رفتن به مطلب

صندلی داغ برقیها (مرحله اول)

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 42
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان برقی ضمن تبریک سال نو و آرزوی سالی پر از موفقیت برای همه شما.

1- چرا رشته برق رو انتخاب کردین؟

نميخواستم.مطمئن بودم كه تو رشته عمران قبول ميشم.اما نشدم و منم شدم برقي.از بچگي عاشق رشته عمران بودم.

2- از رشته خودتون راضی هستید؟

ترمهاي اول تا سوم اصلا"بعد كه درسها يواش يواش تخصصي شد علاقمنديم بيشتر شد.

3- اگه زمان برگرده دوباره همین رشته رو انتخاب میکردید؟

نه.چون هنوزم به رشته عمران علاقه بيشتري دارم.

4- چه زمینه ای تو رشته برق بیشتر نظرتونو جلب کرده؟

امواج و مايكروويو(مخابرات)

5- فکر میکنین بیشتر تو چه زمینه ای تخصص دارید؟

سوئيچينگ و امواج راديويي(نه تا اون حدي كه فكر ميكنين)

6- میخواید تا کجا تو این رشته پیش برید؟

آرزوم اينه كه ارشد تو رشته ميدانها و امواج بخونم

7- برای رسیدن به هدفی که دارید چه کارهایی میکنید؟

راستش تازه دارم يه خورده ميخونم.از پايه.حس ميكنم خيلي ضعيفم

8- دوست داشتی با همین رشته تو کدوم کشور دنیا بودی؟

مطمئنا" اگه هر جاي ديگه اي بودم با اين اطلاعات كمم كاره اي نبودم.پس همين ايران رو ترجبح ميدم:ws3:

9- پیشرفته ترین کشور تو رشته شما چیه؟

فكر كنم همون آمريكاي جنايتكار و سفاك باشه.با اون انجمنهاي فراماسونيش مخابرات رو هم قبضه كرده

10- به نظرتون واسه رسیدن به اون کشور چیکار باید کنیم؟

تحول در نظام آموزشي.تا اينكار رو نكنيم به هيآمريكا كه سهله به پايين تراش هم نميرسيم.

11- از امکانات موجود کشورمون برای رشته تون راضی هستید؟

مطمئنا" نه.ما مخابرات رو تمام كرديم بي آنكه حتي يك بار از نزديك يه موجبر ديده باشيم

12- از تدریس این رشته تو دانشگاهها چه انتظاراتی دارید و به نظرتون میتونه با امکانات موجود راضی کننده باشه؟

گفتم كه بايد تغييرات كلي و اساسي شكل بگيره.خصوصا" تو رشته هايي مث مخابرات كه به روز بودن از خصيصه هاي مهم اونه.خروجي دانشگاههاي الان ما خيلي عقب تر از الزامات روزه.

13- شما واسه افزایش یه سری امکانات برای تحصیل و تحقیقتون حاضرید چقدر هزینه کنید؟:ws52:

تا جايي كه به خونواده ام آسيب نزنه.معمولا" هزينه هاي پرت زيادي دارم.ميتونم اونا رو برا تحقيقم هزينه كنم.اما برا تحصيل تو مقاطع بالاتر حاضرم بيشتر هزينه كنم.

14- تا حالا شده از اینکه این رشته رو انتخاب کردید ناامید بشید؟:banel_smiley_4:

آره.زمانيكه تازه فارغ التحصيل شده بودم و با وجود اينكه حتي از الان هم بيشتر ميدونستم اما كار مناسب پيدا نميكردم.اونزمان فكر ميكردم كه اگه تو رشته عمران درس ميخوندم راحت تر ميتونستم برا خودم كاري دست و پا كنم

15- پایینترین نمره دانشگاهتون چی بوده؟تو چه درسی؟:icon_pf (34):3

.تجزيه و تحليل سيگنالها و سيستمها.البته استاد ميگفت همه رو 1.75 بالاي نمودار برده بود:icon_pf (34):

16- بالاترین نمره دانشگاهتون چی بوده؟ تو چه درسی؟:ws3: 19.5

درس مخابرات سيار

17- به چه درسی بیشتر از همه علاقه داشتید؟

مخابرات سيار و همون تجزيه و تحليل سيگنالها و سيستمها:ws3:

18- از چه درسی اصلا خوشتون نمیومد؟

ماشينهاي الكتريكي(با احترام به قدرتيها):ws3:

19- یه توصیه به همه بچه های برقی؟

تمام مباحث برق رو جدي بگيرن.همشون بهم پيوسته ان.اگه ميخواهيم تو اين رشته موفق باشيم دروس پايه و مباحث عمومي برق رو بايد خوب ياد گرفته باشيم.هيچوقت هم از پرسيدن هراس نداشته باشيم.

