رفتن به مطلب

دست من گیر که این دستت همان است که من با دست دیگری دیدم............

Alireza Hashemi

ارسال های توصیه شده

قرار نیست آدمی هر چیزی رو به عنوان معامله نیگاه کنه

اگه به این باشه هیچ مردی حاظر به ازدواج نمیشه چون اون چیزایی رو که از دست میده خیلی بیشتر از اون چیزیه که بدست میاره امــــــــــــا اون چیز میتونه عشق باشه احساس شادیی باشه که در کنار یارش بدست میاره

این حس به همه چی می ارزه...........

منم که همین و گفتم عزیز جان...گفتم ببین چی برات ارزشمند تره...بودن با این خانوم یا داشتنه دوستت

ببین چه حسیت به چه حسیت می ارزه....

اگه دوستت و رابطه چندین سالت با اون برات مهمه پس به خاطر یه رابطه چند ماهه خرابش نکن....

اگه کنار به قول خودت این یار بودن به همه چی می ارزه خوب اینکار و بکن ...چون برات ارزششو داره

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 50
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

صاحب اون چشما آب شده رو زمین نیست یا دیگه ایران نیست ..

ولی هنوز دنبالشم:icon_razz:

رفیقم هیچ حسی به اون دختر نداره فقط میخواسته ازش اخاذی کنه اگرم بفهمه واسم مهم نیست میخواد هر فکری دوست داره بکنه من به خود دختره تا زمانی که باهاش بود مثل یه دوست نیگاه میکردم و هیچ وقت از رفیقم بد نمیگفتم ولی وقتی فهمیدم هدف دوستم چیه فقط به دختره گفتم یکم دقت کن

اونم دقت کرد و همه ماجرارو فهمید ...

الانم میگه ازون روزی که تو رو دیدم ازون آهنگا زدن تو قلبش:w58:

اولا با آدمای درست رفیق شو

ثانیا از اون روزی که تو رو دیدم دیگه خیلی تکراری شده تا اونجا که منه دختر می دونم یه دختر به طور همزمان نمی تونه به دو نفر فکر کنه و مهمتر از اون علاقمند بشه اونم چی با یکی باشی عاشق یکی دیگه بشی فکر نمیکنم بشه کلا یه دختر خوب یه دختر وفاداره و وفاداری فکری و دلی هم هست که ...

البته به قول یکی

به اولین غریزت رجوع کن :w16:

لینک به دیدگاه

به هر حال این زندگی شخصیتونه و فرد نهایی شما هستین که تصمیم می گیرین

اطلاعات آنچنانی از خود دختر خانوم ندادین و البته هیچ کس هم مثل خودتون نمی تونه طرف رو سبک سنگین کنه و ببینه بهتون می خوره یا نه . و باید رابطه رو شروع نشده تموم کنه

اما با توجه به پست هایی که در جواب بچه ها دادین به نظرم احساس هر دوتون هوسه

یه روزی از دوستت خوشش می اومده که رفته دنبالش و حالا با پیدا شدن یه شخص جدید و یا شاید بهتر ترجیه می ده که اون رو رها کنه و بره سراغ کس دیگه

مطمئن باش که اگر کیسی مناسب تر از شما هم گیرش بیاد به همین سادگی رهات می کنه و می ره

تا جایی هم که من می دونم پسری هستین که زیادی در گیر احساسات می شین و در نهایت ضربه بدی بهتون می خوره

رابطه ای که با شک و شبه و سوظن باشه به هیچ عنوان به درد نمی خوره

راستش شما دیگه زیادی متمدنین !!!

تا جایی که می دونم همین مشکل رو با شخص دیگه ای هم چند ماه پیش داشتین و حاضر شدین طرف رو با bf اش قبول کنین !!

با خودتون رو راست باشین اگر می تونین تحمل کنین که به قول خودتون دستش رو بگیرین و نادیده بگیرین که یه روز هم دست دوستتون رو همین طور گرفته ،

عزیزم و جونم و عشقم صداتون کنه و فکرتون به این سمت نره که روزی دوستتون رو هم به همین شکل صدا می کرده

نگاهتون کنه و براتون اهمیت نداشته باشه که یه روز همین جور به چشمای یکی دیگه خیره می شده

و ..........

پس با این شرایط نباید حرف های دوستانتون براتون اهمیت داشته باشه

اما این رو مطمئن باش که فردا دوستت بهت نمی گه تو دیگه چقدر زرنگی که gf من تو رو ترجیح داد بلکه برای دوستتون اون دختر خانوم یه تجربه کهنه است

هر چند برای کسی که می خواد بازی کنه چه اهمیتی داره که هم بازیش کیه :ws37:

راستی اگه می دونی نظر دیگران چیه و می خوای توی کما به سر ببری برای چی نظر می پرسی ؟ :w00::banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
ملت به چه مشکلایی بر میخورن! :banel_smiley_4:

والا با این نوناشون ....

