رفتن به مطلب

ترین های نواندیشان در سال 1389

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 173
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

از اونجایی که میز مدیریت به کسی وفا نکرده از این پس میتونید من رو جزو مدیران بازنشسته بنویسید:persiana__hahaha:

راستی این شکلک هم گناه داره هر از گاهی ازش استفاده کنید------> mood%20%2823%29.gif

• Like 19
لینک به دیدگاه
درود دوستان عزیز :icon_gol:

به منظور بالابردن سطح کیفی , علمی و فنی انجمن قصد داریم با انتخاب شما عزیزان بهترین های سایت رو در یک سال گذشته ارزیابی کنیم..

همه شما عزیزان بهترین هستید و ایجاد این موضوع بهانه ای برای تشکر و قدر دانی از تک تک شما عزیزان است..

مطمئنا انتخاب تنها 3 برگزیده از بین خیل عظیم کاربران محترم کار آسانی نیست اما هدف رسیدن به بهترین بهترین هاست..

امیدواریم تمامی انتخابات شما عزیزان بر اساس عدالت و بر محوریت انصاف قرار بگیرد.

• بهترین کاربر انجمن ( انتخاب بین کاربران انجمن که از نظر علمی، اخلاقی و تمامی اصول مجازی در رده بهترین ها قرار دارند)

سارا افشار

essi

waffen

• بهترین مدیر انجمن ( انتخاب بین مدیران انجمن که از نظر علمی و اخلاقی و مدیریتی و تمامی اصول مجازی در رده بهترین ها قرار دارند )

شقایق

• با اخلاق ترین کاربران انجمن ( انتخاب بین تمامی کاربران انجمن از منظر الگوی رفتاری اعم از مدیر و غیر مدیر )

pianist

• با دانش ترین کاربر انجمن ( انتخاب بین تمامی کاربران انجمن از نظر فنی نویسی و با دانش بودن اطلاعات در هر زمینه اعم از مدیر و غیر مدیر )

spow

essi

• بهترین مدیران بازنشسته ( انتخاب بین بهترین مدیران بازنشسته در طول یک سال گذشته در تمامی امور مجازی فنی نویسی اخلاق و دانش )

Mohammad.A

هوتن

کاربران محترم توجه داشته باشند که پاسخ به همه گزینه ها اجباری نیست و در هر گزینه حق انتخاب و ذکر نام کاربران تنها 3 نفر است.

پاسخ های خودتون رو در همین تاپیک ارسال بفرمایید و در پایان شمارش آرا در همین تاپیک خواهد بود.

در پایان رای گیری به نفرات اول دوم و سوم هر گزینه به ترتیب 1000 و 500 و 200 امتیاز تعلق خواهد گرفت.

اما :

به منظور چاشنی سازی در انخابها سه گزینه دیگر هم مد نظر گرفته شده اند که در پایان ذکر میشوند و البته به برندگان در این گزینه ها امتیازی تعلق نخواهد گر فت و تنها به منظور معرفی و چاشنی طنز تاپیک هستند :

محبوبترین کاربر انجمن در یک سال گذشته

زیباترین دختر انجمن در یک سال گذشته

خوشتیپ ترین پسر انجمن در یک سال گذشته

پ.ن: دوستان حتی المقدور اسپم نکنید و در پستهاتون جواب رو ذکر کنید. :a030:

:icon_gol:

:icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44):

• Like 8
لینک به دیدگاه
با سلام و درود خدمت تمام دوستان خودم که در این نظر سنجی شرکت کردید...

نمی دانم آیا دوستان باز دارند اشتباهات را مکررند تکرار می کنند ...

این که شما در نظر سنجی این قسمت قصد دارید بهترین ها را از میان اعضا انتخاب کنید کاری درست و منطقی هست .. ولی آیا این کار شما به نتیجه خواهد رسید ...

عده ی زیادی از دوستان تلاش های خیلی از مدیران و کاربران را نمی بینند و تنها بنا بر دوستی ها و احیانا روابط خوبی که با آن کاربر یا مدیر دارند به آن رای می دهند.( من نام کسی را نمی برم چون قصد جسارت به کسی را ندارم.) متاسفانه در این قضایا دارد این طور برخورد می شود ...

لطفا بیشتر در تصمیماتتان دقت فرمایید ...

چون تبعات منفی چنین نظر سنجی هایی را بعد ها مشاهده کردید موفق باشید...

من عناوین زیر را به هیچ وجه قبول ندارم ....

چون ممکنه کسی را انتخاب کنم که واقعا حقش نبوده و کسی را نگم که حقش نیوده .. ما و اکثر کسانی که رای دادیم اشراف کافی به انجمن نداریم که صلاحیت رای دادن داشته باشیم .

