رفتن به مطلب

شما در کجای هرم مازلو قرار دارید؟

Neutron

ارسال های توصیه شده

غلطه ها... چندتاش اصلا نیست... بعد بعضی چیزها رو بیخودی داره...

نکنه منظورت بصیرته ، هان ؟ :167:

بصـــیرت نداشته باشی یعنی هیچی نداری و از بالای هرم با مغز سقوط میکنی. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 81
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

نکنه منظورت بصیرته ، هان ؟ :167:

بصـــیرت نداشته باشی یعنی هیچی نداری و از بالای هرم با مغز سقوط میکنی. :banel_smiley_4:

:ws28::ws28::ws28:

یکیش همون بود... و یکی دیگه هم اینکه نیاز به رابطه ی جنسی توش نیست...

این هرم علمیه... نمیشه همینطوری نصفش رو کم کرد که...

لینک به دیدگاه
خوش به حالت... شما چقدر وضعتون خوبه...

معمولا افرادی که در پیشرفته ترین کشور های دنیا زندگی میکنند و در بهترین شرایت هستند هم نمیتونند برسند اون بالا...

شما جزو 1 درصد هستید...

شرایط

همه زندگی به دیدت نسبت به زندگی برمیگرده

وقتی به داشته هات قانع باشی و حرص چیزهای بیخود و نزنی میتونی به نوک هرم برسی

اونهاهم به خودشون بستگی داره که هنوز که هنوز نتونستند به بالای هرم برسند

همیشه وقتی یک سری محدودیتها توی زندگیت باشه باعث میشه با یه دید دیگه به اطرافت نگاه کنی و سؤالهای ذهنیتم فرق میکنه میشه از دید نفر چهارم به قضیه ها نگاه کنی و کلا همه چیز در نظرت عوض میشه و منظق دیگران و قبول دارنمیشی

.........

من که خودمو در نوک هرم میبینم .......:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
شرایط

همه زندگی به دیدت نسبت به زندگی برمیگرده

وقتی به داشته هات قانع باشی و حرص چیزهای بیخود و نزنی میتونی به نوک هرم برسی

اونهاهم به خودشون بستگی داره که هنوز که هنوز نتونستند به بالای هرم برسند

همیشه وقتی یک سری محدودیتها توی زندگیت باشه باعث میشه با یه دید دیگه به اطرافت نگاه کنی و سؤالهای ذهنیتم فرق میکنه میشه از دید نفر چهارم به قضیه ها نگاه کنی و کلا همه چیز در نظرت عوض میشه و منظق دیگران و قبول دارنمیشی

.........

من که خودمو در نوک هرم میبینم .......:banel_smiley_4:

مسلما اون جناب که نشسته تحقیق کرده و کلی درس خونده و این نیاز ها رو لیست کرده یادش رفته به قدرت هیپنوتیزم یا حالا هر توان مافوق بشری که شما دارید توجه کنه... وگرنه وقتی این هرم رو طراحی کرد زیرش مینوشت نکته اینکه شما میتوانید کل این کتاب و تحقیقات بنده رو با استفاده از توانایی x پشم هم به حساب نیاورید و همینطوری یکهووو برسید به نوک هرم...

حالا گذشته از شوخی... منظورم اینه که این نیاز ها رو از نظر متریالیستی لیست کردند... یعنی اینکه تا زمانی که وجود ندارند یعنی وجود ندارند...

به هر حال...

لینک به دیدگاه
:ws28::ws28::ws28:

یکیش همون بود... و یکی دیگه هم اینکه نیاز به رابطه ی جنسی توش نیست...

این هرم علمیه... نمیشه همینطوری نصفش رو کم کرد که...

بله. نیاز جنسی در کف هرم قرار دارد. متاسفانه حواسم نبود که این گزینه رو نداره.

یه نسخه ی انگلیسی هرم رو هم میذارم .

متاسفانه نسخه های فارسی فکر کرده اند رابطه ی جنسی بی ادبیه، نذاشتن.:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

متاسفانه نسخه های فارسی فکر کرده اند رابطه ی جنسی بی ادبیه، نذاشتن.:icon_pf (34):

در دو جای هرم داره... یکی sexual intimacy هست و دیگری sex... که در دو طبقه هستند... تنها چیزی هست که دوبار ذکر شده... :ws3:

میدونم... فکر کردن بی تربیتیه نزاشتنش... :ws28::ws28::ws28:

این ملت ایرانی عزیز خیلی با نمک هستند... حتی در علم هم از این داناگی خودشون کم نمیزارند...

لینک به دیدگاه

.