میبینیم شمارم بالاخره میوفتی و طعمش رو میچشی اگرم چشیدی و از سرت گذشته زهی خیال باطل :ws3:

لینک به دیدگاه

اول ببین دوسش داری یا عاشقشی.

اگه دوسش داری بیخیال.

اگه عاشقی نمیتونی بیخیال بشی.

خودت رو گول نزن. بیخیال شو و با یکی دیگه باش یا به یه چیزای دیگه سرگرم شو اون وقت میفهمی عاشقی یا نه.

بازم میگم اگه عاشق باشی و بیخیالش بشی تا آخر عمر میسوزی. که شایدم باید بسوزی و بسازی.

اگه عاشقی و بخوای باهاش باشی پس ازدواج میکنی. همینکه نمیخوای ازدواج کنی احتمالا عاشق نیستی.

اگه عاشق شدی میفهمی عبارت "آب توبه" که میریختن سر زن مشهور شهر و باهاش ازدواج میکردن ینی چی....... دیگه برات مسخره نیست.

اما اینها را مرد باید که مردی بداند.

یاحق

لینک به دیدگاه
به هر حال این زندگی شخصیتونه و فرد نهایی شما هستین که تصمیم می گیرین

اطلاعات آنچنانی از خود دختر خانوم ندادین و البته هیچ کس هم مثل خودتون نمی تونه طرف رو سبک سنگین کنه و ببینه بهتون می خوره یا نه . و باید رابطه رو شروع نشده تموم کنه

اما با توجه به پست هایی که در جواب بچه ها دادین به نظرم احساس هر دوتون هوسه

یه روزی از دوستت خوشش می اومده که رفته دنبالش و حالا با پیدا شدن یه شخص جدید و یا شاید بهتر ترجیه می ده که اون رو رها کنه و بره سراغ کس دیگه

مطمئن باش که اگر کیسی مناسب تر از شما هم گیرش بیاد به همین سادگی رهات می کنه و می ره

تا جایی هم که من می دونم پسری هستین که زیادی در گیر احساسات می شین و در نهایت ضربه بدی بهتون می خوره

رابطه ای که با شک و شبه و سوظن باشه به هیچ عنوان به درد نمی خوره

راستش شما دیگه زیادی متمدنین !!!

تا جایی که می دونم همین مشکل رو با شخص دیگه ای هم چند ماه پیش داشتین و حاضر شدین طرف رو با bf اش قبول کنین !!

با خودتون رو راست باشین اگر می تونین تحمل کنین که به قول خودتون دستش رو بگیرین و نادیده بگیرین که یه روز هم دست دوستتون رو همین طور گرفته ،

عزیزم و جونم و عشقم صداتون کنه و فکرتون به این سمت نره که روزی دوستتون رو هم به همین شکل صدا می کرده

نگاهتون کنه و براتون اهمیت نداشته باشه که یه روز همین جور به چشمای یکی دیگه خیره می شده

و ..........

پس با این شرایط نباید حرف های دوستانتون براتون اهمیت داشته باشه

اما این رو مطمئن باش که فردا دوستت بهت نمی گه تو دیگه چقدر زرنگی که gf من تو رو ترجیح داد بلکه برای دوستتون اون دختر خانوم یه تجربه کهنه است

هر چند برای کسی که می خواد بازی کنه چه اهمیتی داره که هم بازیش کیه :ws37:

راستی اگه می دونی نظر دیگران چیه و می خوای توی کما به سر ببری برای چی نظر می پرسی ؟ :w00::banel_smiley_4:

قضیه اون دختر رو که گفتین از بچهای همینجا بود خب چیکار کنم من یه آدمیم که دوست ندارم طرفم بهم دروغ بگه شاید نمیزارم که بهم دروغ بگه اون قضیه رو اینجا گفتم چون به اون اینجارو معرفی کرده بودم و عضو بود پستهای بچهارو خوند و به اشتباهش پی برد من اگر گفتم دوست پسر داشته و حاضر بودم اون پسر باشه به خاطر اینکه خودم فهمیدم که با کسه دیگه ایه و اگر رابطمو باهاش ادامه میدادم فقط به خاطر این بود که بهش ثابت کنم که چقدر بی معرفت بوده من شاید دوست دخترای زیادی داشته باشم شاید باهم راحت باشیم

