رفتن به مطلب

بررسی و بیان مشکلات فنی سایت

ارسال های توصیه شده

درود:obm:

اصن هرچی فک کردم دلم نیومد سپاس گذاری نکنم :obm:

بابت اروهای مکرر دیتا بیس کمال سپاس رو دارم :obm:

سپاس ydm47612zsesgift969k.gif

ای بابا بازم ناشکری میکنید

الان تازه بچه ها اسم فامیلشون رو گذاشتن جای نام کاربری و قراره به زودی فتوکپی شناسنامه و کارت ملی و موافقت نامه ی اصولی و ضامن معتبر و اثر انگشت هم بندازن تنگ آواتارشون تا گام بزرگی رو جهت اعتماد سازی و افزایش بازدید سایت برداریم.

مشکلات 3 ساله ی دیتابیس ارور و سرعت افتضاح سایت در پر بازدید ترین و پر ترافیک ترین اوقات روز هم کشک ! مشکل اصلی اعتماد سازی و رزومه نویسی بود که بزودی با این کار میشیم 1 الکسا biggrin.gif

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 3.4k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

موندم دوستان مسائلی رو که اصلا هیچ ربطی به هم نداره چرا یکجوری میخوان به هم ربط بدن! مشکل سرعت سایت و دیتابیسهای گاه و بیگاه مشکلی جدید نیست و این رو بدونید برای این قضیه کار میشه تا جلوی این حملات گرفته بشه حملات ddos چیزی نیست که به این راحتی بشه الگوریتمش رو تشخیص داد و شناسایی IP های حمله کننده به سرورها راه ساده ای نداره همین امروز بیش از 5 ip حمله کننده رو بن کردم اما همونطور که میبینیم همچنان در معرض شدید حمله هستیم فقط جهت اطلاع دوستان میتونید یکی از عکسهای سیستم رو که تنها قسمت کوچکی از فشار وارد برسیستم در لحظه هست رو ببنید

45cqekzz7jqpljnli2.jpg

لینک به دیدگاه
سلام

وقتی وارد سایت میشم میخوام برم یه تایپیک دوباره از سایت میفتم بیرون!چرا اینطوریه:hanghead:

سلام ...

وقتی میخوای وارد میشی اون تیک ذخیره رو بزن که نیفتی بیرون ...:a030:

لینک به دیدگاه

یک روز سایت خراب بود اشکال نداره : ااااااااااااااااااااولی اومدم شکلک نمیتونم استفاده کنم : (برا من همه انجمن یه طرف شکلکش یه طرف : ارسیدگی کنید :(

لینک به دیدگاه

دوستان بابت این قضیه مشکل آواتار و یه سری مشکلات دیگه ای که شاید بعضیا دیده باشن شرمنده.

صبر کنید، درحال پیگیری برای رفعشون هستیم :icon_gol:

لینک به دیدگاه
دوستان بابت این قضیه مشکل آواتار و یه سری مشکلات دیگه ای که شاید بعضیا دیده باشن شرمنده.

صبر کنید، درحال پیگیری برای رفعشون هستیم :icon_gol:

باشه منتظریم

من آواتارم رو برداشته بودم اومدم بذارم دیدم نمیشه فکر کنم انقدر قسمت نبوده،مال همه پرید:ws3:

لینک به دیدگاه

اقا امروز صبح نیم ساعت هرچی تلا ش کردم پشت سر هم ارور میداد و نمی تونستم وارد انجمن بشم

اقااااااااااااااا من اواتارمو می خوامممممممممممم:4564::4564:

لینک به دیدگاه

درود:icon_gol:

دوستان کم نق بزنید :ws3:

علی رضا تو این پست #774 توضیحات رو دادن یه چند روزی رو ممکنه به علت تغییر سرور قطعی داشته باشیم حالا تو این فرصتم یه کم استراحت کنید :w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...