حالا این رابطه جنسی اش قبول، بصیرت ترجمه چه لغتیه و در فرهنگی انگلیسی بصیرت یعنی چی؟

لینک به دیدگاه
در دو جای هرم داره... یکی sexual intimacy هست و دیگری sex... که در دو طبقه هستند... تنها چیزی هست که دوبار ذکر شده... :ws3:

میدونم... فکر کردن بی تربیتیه نزاشتنش... :ws28::ws28::ws28:

این ملت ایرانی عزیز خیلی با نمک هستند... حتی در علم هم از این داناگی خودشون کم نمیزارند...

تصحیح شد! :icon_gol:

لینک به دیدگاه
حالا این رابطه جنسی اش قبول، بصیرت ترجمه چه لغتیه و در فرهنگی انگلیسی بصیرت یعنی چی؟

گیر نده اسی دیگه!

منظورش اخلاقیاته!

بصیرت نه اون بصیرتی که شما و همصنفاتون توی حوزه.

بصیرت واقعی! :ws3:

لینک به دیدگاه

کاش بچه ها جدی جدی میگفتند در کجای هرم هستند...

بعضی ها فکر میکنند میشه توی این هرم لی لی بازی کرد... دوتا یکی میپرند میرند بالا...

بابا ملت... این هرم با کلی تحقیق و مطالعه به وجود اومده... دانشمندان درستش کردند... تا یکی از این لایه ها رو نداشته باشید نمیتونید برید به اون بالایی...

بیخودی نیست ملت همه خل شدن... :imoksmiley:

لینک به دیدگاه
کاش بچه ها جدی جدی میگفتند در کجای هرم هستند...

بعضی ها فکر میکنند میشه توی این هرم لی لی بازی کرد... دوتا یکی میپرند میرند بالا...

بابا ملت... این هرم با کلی تحقیق و مطالعه به وجود اومده... دانشمندان درستش کردند... تا یکی از این لایه ها رو نداشته باشید نمیتونید برید به اون بالایی...

بیخودی نیست ملت همه خل شدن... :imoksmiley:

اون دانشمندانی که اینو درست کردند اهل کجا هستند؟

همیشه میگن عرضه در برابر تقاضا.

خیلی از تئوری های اونها تو این مملکت جواب نمیده مثلا همون رابطه جنسی واسه اونها یک نیازه که حلش میکنند اما اینجا اصلا معلوم نیست چیه !!!!!!

لینک به دیدگاه
اون دانشمندانی که اینو درست کردند اهل کجا هستند؟

همیشه میگن عرضه در برابر تقاضا.

خیلی از تئوری های اونها تو این مملکت جواب نمیده مثلا همون رابطه جنسی واسه اونها یک نیازه که حلش میکنند اما اینجا اصلا معلوم نیست چیه !!!!!!

فکر کنم آمریکایی بوده... یادم نیست حقیقتش... توی درس مدیریت داشتیم این رو... :ws52:

اینجا هم نیازه دیگه... ملت هم حلش میکنند... نمیکنند ؟ :w58:

میگند حل نمیکنیم... ولی حل میکنند.... بعضی هام که اصلا میگند چی ؟ جنسش چیه ؟ کی ؟ من ؟ :ws3:

لینک به دیدگاه
من تا خود شکوفایی رفتم اما عمرا اون رو هم طی کنم(بصیرت):banel_smiley_4:

شما هم بالای هرم هستی ؟ :ws3:

عجب... چطوری دقیقا ؟ یعنی همه ی اون چیزهایی که تو لیست هست رو شما تامین کردی ؟ :w58:

لینک به دیدگاه

اینجا هم نیازه دیگه... ملت هم حلش میکنند... نمیکنند ؟ :w58:

e2a3vjiro8hxva60tb2f.jpg

ببین الان مثلا همین طبقه اولش.

من فکر کنم 90 درصد بچه های اینجا هنوز توش موندن،چه کسی تو این انجمن الان از خودش مسکن داره؟

حق تنفس هم جالبه !!!!!!

طبقه دومش که من هیچکدومو حس نمیکنم،امنیت بزرگترین لطیفه ای است که تو این مملکت میشه شنید.

مگر اینکه از خودشون بشی.

کلا تو خاورمیانه این هرم و... جواب نمیده،یک پاره خط جواب میده که بالاش سرور ملته و پایینش عوام.

هیچ خواسته ای هم نیست،تنها راه ترقیش بالارفتن از همین پاره خطه که اونهم مستلزم حقارته.

لینک به دیدگاه
شما هم بالای هرم هستی ؟ :ws3:

عجب... چطوری دقیقا ؟ یعنی همه ی اون چیزهایی که تو لیست هست رو شما تامین کردی ؟ :w58:

یه سریا مادیاته که من نیازهام در این مورد رفع شده یه سری هم در مورد عشق و عاطفه و اعتماد و اینا بود که باز هم نیازهای من برطرف شده یه سری ها هم هست که اگه بگم نیازهام بر طرف شده چون خلاف شرایط عادی مردم ایران خیلی بد در مورد ادم نگاه می کنن ولی اره من اون بالا بالاهام:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...