ولی بعضی وقتها

یه حسی بهم میگه اگر با فلان دختر ادامه بدم دچار یه رابطه ای میشم که نمیتونم خودم رو ازش بیرون بکشم واسه همین میدونم بچها چی میگن چون اونا میگن این رابطه اشتباه به ازدواج نمیرسه جفتمون ضربه میخوریم ولی این رو هم در نظر نمیگیرن که اگر من تو این شرایط اون دختر رو تنها بزارم تا آخر عمرش از هرچی پسره متنفر میشه

اون هنوز اول راهه نمیخوام دچار افسردگی شه چون وقتی فهمید دوستم اون آدمی نبوده که فکر میکرده یه دفعه داشت به پوچی میرسید ومن بهش گفتم همه اینجوری نیستن

میخوام بهش ثابت کنم هرکی باهاشه فقط به خاطر پول یا چیز دیگه ای نیست که میخوادش میخوام بدونه که شخصیتش خیلی بیشتر از این حرفاست

من تو این چند وقته دیدم پسرایی که التماسش رو میکردن باهاشون باشه ولی قبول نکرد و اگه قرار بر بهتر بودن باشه تا الان باید حداقل یکی از اونارو قبول میکرد

اون دختری که فکر میکنی نیست ..

اینحوری که فهمیدم خیلی صادقه فکر میکنه همه دنیا مثل خودشن...

لینک به دیدگاه
اول ببین دوسش داری یا عاشقشی.

اگه دوسش داری بیخیال.

اگه عاشقی نمیتونی بیخیال بشی.

خودت رو گول نزن. بیخیال شو و با یکی دیگه باش یا به یه چیزای دیگه سرگرم شو اون وقت میفهمی عاشقی یا نه.

بازم میگم اگه عاشق باشی و بیخیالش بشی تا آخر عمر میسوزی. که شایدم باید بسوزی و بسازی.

اگه عاشقی و بخوای باهاش باشی پس ازدواج میکنی. همینکه نمیخوای ازدواج کنی احتمالا عاشق نیستی.

اگه عاشق شدی میفهمی عبارت "آب توبه" که میریختن سر زن مشهور شهر و باهاش ازدواج میکردن ینی چی....... دیگه برات مسخره نیست.

اما اینها را مرد باید که مردی بداند.

یاحق

قربونت داداشم

دقیقا همین حرفاییه که میگی....

من باید ببینم عاشقم یا نه

نمیدونم این حسم تا کجا میتونه بر غیرتم غلبه کنه...

خیلی دارم فکر میکنم چون میدونم اگر این رابطه پیش بره دیگه جلوشو نمیتونم بگیرم

دیگه نمیتونم بگم نمیخوام دارم حق انتخاب رو از خودم میگیرم ولی نمیدونم چرا دوست دارم خودم رو به خواب بزنم همش بهش فکر کنم.....

حق یارت

لینک به دیدگاه

ولی نمیدونم چرا دوست دارم خودم رو به خواب بزنم همش بهش فکر کنم.....

خب این میتونه از دوست داشتنم ناشی بشه یا حتی هوس.

زمان همه چیز رو معلوم میکنه.

کمی صبر عزیزم.

نمیدونم این حسم تا کجا میتونه بر غیرتم غلبه کنه...

اگه عاشق باشی به همه چیز غلبه میکنی. شاید چیزایی که توی فیلم فارسیا دیدیم خیلی مسخره یا فردین مسلکی باشه اما کسی نیست که شهامت داشته باشه بگه عشق اینهارو ایجاد میکنه.

لینک به دیدگاه
:ws44:

شما بد مشکوک می زنی می گم به سلامتی به تازگی مستفیض شدین نه ؟! :banel_smiley_4:

قضیه اون دختر رو که گفتین از بچهای همینجا بود خب چیکار کنم من یه آدمیم که دوست ندارم طرفم بهم دروغ بگه شاید نمیزارم که بهم دروغ بگه اون قضیه رو اینجا گفتم چون به اون اینجارو معرفی کرده بودم و عضو بود پستهای بچهارو خوند و به اشتباهش پی برد من اگر گفتم دوست پسر داشته و حاضر بودم اون پسر باشه به خاطر اینکه خودم فهمیدم که با کسه دیگه ایه و اگر رابطمو باهاش ادامه میدادم فقط به خاطر این بود که بهش ثابت کنم که چقدر بی معرفت بوده من شاید دوست دخترای زیادی داشته باشم شاید باهم راحت باشیم

