رفتن به مطلب

جملات زیباتو بگو

ارسال های توصیه شده

جملاتت واقعا زیبا هستند .دست گلت درد نکنه :icon_gol: لیست .

دوستان اخر جملات نام کاربری خودتونو بذارید در پرانتز تا بیشتر مشخص بشه جمله از خودتونه :ws50:

سربلند باشی برادر

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 350
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

صدا به همه ميرسه؟ خواستم از همينجا فقط به همگي سلامي عرض كنم (از اون شكلكا كه پاشو تكون ميده)

لطفا اسپم نفرمایید.

با تشکر

لینک به دیدگاه
اگر دین ندارید لا اقل آزاده باشید (میلاد)

:ws28::ws28::ws28::ws28:

خدايي خيلي از اين جمله ها واسه افراد معروفه ..... ميلاد به نکته ي خوبي بعد از اون چند پست اشاره کرد .... الحق که يوزا (ص) هستي ....:w139:

لینک به دیدگاه
کاش میدیدم چیست آنچه از چشم تو *** تا عمقه وجودم جاریست (Iman-Emperatour)

شعر مال فريدون مشيري ست ... شما گفتين مال سعديه يه مقداري شم خودتون دستکاري کردين ؟

:jawdrop:

دل هیچ کس نمی سوزد برای حال غمناکم ... مگر سوزد همان شمعی که می سوزد سر خاکم (Turtoise)

اينم خيلي رياد شنيدم ولي شاعرش نميدونم کيه

سکوت سرشار از ناگفته هاست ...

اين شعر سرودۀ مارگوت بيکله که احمد شاملو ترجمه ش کرده ....

اگر تنهاترین تنها شوم بازم خدا هست

جمله دکتر علي شريعتي ...

مثلاً اينا چند نمونه ش:ws6: ... من بيشتر از 100 بار هر کدوم ازاين جمله ها روشنيدم . اون کسي که جمله ها رو انتخاب مي کنه دقيق تر بررسي کنه .... من يکي دو تا از جمله هاي معروفو اون بالا به اسم بچه ها ديدم ....:jawdrop:

لینک به دیدگاه

ممنون از پیگیریهات .من هزار بارگفتم باز هم میکم جملات از خودتون باشه .البته این جملات هنوز به کار نرفتن .و البته گاهی اوقات بعضی جملات شبیه هستش .هیچ اشکالی نداره جملات انحصاری که نیستند البته جملات معروف استثنا هستند .به هر حال من بارها گفتم باز هم میگم جملات از خودتون باشه و در اخر جملات اسم خودتونو در پرانتز بگذارید .اون 2 تا جمله معروفی هم که در بالا دیدی بگو تا بررسی کنیم .

لینک به دیدگاه
آدمه مغرور همیشه سر افکندست (Iman-Emperatour)

هر وقت دلت از هر چیز شکست فقط کافیست خدا رو صدا بزنی (Iman-Emperatour)

هر وقت منو تو مشکلاتت صدا میزنی تویه شادیهات هم منو صدا بزن (Iman-Emperatour)

از روی بعضی آدما باید مشق نوشت و بعضی آدمارو نخونده باید دور انداخت...

ببینم آسمان هرکجا آیا همین رنگ است...

ای بدهاتان پرخواب! سیب آوردم...سیب سرخ خورشید

هوشیارانه کار دردن بهتر از سخت کار کردن است.

این آقا با اینکه سخت کار میکنه به نتیجه نمیرسه! :ws27:

:ws53::127fs1601347::TAEL_156:

تمام این جملات زیبا هستند اما ایندفعه واقعا میترسم که جملات از خودتونه یا نه لذا بررسی می کنیم و در صورتی که ابهامی نداشت حتما به کار میبریم :icon_gol: همه رفتن تو لیست :w16:

لینک به دیدگاه

فلسفه ی جمله ی زیبا چیه؟ یه جمله کی زیبا میشه؟

بری بگردی، برای هر موضوعی، صدها نفر سخن های مختلف دارن، در واقع در مفهوم اکثرا یکی هست ولی گویش ها متفاوت هست برادر.

نمیدونم تونستم منظورمو برسونم یا نه!!!!!

کاش یه تالار شعر داشته باشیم! وقت ندارم. وگرنه خودم پیگیرش میشدم.

لینک به دیدگاه

خوب زیبایی نسبی هستش و هر کس زیبایی را یک طور میبینه .مثلا همین جمله شما هم زیباست :

بری بگردی، برای هر موضوعی، صدها نفر سخن های مختلف دارن، در واقع در مفهوم اکثرا یکی هست ولی گویش ها متفاوت هست برادر.

شاید تا این تاپیک به شکل اصلیش برسه کمی زمان ببره اما انشالله بهتر خواهد شد :w16: .ممنون از توجهت /:icon_gol:

لینک به دیدگاه

شروع عشق همانند ساختن یک سازه بتنی است،هر چه زمان بگذرد این بتن مستحکمتر میشود (javid.jamali)

اصلا قبول ندارم. مثل یک ساختمون کاه گلی هست که هرچی زمان میگذره، داغون تر میشه.

لینک به دیدگاه
شروع عشق همانند ساختن یک سازه بتنی است،هر چه زمان بگذرد این بتن مستحکمتر میشود (javid.jamali)

اصلا قبول ندارم. مثل یک ساختمون کاه گلی هست که هرچی زمان میگذره، داغون تر میشه.

جالب بود :ws50: واقعا همه چیز نسبی است جز خدا :icon_gol: این جمله هم زیباست اما چرا این ساختمانو محکم ترش نمیکنی :ws2: این جمله هم بررسی میشه .(لیست)

مرسی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...