رفتن به مطلب

چیز هایی که با هیچ زلزله ای نمی لرزند

ارسال های توصیه شده

این آشنای شما رو چطوری آموزش دادن که اطلاعات محرمانه رو باز گو کرده :icon_pf (34): ولی این اینترنترو خوب اومدی فردا میگم یه سایت براش درست کنن تو قسمت گالریش هم عکسای استخر آب سنگین رو بزارن :ws27:

:w00:ميزنمتاااااااا

فلش مموری :w58:

به جونه خودم این آشناتون خالی بسته برات مگه سایت دانشگاه که بشه توش از فلش مموری استفاده کرد

هرچي كه بخواد از بيرون وارد شه 1000جور بازرسي ميشه...

ولي وقتي نيرو خودي باشه... ديگه زياد گير نميدن!

:icon_pf (17):

:4chsmu1:

:w645: تو نیروگاه کامپیوتر نقش خاصی نداره؟

یعنی دستی و آنالوگه همه چی؟ :w645::w645:

:ws28: این فامیل شمام ساده گیر آورده نشسته توپ خالی بسته ، به نظرت آمریکا و اسرائیل میلیارد ها دلار و هزاران ساعت رو برای طراحی یک ویروس هزینه میکنه اما نمیدونه که نیروگاه بوشهر دستیه؟‌(فک کن برای تنظیم خروج آب سنگین نیروگاه اتمی میرن یه شیر فلکه بزرگ رو میچرخونن:ws3: )

اونجوری که من شنیدم و مطمئن نیستم طراحی این ویروس 16 برابر ویندوز7 ساعت کار برده:w645:

اینجوریم که از تعطیلی نیروگاه و حرفای اینا بر میاد رسما سرویس کرده نیرگاه رو:ws17:

من گفتم آنالوگ؟؟

من گفتم دستي؟؟؟؟؟؟؟

گفتم 100% وابسته نيست...اگه بود كه با يه ويروس كوچيك همه جي از بين ميرفت!

تعطيلي نيروگاه ربطي به اون ويروس نداره خيلي...

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 47
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من گفتم آنالوگ؟؟

من گفتم دستي؟؟؟؟؟؟؟

گفتم 100% وابسته نيست...اگه بود كه با يه ويروس كوچيك همه جي از بين ميرفت!

تعطيلي نيروگاه ربطي به اون ويروس نداره خيلي...

وقتی کامپیوتر نقش نداره باید کارا دستی انجام بشه دیگه :ws52: یعنی با بیلچه ببرن اورانیوم بریزن تو کوره ، با خاک انداز هم میله های سوخته شده رو جمع کنن بریزن تو کیسه زباله بزارن دمه در شهرداری بیاد ببره :ws3:

لینک به دیدگاه
وقتی کامپیوتر نقش نداره باید کارا دستی انجام بشه دیگه :ws52: یعنی با بیلچه ببرن اورانیوم بریزن تو کوره ، با خاک انداز هم میله های سوخته شده رو جمع کنن بریزن تو کیسه زباله بزارن دمه در شهرداری بیاد ببره :ws3:

بابا...نقش داره...وابسته نيست!!!!

تو پست اولم اشتباه گفتم...منظورم همون وابستگي بود...

بهدشم...مگه چيه؟

دستي باشه كه بهتره...كلي اشتغال زايي ميشه:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
بدبخت جوونای کشور من تو همون سطح پایین هرم گیر کردن و هیچ جورم ذهنشون از اونا آزاد نمیشه

تازه تو تبلیغات بانک وختی میگه "به رویاهایت فکر کن" سفره عقد و لب تاب و گوشی موبایل و مسافرت نشون میده برای رویاها:banel_smiley_4:

کارت سوختو فراموش کردی....نفر اول 1000 لیتر....نفر دوم 500 لیترو برو تا 1 لیتر....:ws3:

جشنواره ی بانک ملت!!!

لینک به دیدگاه
بابا...نقش داره...وابسته نيست!!!!

تو پست اولم اشتباه گفتم...منظورم همون وابستگي بود...

بهدشم...مگه چيه؟

دستي باشه كه بهتره...كلي اشتغال زايي ميشه:4chsmu1:

آره از وقتی این ماشین ها اومدن جای آدمارو گرفتن اینهمه بیکار داریم:w000: چه معنی داره وقتی آدمه بیکار هست کامپیوتر اورانیم بریزه اون تو:w000: تازه آدم انعتاف هم داره تو ساعات اوج مصرف نیم پیمانه هم اورانیوم اضافه میریزه که مشکل برق نداشته باشیم :ws3:

لینک به دیدگاه
آره از وقتی این ماشین ها اومدن جای آدمارو گرفتن اینهمه بیکار داریم:w000: چه معنی داره وقتی آدمه بیکار هست کامپیوتر اورانیم بریزه اون تو:w000: تازه آدم انعتاف هم داره تو ساعات اوج مصرف نیم پیمانه هم اورانیوم اضافه میریزه که مشکل برق نداشته باشیم :ws3:

اولا كه انعتاف نه و انعطاف!!!:ws3:

دوما...بهلههههههههه

كامپيوتر چي حاليشه آخه؟؟

بره اورانيوم بريزه...ظرفو يه كم اينورتر بذاري نصف اورانيومارو ميريزه زمين:4chsmu1:

لینک به دیدگاه
اولا كه انعتاف نه و انعطاف!!!:ws3:

دوما...بهلههههههههه

كامپيوتر چي حاليشه آخه؟؟

بره اورانيوم بريزه...ظرفو يه كم اينورتر بذاري نصف اورانيومارو ميريزه زمين:4chsmu1:

کشته مرده ی این دخترای غلط املایی بگیرما :w02:

پس در نتیجه آقا یه چیزی میدونست که دستور داد(با صدای آقا خونده بشه): عزیزان من ،من همینجا از مسئولین امر می خواهم نیروگاه بوشهر را ، به دست جوانان خود و دستی بسازید، مبادا دشمن بر جوانان ما مسلط شود

لینک به دیدگاه
کشته مرده ی این دخترای غلط املایی بگیرما :w02:

پس در نتیجه آقا یه چیزی میدونست که دستور داد(با صدای آقا خونده بشه): عزیزان من ،من همینجا از مسئولین امر می خواهم نیروگاه بوشهر را ، به دست جوانان خود و دستی بسازید، مبادا دشمن بر جوانان ما مسلط شود

راحت باش :ws3:

بهله بهله...ايشون خيليييييي چيزي ميدونن :4chsmu1:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...