار ها تعداد مدیران بسیار زیاد از حد بنظر میاد ...ولی سعی میشه در انتخاب مدیران تا آنجا که من اطلاع دارم تمام جوانب بررسی شود .. :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام. من برا آپلود آیکون گروه مبتکرین و مخترین هر بار امتحان می کنم با مشکل مواجه می شه. شرایط تصویر آیکون رو در نظر می گیرم ولی نمی شه.

لینک به دیدگاه
نه خیلی اهمیتی نداره

فقط گفتید بگم تا ایرادشو بفهمید گفتم شاید کمکی بکنه و گرنه مهم نیست زیاد

درباره ی محدودیت هم ....

ممنون از پیشنهادتون!!!

اما مطمئنا این به فکر خودم هم رسیده بود !! ولی اگه میخواستم رسما به شخص یا اشخاص خاصی اعلام کنم و بدتر باعث ایجاد حساسیت بشم پیشنهاد محدودیت کلی نمیدادم!

ولی بد نیست اداوری بشه که اصولا سیستم فروم یه سری حریم شخصی برای افراد در نظر گرفته که میتونن بعضی موارد رو برای بعضی افراد مخفی کنن و دسترسی مدیریتی به اونها تا وقتی عده ی خیلی محدودی تحت عنوان مدیر مطرح بشن مشکلی نداره. ولی متاسفانه تو این سایت با انتخاب مدیر زیاد عملا این حریم شخصی از بین رفته و حالا شما حتی تلاشی هم برای حفظش نمیکنید!

حداقل بهتر بود با دلیل این رو رد میکردید

ولی در هر حال بحثی توش نیست که سایت برای شماست و میتونید و مختارید هر جور تمایل دارید با کاربرا رفتار کنید.

پس فقط میشه گفت هر جور میلتونه!

موفق باشید

اولش من یه معذرت خواهی بکنم. :w139:

شرمنده من دیروز اشتباه جواب دادم. مدیر و حتی ادمین هم نمیتونه تو پروفایل بسته پیغام بذاره. اما میتونه بخونه.

معمولاً صحبت های خصوصی تو پیغام خصوصی هستش. :ws52:

ام- آرچی راست میگه دیگه:ws51:

مثلا همکار مدیر تالار مثلا شهر سازی چرا باید بیاد تو پروفایل من پیغامی که یکی به من داده رو ادیت کنه؟:ws51:

یا مثلا کاربر ویژه تالار مدیریت بیاد پیغومی که تو پروفایلم بوده حذف کردم رو برگردونه بخونه؟:ws51:

یا همین باز بودن پروفایلها

یکی تبلیغ ذوست نداره

یا نمیخواد پیغوماش رو کسی ببینه میبنده پروفشو:ws51:

نمیتونه بیاد یه یه مدیر بگه تو نیا تو پروفایل من پیام هامو بخون :w58:

مدیرا هم که یکی دو تا نیستند.

بعضی مدیرا باید این اختیارا رو داشته باشند. :ws51:

فقط همین فعالیت در لحظه بمونه بسسه

چون کاربرد داره

راست میگی. یه سریاش واقعاً زیادیه. مخصوصاً اون ویرایش پستا :icon_pf (34): درستش میکنم :a030:

دوست عزیز سلام

کلا ویبولتین این اجازه رو نمیده

دسته محمد هم نیست

ویبولتین اجازه این رو نمیده که مدیر به دره بسته بخوره :ws28:

شرمنده حمید جان ولی این امکان تو وی بولتین هست، اگه جواب کامل رو نمیدونید کاربر رو با جواب اشتباه منحرف نکنید.

سرعت سایت پایینه:banel_smiley_4:

مشکلی ندیدم :ws52:

نوچ

الان من همکار مدیرم

تو پروفایلهای بسته میتونم برم

پیغوما رو میبینم...پیغوم میدم...ویرایش هم میتونم بکنم

من نمیتونم تو پروفایل بسته پیغام بذارم تو چطوری میتونی؟ :w58:

یه سری از این دسترسی ها رو کم میکنم. یه کمی زیاد بود این دسترسیا که زیاد بهش توجه نکرده بودم. این قضیه ویرایش پیغاما و اینا :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

دوستان عزیز لطفاً اینجا مشکلات رو مطرح کنید و اگر جواب درست و کامل رو نمیدونید، بذارین دوستانی که میدونن پاسخگو باشن. :a030:

من یا فرناز سعی میکنیم هر روز سر بزنیم و پاسخگو باشیم. :w139:

فقط مشکلات و همینطور راهکار مناسب برای حل مشکل اگه دارین اینجا بگین تا با اینکار به بهتر شدن وضعیت انجمن کمک کنید و مشکلات موجود رو حل کنیم.