20- یه آرزو برای همه بچه های برقی؟

ايشالا هيچوقت از اينكه اين رشته رو انتخاب كردين پشيمون نشين.ايشالا همتون تو رشته مرتبط با مدرك تحصيليتون مشغول به كار بشين.خيلي لذتبخشه كه مباحثي رو كه تو دانشگاه خوندين تو كار عملا" باهاش مواجه بشين.

:a030::ws2::icon_gol:

در پايان از همه معذرت ميخوام كه دير اومدم.چند روزي سرم حسابي شلوغ بود.زندگي متاهلي و عيالواري هم كه فكر درست و حسابي برا آدم نميزاره.

لینک به دیدگاه

این تاپیک رو باز کردم واسه اینکه یه نظرخواهی از همه بکنیم جواب چندتا سوال رو اول به خودمون بعد تو اینجا بدیم تا شاید بتونه واسه راهی که اومدیم کمکمون کنه بهتر طی بشه.

بعضی از شما فارغ التحصیل شدید بعضی هنوز دانشجو هستند بعضی مشغول به کار شدند بعضی سربازند بعضی برای مدارج بالاتر میخونن و ... اما از همه میخوام که تو این مباحثه شرکت کنند و به سوالات زیر جواب واقعی بدن.

فقط شرمنده .سوالات یکم زیادن ممکنه خسته کننده بشن اما دوست دارم همه جواب بدین:icon_redface:

سری اول سوالات اینها هستند:

1- چرا رشته برق رو انتخاب کردین؟من جون رشته پدر و برادرم هم برق بوده علاقه داشتم و همینطور شناخت .یادمه وقتی بچه بودم بابام تابلو برق که درست میکرد من همش میرفتم کمک میکردم.علاقه داشتم.:ws3:

2- از رشته خودتون راضی هستید؟البته راضی هستم .ولی رشته های دیگه ای هم هستن که بهشون علاقه دارم :persiana__hahaha:

3- اگه زمان برگرده دوباره همین رشته رو انتخاب میکردید؟اگه زمان خیلی برگرده :persiana__hahaha:نه موسیقی میخودنم ولی در عیر این صورت 100% همین رشته

5- فکر میکنین بیشتر تو چه زمینه ای تخصص دارید؟:w127:تخصص تو هیچ زمینه ای ندارم

6- میخواید تا کجا تو این رشته پیش برید؟تا هر جا که بتونم .حتما ادامه میدم

7- برای رسیدن به هدفی که دارید چه کارهایی میکنید؟تلاش مستمر-مطالعه

8- دوست داشتی با همین رشته تو کدوم کشور دنیا بودی؟سوئیس رو دوست دارم کلا :ws3:

9- پیشرفته ترین کشور تو رشته شما چیه؟آمریکا -آلمان

10- به نظرتون واسه رسیدن به اون کشور چیکار باید کنیم؟هدفمند شدن و انگیزه دار دانشجو ها البته با ایجاد بستر مناسب برای تحقیقات و آزمایش ها و .........

افزایش امکانات -بها دادن به دانشجوها و اساتید و استقبال از ایده های نو .

