رفتن به مطلب

خاطره همسر رضاشاه از ملاقاتش باهیتلر

danielo

ارسال های توصیه شده

کسانی که تو بمبارانهای اتمی کشته شدن، زن و بچه و سالخورده بودن که هیچ نقشی در جنایات سربازان ژاپنی نداشتن.:banel_smiley_4:

من خودم وقتی میخونم ارتش ژاپن چه جنایتهایی کرده واقعا احساس نفرت بدی بهم دست میده ولی اون عده آدم بی خبر گناهی نداشتن.

خب بر عکسشم میشه گفت ...

یهودی ها چه گناهی کرده بدند ه فقط به خاطر گ یهودی " بودنشون باید این قدر کشته بدن ؟

نه فق اونا ، دیگر اروپایی ها ...

این طوری نمیشه گفت ...

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
خب بر عکسشم میشه گفت ...

یهودی ها چه گناهی کرده بدند ه فقط به خاطر گ یهودی " بودنشون باید این قدر کشته بدن ؟

نه فق اونا ، دیگر اروپایی ها ...

این طوری نمیشه گفت ...

:icon_gol:

چه ربطی داره؟ مگه من گفتم خوب کاری کرد یهودیهارو کشت؟ بی گناه، بی گناهه.

من با کشتاری که راه انداخت مخالفم. هیتلر خیلی کار بدی کرد.

پسر بد! :ws3:

لینک به دیدگاه
کسی میدونه چرا هیتلر از یهودی ها متنفر بود؟

علت نفرت آلمان نازی از یهودیت

ریشه ی این تنفر در عقاید و باور های کل اروپایی هاست، یعنی مسئله ی یهود ستیزی در تمام اروپا وجود داشته و تنها در آلمان نازی شکل نگرفته!!!! مردم اروپا به دلایل مختلف نصبت به یهودی ها تنفر داشتن که از جمله ی آنها میشه به شایعاتی مبنی بر شیطان پرستی آنها و این که در کنیسه از خون کودکان مسیحی برای نوشیدن استفاده میکنند.

تعداد زیادی مقاله و جزوات یهود ستیزی به همین دلیل حتی پیش از جنگ جهانی اول نوشته و چاپ می گشتـند،اما دلیل نفرت نازی ها فراتر از این مسایل بود.

در درجه اول برمیگشت به عقاید پیشوا آدولف هیتلر که از آنجایی که آنها را در کتاب خود با نام نبرد من نوشته شده بود و از آنجایی که هر آلمانی باید یک جلد از آن را میخرید و در خانه می داشت این عقاید باور ملت آلمان شده بود.

اما برای این که این مسایل و عقاید هیتلر بتواند مردم را مجاب کند نیاز به یک بهانه بود که این بهانه را نوجوان ۱۸ ساله ی یهودی به دست آلمان ها داد و با حمله به سفارت آلمان در فرانسه و کشتن یک نظامی آلمانی خشم مردم کشور آلمان را برانگیخت.

از سوی دیگر کشور آلمان از طرف یهودیان ضرباتی از جمله بندهایی در قرارداد ورسای خورده بودند که قطعا باعث افزایش این احساس شده بود.

در ضمن این که باید باور داشته باشیم که تعدادی از یهودیان اروپا سیاست کلی و اقتصاد اروپا را در دست گرفتند.

پس تمام عوامل لازم برای این تفکر بود که پیشوا مهمترین عامل خطر برای امپراطوری رایش

می دانست.

قصد ندارم که از آلمانی ها برای این کار دفاع کنم اما این که بگیم فقط آلمان ها رفتاری نژاد پرستانه داشته اند نوعی بی انصافی به حساب میاد.

........

لینک به دیدگاه
........

ولی من شنیده بودم چون مادرش کلفت یک یهودی بوده و در واقع ادولف زنازاده ازون بوده

کیینه عمیقی از یهودی ها داشته

اما منبعی واسه این حرفم ندارم

لینک به دیدگاه
ولی من شنیده بودم چون مادرش کلفت یک یهودی بوده و در واقع ادولف زنازاده ازون بوده

کیینه عمیقی از یهودی ها داشته

اما منبعی واسه این حرفم ندارم

منم خیلی دوست دارم بدونم دلیل واقعیش چی بوده .... چون خودم هم چیزای مختلفی شنیدم ...

