رفتن به مطلب

چقدر مهمه باکره باشه(2)!!!

ooraman

ارسال های توصیه شده

میشه بر عکس این سئوال رو هم پرسید؟

چرا دخترایی که موقع نوجوونی و جوونی حاضر شدن با یه پسر رابطه جنسی داشته باشن بعدا دلشون میخواد شوهرشون پاک باشه ؛ یا اینجوری نیست؟

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 152
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

چرا دخترایی که موقع نوجوونی و جوونی حاضر شدن با یه پسر رابطه جنسی داشته باشن بعدا دلشون میخواد شوهرشون پاک باشه ؛ یا اینجوری نیست؟

من این کارو نکردم ولی میتونم خودمو بزارم جای اون دختر و حسشو بفهمم

چون اکثر پسرایی که از دخترا همچین خواسته هایی دارن دروغگوان و فرصت طلب و دختره یه جورایی ازش ازار دیده واسه همین نمیخواد تو ایندشم با همچین کسی زندگی کنه:icon_gol:

لینک به دیدگاه
تجربه نشون داده چه اینجا چه در غرب، زنی که خود را راحت در اختیار مردی قرار دهد،به بدترین شکل ممکن تحقیر میشه.

یعنی مرد دیگه کاملا به چشم یک برده به او نگاه میکنه که هدفش فقط کامیابی رساندنه.

من معتقدم،نباید با هر آدمی باشند،حالا ممکنه یک عشق واقعی پیش بیاد،اما بنا به دلایلی منجر به ازدواج نشه،اون از نظر من ایرادی نداره و راه برای جبران هست.

منم همونطور که گفتم با این گفته ی شما موافقم... منم میگم اخلاق مهمه...

اگر رابطه با تعهد باشه هیچ اشکالی نداره...

لینک به دیدگاه

تعداد این دختر هایی که شما میفرمایید خیلی کم هستش...کدوم دختر دوستشو در فشار برقراری ارتباط قرار میده؟!!!!....

تازه در مورد دخترا هم این صدق میکنه...چه فرقی میکنه؟....

دوطرفست....من میگم اگه خودمون روشن فکر شدیم همه جانبه روشن فکر شیم وسط زمین و اسمون نمونیم...اگرم هنوز سنتی هستیم به تفکرات سنتیه طرفمون هم احترام بذاریم

لینک به دیدگاه

تعداد این دختر هایی که شما میفرمایید خیلی کم هستش...کدوم دختر دوستشو در فشار برقراری ارتباط قرار میده؟!!!!....

دوطرفست....من میگم اگه خودمون روشن فکر شدیم همه جانبه روشن فکر شیم وسط زمین و اسمون نمونیم...اگرم هنوز سنتی هستیم به تفکرات سنتیه طرفمون هم احترام بذاریم

تعریفتون از روشنفکری چیه؟:icon_gol:

لینک به دیدگاه

خوب بله درسته:icon_gol:

قبول دارم پسرها در مقابل خواسته های جنسیشون قدرت مقاومت خیلی کمی دارن،‌ با اینکه قبول دارم پسر بد بیشتر از دختره بده ؛ ولی فکر کنم جنبه های روانی و بیولوژی داره ، وقتی مردی احساس نیاز جنسی میکنه درست مثل معتادیه که احتیاج به مواد داره و هرکاری برای بدست آوردنش میکنه ، البته من نمیخوام توجیح بکنما ، فقط خواستم از این جنبه هم نگاه بشه

لینک به دیدگاه

تعریفتون از روشنفکری چیه؟:icon_gol:

منظور من اصل معنای روشن فکری نبود....اصطلاح عامیانشو گفتم....وگرنه روشن فکری به هیچ وجه همچین معنایی نمیده....منظورم این بود که اگر تفکراتمون گرایش به روابط آزاد داره و این برای خودمون قابل قبوله پس به طرفمون هم نباید خرده بگیریم ...چیزی که تو اروپا داره اتفاق میفته.....اما اگه پایبند به رسوم و سنتها فرهنگ خودمون هستیم پس مواظب درخواست هامون باشیم.....

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

چندین نوشته متفاوت از طرف چند تن از دوستانم درخصوص اهمیت باکره بودن خانم ها برای آقایون و یا مجوز ترمیم بکارت( که فتوای یکی از مراجع عظام تقلید بود) دیدم که تصمیم گرفتم همه ی این مطالب پراکنده رو در یکجا جمع کنم و به نقد و بررسی اونها بپردازم. امیدوارم بتونم به همه تعارضات پاسخ بدم...