11- از امکانات موجود کشورمون برای رشته تون راضی هستید؟نه :sigh:

12- از تدریس این رشته تو دانشگاهها چه انتظاراتی دارید و به نظرتون میتونه با امکانات موجود راضی کننده باشه؟خیلی رضایت بخش نیست .1 دلیل به روز نبودن اساتید و همینطور منابعی که تدریس میشه .دلیل دیگه امکانااااااات ابتدایی و ضعیف و یع عالمه دلیل دیگه :sigh:

13- شما واسه افزایش یه سری امکانات برای تحصیل و تحقیقتون حاضرید چقدر هزینه کنید؟:ws52:خیلییییییییی .هر چقد که بتونم :w16::ws50:

بللللللللللللللللللللللههههههههههههههه:ws3:اونم به خاطر بازار کارش و یه سری مسائل جرئی دیگه .نه اینکه بدم بیاد یا تو درسی ضعیف باشم و اینا:ws51:

15- پایینترین نمره دانشگاهتون چی بوده؟تو چه درسی؟:icon_pf (34):

:whistle::whistle:مدار 8.5

16- بالاترین نمره دانشگاهتون چی بوده؟ تو چه درسی؟:ws3:

ریاضی 2=20

احتمال=20

فیزیک =20

مدار منطقی=20

17- به چه درسی بیشتر از همه علاقه داشتید؟الکترونیک-سیگنال سیستم-مخابرات - بازم هست الان حضور ذهن ندارم :ws51:

18- از چه درسی اصلا خوشتون نمیومد؟:w127:محاسبات عددی-مغناطیس

19- یه توصیه به همه بچه های برقی؟مفهوم و کاربرد رشتمون رو درک کنیم :w16:

20- یه آرزو برای همه بچه های برقی؟امیدوارم شرایط برای همه محیا باشه و همه بتونیم این رشته رو تا هر جا که بشه ادامه بدیم :ws50:

:persiana__hahaha::persiana__hahaha:با تاخیر بسایر تشکر

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

1- چرا رشته برق رو انتخاب کردین؟ چون معنی واقعی مهندسیه

2- از رشته خودتون راضی هستید؟ آره شدید

3- اگه زمان برگرده دوباره همین رشته رو انتخاب میکردید؟ آره

4- چه زمینه ای تو رشته برق بیشتر نظرتونو جلب کرده؟ مدارات الکترونیکی

5- فکر میکنین بیشتر تو چه زمینه ای تخصص دارید؟ هیچی

6- میخواید تا کجا تو این رشته پیش برید؟ تا جاییکه بتونم

7- برای رسیدن به هدفی که دارید چه کارهایی میکنید؟ این دیگه واقعا سخت بود

8- دوست داشتی با همین رشته تو کدوم کشور دنیا بودی؟ سوییس

9- پیشرفته ترین کشور تو رشته شما چیه؟ نمی دونم شاید ایران:jawdrop:

12- از تدریس این رشته تو دانشگاهها چه انتظاراتی دارید و به نظرتون میتونه با امکانات موجود راضی کننده باشه؟ از نظر اساتید کم نداریم ولی متاسفانه سیستم آموزشیمون....

13- شما واسه افزایش یه سری امکانات برای تحصیل و تحقیقتون حاضرید چقدر هزینه کنید؟ درحد توانم

14- تا حالا شده از اینکه این رشته رو انتخاب کردید ناامید بشید؟ آره مخصوصا تو جشنواره فن آفرینان غرب

15- پایینترین نمره دانشگاهتون چی بوده؟تو چه درسی؟ معارف 1 بود 10 شدم

16- بالاترین نمره دانشگاهتون چی بوده؟ تو چه درسی؟ مدار 1 بود 18/75

17- به چه درسی بیشتر از همه علاقه داشتید؟ الکترونیک

18- از چه درسی اصلا خوشتون نمیومد؟ ماشین

19- یه توصیه به همه بچه های برقی؟ شما بهترین رشته نحصیلی رو انتخاب کردید پس قدرشو بدونید

20- یه آرزو برای همه بچه های برقی؟ زندگیتون مثل led نورانی مثل دیود یکسوروبه خوشبختی و غماتون مثل خازن تو جریان مستقیم مدار باز باشه ایشالا

لینک به دیدگاه

1- چرا رشته برق رو انتخاب کردین؟ چون دوست داشتم؛ علاقه داشتم؛ و آیندش رو روشن می دیدم.