موفق باشید.:icon_gol:

• بهترین کاربر انجمن ( انتخاب بین کاربران انجمن که از نظر علمی، اخلاقی و تمامی اصول مجازی در رده بهترین ها قرار دارند)

• بهترین مدیر انجمن ( انتخاب بین مدیران انجمن که از نظر علمی و اخلاقی و مدیریتی و تمامی اصول مجازی در رده بهترین ها قرار دارند )

• با اخلاق ترین کاربران انجمن ( انتخاب بین تمامی کاربران انجمن از منظر الگوی رفتاری اعم از مدیر و غیر مدیر )

• با دانش ترین کاربر انجمن ( انتخاب بین تمامی کاربران انجمن از نظر فنی نویسی و با دانش بودن اطلاعات در هر زمینه اعم از مدیر و غیر مدیر )

• بهترین مدیران بازنشسته ( انتخاب بین بهترین مدیران بازنشسته در طول یک سال گذشته در تمامی امور مجازی فنی نویسی اخلاق و دانش )

ببین دوست عزیز.

همه جا همین هست.شما اگر از یکی بپرسی که بهترین بازیکن فوتبال کیه.

هیچوقت نمیگه کاسیاس یا نستا و یا پویول .

همه اسم مهاجم ها را میارند.مثل مسی و رونالدو.

خوب معمولا کاربر هایی که تو گفتگوی ازاد فعالیت بیشتری داشته باشند به چشم میاندو مثل همون مهاجم های فوتبال میمونند

• Like 6
لینک به دیدگاه

خوب معمولا کاربر هایی که تو گفتگوی ازاد فعالیت بیشتری داشته باشند به چشم میاندو مثل همون مهاجم های فوتبال میمونند

باز اونجا (فوتبال) یک هافبک طراح مثل ژاوی هست که به مهاجم پاس بده......

اما اینجا به کاربران آزاد کسی بصیرت پاس نمیده ها.........

هم باید دفاع کنیم در برابر حمله و ضد حمله،هم بصیرت را قدم به قدم جلو ببریم و در نهایت با یک قیچی برگردون برگرفته از اندیشه های ناب،دروازه استکبار را سوراخ کنیم....... :jawdrop:

• Like 3
لینک به دیدگاه
:icon_pf (44)::icon_pf (44)::icon_pf (44):

من آريايی ام پيامبر ندارم، اما عقل دارم امام ندارم، اما شعور دارم روحاني براي توست چون من نياز به تقليد ندارم عاشورا ندارم منجي درون چاه ندارم

اما خدايم نه در بيابان درون مکعب محصور است و نه عمامه بر سر دارد...

دوست من بسیار بسیار امضای زیبایی دارین ...

من رو تا چند لحظه ای بدنیایی فارغ از انسان بودن و غل وزنجیر بندگی

برد!!!!!!!!!!! :icon_gol::icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه
من آريايی ام پيامبر ندارم، اما عقل دارم امام ندارم، اما شعور دارم روحاني براي توست چون من نياز به تقليد ندارم عاشورا ندارم منجي درون چاه ندارم

اما خدايم نه در بيابان درون مکعب محصور است و نه عمامه بر سر دارد...

دوست من بسیار بسیار امضای زیبایی دارین ...

من رو تا چند لحظه ای بدنیایی فارغ از انسان بودن و غل وزنجیر بندگی

برد!!!!!!!!!!! :icon_gol::icon_gol:

موافقم.........خیلی:icon_gol::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
باز اونجا (فوتبال) یک هافبک طراح مثل ژاوی هست که به مهاجم پاس بده......

اما اینجا به کاربران آزاد کسی بصیرت پاس نمیده ها.........

هم باید دفاع کنیم در برابر حمله و ضد حمله،هم بصیرت را قدم به قدم جلو ببریم و در نهایت با یک قیچی برگردون برگرفته از اندیشه های ناب،دروازه استکبار را سوراخ کنیم....... :jawdrop:

خود تو یک هافبک هستی.البته یک هافبک مهاجم .

مثل رونالدو .همه کاره هستی هم در ازاد مفیدی و هم در تاپیک های علمی رشته ات.

یا کاربرهایی مثل spow.

:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه

• marayam_k هوتن essi

•  
    spow aminnepo
  • mahnaz.d pari daryayi

spow چکاوک

هوتن

البته من خيلي مقاومت كردم كه پستي تو اين تاپيك ندم.كلا" همه رو خوب ميدونم ولي چه كنم كه ميخوان تفرقه بندازن:ws3:

• Like 16
لینک به دیدگاه

سلام قبل ازاینکه پاسخی بدم

از مدیران وکاربرانی که تا امروز واسه انجمن قدم برداشتند ومارو یاری کردن ممنونم_انتخاب بسیار سخته _حالا که خودم دارم انتخاب میکنم متوجه میشم چرا انتخاب بچه ها اینطوری شده..........

دقیقا کاربری که تو تالاری فعالیت میکنه حتی میخواد با انصاف هم قضاوت کنه از کاربران ممتاز اون تالار نام میبره ..........

بازهم اگه مقدور نیست که نام همه دوستان رونام ببرم پوزش میخوام:sorry:

تک تک شما دوستان عزیز هستین flowerysmile.gif

icon_crying.gif Architect

fluid2008

from_hell

mahnaz.d

sarbaz121

s.f

هستن حالا حالاها 16.gif

RezaMTJAME

معمار67سبز

ebrahim heidari

Rumi

spow

Peyman

pinion

amin 202

AminNePo

armin.eleman

تو این مورد لیست بلندی میشه چون خیلی از دوستان دانش بالایی دارن.

