رفتن به مطلب

نتیجه یک نظرسنجی

El Roman

ارسال های توصیه شده

حالا خودت چی میگی؟

با توجه به وسعت دیدی که داری،همچین چیزی برای کل ایران از نظر منطقی صحیح هست یا نه؟

نه به این شدت ولی کلیت مسئله تا حدودی درسته ، یعنی طرفدارای پرسپولیس و تراکتور رو میشه با هم دیگه مقایسه کرد و باهم رقابت بکنن. ولی باز به نظر من تراکتور میتونه پرطرفدار تر باشه

اینکه شما میگی کله ایران پرسپولیسیه قبول ندارم ، شاید از یه شیرازی بپرسی طرفدار چه تیمی بگه پرسپولیس ، اما اگه بگی پرفداره مقاومتی یا پرسپولیس به نظرم خیلی ها میگن مقاومت .

نظرسنجی 90 هم که کلی اما و اگر داشت و میشد دست کاریش کرد؛ ولی تو این امکان تقلب نیست ؛ برین رای بدین ببینیم واقعا کدوم پرطرفدار تره دیگه

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 79
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نفرین بر این فوتبال :banel_smiley_4:

مملکت داره میره رو هوا اون وقت سر اینکه کدوم تیم پرطرفدارتره داریم دعوا میکنیم.

دعوا نیست ، کل کل ، گفتمانه دوستانس:w16:

چطور وقتی همه بحث استقلال پرسپولیس میکنن کسی به فکر مملکت نیست تا حرفی از تراکتور میاد همه یاد مملکت میوفتن:w000:

لینک به دیدگاه
دعوا نیست ، کل کل ، گفتمانه دوستانس:w16:

چطور وقتی همه بحث استقلال پرسپولیس میکنن کسی به فکر مملکت نیست تا حرفی از تراکتور میاد همه یاد مملکت میوفتن:w000:

با یک نگاه به پستهای این تاپیک میشه فهمید اصلا دوستانه نیست.

من تازگیا بحث پرسپولیس استقلال اینجا (تو این تالار) ندیدم:banel_smiley_4:

صداتم برای من نبر بالا :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
عجبا :ws3: بابا نظرسنجی جلو چشمته :ws3: بعدشم زنجان و قزوین و همدان و شمال کشور و تهران و کرج هم ترک هستند و یا خیلی ترک دارند:ws3: بعدشم ، اگه از من هم بپرسن بین اسقلال و پرسپولیس پرسپولیسو انتخاب میکنم ، ولی اکثرا وقتی تیم شهر خودش بیاد وسط تیم خودشونو انتخاب میکنن.

خلاصه آنچه که عیان است ، چه حاجت به بیان است:ws3:

همدان ترک نیست ،بلکه فارسن ولی شهرای اطراف همدان بخصوص ترک ها بدلیل مهاجرت به همدان باعث شدن تعدا ترکا در همدان زیاد بشه !!!

لینک به دیدگاه
با یک نگاه به پستهای این تاپیک میشه فهمید اصلا دوستانه نیست.

من تازگیا بحث پرسپولیس استقلال اینجا (تو این تالار) ندیدم:banel_smiley_4:

صداتم برای من نبر بالا :banel_smiley_4:

oo

من قبل از ویرایش جواب دادم

اتفاقا بحث کاملا دوستانست غیر از یکی که اومد خواست جو رو به هم بزنه

صدای من هم ذاتش بلنده

:w000:

لینک به دیدگاه
عجبا :ws3: بابا نظرسنجی جلو چشمته :ws3: بعدشم زنجان و قزوین و همدان و شمال کشور و تهران و کرج هم ترک هستند و یا خیلی ترک دارند:ws3: بعدشم ، اگه از من هم بپرسن بین اسقلال و پرسپولیس پرسپولیسو انتخاب میکنم ، ولی اکثرا وقتی تیم شهر خودش بیاد وسط تیم خودشونو انتخاب میکنن.

خلاصه آنچه که عیان است ، چه حاجت به بیان است:ws3:

شرمنده ها....شمال كجاش تركن؟؟؟من چنتا از بهترين دوستام تركن.بهترين خاطره ها رو هم با اونا دارم.نميخوام كسيو ناراحت كنم يا اينكه بحث منحرف بشه اما بعضي از دوستان فضا ببينن مارادونا رو هم ترك ميكنن.:gol cheshmak:

لینک به دیدگاه

بعدشم از يه نظر سنجي كه تعداد نسبتا" كمي توش شركت كردن نميشه نتيجه گرفت كه كيا پرطرفدار ترن.پرسپوليس و استقلال تو همه شهرها و روستاهاي ما هم ريشه دارن...به قول يه بنده خدايي تو خيلي از جاهاي ايران وقتي يه بچه به دنيا مياد يا استقلاليه يا پرسپوليسي.

لینک به دیدگاه
شرمنده ها....شمال كجاش تركن؟؟؟من چنتا از بهترين دوستام تركن.بهترين خاطره ها رو هم با اونا دارم.نميخوام كسيو ناراحت كنم يا اينكه بحث منحرف بشه اما بعضي از دوستان فضا ببينن مارادونا رو هم ترك ميكنن.:gol cheshmak:

باز هم میگم :sigh: من نگفتم شمال ترکه گفتم ترک داره ؛ چه ترکمن ، مثل گرگان و انزلی چه آذری مثل آستارا و رشت و اینا ، طرفدار متعصب هم که همه تیما دارن ، البته من نشنیدم مارادونا رو ترک بکنن ، اما یه مقاله ای بود ؛ موضوش هم این بود که تراکتور از بارسا بیشتر طرفدار داره چرا که طرفدارای بارسا کلی امکانات دارن و طرفدارای تراکتور هیچ امکاناتی ندارن و حتی اتوبوس هم واسشون نمیزارن و ... ، البته مقاله مفصل و انتقادیی بود و تراکتور بیشتر از بارسا طرفدار داره هم کنایه اون مقاله بود که بعدا این هم افتاد دهن تراکتورچیا ، عادل هم اومد گفت که آقا اینا میگن ما بیشتر از بارسا طرفدار داریم پس کلا توهمن و نظرسنجی ما سالم بوده و اینا