2- از رشته خودتون راضی هستید؟ البته

3- اگه زمان برگرده دوباره همین رشته رو انتخاب میکردید؟ بله

4- چه زمینه ای تو رشته برق بیشتر نظرتونو جلب کرده؟ ماشین های الکتریکی

5- فکر میکنین بیشتر تو چه زمینه ای تخصص دارید؟ ماشین و انرژی های نو

6- میخواید تا کجا تو این رشته پیش برید؟ Ph.D

7- برای رسیدن به هدفی که دارید چه کارهایی میکنید؟ هرکاری بتونم

8- دوست داشتی با همین رشته تو کدوم کشور دنیا بودی؟ آمریکا/آلمان/ژاپن/کانادا/انگلیس

9- پیشرفته ترین کشور تو رشته شما چیه؟آمریکا

10- به نظرتون واسه رسیدن به اون کشور چیکار باید کنیم؟ به سایت ما مراجعه کنید متوجه میشید.

11- از امکانات موجود کشورمون برای رشته تون راضی هستید؟ جواب این سوال برای همه آشکار هست.

12- از تدریس این رشته تو دانشگاهها چه انتظاراتی دارید و به نظرتون میتونه با امکانات موجود راضی کننده باشه؟ همه چیز به دانشجو برمیگرده. اما استاد بی تاثبر نیست. اگه علم رو به روز کنن و بیشتر ببرن تو عمل حرف نداره.

13- شما واسه افزایش یه سری امکانات برای تحصیل و تحقیقتون حاضرید چقدر هزینه کنید؟ در ایران هیچی. چون ثمر نداره.

14- تا حالا شده از اینکه این رشته رو انتخاب کردید ناامید بشید؟ خیر

15- پایینترین نمره دانشگاهتون چی بوده؟تو چه درسی؟ 8 دیجیتال

16- بالاترین نمره دانشگاهتون چی بوده؟ تو چه درسی؟ 20 ماشین سه فاز-20 تربیت بدنی-20 کارآموزی-20آز-ماشین و...

17- به چه درسی بیشتر از همه علاقه داشتید؟ ماشین

18- از چه درسی اصلا خوشتون نمیومد؟الکترونیک

19- یه توصیه به همه بچه های برقی؟ روزهای خشک و سخت این رشته تموم میشه و عاقبت بخیریش می مونه(البته امیدوارم).... تا جاییکه می تونید علم تون رو بروز کنید. مقاله بخونید. برق ایران خیلی قدیمیه. سعی کنید با سواد باشید. عاشق رشته تون باشید تا اونم بهتون حال بده.

20- یه آرزو برای همه بچه های برقی؟ یادشون نره هرجایی هم که رفتن در اولیت به وطنشون خدمت کنند.

Respectfully Yours

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

این تاپیک رو باز کردم واسه اینکه یه نظرخواهی از همه بکنیم جواب چندتا سوال رو اول به خودمون بعد تو اینجا بدیم تا شاید بتونه واسه راهی که اومدیم کمکمون کنه بهتر طی بشه.

بعضی از شما فارغ التحصیل شدید بعضی هنوز دانشجو هستند بعضی مشغول به کار شدند بعضی سربازند بعضی برای مدارج بالاتر میخونن و ... اما از همه میخوام که تو این مباحثه شرکت کنند و به سوالات زیر جواب واقعی بدن.

فقط شرمنده .سوالات یکم زیادن ممکنه خسته کننده بشن اما دوست دارم همه جواب بدین:icon_redface:

سری اول سوالات اینها هستند:

alaagheye besiyaro khalaaghiat

bale.aalie.vali na tuye iran

na.bishtar kare amali mikardamo vase khodam khare azad mikardam k ayandasham behtare.na inke har terme tahsili 5000nafar faregholtahsil dashte bashe.inam az enaayaate aghaaye jasbie

karborde electeronic dar zendegi

2orbin madar baste.akhe takhasose karime. tu danesgaham chizi nasibam nashod

arshad

tavakol.talaash

on mogheha javab dashtam ama alaaslan bitafavotam

fek konam usa

nazari adaram

na

12- از تدریس این رشته تو دانشگاهها چه انتظاراتی دارید و به نظرتون میتونه با امکانات موجود راضی کننده باشه؟

entezar bi faydeas.chon bargh 1reshteye FANI-mohandesie ama tu daneshga hamash teorie va az lahaaze FANI kheyli kam dar had ebsilone. na razi nistam