ولی بعضی وقتها

یه حسی بهم میگه اگر با فلان دختر ادامه بدم دچار یه رابطه ای میشم که نمیتونم خودم رو ازش بیرون بکشم واسه همین میدونم بچها چی میگن چون اونا میگن این رابطه اشتباه به ازدواج نمیرسه جفتمون ضربه میخوریم ولی این رو هم در نظر نمیگیرن که اگر من تو این شرایط اون دختر رو تنها بزارم تا آخر عمرش از هرچی پسره متنفر میشه

اون هنوز اول راهه نمیخوام دچار افسردگی شه چون وقتی فهمید دوستم اون آدمی نبوده که فکر میکرده یه دفعه داشت به پوچی میرسید ومن بهش گفتم همه اینجوری نیستن

میخوام بهش ثابت کنم هرکی باهاشه فقط به خاطر پول یا چیز دیگه ای نیست که میخوادش میخوام بدونه که شخصیتش خیلی بیشتر از این حرفاست

من تو این چند وقته دیدم پسرایی که التماسش رو میکردن باهاشون باشه ولی قبول نکرد و اگه قرار بر بهتر بودن باشه تا الان باید حداقل یکی از اونارو قبول میکرد

اون دختری که فکر میکنی نیست ..

اینحوری که فهمیدم خیلی صادقه فکر میکنه همه دنیا مثل خودشن...

با توجه به قسمت قرمز رنگ مثل این که شما خیلی کسب تجربه کردین و پیشکسوتین :ws3:

در مورد قسمت بنفش رنگ هم نگرانش نباش تازه اون موقع چشم عقلش باز می شه و می شه یکی مثل من :w16:

اما اگه حس می کنی عاشقشی و عاشقته پس نباید به غیر بتونی فکر کنی

این طوره ؟

ناراحتیتون برای همدیگه مرگه

همین طوره ؟

نمی تونین دوری همدیگه رو تحمل کنین

همین طوره ؟

گذشته براتون اهمیتی نداره و می تونین از خطای همدیگه چشم پوشی کنین

واقعا همه این ها هست ؟

به قول شیخ یه مدتی دور از هم باشین و فکرتون رو به هر چیز دیگه ای مشغول کنین (نه مثلا 2 ساعت ها :banel_smiley_4:) اگر برای هم کمرنگ نشدین می تونین روی احساستون جدی تصمیم بگیرین

البته شما هم دلایل عاشقیت رو یه کم محکم تر کن

خوشگلی و بانمکی شد دلیل ؟!

خدایی نکرده حادثه ای براش رخ داد و چهره اش به کل نابود شد یا صداش دیگه در نیومد که عزیزم و جونم کنه یا ........ اون وقت تکلیف چیه ؟! :banel_smiley_4:

هر وقت وجود و هویت خودش برات در درجه اول قرار گرفت اون وقت بگو عاشق شدم :ws37:

.

لینک به دیدگاه

به نظرم الان یه مقداری داغی.

دلایل زیادی هم میتونه باشه ، یکیش اینه که شاید اصلا فکر نمیکردی بتونی با این دختر خانوم در مورد این مسائل حرف بزنی و الان این فرصت کمی دستپاچت کرده .

من میگم اصلا و ابدا هیچ قولی به اون نده ، هیچی .

بشین باهاش منطقی حرف بزن ولی قول نده .

احساساتت که متعادل شه ، بخای قولتو پس بگیری ، بد به اون خواهد گذشت ، حتی بدتر از ضربه ی دوستت .

تعادل احساسی و عقلی برقرار بشه میتونی در مورد ازدواج و دوستت و خیلی چیزا فکر کنی .

لینک به دیدگاه
شما بد مشکوک می زنی می گم به سلامتی به تازگی مستفیض شدین نه ؟! :banel_smiley_4:

با توجه به قسمت قرمز رنگ مثل این که شما خیلی کسب تجربه کردین و پیشکسوتین :ws3:

در مورد قسمت بنفش رنگ هم نگرانش نباش تازه اون موقع چشم عقلش باز می شه و می شه یکی مثل من :w16:

اما اگه حس می کنی عاشقشی و عاشقته پس نباید به غیر بتونی فکر کنی

این طوره ؟

ناراحتیتون برای همدیگه مرگه

همین طوره ؟

نمی تونین دوری همدیگه رو تحمل کنین

همین طوره ؟

گذشته براتون اهمیتی نداره و می تونین از خطای همدیگه چشم پوشی کنین

واقعا همه این ها هست ؟

به قول شیخ یه مدتی دور از هم باشین و فکرتون رو به هر چیز دیگه ای مشغول کنین (نه مثلا 2 ساعت ها :banel_smiley_4:) اگر برای هم کمرنگ نشدین می تونین روی احساستون جدی تصمیم بگیرین

البته شما هم دلایل عاشقیت رو یه کم محکم تر کن

خوشگلی و بانمکی شد دلیل ؟!