الان یه مشکلی بود که آرچی گفتن و میلاد هم یه سری نقاط ضعف دیگه رو اشاره کردن که ازشون ممنونم و سعی میکنم تا حدی این قضیه رو حل کنم.

لینک به دیدگاه
سلام. من برا آپلود آیکون گروه مبتکرین و مخترین هر بار امتحان می کنم با مشکل مواجه می شه. شرایط تصویر آیکون رو در نظر می گیرم ولی نمی شه.

میشه آیکنی که میخواین استفاده کنید رو اینجا بذارین تا ببینم :a030:

لینک به دیدگاه

من نمیتونم تو پروفایل بسته پیغام بذارم تو چطوری میتونی؟ :w58:

من میتونم :ws3:

هر روز دارم این کارو میکنم دیگه...از st.saba بپرسین

میخوای امتحون کنیم؟

یه پروف بسته بگو من برم

لینک به دیدگاه
اولش من یه معذرت خواهی بکنم. :w139:

شرمنده من دیروز اشتباه جواب دادم. مدیر و حتی ادمین هم نمیتونه تو پروفایل بسته پیغام بذاره. اما میتونه بخونه.

معمولاً صحبت های خصوصی تو پیغام خصوصی هستش. :ws52:

درسته ولی خودتونم میدونید ظرفیت پیغام خصوصی خیلی کمه و اذیت کنندس

ولی در هر حال حتی همین پیغام معمولی دوستانه رو هم همه تمایل ندارن برای همه قابل مشاهده باشه! پس اگه حریمی براش قائل بشید خیلی خوبه. چون همونطور که گفتم وقتی یکی از ابزار سکیوریتی و محدود کردن ارسال پیغام به لیست دوستان استفاده میکنه حتما دلایلی برای خودش داره

درباره ی نتونستن البته ادمین که میتونه اینکارو بکنه!! اینو مطمئنم

چون یادمه تو باشگاه ادمین اینکارو کرده بود. ولی خب مدیرا امکانشو ندارن

اما در کل من منظورم بسته بودن به طور مطلق نیست! که فقط ادمین تواناییشو داشته باشه. منظورم محدود کردن ارسال پیغامه که مثلا فقط دوستانت اجازه ی مشاهده ی یه سری اطلاعات و پیغامهای پروفایل و ارسال پیغام برات دارن.

چون پروفایل من این تنظیمات رو داره ولی با این حال مدیرانی که تو دوستام نیستن خیلی راحت میتونن اطلاعاتمو مشاهده و حتی پیغام بذارن و چون تعداد مدیرا و همکارا هم کم نیست درواقع تنظیماتی که من کردم عملا کاربردی نداره و الکیه!!

امیدوارم تونسته باشم منظورمو برسونم

از رسیدگیتونم ممنونم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام بر مریم عزیز .... در مورد این محدوودیت برای مدیران فکر نکنم بشه این محدودیت را اعمال کرد.چون مدیر به قسمت های دیگری هم به غیر از این موردی که گفتی دسترسی داره و اعمال محدودیت خیلی سخته.....

ولی در مورد انتخاب مدیران منم تا حدودی موافقم ولی باید این را هم در نظر بگیرید که تعداد کم مدیران در مهندسان خیلی کارها را با چالش مواجه کرد ... .البته در مورد تالار نواندیشانم در بعضی از تالار ها تعداد مدیران بسیار زیاد از حد بنظر میاد ...ولی سعی میشه در انتخاب مدیران تا آنجا که من اطلاع دارم تمام جوانب بررسی شود .. :icon_gol:

ابراهیم جان منم میدونم مدیر به چه قسمتهایی میتونه دسترسی داشته باشه ولی اینم میدونم که دسترسی مطلق نیست و قابل تعریفه.(که اینم ادمین تایید کرد)

ولی درباره ی باشگاه فکر نمیکنم مقایسه ی منطقی باشه مقایسه ی اینجا با این تعداد کاربر محدود با باشگاه که در طول روز کلی بازدید و کلی کاربر فعال داره. و نمیشه نقص و ضعف باشگاه رو اینجا برطرف کرد! هرجا رو باید با شرایط و موقعیت خودش سنجید و براش راه حل ارائه داد. بذارید اینجا هم عظمت باشگاه رو پیدا کنه بعد تعداد مدیرا رو به همون نسبت زیاد کنید.