13- شما واسه افزایش یه سری امکانات برای تحصیل و تحقیقتون حاضرید چقدر هزینه کنید؟:ws52:

dar hade tavanam

bale. ba tavajo b khorojie ziyad in reshteo nadashtaneayandeye kario los shodan reshtamun

micro 7.5 ama ba eteraz 10 shod. na haghi bod akhe be 2 ta dostam k hichi az micro bareshun nabud taghalob dadam 14 va 15 shodan taze ba in vojod k khodam shebhekod tozihate regesteriharo .. neveshte bodam

20-shokre khoda tu kheyli az darsa k shirin tarinesh riyazi mohandesi bod

sistem kntorol khati & abzar daghigh

madar

daneshgaho vase kasbe madrak bekhain na darke matlab. darke matlabo bayad khodetun tanhaee bedunekomake delsuzaneye ostad berin 2nbalesh- albateso-otafhom nashe. bastgi b daneshgaham dare

dar aml movafagh bashin

:a030:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

واقعا علاقه شدیدی دارم بهش و علت علاقم اینه که این رشته بهت قدرت خلق کردن میدن تا بتونی ایده هات رو عملی کنی . چیزی که تو این رشته حس میشه خلاقیت محضه.

2- از رشته خودتون راضی هستید؟ خیلی

3- اگه زمان برگرده دوباره همین رشته رو انتخاب میکردید؟ 100%

4- چه زمینه ای تو رشته برق بیشتر نظرتونو جلب کرده؟ میکروکنترلر و برنامه نویسی مربوط به اون

5- فکر میکنین بیشتر تو چه زمینه ای تخصص دارید؟ روباتیک

6- میخواید تا کجا تو این رشته پیش برید؟ تا هرجا که بتونم درس بخونم ادامه میدم

7- برای رسیدن به هدفی که دارید چه کارهایی میکنید؟ والا هدف ها گاهی با هم مغایرت دارن.چیزی که خانواده و جامعه ازت می خوان(یعنی یه مدرک با نمره ی عالی) و چیزی که خود آدم دوست داره(بشینه کارای عملی انجام بده و پروژه و از این کارا) که اگه رفتی دنباله پروژه از درست باز میشی چون به نظر من اون چبزایی که بمون درس میدن خیلی متفاوته تو عمل و خونواده میگه تو رفتی دانشگاه چه غ....... می کردی که نمرهات کم شده ؟؟؟ چرا درس نمی خونییی؟؟؟؟ و اگر هم بشینی فقط واحد پاس کنی آخر سر فرق ترایاک و تریستور رو نمیدونی!!!! اون وقت میشه اسم مهندس برق بزاریم رو خودمون؟؟؟؟؟

8- دوست داشتی با همین رشته تو کدوم کشور دنیا بودی؟ کشور خودمو ترجیح میدم

9- پیشرفته ترین کشور تو رشته شما چیه؟ نمی دونم. من چون خیلی عاشق روبات هستم ژآپن رو میگم . واقعا تو این زمینه عالی کار می کنن.

10- به نظرتون واسه رسیدن به اون کشور چیکار باید کنیم؟ مطالعه و دل به این واحد های دانشگاهی نبندیم اینا فقط راه رو نشون میدم ادامه کار با خودمونه

11- از امکانات موجود کشورمون برای رشته تون راضی هستید؟ خیلی گرووووووووووون هستن :) و همه جا هر چیزی پیدا نمیشه . من تو شهر خودمون رله و گیرنده مادون قرمز پیدا نکردم. اگه بگم فوتوسل دونه ای 500 تومان خریدم اینجا باورتون میشه؟؟؟سر گردنه بود دیگه!!!

12- از تدریس این رشته تو دانشگاهها چه انتظاراتی دارید و به نظرتون میتونه با امکانات موجود راضی کننده باشه؟ الان که دانشگاه(مال خودمو میگم) شده power point . استاد میات چراغا را خاموش میکنه اسلاید نشون میده و میره!!!! (وقتی چراغا خاموش میشه هم بچه ها می خوابن) من خودم به شخصه بگم 70% درسام رو خودم از صفر تو خوابگاه می خونم .چون تدریس استاد هیچ فایده ای واسم نداشته!!