خدایی نکرده حادثه ای براش رخ داد و چهره اش به کل نابود شد یا صداش دیگه در نیومد که عزیزم و جونم کنه یا ........ اون وقت تکلیف چیه ؟! :banel_smiley_4:

هر وقت وجود و هویت خودش برات در درجه اول قرار گرفت اون وقت بگو عاشق شدم :ws37:

.

سپیده جان

در مورد قسمت بنفش رنگ من این حس رو به شما ندارم بیشتر فکر میکنم داری خودت رو گول میزنی و تظاهر میکنی که از پسرها متنفری در حالی که اینطوری نیست به موقش از همه عاشق تری

اما در مورد قسمت قرمز رنگ فکر کنم شما یکی دو سال بیشتر از نوح عمر داری و پیشکسوت تری:ws3:

ودر مورد عاشقی من که شاید به چشممه درست باشه

من زیبایی طرفم خیلی برام مهمه ولی فکر میکنم حتی اگر اون دختر اون خصوصیاتی رو که گفتم بازم نداشت نمیزاشتم دوستم بخواد اذیتش کنه

بیشتر از صورت سیرتش مجذوبم کرده که خدا کنه آخرش مجذورم نکنه

لینک به دیدگاه
نه خیر مستفیظ نمودیم. :banel_smiley_4:

نخیــــــــــــــــــــــر مستفیض (فیض بردن ) :banel_smiley_4:

به هر جهت تبریک عرض می کنم :4chsmu1:

سپیده جان

در مورد قسمت بنفش رنگ من این حس رو به شما ندارم بیشتر فکر میکنم داری خودت رو گول میزنی و تظاهر میکنی که از پسرها متنفری در حالی که اینطوری نیست به موقش از همه عاشق تری

اما در مورد قسمت قرمز رنگ فکر کنم شما یکی دو سال بیشتر از نوح عمر داری و پیشکسوت تری:ws3:

ودر مورد عاشقی من که شاید به چشممه درست باشه

من زیبایی طرفم خیلی برام مهمه ولی فکر میکنم حتی اگر اون دختر اون خصوصیاتی رو که گفتم بازم نداشت نمیزاشتم دوستم بخواد اذیتش کنه

بیشتر از صورت سیرتش مجذوبم کرده که خدا کنه آخرش مجذورم نکنه

عجب حس قوی !

ببخشیدا اما هم جنسات خیـــــــــــــــلی نامردن

اگه یه مرد پیدا کردم بهت قول می دم که از هر چی عاشقه عاشق تر باشم

و اما در ادامه عرضتون شکسته نفسی می کنین

شما که ماشاا.... سنتون با تمدن ایران برابری می کنه

اونی که نخوای بذاری اذیتش کنه بستگی به یه کم شرف و غیرت داره که متاسفانه دوستتون فاقدش بوده

اگه مجذوبت کرده که هیچ !

اما دعا کردن برای مجذوب نشدنت چیه ؟

چه چیزی باعث می شه ترس از مجذوب شدنت داشته باشه ؟

.

لینک به دیدگاه

عجب حس قوی !

ببخشیدا اما هم جنسات خیـــــــــــــــلی نامردن

اگه یه مرد پیدا کردم بهت قول می دم که از هر چی عاشقه عاشق تر باشم

و اما در ادامه عرضتون شکسته نفسی می کنین

شما که ماشاا.... سنتون با تمدن ایران برابری می کنه

اونی که نخوای بذاری اذیتش کنه بستگی به یه کم شرف و غیرت داره که متاسفانه دوستتون فاقدش بوده

اگه مجذوبت کرده که هیچ !

اما دعا کردن برای مجذوب نشدنت چیه ؟

چه چیزی باعث می شه ترس از مجذوب شدنت داشته باشه ؟

.

دقیقا از همین میترسم مثل شما دچار حس تنفر شه منم که یه آدم با معرفت عمرا بزارم تو بهترین دوران زندگیش بخواد طعم عشق رو نچشه:ws3:

ای بابا باید نامردا باشن تا اون مرده پیداشه ولی من که پیدا شدم :1238:

اما جدا... دعایی برای من که حداقل وجود نداره میخوای دوتا ازون نفرین قشنگا کن شاید بدرد بوخوره

ولی این نیز میگزره هرچی قسمت باشه همون میشه... من تلاشم رو میکنم اصلا به من میگن آتی تلاشگر:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...