رفتن به مطلب

دخترا اگه چی داشته باشن عروسی نمیکنن؟

El Roman

ارسال های توصیه شده

من فرآیندی و توضیح دادم که جدا از اینکه قبول دارید یا نه تاریخ ثابتش کرده..میتونم رفرنس بگم براش..اسم نذاشتم یعنی نگفتم خوبه یا بد..

میشه رفرنس این فرآیندو بدین؟؟ تا جایی که من میدونم آدم ها هزاران سال بعد از به وجود اومدنشون یکجا نشینی و کشاورزی رو یاد گرفتن ، قبل اون هم که شکار میکردن و بچه آوردن یعنی نونخوره بیشتر ، پس قبل از دوران کشاورزی و یکجا نشینی علته بچه آوردن چی بود؟ ببخشیدا ولی خیلی فرآیند مسخره ایه!!

این هم که میگی به خاطر ارضای غرایز جنسیه مرد بوده ، مگه زن لذت نمیبره؟ خوب شما که نه بچه میخوای ، نه احتیاج به پوله پسرا داری ،‌ نه لذت میبری از رابطه جنسی ،‌ واسه چی میخوای در طول زندگیت با چند نفر باشی؟

• Like 3
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 313
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این هم که میگی به خاطر ارضای غرایز جنسیه مرد بوده ، مگه زن لذت نمیبره؟ خوب شما که نه بچه میخوای ، نه احتیاج به پوله پسرا داری ،‌ نه لذت میبری از رابطه جنسی ،‌ واسه چی میخوای در طول زندگیت با چند نفر باشی؟

به این میگن یک Super Answer. :a030:

• Like 3
لینک به دیدگاه
حالا دیگه من نمیتونم تعریفم را شفاف تر بگم و گرنه ممکنه..... :ws44:

میشه بگین هدفتون از رابطه های متعدد و پشت سر هم چیه؟

چه چیزی در شما با داشتن رابطه های متعدد و بدون تعهد بهتر میشه تا با داشتن یک رابطه همراه با تعهد و بدون اجبار...

رابطه های متعدد در طول عمر!!!!نه به طور همزمان!!!!

چند دلیل داره :

1) من برای 10 سال دیگه نمیتونم تصمیم بگیرم

2)برای تمام عمر با یک نفر یودن قولیه که ضمانت اجرایی نداره

3)معنقدم دو انسان باید تا زمانیکه عاشق همند با هم باشن و کسی براشون " تا " نذاره..تا آخر عمر مثلا!!!!

4)وفتی بدونی میتونی هر لحظه تصمیم بگیری و انتحاب کنیی استانه تحملت بالاتر میره و دید بازتر میشه تا اینکه بدونی این اولین و آخرین انتخاب زندگیته..درست انتخاب کنی بردی و اگه غلط باشه یه عمر بدبختی!!!

• Like 5
لینک به دیدگاه
بر اساس کدوم آمار میگی دخترهای موفق دیرتر یا کمتر ازدواج میکنن؟ آمار دولتی؟؟ این آمار رو دولت میده برای اینکه یه جریان متحجر و ضد زن الان اومده سر کار و قدرت رو تو دست داره..از انظر اونا زن تنها وظیفه اش شوهر داری و بچه داریه..این جوری میخوان ذهن خانواده های سنتی رو ببرن طرف ازدواج دخترها

اگر میگی دور و برت میبینی اینارو خوب منم دور و برم خیلیا از دخترهای موفق تو سن کم حدود 20-22 سالگی ازدواج کردن..حرف منو قبول میکنی؟

نه خیر زندگی فقط پول نیست... ولی تو همین تاپیک n دفعه گفتم ازدواج در ایران یعنی به زنجیر کشیده شدن زن..یعنی موجود درجه 3 شدن..قبل از ازدواج که زن شهروند درجه 2 هست بعد از ازدواج بازم میره پایین. یه دختر موفق سخته براش تحمل اینا.. پیش خودش فکر میکنه: اگر آدمی که باهاش ازدواج میکنم پس فردا زد به سرش یا اصلا این چیزی نیست که الان داره نشون میده و اومد از این همه حقی که قانون بهش داده استفاده کرد و منو انداخت گوشه خونه، اون وقت دست من به کجا بنده؟؟ هیچ جا.