13- شما واسه افزایش یه سری امکانات برای تحصیل و تحقیقتون حاضرید چقدر هزینه کنید؟ تو این گرووووووووووووونی؟؟؟؟؟؟

14- تا حالا شده از اینکه این رشته رو انتخاب کردید ناامید بشید؟ هرگز

15- پایینترین نمره دانشگاهتون چی بوده؟تو چه درسی؟ 14 ادبیات:whistles:جالبه همون ترم فیزیک 1 من 18.75 بالاترین نمره ی فیزیک 1 تو دانشگاه اون ترم شدم:hapydancsmil: کلا عمومیام افتضاحه

16- بالاترین نمره دانشگاهتون چی بوده؟ تو چه درسی؟ 20 تربیت 2 تو درسا اختصاصی هم همون 18.75 فیزیک 1

17- به چه درسی بیشتر از همه علاقه داشتید؟ الکترونیک

18- از چه درسی اصلا خوشتون نمیومد؟ معادلات و ریاضی مهندسی . خیلی خشک و محض هستن

19- یه توصیه به همه بچه های برقی؟ جان من برید دنیاله مطالعه! پی گیره یه مطلبی که دوست دارید باشید و تو اون یه مهندس کار بلد بشید. یه چیزی هم همینجا بگم: طرف میره دانشگاه بعد فارغ التحصیل که شد میگه کار نیست و ........... بعد ازش می پرسی بلدی با پروتئوس کار کنی؟؟؟؟؟(آخه به نظره من این برنامه از نون شب واجب تره واسه ما برقیا) بعد طرف میگه پروئوس چیه؟؟؟؟ باید بهش گفت::vahidrk: به قول یکی از دوستام: تو حلیم پزی هم که داشته باشی اما کار بلد باشی مردم ساعت 5 صبح واسه حلیمت صف می کشن دیگه مهندسی برق که سهله! 20- یه آرزو برای همه بچه های برقی؟ اینقدر پیشرفت کنیم که تولید کننده علم جدید باشیم نه فقط دنباله روی بقیه ی کشورا :a030::

بیب 12345
لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...

چون تنها رشته ای بود تو مهندسی ها که ازش بدم نمیومد

کاملا .علاقه به مرور ایجاد شد

صددرصد

بیشتر تو گرایش کنترل که به سیستم به چشم یک جعبه سیاه نگاه میکنه که سعی در کنترل و پایداریش داره هر سیستمی میتونه باشه!!!

همین کنترل

اگه بشه تا پست دکترا

درس می خونم و پروژه میزنم!

امریکا

در کنترل فکر کنم المان و امریکا قوی تر عمل کرده

معدل و جی ار ایی و مقاله!

بله شاید بیشتر از دانشگام راضیم

استاد های صنعتی کار هم اضافه بشن تا گپ بین صنعت و دانشگاه کم تر بشه .دانشگاه باید ایجاد انگیزه کنه برای بررسی نحوه خلق ثروت از علم و دانش

13- شما واسه افزایش یه سری امکانات برای تحصیل و تحقیقتون حاضرید چقدر هزینه کنید؟

:ws52:

من!!؟هیچی!!با یکی دو ملیون که مشکل درست نمیشه!وظیفه من درس خوندنه

14- تا حالا شده از اینکه این رشته رو انتخاب کردید ناامید بشید؟

:banel_smiley_4:

اره شده .ترم 3 که الکترومغناطیس رو باهاش اشنا شدم!

15- پایینترین نمره دانشگاهتون چی بوده؟تو چه درسی؟

icon_pf%20(34).gif

سیگنال 7.5:hanghead:

16- بالاترین نمره دانشگاهتون چی بوده؟ تو چه درسی؟

:ws3:

ریاضی 2 و ریاضی 1 19.5

کنترل خطی

میکروپروسسور

معدل لیسانس رو جدی بگیرن .بره اپلای حتی ارشد هم بترکونی مهمه خیلی

سلامتی و تندرستی

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

چون ریاضی و فیزیکش بیشتر از هر رشته ایی بود

قطعا.....من عاشق رشتم ام

بعله...

همه زمینه هاش زیباست....

مخابرات....

علم انتها نداره....تا جایی ک از عهدام بربیاد....

تلاش و بازهم تلاش.....

امریکا....البته هرجا ک باشی تا خودت نخوای هیچ پیشرفتی حاصل نمیشه....

امریکا....

اینکه از متخصصین استفاده بشه.....هرچیزی سر جای خودش باشه.....عدالت علمی برقرار باشه

چی بگم والا.....