بعضی از پرسپولیسیا هم علی پروین رو بهترین بازیکن تارخ دنیا میدونن ولی همه این فکرو نمیکنن که :rose:

لینک به دیدگاه
بعدشم از يه نظر سنجي كه تعداد نسبتا" كمي توش شركت كردن نميشه نتيجه گرفت كه كيا پرطرفدار ترن.پرسپوليس و استقلال تو همه شهرها و روستاهاي ما هم ريشه دارن...به قول يه بنده خدايي تو خيلي از جاهاي ايران وقتي يه بچه به دنيا مياد يا استقلاليه يا پرسپوليسي.

چطور نظرسنجی فیس بوک معتبر نیست ؛ اما نظرسنجی تلوزیون این رژیم فاشیست و دیکتاتور معتبره؟ گیریم عادل آدم درستیه ، ولی مخابرات نمیتونه نظرسنجیو دستکاری بکنه؟

حکومتی که به جنازه پیرمرد 103 ساله رحم نمیکنه از این کارا هم خیلی راحت میکنه

نظرسنجی فیس بوک هم همچنان بازه لطفا همه برین به تیم محبوبتون رای بدین:icon_gol:

لینک به دیدگاه
چطور نظرسنجی فیس بوک معتبر نیست ؛ اما نظرسنجی تلوزیون این رژیم فاشیست و دیکتاتور معتبره؟ گیریم عادل آدم درستیه ، ولی مخابرات نمیتونه نظرسنجیو دستکاری بکنه؟

حکومتی که به جنازه پیرمرد 103 ساله رحم نمیکنه از این کارا هم خیلی راحت میکنه

نظرسنجی فیس بوک هم همچنان بازه لطفا همه برین به تیم محبوبتون رای بدین:icon_gol:

من به اعتبارش كاري ندارم.منظورم اينه كه مگه چه تعداد شركت كننده داشته كه بخواي ازش نتيجه گيري كنيو به كل ربطش بدي؟

لینک به دیدگاه
باز هم میگم :sigh: من نگفتم شمال ترکه گفتم ترک داره ؛ چه ترکمن ، مثل گرگان و انزلی چه آذری مثل آستارا و رشت و اینا ، طرفدار متعصب هم که همه تیما دارن ، البته من نشنیدم مارادونا رو ترک بکنن ، اما یه مقاله ای بود ؛ موضوش هم این بود که تراکتور از بارسا بیشتر طرفدار داره چرا که طرفدارای بارسا کلی امکانات دارن و طرفدارای تراکتور هیچ امکاناتی ندارن و حتی اتوبوس هم واسشون نمیزارن و ... ، البته مقاله مفصل و انتقادیی بود و تراکتور بیشتر از بارسا طرفدار داره هم کنایه اون مقاله بود که بعدا این هم افتاد دهن تراکتورچیا ، عادل هم اومد گفت که آقا اینا میگن ما بیشتر از بارسا طرفدار داریم پس کلا توهمن و نظرسنجی ما سالم بوده و اینا

بعضی از پرسپولیسیا هم علی پروین رو بهترین بازیکن تارخ دنیا میدونن ولی همه این فکرو نمیکنن که :rose:

بعدشم زنجان و قزوین و همدان و شمال کشور و تهران و کرج هم ترک هستند

اينو از پست شما كپي گرفتم حامد جان:icon_gol:

خب البته گرگان تركمن داره كه با شناختي كه من دارم هيچ حس قرابتي با شما ندارن.البته اگه شما دوس داري فكر كني تراكتور از بارسا بيشتر طرفدار داره حرفي نيست.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
اينو از پست شما كپي گرفتم حامد جان:icon_gol:

محسن جان نقل قول میگیری درست بگیر دیگه سانسور چرا میکنی؟:ws3::

بعدشم زنجان و قزوین و همدان و شمال کشور و تهران و کرج هم ترک هستند و یا خیلی ترک دارند

در مورد ترکمن ها من خیلی دوست ترکمن دارم (4-5 نفر) خیلی باهم خوبیم ؛ شاید روی تراکتور تعصب نداشته باشن ولی باهم به عنوان ترک خیلی خوبیم

در مورد بارسا هم مثل اینکه منظورمو متوجه نشدی:icon_gol:

در نهایت باز میگم : آنچه عیان است ؛ چه حاجت به بیان است :ws3: این نظرسنجی و این شما:ws3:

لینک به دیدگاه
یعنی چی چرا پیکان قزوین جزئ نظر سنجی نبوددددددددددددددد؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

من و کلیه ی قزوینیا و دانشجویان قزوین اعتراض خود را اعلام میکنیم

هست قزوین هم هست اما تو عکس جا نشد ، این لینکشه که پیکان هم هست اما فقط 2 رای آورده؟!!!!!! برین رای بدین:w16:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
استیل آذین 8نفر؟!!! :w58:

سپاهان و ذوب آهن روی هم، 600 نفر؟!!! w58.gif

یکی دو روز پیش بود که به یه همچین چیزی رای دادم،

54n3su13pgcyobq7fdz5.png

من بی تقسیرم اینجوری شده دیگه:ws3: لینکه اینو میشه بدی ما هم شرکت کنیم؟:icon_gol:ولی همونطور که میبینی تیم اول این نظرسنجی فقط 3000 رای آورده:whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...