این نسبت بین مدیرا و کاربرا هم خیلی واضح میشه تو سایت دید. شما رو هر پست و تاپیکی میخواید دست بذارید و تشکرهای زیرشو ببیند. ببینید چندتاش مدیره و چندتاش کاربر؟ و تعداد این دو رو نسبت بگیرید و ببینید چند برابر مدیرا و همکارا و اعضای ویژه، کاربر معمولی هست؟!

و بعد این نسبت رو با باشگاه بسنجید و مقایسه کنید.نه اینکه صرفا مدیرا رو شمارش کنید.

لینک به دیدگاه

شرمنده دوستان یه مشکلی مثل اینکه پیش اومده که همه پروفایل هایی که بسته بودن متأسفانه باز شدن. :icon_pf (34):

واسه همین الان میلاد میگفت میتونه پیغام بذاره تعجب کردم که بررسی کردم دیدم این مشکل به وجود اومده :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
شرمنده دوستان یه مشکلی مثل اینکه پیش اومده که همه پروفایل هایی که بسته بودن متأسفانه باز شدن. :icon_pf (34):

واسه همین الان میلاد میگفت میتونه پیغام بذاره تعجب کردم که بررسی کردم دیدم این مشکل به وجود اومده :icon_pf (34):

نه برای همه باز نشده من نمیدیدم فقط برای مدیرا باز بوده

لینک به دیدگاه

منظورم پروفایلا هستش. یعنی کسی که پروفایلش رو بسته بود که کسی واسش پیغام نذاره، خودبخود باز شده.

یکی دو روز پیش همه پروفایلای بسته باز شدن :icon_pf (34):

وگرنه اگر پروفایل بسته باشه هیچ مدیری نمیتونه پیغام بذاره. منم نمیتونم اینکار رو بکنم.

البته هنوز اون تغییراتی که نتونن مدیرا پیغاما رو ویرایش کنن و اینا رو اعمال نکردم. چون خیلی وقت گیره و باید سر فرصت اینکار رو انجام بدم. :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
منظورم پروفایلا هستش. یعنی کسی که پروفایلش رو بسته بود که کسی واسش پیغام نذاره، خودبخود باز شده.

یکی دو روز پیش همه پروفایلای بسته باز شدن :icon_pf (34):

وگرنه اگر پروفایل بسته باشه هیچ مدیری نمیتونه پیغام بذاره. منم نمیتونم اینکار رو بکنم.

البته هنوز اون تغییراتی که نتونن مدیرا پیغاما رو ویرایش کنن و اینا رو اعمال نکردم. چون خیلی وقت گیره و باید سر فرصت اینکار رو انجام بدم. :icon_pf (34):

:ws52:

یکی 2 روز نیستا

من دقیقا همون موقع که بهت گفتم دسترسی مدیریتی ندارم رفتی برام باز کردی تو پروف بسته میتونم برم پیغوم هم میتونم بزارم

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...
سلام .

این لوگوی سایت چرا اینقدر بزرگ شده ؟ کل صفحه رو گرفته .

( البته برا من اینجوریه . با اپرا میام )

دوست عزیز به قسمت تنظیمات برید و به جای استایل اصلی انجمن استایل دیگری انتخاب کنید دیگه از این مشکلات نخواهید داشت

لینک به دیدگاه

navbits_start.gif انجمن نواندیشان > کنترل پنل شما navbits_finallink_rtl.gif ویرایش تنظیمات شخصی

در قسمت پایینی میتوانید استایلهای مختلف را ببینید و اعمال کنید

پیشنهاد من noandishan style

لینک به دیدگاه

دوست عزیز به قسمت تنظیمات برید و به جای استایل اصلی انجمن استایل دیگری انتخاب کنید دیگه از این مشکلات نخواهید داشت

navbits_start.gif انجمن نواندیشان > کنترل پنل شما navbits_finallink_rtl.gif ویرایش تنظیمات شخصی

در قسمت پایینی میتوانید استایلهای مختلف را ببینید و اعمال کنید

پیشنهاد من noandishan style

سلام .

ممنون .

هرچند استایل قشنگی نیست اما از قبلی بهتره .

لینک به دیدگاه

همون قالب اصلی default هم می تونید استفاده کنید. ما لوگو رو تو قالب اصلی تغییر دادیم و الان لوگوی زیر هستش:

q1dajf49h1vq3p7eryqg.jpg

واسه بعضی از دوستان تغییرات اعمال نشده، باید کوکی مرورگر رو پاک کنن یا از مرورگر دیگه استفاده کنن تا لوگوی جدید رو ببینن.

واسه همین لوگوی قبلی رو تو ابعاد لوگوی جدید می بینن که اونطوری بزرگ نشون داده میشه :w139:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...