رفتن به مطلب

اکران نوروزی "اخراجیها3" در گروه سینمایی آفریقا

ارسال های توصیه شده

فیلم سینمایی «اخراجی‌ها 3» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی پروانه نمایش گرفت تا برای اکران نوروزی آماده شود.

شبکه ایران: فیلم سینمایی «اخراجی‌ها 3» به کارگردانی مسعود ده‌نمکی پروانه نمایش گرفت.

مسعود ده‌نمکی بعد از نمایش فیلمش در جشنواره تغییرات اندکی در«اخراجی‌ها 3» داد و قرار است نسخه 118 دقیقه‌ای «اخراجی‌ها3» اکران عمومی شود.

فیلم مسعود ده‌نمکی یکی از گزینه‌های اصلی اکران نوروزی است که به احتمال فراوان در گروه آفریقا روی پرده خواهد رفت.

در «اخراجی‌ها 3» بازیگرانی چون اکبر عبدی، امین حیایی، محمدرضا شریفی‌نیا، لیلا اوتادی، رضا رویگری، بهنوش بختیاری، نیما شاهرخ‌شاهی، علی دهکردی، سید جواد هاشمی و حسام نواب‌صفوی ایفای نقش می‌کنند.

داستان این فیلم سال‌ها بعد از پایان اسارت اخراجی‌ها و بازگشت آنها به تهران روایت می‌شود.

این فیلم که در بخش مسابقه جشنواره فیلم فجر پذیرفته شده بود به دلیل طولانی شدن مراحل فنی مورد داوری قرار نگرفت و تنها برای چند اکران محدود در روز پایانی فستیوال آماده شد.

.

لینک به دیدگاه

خاک بر سر این ده نمکی........

از این عکس ها معلومه که داره چه کسانی را مسخره میکنه.

متاسفم برای کسانیکه بروند سینما و برای این فیلم پول بدهند.

حتی اگر خودم رفتم،لعنت بر من.

لینک به دیدگاه

بمیرم نمیرم پول بدم این فیلمو ببینم:w16:

در عوض میرم فیلمای دیگه را چند بار میبینم فروشش بره بالا:a030:

هر چند میدونم از الان دارن تو ادارات دولتی بلیط میدن با تخفیف برای این فیلم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

یکی از مزخرفترین و بی معنی ترین فیلم های تاریخ بشریته این فیلم و قبلیاش.

این ده نمکی پاچه خوار بیشتر به درد نمکی شدن میخوره تا کارگردانی. البته نمکی ها خیلی بیشتر از این ده نمکی حالیشونه! :167:

لینک به دیدگاه

من دو رو هم ندیدم چه برسه به این یکی!!!!!!

پول و مقام مفت مثل اینکه زیر زبون این آقا خیلی مزه کرده!

با این یکی که اینجور که از عکساشم پیداست ارتقا مقام هم میگیره! !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...