نوشته خودمو به 3 بخش تقسیم می کنم:

!)حقوقی 2)پزشکی 3) اجتماعی(که از همه بیشتر بحث اجتماعی برام حایز اهمیته)

الف)از لحاظ حقوقی زمانی که خطبه عقد نکاح منعقد میشه، بکارت زوجه(زن) به عنوان شرط ضمن عقد مطرح میشه که هر دو طرف با امضاء ی دفتر عاقد، اون رو تأیید می کنن. تخلف از شرط ضمن عقد (مثل همین بکارت) موجبی برای بطلان عقد نکاح نیست اما از موجبات فسخ عقد محسوب میشه..یعنی چون تدلیس(فریب) صورت گرفته(زوجه به دروغ ادعای باکره بودن کرده) زوج(مرد) حق فسخ عقد نکاح رو داره...هدف زوج از شرط ضمن عقد بکارت، باکره بودن دختر بالاصاله هست...یعنی قصد طرفین از انعقاد این شرط اینه که از دختر از ابتدا تا به هنگام ازدواج، ازاله بکارت (برداشتن پرده) نشده باشه...بنابراین از نظر بنده به فرض ترمیم بکارت دختر، باز هم تدلیس(فریب) صورت پذیرفته و مقصود زوج حاصل نشده، بنابراین همچنان حق فسخ عقد نکاح رو به استناد خیار تدلیس داره...به بیان ساده تر، اعتقاد درونی و قلبی زوج از انعقاد شرط بکارت برای دختر اینه که اون از ابتدا تا به الان، هرگز با کسی همخوابگی نکرده باشه..و ترمیم بکارت با این مقصود زوج از لحاظ حقوقی تعارض داره...از طرف دیگه فتوای مراجع تقلید در صورتی میتونه مستند ما در دادگاه واقع بشه که قانون ساکت باشه..در صورتی که قانون مدنی و قوانین مربوط به خانواده در این خصوص ساکت نیستن!چرا که پزشکان طبق قانون موظف هستند که در صورت درخواست زوج در خصوص بکارت همسر، در صورتی که ترمیم شده باشد، حقیقت ماجرا را برای زوج مطرح کنن( اگر چه این روزها به گوش می رسه در راستای حفظ کیان خانواده به صورت ضمنی به پزشکان گفتن که کتمان حقیقت کنن!!!)

2)از لحاظ پزشکی، پرده بکارت از نوعی فیبر ساخته شده که هنوز هم از لحاظ علمی دانشمندان فاید ه ای براش متصور نشدن!! در برخی از کشور های غربی هم از همون آغاز دوران زندگی نوزاد ، اقدام به ازاله ی بکارت می کنن...یک نکته مهم دیگه در مورد ترمیم بکارت اینه که هرگز با عمل جراحی پرده ی بکارت از نو ساخته نمی شود! بلکه این عمل جراحی با پیوند زدن(جوش دادن) دیواره های گوشتی مهبل به همدیگه ، باعث میشه که در هنگام دخول آلت، این پیوندها از هم گسسته بشه و مقداری خون جاری بشه...و به اشتباه زوج تصور ازاله ی بکارت رو کنه!!!در واقع زمانی فتوای این مرجع تقلید صحیح بود که مجدداً . از ابتدا بکارت دختر ترمیم و ساخته می شد، در حالی که این عمل جراحی صرفا توعی تدلیس و فریب زوج محسوب میشه!! حتی رنگ خون حاصل شده از ازاله ی بکارت با هنگامی که دختر اقدام به ترمیم کرده متفاوت هست.(البته خوشبختانه این تفاوت رنگها به حدی نیست که زوج متوجه بشه!!فقط از یه کارشناس خبره برمیاد!)