اینکه علمو در کنار کاربرد قرار بدن....و از کلیشه ایی بودن خارج بشه....بله میتونه

هرچقدر ک بتونم.....دریغ نمیکنم...

ن....اصلا....

15- پایینترین نمره دانشگاهتون چی بوده؟تو چه درسی؟icon_pf%20%2834%29.gif

مدارات اینترفیس.....12....ک همین ب کل معدلم رو نابود کرد....البته بماند ک فایل پروژم خالی اتچ شده بود برای استادم.....و نمرش رو نگرفتم

اکثر درسای تخصصی...20....اسم نمیبرم ریا نشه...

همشونو دوست دارم.....درسای میدانی بیشتر.....الکترومغناطیس.....انتن....ماکروویو....میدان امواج...ریاضی...درسای مخابراتی

برنامه نویسی....و درسای عمومی کارشناسی

پرچم و بالا نگه دارید....همیشه ب روز باشید

20- یه آرزو برای همه بچه های برقی

رسیدن ب جایگاهی ک خودشون دوست دارن....اون بالا بالاها....

:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خوندیم دیگه!! شد!!! خودمونم نفهمیدیم پیش دانشگاهی چی شد که ایطو شد!!فقط میدونم با یه نیگا عاشق نشدما:ws3:

ما که راضی ایم خدا هم ازش راضی باشه!!:whistle:

قطعا به خاطر کنترل بله!!!:w16:

خال خالی با گل های سیاه سفیدبا پس زمینه صورتی!!!! زمینه چیه مرد مومن!!!:ws52:

زمینه ها تو برق زیاده اما من تو کنترل میگم کنترل کلاسیک:w16:

تخصص ندارم تو هیچ زمینه ای!!! فقط میتونم بگم آشنا هستم....بازم حوزه کلاسیک:w16:

یار مرا غار مرا، عشق جگرخوار مرا...

یار تویی غار تویی، خواجه نگهدار مرا!!!:ws3:

صبح ها نیم ساعت میرم میدوم!!! بعد یه کم حرکات کششی کار میکنم که دچار اسپاسم عضلانی نشم!!!:banel_smiley_4:

یه عادتی که دارم اینه که من با اینکه یه هدف بزرگ دارم و برام مشخصه اما هیچ موقع به اون نیگا نمیکنم!!! تقریبا هر سه چهار روز یه بار یه هدفی رو تعیین میکنم و به سمت اون هدف میرم!!! هدف های کوچیکمم خیلی کوچیک و دم دستی هستن اما رسیدن به اون هدف کوچیکه در راستای هدف کلیم هست!!!خودمم نفهمیدم چی گفتم!!:ws38::a030:

میدونم تفاوت ها زیاد هست اما هیچ موقع همچین چیزی دلم نخواسته!!!:w16:

شیطان بزرگ:ws3:

شیطونی کنیم!!! اما بابام بهم گفته شیطونی نکن:whistle:

آره کم هست ولی خوبه اما......وای از بند پ....وای از بند پ....

باز هم تو گرایش خودم میگم!!! تدریس همراه با پیاده سازی صنعتی:w16:

برای تحصیل و تحقیق؟؟؟؟ مسلمان این غلطه!!! تا کی تئوری؟؟؟؟؟ هر چند که عمریه دارم این کار رو میکنم!!!:hanghead:

آقا ما ناامیدی تو کارمون نیس!!! تا خدا هست نا امیدی تو دل جایی نداره:icon_gol:

درس شیرین بررسی سیستم های قدرت!!! یازده و بیست و پنج صدم!!:banel_smiley_4:

ای تف به ریا!! یه چن تایی بیست داشتم!!!:icon_redface:

هر چی تو حوزه کلاسیک هست!! هر چی!!! لا نفرق بین احدهم!!!:ws3:

درس شیرین بررسی سیستم های قدرت!!!:banel_smiley_4:

سیگار نکشید!!:ws3:

عاقبت به خیری..هر جا هستید و با هر مدرکی و هر دانشگاهی:w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه

برادرم یه زمانی مجتمع فنی درس می خوندمن ازبچگی بوی روغنولحیم می رفت تودماغم بعدشم می دیدم هروقت یه رادیورابازمیکنه یه چیزای اضافه میاره دیدم عجب چیزباحالی همش خرابکاری ...کتاباشوگرفتم نه تحلیل مدااراشو شروکردم به یادگرفتن ازاین بسته آمده که بود که یه سریهاشم بردبردداشت و...راستی مهران کیت هم یادش بخیر.

