رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

بیرون انداختنو نمیدونم از چیه. اما سرعت به خاطر بازبینی سایت توسط رباتای گوگل هستش که هرسال تو یه سری زمانا کل سایتو از بیخ و بن یه وارسی میکنن که تو اون زمانا فشار زیادی به روی سرور میاد باعث کاهش سرعت و گاهاً ارورای دیتابیسی میشه که این چند روزه بوده.

مرسي محمد جان. فقط اين قضيه تا كي ادمه داره؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مرسي محمد جان. فقط اين قضيه تا كي ادمه داره؟

نمیدونم، ولی فکر کنم تموم شده :ws3:

امروز چندین مرتبه موقع عوض کردن صفحات انجمن با صفحه تارنما مواجه شدم. نگید نگفتی:ws3:

این مشکل از اینترنته که بعضی وقتا قاطی میکنه :ws3: منم بعضی وقتا که تو نت میگردم، یه سری سایتا رو الکی فیلی میزنه و دوباره که باز میکنم درست باز میکنه.

لینک به دیدگاه
آقا من هنو این مشکلم حل نشده هااااااااااw000.gif

باز خوبه فقط حل نشده من كه مشكلم بدتر شد

بعضي از تاپيك هايي كه مشترك هستم نشون نميده پست جديد اومده. اونايي هم كه نشون ميده مثلا ميزنه 2 دقيقه پيش بعد واردش كه ميشم ميبينم نوشته 10 ساعت پيش :w58:

كس ديگه اي اين مشكلو نداره؟ با مرورگرهاي ديگه هم رفتم بازم همين مشكل رو داشتم

لینک به دیدگاه

بعضي از تاپيك هايي كه مشترك هستم نشون نميده پست جديد اومده. اونايي هم كه نشون ميده مثلا ميزنه 2 دقيقه پيش بعد واردش كه ميشم ميبينم نوشته 10 ساعت پيش :w58:

اون تاپیکایی که میری توش میبینی بر 10 ساعت پیش احیانا نظر سنجی نداره؟؟

لینک به دیدگاه

منم یه مدت این مشکل رو داشتم .. ولی بعدا فهمیدم به خاطر نظرسنجی بوده :ws3:

لینک به دیدگاه
اون تاپیکایی که میری توش میبینی بر 10 ساعت پیش احیانا نظر سنجی نداره؟؟

منم یه مدت این مشکل رو داشتم .. ولی بعدا فهمیدم به خاطر نظرسنجی بوده :ws3:

آره نظرسنجي داره. جلل خالق :w58:

بعد اين كه تاپيك هاي مشترك شده تو كنترل پنلم نمياد مال چيه؟ :ws52:

لینک به دیدگاه
آره نظرسنجي داره. جلل خالق :w58:

بعد اين كه تاپيك هاي مشترك شده تو كنترل پنلم نمياد مال چيه؟ :ws52:

اگه کسی تو نظرسنجی شرکت کنه، فعالیت محسوب میشه و تاپیک رو تو اشتراکات نشون میده :w16:

ولی اون یکی مورد رو نمیدونم دلیلش چی میتونه باشه :ws52:

لینک به دیدگاه

اقا یک سوال برام پیش امده کسی از بندر عباس خبر داره میدونه لنگر کدوم کشتی خورده به کابل اینترنت ایران که امروز اینجوری شده

ولی امروز تاریخی شد:whistle:

لینک به دیدگاه
اقا چرا چند روزه اینجوره سایت سرعت پایین -دیتابیس ارور میده -واقعا اذیت کنند هست

اقا یک سوال برام پیش امده کسی از بندر عباس خبر داره میدونه لنگر کدوم کشتی خورده به کابل اینترنت ایران که امروز اینجوری شده

ولی امروز تاریخی شد:whistle:

سرعت افتضاحه.دیتا بیس هم ارور میده.:ws27:

منم اومدم همینا رو بگم!!!w000.gif

لینک به دیدگاه

امروز سایت مورد حمله شدید ddos قرار گرفته بود . تو این یک ساعت که رسیدم خونه چندتا ای پی رو مسدود کردم و امیدوارم مشکلات حل بشه بهرحال از دوستان بابت مشکلات بوجود آمده معذرت میخواهیم

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

اقا مهدی ممنون و سپاسگذارم بابت اینکه خدایش چند روزه انجمن مشکل های قدیمو نداره از شما و تمام هم کارهاتون تشکر وقدردانی میکنم دست دست شما درد نکنه خسته نباشید

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

:w58:اومدم سایت دیدم هنوز اسمم تو لیست کاربرها هست یعنی خارج نشدم ...چندبار خروج زدم و برگشتم این پیغام هارو مشاهده کردم ولی وقتی رو درخواست کلیک می کنم هیچ درخواستی نمی بینم و هیچ پیغامی هم ندارم بعد خارج میشم و برمی گردم دوباره به درخواست ها اضافه میشه ولی باز هم چیزی نمی بینم

7k3xpw263pf5nnz0sak7.pngi84z0678yhotqohzmp7.png

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...