البته منم یه جا خوندم به کودکیش بر میگرده ولی چراش رو نمیدونم

لینک به دیدگاه

در مورد این دلیل نفرت ...

به اضافه ی اینا من یه چیزی از یه تلویزیون کفر ( چیز چیز چیز :ws3:) گه برنامه داشت شنیدم ...

میگفت به علاوه ی اینا ، المانا فکر میکردن دیل اصلی شکستشون درجنگ جهانی اول یهودیا بودن ... ( نمیدونم واقعا این طور بوده یا نه ولی در کل یهودیا خیلی قدرت دارند...( به نظر من ))

در مورد اون ربط

اخه شما گفتید پیر زن و پیر مرد و غیر نظامیای که کشته شدن ، منم اون طرف کار رو گفتم :ws3:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

تاپیک مردم به کجا کشیده شد ....:ws3:

لینک به دیدگاه
خب با ترکوندن یه بمب هم میشد نشون بد که قدرتش رو داره ....

این ناقض حرفی هست که در مورد هیتلر گفتین اصولا ما هم مثل المانهای متوهم اون زمان به دنبال یه بتی میگردیم که هرچی بوده پای اون بنویسیم!این که المان پیشرفته بود مگر هیتلر جنگ طلبی نمی کرد خون میلیونها بی گناه رو نمی ریخت مگر مانعی مقابل پیشرفتشون میبود؟یا اصلا هیتلر مثل مملکت بی دروپیکر خودمون فکر میکرد اختیار ملتش دست خودشه!به نظر من اگر هیتلر یهودیان رو قتل عام نمی کرد یهودیان الان حس بازگشت به موطن پدرانشون رو نداشتن الان انقدر اسرائیل بی چون و چرا حمایت نمی شد یهودیان الان قدرت دارند چرا چون اگه حمایت نشن هیتلریان امروز همشون رو قتل عام میکنن مشکل یهودی بودنه!شیطان پرستی ارتباطشان با جن!خوردن خون مسیحیان که در ورژن جدید بچه مسلمونا خونشون خوشمزه تر شده میریزن تو فطیر میخورن طبق اکتشافات روزنامه کیهان!اینکه به خاطر یک اعتقاد هر چی یهودی بوده قتل عام میکنن نمی دونم چطور با عقل مردم اون زمان المان جور در اومده نمی دانم.

لینک به دیدگاه
این ناقض حرفی هست که در مورد هیتلر گفتین اصولا ما هم مثل المانهای متوهم اون زمان به دنبال یه بتی میگردیم که هرچی بوده پای اون بنویسیم!این که المان پیشرفته بود مگر هیتلر جنگ طلبی نمی کرد خون میلیونها بی گناه رو نمی ریخت مگر مانعی مقابل پیشرفتشون میبود؟یا اصلا هیتلر مثل مملکت بی دروپیکر خودمون فکر میکرد اختیار ملتش دست خودشه!به نظر من اگر هیتلر یهودیان رو قتل عام نمی کرد یهودیان الان حس بازگشت به موطن پدرانشون رو نداشتن الان انقدر اسرائیل بی چون و چرا حمایت نمی شد یهودیان الان قدرت دارند چرا چون اگه حمایت نشن هیتلریان امروز همشون رو قتل عام میکنن مشکل یهودی بودنه!شیطان پرستی ارتباطشان با جن!خوردن خون مسیحیان که در ورژن جدید بچه مسلمونا خونشون خوشمزه تر شده میریزن تو فطیر میخورن طبق اکتشافات روزنامه کیهان!اینکه به خاطر یک اعتقاد هر چی یهودی بوده قتل عام میکنن نمی دونم چطور با عقل مردم اون زمان المان جور در اومده نمی دانم.

تو رو خدا پیچیدش نکنین

هیتلر از یهودی ها متنفر بود و نژاد پست میدونستشون

ولی آریایی رو نژاد برتر و میگفت بقیه باید در خدمتش باشن

فقط یک دیکتاتور که درجه خونخواریش در حد نرون و اسکندر بوده

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...