تو شاید مردی که سر زن و بچه اش منت بذاره ندیدی ولی مطمئنم خیلی از این مردها هستن..ولی من این عده کم رو معرف همه مردها نمیدونم اگر هم زنی از محدودیت حرف میزنه منظورش محدودیتیه که قانون در نظر گرفته..تبعیضی که تو قانون هست رو میگه..

بابا آمار جامعه است این یک چیزه مشخصه که همه جا همینطوره ،‌ خود شمام اول میگی همچین چیزی نیست بعدش میگی به خاطر محدودیته ،‌ تو این جامعه همه شهروند درجه 3 هستن ،‌ مرد میتونه جلوی آزادیه زنو بگیره ،‌ زن میتونه مردو یک عمر بدبخت بکنه و بندازتش زندان ،‌ حکومت هم که میتونه به هر شکلی که بخواد هر کسیو به هر دلیلی محکوم و هر حکمی راجع بش صادر بکنه ،‌ اینجا مدینه فاضله نیست و تنها قشری که مشکل دارن قشر زن ها نیست ،‌ جامعه پره از تبعیض جنسی ؛ قومی ؛ مذهبی ؛ زبانی و ... هست

پس هرکدوم ما میتونم رفتارهای نادرستمون رو با 100 تا دلیل این مدلی توجیح بکنیم

• Like 3
لینک به دیدگاه
میشه رفرنس این فرآیندو بدین؟؟ تا جایی که من میدونم آدم ها هزاران سال بعد از به وجود اومدنشون یکجا نشینی و کشاورزی رو یاد گرفتن ، قبل اون هم که شکار میکردن و بچه آوردن یعنی نونخوره بیشتر ، پس قبل از دوران کشاورزی و یکجا نشینی علته بچه آوردن چی بود؟ ببخشیدا ولی خیلی فرآیند مسخره ایه!!

داداش دارم شاه نداره :ws37:

• Like 2
لینک به دیدگاه

چه قدر این جا نظرات متفاوته...

من تا چند وقت پیش مثل ندا فکر میکردم یعنی اعتقادی به ثبت شدن تعهد نداشتم باورم این بود که تعهد اگه باشه یه حس درونیه چیزی نیست که با یه مشت امضا و قواله و اینا به دست بیاد...

اما الان بعد از تجربه هایی که داشتم فهمیدم که ثبت شدن تهعد لازمه چون بدون اون مسئولیتی وجود نداره و وقتی مسئولیت نیست خیلی چیزای دیگه ام در کنارش فراموش میشه...

• Like 2
لینک به دیدگاه

شما حرف من و متوجه نمیشی..و سعی میکنی برداشت ازاد از حرف من داشته باشی!!!!

و این توی بحث کردن خلاف اصول!!!

کجای حرفای من لذت نبردن مطرح شده؟!من کی گفتن میخوام ر طول عمرم با چند نفر باشم!!!اینا همه برداشت های شما از حرفای منه!!!

من گفتن پایه تشکیل خانواده اینطوری بوده...اون موقع ها هم کسی واسه لذت بردن زن تره هم خورد نمیکرده...!!غیر اینه؟!

اوکی؟!؟!؟!

دلایلم و توضیح دادم!!!من میگم قول و قراری که ضمانت اجراییش مهریه باشه و ببرای 30-40 سال بسته شه درست نیس..ترکمانچای نمیبندیم که قراره زندگی کنیم!!!!

من میگم تا وقتی دوس دارم با کسی باشم که عاشق هم باشیم و از با هم بودن لذت ببریم " تا" نداره رابطم...تا آخر عمر!!تا 30 سال !!تا 5 سال!!!!هروفت که عاشفش باشم....

و عاشقم باشه..

اوکی؟!؟!

به زور هم نمیخوام با کسی باشم..با زور مهریه و ... نمیخوام کسی باهام باشه!!!

اینا انقد ابهام داره؟!؟!؟!

• Like 4
لینک به دیدگاه

دلایلم و توضیح دادم!!!من میگم قول و قراری که ضمانت اجراییش مهریه باشه و ببرای 30-40 سال بسته شه درست نیس..ترکمانچای نمیبندیم که قراره زندگی کنیم!!!!

