رفتن به مطلب

ایران آینده را چگونه تصور می کنید؟

mohsen 88

ارسال های توصیه شده

نظر دادم،اما نظرم را پاک کردم........

من نظر دادم نظرم خود بخود پاک شد فاتحه این مملکت رو باید خوند که حتی تو یه همچین فضایی هم نمیشه نظر داد!

لینک به دیدگاه
نظر دادم،اما نظرم را پاک کردم........

چون دیدم کسیکه دنیای توهین را به من کرده و من بخشیدمش هنوز هم در راه توطئه گام میبرد......

ایرانی خالی از چنین انسان هایی را آرزو میکنم......

اسي جان دوست دارم نظر تو و ساير دوستان رو هم بدونم.موضوعات گذشته رو بهتره به فراموشي بسپاريم.اگه يادم باشه تو اون تاپيك گفتي كه بخشيدي و ...

به هر حال منتظر خوندن نظراتت هستم عزيز:icon_gol:

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
این خودش یه شعار نیست؟:ws52:

پس چرا الان حتی از تحصیل کرده ها هم شروعی نمی بینیم؟

اشتباه همین جاست اون شروعی که تو در نظر داری کار عامه مردم هست که لابد نیازی نمیبینند

لینک به دیدگاه

من آدم متعصبی نیستم و در همه ی حالات، دنیا رو خاکستری نگاه میکنم... پس ممکنه امید وجود داشته باشه . و ممکنه وجود نداشته باشه...

نمیتونم با تعصب پاسخی بدم . چون این سوالات هر کدومشون یه تخصص خاصی می طلبه

و من مهندس مکانیک ام و تخصص ام پایپینگه

لینک به دیدگاه

عزیز مسائلی که مطرح کردی بسیار گسترده هست و نیاز به اطلاعات دقیقی برای پیش بینی داره که من ندارم، شاید سایر دوستان داشته باشن.

به نظر بنده حقیر، اگر هرکس، در جای خودش، کارش رو صحیح انجام بده، بدیهی هست که آینده بسیار خوبی داریم. این هرکس، من و شما هستیم. دوستان این شعار که فکر میکنم برای یکی از رهبران روسیه بوده رو خیلی دوست دارم، اینکه گفت : به جای اینکه فکر کنید کشور برای شما چیکار کرده، ببینید شما برای کشور چه کرده اید. دوستان ناامیدی بدترین حس یک انسان هست.

لینک به دیدگاه

من بار ها گفتم و بازم میگم...اگع تغییرات و تصلاحات اساسی ایجاد نشه.........آخرش جنگ حارجی و تجزیه داخلی میشه.......:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

تا ده سال آینده ، سقوط آزاد ...

هر چی پیش میره میفهمم بد از وضعیت قبلی هم هست ...

من میگم تا ده سال دیگه چون به نظرم تا اون موقع فرهننگ و ... مردم تغییراتی پیدا میکنه و ....

البته حد اقل ...

لینک به دیدگاه
Doctor_Shovan مهمان
جالبه كه اكثر دوستان نظر مثبتي نسبت به آينده كشور ندارن.بدجوري جو ياس و نا اميدي تو ذهن جوونا سايه انداخته متاسفانه.

در فضای مجازی همینه متاسفانه همه چی رو از درون این پیله مجازی میبینیم اگر واقعیت همین بود که الان اینجوری نبود .

دنیای اطراف شمال افریقا و خاورمیانه رو ببین و ایران رو ببین جوان مجازی امیدوار میخوای در ایران دنبالش نگرد

در ایران شعاع دیدجوانان به اندازه عرض یا حد اکثر طول مانیتوریست که که جلوش نشسته .. :ws3:

لینک به دیدگاه

این سوال ممکن است بارها به اذهان خطور کرده باشد و طیف گسترده ای از مسائل را شامل می شود مثلاً:

1-وضعیت اقتصادی با توجه به کاهش منابع نفت و گاز و محدود شدن صادرات

2-سرانجام مسئله هسته ای و رابطه با غرب

3-رژیم حقوقی دریای خزر و مسئله خلیج فارس

4- جمعیت، بیکاری ،مسکن،بحرانهای اجتماعی، مواد مخدر و فرار نخبگان

5- شهر تهران و مسئله تعدیل جمعیت آن

6- وضعیت ورزش کشور

...

هرچند پیش بینی در همه موارد بالا کار سختی است اما با توجه به وضعیت کنونی کشور و معادلات حاکم بر منطقه و جهان تا حدی برای برخی از آنان در کوتاه و یا میان مدت می توان چشم اندازی را متصور شد.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...