رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

نرم افزار Surfer که توسط شرکت Golden Software تهیه شده است یک نرم افزار قدرتمند در زمینه ی نقشه کشی به خصوص رسم نقشه های توپوگرافی محسوب می شود. Surfer قابلیت ویژه ای در ترسیم توپوگرافی منطقه ای عوارض سطحی و خطوط مرزی دارد؛ اما توانایی عمده ی این نرم افزار ترسیم خطوط هم میزان می باشد که در زمینه های مهندسی آب، هواشناسی، زمین شناسی، مهندسی معدن و غیره بیشترین کاربرد را دارد.

انجام محاسبات آماری؛ شبکه بندی به روش های مختلف؛ ترسیم نقشه های هم تراز، هیدروگراف، هم فشار و...؛ و محاسبه ی حجم و شکل ذخایر آبی از دیگر قابلیت های این نرم افزار محسوب می شود. آخرین نسخه ی نرم افزار Surfer همراه با کرک و سریال معتبر هم اکنون آماده ی دانلود می باشد.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
نرم افزار surfer که توسط شرکت golden software تهیه شده است یک نرم افزار قدرتمند در زمینه ی نقشه کشی به خصوص رسم نقشه های توپوگرافی محسوب می شود. Surfer قابلیت ویژه ای در ترسیم توپوگرافی منطقه ای عوارض سطحی و خطوط مرزی دارد؛ اما توانایی عمده ی این نرم افزار ترسیم خطوط هم میزان می باشد که در زمینه های مهندسی آب، هواشناسی، زمین شناسی، مهندسی معدن و غیره بیشترین کاربرد را دارد.

انجام محاسبات آماری؛ شبکه بندی به روش های مختلف؛ ترسیم نقشه های هم تراز، هیدروگراف، هم فشار و...؛ و محاسبه ی حجم و شکل ذخایر آبی از دیگر قابلیت های این نرم افزار محسوب می شود. آخرین نسخه ی نرم افزار surfer همراه با کرک و سریال معتبر هم اکنون آماده ی دانلود می

محمد رضا جان ممنون از اینکه این لینک رو گذاشتی

اما اگه یه فایل آموزشی توپ هم از این نرم افزار میذاشتی خیلی خوب میشد

من امینم اکتشاف میخونم

تازه با این انجمن آشنا شدم

ایشالا در آینده بیشتر از من میبینید

لینک به دیدگاه
محمد رضا جان ممنون از اینکه این لینک رو گذاشتی

اما اگه یه فایل آموزشی توپ هم از این نرم افزار میذاشتی خیلی خوب میشد

من امینم اکتشاف میخونم

تازه با این انجمن آشنا شدم

ایشالا در آینده بیشتر از من میبینید

آموزش نرم افزار surfer

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

با تشکر از شما. نرم افزاری که بتونه داده های جی پی اس رو به راحتی پردازش کنه(برای رسم نقشه مسطحاتی و توپوگرافی)با امکان ویرایش و طراحی و تایپ روی نقشه سراغ دارید؟

با تشکر - وهاب:icon_pf (44):

لینک به دیدگاه
با تشکر از شما. نرم افزاری که بتونه داده های جی پی اس رو به راحتی پردازش کنه(برای رسم نقشه مسطحاتی و توپوگرافی)با امکان ویرایش و طراحی و تایپ روی نقشه سراغ دارید؟

با تشکر - وهاب:icon_pf (44):

arcgis میتونه از روی داده ها جی پی اس توپوگرافی رسم کنه و امکان ویرایشم داره اما طراحی نمیکنه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...