من میگم تا وقتی دوس دارم با کسی باشم که عاشق هم باشیم و از با هم بودن لذت ببریم " تا" نداره رابطم...تا آخر عمر!!تا 30 سال !!تا 5 سال!!!!هروفت که عاشفش باشم....

و عاشقم باشه..

اوکی؟!؟!

ی وقت خدایی نکرده زبونم لال وسط این زندگی شیرین عاشقانه ک هیچ عهد و پیمانیم بینش نیست خدا قسمت کرد و ی طفل معصوم ب دنیا اومد ... تکلیف این بچه چی میشه وقتی پدر یا مادرش دیگه عاشق هم نیستن و خیلی راحت میخوان برن عاشق یکی دیگه بشن باهاش زندگی عاشقانه جدید شروع کنن ؟

• Like 4
لینک به دیدگاه

کجای حرفای من لذت نبردن مطرح شده؟!من کی گفتن میخوام ر طول عمرم با چند نفر باشم!!!اینا همه برداشت های شما از حرفای منه!!!

من گفتن پایه تشکیل خانواده اینطوری بوده...اون موقع ها هم کسی واسه لذت بردن زن تره هم خورد نمیکرده...!!غیر اینه؟!

اوکی؟!؟!؟!

و عاشقم باشه..

اوکی؟!؟!

الانش هم تا نداره ، اتفاقا اون مهریه (که قانون ناقصیه به نظر من) به خاطر همینه که تا نداشته باشه ، خیلی سخته مدتی خوب بودن و عاشق بودن و بعد از سو استفاده همه چیزو به هم زدن؟ به نظرت اگه تعهدی نداشته باشن مردی که زنی رو 9 ماه پیش باردار کرده الان نسبت به بچشون احساس مسئولیت خواهد کرد؟

• Like 1
لینک به دیدگاه
ی وقت خدایی نکرده زبونم لال وسط این زندگی شیرین عاشقانه ک هیچ عهد و پیمانیم بینش نیست خدا قسمت کرد و ی طفل معصوم ب دنیا اومد ... تکلیف این بچه چی میشه وقتی پدر یا مادرش دیگه عاشق هم نیستن و خیلی راحت میخوان برن عاشق یکی دیگه بشن باهاش زندگی عاشقانه جدید شروع کنن ؟

ببین الان که ما توی 1400 سال قبل از میلاد مسیح نیسیم ..یا مثلا 4 سالمون نیست که بگیم خدا بهمون بچه هدیه داد..شب خوابیدیم صبح پاشدیم دیدیم تو دل مامان یه بچه است!!!!

جواب شما یه کلمه 3 بخشیه!!!پیشگیری!!!!

وقتی هدفت معلومه بچه دار نمیشی!!!

• Like 3
لینک به دیدگاه
بابا آمار جامعه است این یک چیزه مشخصه که همه جا همینطوره ،‌ خود شمام اول میگی همچین چیزی نیست بعدش میگی به خاطر محدودیته ،‌ تو این جامعه همه شهروند درجه 3 هستن ،‌ مرد میتونه جلوی آزادیه زنو بگیره ،‌ زن میتونه مردو یک عمر بدبخت بکنه و بندازتش زندان ،‌ حکومت هم که میتونه به هر شکلی که بخواد هر کسیو به هر دلیلی محکوم و هر حکمی راجع بش صادر بکنه ،‌ اینجا مدینه فاضله نیست و تنها قشری که مشکل دارن قشر زن ها نیست ،‌ جامعه پره از تبعیض جنسی ؛ قومی ؛ مذهبی ؛ زبانی و ... هست

پس هرکدوم ما میتونم رفتارهای نادرستمون رو با 100 تا دلیل این مدلی توجیح بکنیم

نمیگم سن ازدواج نرفته بالا..میگم به اون شدت نیست که نگران کننده باشه.. اون عده ای هم که نمیرن زیر بارش به خاطر ترس از قانون قرون وسطایی و ناعادلانه است

کدوم مردی یه عمر به خاطر مهریه رفته زندان؟؟ کدوم مردی؟؟ یه نمونه بگو من قبول میکنم..

