رفتن به مطلب

دردناک ترین اتفاق دنیا چیست؟

pari daryayi

ارسال های توصیه شده

دردناک ترین اتفاق از نظر من اینه که بعد یه عمر نگه داشتن کینه تو دلت انتقام بگیری و بعدش بفهمی که با این کار تسکین پیدا نکردی و حالا تنها بار سنگین یه گناه رو به دوش می کشی...:hanghead:

لینک به دیدگاه
من هنوز ازدواج نکردم و خوشبختانه عزیزی رو هم از دست ندادم

اما کسی که خیلی دوستش داشتم بهم خیانت کرد.اون موقع دوست داشتم بمیرم

این یکیو منم قبول دارم سخت ترین اتفاقی که واسه منم افتاده همینه اصلا فکرشم نمیکردم

لینک به دیدگاه

درد یعنی این

جهل...

خرافات

شب ناخون هاتون رو نگیرید شگون نداره.

قیچی رو هی باز و بسته نکنید دعوا می شه.

موهاتون رو شونه کنید، برکت زندگیتون زیاد می شه.

انگشتاتون رو به هم گره نکنید، کارتون گیر میشه.

اگه کسی بهتون آب تعارف کرد اگر سیراب سیراب هم بودید، باز بخورید چون آب نطلبیده مراده.

پشت سر مسافر گریه نکنید چون شگون نداره.

پشت سر مسافر آب بریزید چون آب مایع روشناییه.

از کسی تعریف نکنید، چون بد بخت چش می خوره.

وقتی میرید دستشوئی با پای چپ برید تو، چون اگه خدای نکرده اتفاقی واستون افتاد نیفتید تو مستراح.

بچتون که دنیا اومد تو گوشش اذان بگید تا مسلمون شه.

خدای نکرده اگه از دنیا داشتید می رفتید باز هم اذان بگید تا مسلمون از دنیا برید.

زن چشم روشن و چشم رنگی نگیرید، برکت زندگیتون از بین می ره.

موقع خوردن شراب توش نمک بزنید تا حلال شه.

تو عدس پلو کشمش نریزید چون مستتون می کنه و خوردنش حرامه!

تو جیبتون دعا بذارید تا اتفاقی واستون نیافته.

هرشب آیت الکرسی بخونید تا خونتون رو دزد نزنه.

گلدون با گل از خونه کسی نیارید، درست نیست.

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان

تنهایی به نظر من بزرگترین درده....شاید الان دوستان جوابای فیلسوفانه بدن که تا خدا هست آدم تنها نیست که....ولی باور کنید....تو موقعیتش که قرار بگیرید،این درد استخوناتونو پودر میکنه!

لینک به دیدگاه

دردناکترین درد به نظر من نفهیمی هست

تنهایی خیلیم بد نیست وقتی دور و برت یه مشت آدم عوضی باشند بهتره تنها باشی و ساکت

لینک به دیدگاه
دردناکترین درد به نظر من نفهیمی هست

تنهایی خیلیم بد نیست وقتی دور و برت یه مشت آدم عوضی باشند بهتره تنها باشی و ساکت

وقتی فقط تو باشی که بفهمی و بقیه دور و برت حالیشون نباشه، بازم میشه یه جور تنهایی:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
وقتی فقط تو باشی که بفهمی و بقیه دور و برت حالیشون نباشه، بازم میشه یه جور تنهایی:icon_pf (34):

همون دیگه وقتی این تنهایی همیشه همراهمون هست باید سعی کنیم یه جوری ازش استفاده کنیم که دردناک ترین دردمون نشه

ولی حق خوری هم جزو بدترین درد هاست

لینک به دیدگاه

مادربزرگم یه جمله داره همیشه میگه تصور مصیبت از خود مصیبت بدتره

انسان مقاوم ترین موجود در برابر مشکلاته

بخاطر همینم هر اتفاق دردناکیو میتونه تحمل کنه

.

لینک به دیدگاه
نه گلم. هیچ کدوم از اون سه قسمتی که من بهت گفتم مثل این در عرض یک دقیقه لال شی یا اونای دیگه قابل فراموشی نیست. مورد اولشم همون فهمیدن و نفهمیدن بود که خودت گفتی. منتهی تو رنگای مختلفش. یه بار دیگه پستمو بخون.

چرا مگر این که عادی فراموششون نکنی. هر شب یه چهار تا والیوم بندازی بالا، خودتو وادار به فراموشی بکنی.

چیزای دردناک فراوونن. ولی نخواستیم دیگه آغاز سال نویی مثالای داغون تر بیاریم. شاید بعدا چن تا چیز دیگم به ذهنم رسید!!

آره عزیزم اینارو فبول کردم راجع به همه دردای دیگه مثل جدایی و مرگ حرف می زدم

یهو یاد این دیالوگ از فیلم رنگ خدا افتادم

رنگ خدا

مجید مجیدی

میدونی چیه ?هیچ كی منو دوس نداره ..من میدونم چون نمیبینم همه از دست من میخوان فرار كنن .....معلمون میگه خدا شما نابیناهارو بیشتر دوست داره چون نمیبینید .ولی من گفتم خانم اگه مارو دوست داشت چرا مارو نابینا كرد تا اونو نبینیم بعد گفت خدا دیدنی نیست ولی همه جا هست میتونید اونو حس كنید . گفت شما با دستاتون میبینید .حالا من همه جارو میگردم تا یه روزی بالاخره دستم به خدا بخوره اون وقت بهش میگم... هرچی تو دلم هست... بهش میگم

لینک به دیدگاه
  • 12 سال بعد...

دردناکترین اتفاق توی این دنیا به وجود اومدنمونه. اگه بوجود نمی اومدیم مجبور به تحمل این همه درد و رنج نمیشدیم. زندگی یک تحمیل بود که به ما وارد شد و همین بزرگترین دردیست که درمان ندارد.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
در ۱۳۹۰/۱/۷ در ۱۵:۱۹، گل. احساس گفته است:

مادربزرگم یه جمله داره همیشه میگه تصور مصیبت از خود مصیبت بدتره

انسان مقاوم ترین موجود در برابر مشکلاته

بخاطر همینم هر اتفاق دردناکیو میتونه تحمل کنه

.

انسان ضعیفترین هست.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...