FrnzT

N_aggressive%20%2819%29.gif Mohammad.A

A.M.I.N

aboo_ak_244

mona_serendipity

مدیر خوب زیاد داشتیم خوب 2mo5pow.gif 2mo5pow.gif

mini gotcha.gif

Neutron

yuhana banel_smiley_4.gif

از دوستانی که عکساشون رو دیدم 6qwup3.gif

FrnzT

parikoochooloo

hodaa

sarbaz121

[/url]En-mechanic

pinion

Neutron gigglesmile.gif

این اخریرو میگن خوشتیپپپپپپپپپپپپپپپپ 2mo5pow.gif 2mo5pow.gif

هستتتتتتتتتتتت؟ banel_smiley_4.gif

• Like 16
لینک به دیدگاه

به منظور بالابردن سطح کیفی , علمی و فنی انجمن قصد داریم با انتخاب شما عزیزان بهترین های سایت رو در یک سال گذشته ارزیابی کنیم..

همه شما عزیزان بهترین هستید و ایجاد این موضوع بهانه ای برای تشکر و قدر دانی از تک تک شما عزیزان است..

مطمئنا انتخاب تنها 3 برگزیده از بین خیل عظیم کاربران محترم کار آسانی نیست اما هدف رسیدن به بهترین بهترین هاست..

امیدواریم تمامی انتخابات شما عزیزان بر اساس عدالت و بر محوریت انصاف قرار بگیرد.

سیما sookut

ادمین سابق محمد

codeplus

شیخ

Neutron

ایلیا

سجاد(spow)

ادمین

دخترک شهرساز

فرناز

کاربران محترم توجه داشته باشند که پاسخ به همه گزینه ها اجباری نیست و در هر گزینه حق انتخاب و ذکر نام کاربران تنها 3 نفر است.

پاسخ های خودتون رو در همین تاپیک ارسال بفرمایید و در پایان شمارش آرا در همین تاپیک خواهد بود.

در پایان رای گیری به نفرات اول دوم و سوم هر گزینه به ترتیب 1000 و 500 و 200 امتیاز تعلق خواهد گرفت.

اما :

به منظور چاشنی سازی در انخابها سه گزینه دیگر هم مد نظر گرفته شده اند که در پایان ذکر میشوند و البته به برندگان در این گزینه ها امتیازی تعلق نخواهد گر فت و تنها به منظور معرفی و چاشنی طنز تاپیک هستند :

زیباترین دختر انجمن در یک سال گذشته دخترک شهرساز

خوشتیپ ترین پسر انجمن در یک سال گذشته قاصدک

پ.ن: دوستان حتی المقدور اسپم نکنید و در پستهاتون جواب رو ذکر کنید. :a030:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 15
لینک به دیدگاه

• بهترین کاربر انجمن:
  • memoli عزیزم ,Fo.Roo.GHجونم، ملینای مهربونم

• بهترین مدیر انجمن:
  • spow(بابا سجاد),شقایق، eng.esmaeil سابق(داداش اسماعیل گلم)

• با اخلاق ترین کاربران انجمن
  • آرنیکا ( rahele_s سابق عزیزم), rumi, spow

• بهترین مدیران بازنشسته:
  • frnzt(فرناز جونم)، ebrahim heidari(داداش ابراهیم), Mohammad.A

محبوبترین کاربر انجمن در یک سال گذشته : sookut:icon_gol:

زیباترین دختر انجمن در یک سال گذشته:frnzt:ws37:

خوشتیپ ترین پسر انجمن در یک سال گذشته:rumi :icon_redface:

• Like 14
لینک به دیدگاه

• بهترین کاربر انجمن

اینجا همه بهترینن بجز یکی دوتا

شعرای ممولی و بانو و خاله و آرماندیس و هیلدا رو دوست دارم

• بهترین مدیر انجمن

همه مدیراو که نمیشناسم ولی اونایی که میشناسم مث امیر رضا و مهناز و البته شقایق خیلی زحمت میکشن. قطعا باقیم همینجورین

• با اخلاق ترین کاربران انجمن

من تو دعواها هیچ وقت نمیتونم مثل اسی و دنی باشم. واقعا خودشونو کنترل کردن

سهیل و سجاد و میلاد و محسن 88 و سارا افشار و مریم K و ........

از sookut هم چون همیشه میخنده خوشم میاد

همه ی بچه ها خوبن. اصلا نمیشه انتخاب کرد.....

• با دانش ترین کاربر انجمن

مگه میشه نو اندیشان دانشمند کم داشته باشه؟

• بهترین مدیران بازنشسته

بازنشسته؟

فقط محمد تو ذهنمه...

آها میلادم هست...

سهیلم بود. نمیدونم الان بازنشسته یا دوباره مشغوله

فرنازم با اینکه اولین تاپیکمو پاک کرد ولی خانوم خوبیه

------------------------------------------------------------------------

ها؟

فرق این با اون بهترین و با اخلاق ترین کاربر چیه؟

میگن بگو بیتاب :ws3:

اون که همه :ws2:

• Like 15
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...