اینقدرعلاقه پیداکردم که کتابای مدرسه رانمی خواندم همش مجتمع فنی بودیادانشگاهی بعضی وقتهامی خواستم(یعنی الان هم می خوام) خازن بخورم .. همه ازبرق میترسیدند ولی برای من لذت بخش بود وهست حتی اون برق گرفتگیش

کاملا؛چون یه رشته ای که می شود جای خداایستادوخلق کردوهمه فنی هابخصوص الکترونیک یه جورای عاشق دیوانه هستند.

بله،ولی سعی میکنم کارهای راکه نکردم بکنم

مگربرق زمینه داره شمابگومخابرات یکنوع لذت داره بگوالکترونیک یک نوع دیگر به نظرم الکترونیک مادر

ساخت مدار،تحلیل همراه باایده،خلق،ساخت آنتن

خیلی خیلی خیلی خیلی خیلی زیادولی الان ..........

کلامن برای هدفام همه کارمی کنم

امریکا،آلمان

امریکا

سطح علم بره بالا ،نگرشهاعوض بشه ،فکرها ازادبشند،درامد

حالانمی دونم که فکرکنم حالاهم تعقییرزیادی نکرده،اون موقع یادم توی دبیرستان کلاسمون تشکیل نمی شدچون نفراتمون خیلی کم بود فکرکنم 3 نفریا 4 که آخرشم بعدازچندروزبه زور 7 تاشدیم

متعصفانه نرفتم دانشگاه(بااین حال هنوزدنبالشم) خوب شدکه گفتین که بگم همه بخوانندمن مهندس نیستم یکوقت خیال نکنیدمن زدم مهندس چون عقده ایم نه اگرهم بودم برای خودم بود

13- شما واسه افزایش یه سری امکانات برای تحصیل و تحقیقتون حاضرید چقدر هزینه کنید؟

تاجای که بتوانم

14- تا حالا شده از اینکه این رشته رو انتخاب کردید ناامید بشید؟

نه

15- پایینترین نمره دانشگاهتون چی بوده؟تو چه درسی؟

نظری ندارم

16- بالاترین نمره دانشگاهتون چی بوده؟ تو چه درسی؟

حالاهی بگیدبابانرفتم

تومدرسه حرفه وفن،مخابرات،الکترونیک،

ریاضی زبان عربی تاریخ

به روزباشین ،اشتباه من رانکنیدزبانتون راقوی کنید کارعملی هرچی می توانیدانجام بدین مدرک خوبه ولی لازمه آگاهی نیست.

اینم بگم مدرک هم دلیل دانستن نیست

همشونوبرق بگیره که اخلاقشون یه ذره بهتربشه:ws3:

لینک به دیدگاه

غلط کردم که این کارو کردم:w16:

راضیم اما یه رشته دیگه بودم راضی تر بودم:w16:

یه درصد فک کن...:icon_razz:

شاید چون به ریاضی علاقه مند بودم..اما اصلا ربطی نداره:icon_razz:

تخصص ندارم خیلی تئوری بار اومدم مقصر هم خودمم:icon_razz:

الان ارشدم..بسه..و من الله توفیق:ws3:

راستشو بخوای هیچی:ws3:

قطعا فرانسه:w16:

فک کنم آلمان باشه تو برق قدرت:ws52:

نمیخوام برسم همین جا جام خوبه:ws3:

اصلا:w16:

زمانشو بیشتر کنن:icon_razz: یه خورده عملی یاد بدن با دانشجوها..چیه هی نمره نمره نمره:icon_razz:

حاضر نیستم:icon_razz:

همین الان..همین قبل..همین فردا:icon_razz:

الله اکبر همش پایینه:ws3:

برنامه نویسی بیست:ws3:

سیگنال ریاضی مهندسی:w16:

مغناطیس مدار:icon_razz:

توصیه ندارم:icon_razz:

ایشالا موهات نریزه آخره تحصیلاتت مال ما که ریخت:ws3:

اجرکم عندالله:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...