3) از لحاظ اجتماعی: من بعضی وقت ها افسوس می خورم که چرا باید اونقدر چنین مساله ای برای جامعه ی ما حایز اهمیت باشه...من معتقدم اون پسری باید به دنبال دختری که تا به حال سکس نکرده باشه که خودش هم واقعا مرتکب نشده باشه...به خدا دور از جوانمردی و انصافه که ما پسرها در دوران جوونی هر کاری خواستیم انجام بدیم اما چون خیلی راحت میتونیم دور لبمون رو پاک کنیم و اثری از سکس ما باقی نمیمونه، بیاییم و دنبال دخترهای به قول خودمون پاک دامن باشیم...از طرف دیگه چه بسا دختری بنا به هزار و یک دلیل این عمل رو انجام داد، آیا باید همه شخصیت و شعور و فهم او رو زیر سوال ببریم؟ آیا نباید راه بازگشتی برای چنین دخترانی متصور بود؟!برای شخص من صداقت خیلی مهمه و چقدر دلنشینه اگه طرفه من بهم حقیقت رو بگه...نه تنها ناراحت نمیشم بلکه صداقت اون رو هم تحسین می کنم...البته به شرطی که به این درجه از اعتقاد قلبی برسم که واقعا متحول شده...و از این به بعد تا ابد وفادار میمونه...خود من یکی از دلایلی که سکس نکردم همینه...چون می خوام زمانیکه از من این سوال پرسیده میشه سرم رو بالا بگیرم و حقیقت رو بگم...از طرف دیگه من فکر می کنم (از دوستانم هم پرسیدم) که تجربه اولین سکس خیلی مهمه و همیشه در خاطرات ممکنه باقی بمونه..واسه همین دوست دارم این تجربه با همسرم باشه...اما این ها دلیل نمی شه که اگه پسر یا دختری قبلاً سکس داشتن بگیم پس همیشه در خاطرات گذشته سیر می کنن..این دیگه بستگی به هنر طرفین داره که چقدر بتونن عاشقانه ، خاطرات جدید بسازن...

در نهایت فکر می کنم بحث بکارت یک مساله فرهنگیه و هر کسی باید متناسب با تز فکری خودش او رو حل و فصل کنه .. و نمیشه یه نسخه واحد واسه همه پیچید...قطعا با مطالب بالای بنده یک دسته موافق و یک دسته مخالفم.. جامعه ی ما ما هنوز فاصله ی زیادی داره که فرهنگ نسبتاً متحد الشکلی رو در این خصوص داشته باشه.. فعلا در مرحله ی گذار و پوست انداختن هستیم...

موفق باشید

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
همه چی دروغ محضه :ws37:

خیلی ها فقط دارن ادعای روشنفکرا رو درمیارن ... :thumbsdownsmiley: ...

پای عمل برسه همه جا می زنن :ydm47612zsesgift969

این یکی دیگه واقعا تشکر داشت...

لینک به دیدگاه

این ملت ما هم چقد با خودشون درگیری دارن:icon_razz: تو که با ۱۰تا دختر *** داشتی و حالا رفتی‌ یه آفتاب مهتاب ندیده گرفتی زهی خیال باطل دختر‌ها هم زرنگی بلدن:hrqr6zeqheyjho1f9mx هرکی‌ یه اعتقادی داره یکی‌ براش مهمه یکی‌ نه! مساله اینجاست طرف انتظار داره همسر آیندش باکره باشه اون وقت خودش نیست! و نمیگه هم که نیست!:banel_smiley_4: بیشعوره دیگه! زنو مرد هم نداره :164:

لینک به دیدگاه
این ملت ما هم چقد با خودشون درگیری دارن:icon_razz: تو که با ۱۰تا دختر *** داشتی و حالا رفتی‌ یه آفتاب مهتاب ندیده گرفتی زهی خیال باطل دختر‌ها هم زرنگی بلدن:hrqr6zeqheyjho1f9mx هرکی‌ یه اعتقادی داره یکی‌ براش مهمه یکی‌ نه! مساله اینجاست طرف انتظار داره همسر آیندش باکره باشه اون وقت خودش نیست! و نمیگه هم که نیست!:banel_smiley_4: بیشعوره دیگه! زنو مرد هم نداره :164:

شعور ملت در همین حده ... تو حرص نخور ... من که دلم از تو خیلی پر تره

ما این وسط فقط قربانی خواسته های چیزی به اسم مرد می شیم :thumbsdownsmiley:

لینک به دیدگاه

من به یه چیزی خیلی معتقدم

از هر دست بدی از همون دست میگیری....

:ws37:

من کلا از این جور بحثا متنفرم!!!!:sad0:

کدوم جور بحثا؟

مرد و زن و اینا یا موضوع تاپیک؟

چراشم بگو

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...