رفتار نادرست..چرا میپیچونی؟ در مورد ازدواج داریم بحث میکنیم..چیزهای دیگه رو قاطی نکن..

تو ازدواج و طلاق همه قانون طرف مرد رو میگیره جز مورد مهریه که اونم دارن همون چند ماه زندانش رو برمیدارن

• Like 3
لینک به دیدگاه
الانش هم تا نداره ، اتفاقا اون مهریه (که قانون ناقصیه به نظر من) به خاطر همینه که تا نداشته باشه ، خیلی سخته مدتی خوب بودن و عاشق بودن و بعد از سو استفاده همه چیزو به هم زدن؟ به نظرت اگه تعهدی نداشته باشن مردی که زنی رو 9 ماه پیش باردار کرده الان نسبت به بچشون احساس مسئولیت خواهد کرد؟

سوءاستفاده؟!؟!؟!جریان این چیه؟!؟!

من میگم بچه دار نشیم لا اقل تا وقتی که مطمئن نبودیم به اینکه میتونیم با هم باشیم...بچه ملات ماسه سیمان نیس که دو نفر و به هم بچسبونه!!!!

• Like 3
لینک به دیدگاه

اوکی؟!؟!؟!

و عاشقم باشه..

اوکی؟!؟!

تا حالا شده تو رابطت با ادما واسه چند ساعت کوتاه از طرفت عصبانی بشی اون قدر که ازش متنفر بشی؟

لینک به دیدگاه
ببین الان که ما توی 1400 سال قبل از میلاد مسیح نیسیم ..یا مثلا 4 سالمون نیست که بگیم خدا بهمون بچه هدیه داد..شب خوابیدیم صبح پاشدیم دیدیم تو دل مامان یه بچه است!!!!

جواب شما یه کلمه 3 بخشیه!!!پیشگیری!!!!

وقتی هدفت معلومه بچه دار نمیشی!!!

لازم نیست واسه فهموندن حرفت انقد از علامت تعجب استفاده کنی عزیزم چون اینجوری من فکر میکنم دارم با ی ادم عصبی بحث میکنم

دعوا ک نداریم با هم

داریم ی بحث میکنیم هر کسیم نظرشو میگه

من نگفتم لزوما و 100% این اتفاق میفته ... بالاخره احتمالش هست وقتی دارن با هم زندگی میکنن بزنه ب سرشون ک بچه م داشته باشن یعنی هم خواسته یا ناخواسته بچه دار بشن... ولی طرز تفکر اولیه شونم ک همون زندگی بدون هیچ عهدو پیمانم سر جاش باشه ک ی وفت فکر نکنن دارن ترکمنچای امضا میکنن

ب قول خودت اووووکییی !؟!؟!؟!؟!؟؟:ws3:

• Like 4
لینک به دیدگاه
تا حالا شده تو رابطت با ادما واسه چند ساعت کوتاه از طرفت عصبانی بشی اون قدر که ازش متنفر بشی؟

نه..واقعا برام پیش نیمده!!

• Like 1
لینک به دیدگاه

کدوم مردی یه عمر به خاطر مهریه رفته زندان؟؟ کدوم مردی؟؟ یه نمونه بگو من قبول میکنم..

من میتونم با اسم و مشخصات کامل مدت زندان رفتنشو بگم ... وقتیم آزاد شد ک کل مهریو با پول فروش خونه ی پدرومادرش ک ی عمر زحمت کشیدن تا اون خونرو خریدن داد !

• Like 2
لینک به دیدگاه
نمیگم سن ازدواج نرفته بالا..میگم به اون شدت نیست که نگران کننده باشه.. اون عده ای هم که نمیرن زیر بارش به خاطر ترس از قانون قرون وسطایی و ناعادلانه است

رفتار نادرست..چرا میپیچونی؟ در مورد ازدواج داریم بحث میکنیم..چیزهای دیگه رو قاطی نکن..

تو ازدواج و طلاق همه قانون طرف مرد رو میگیره جز مورد مهریه که اونم دارن همون چند ماه زندانش رو برمیدارن

این چه مدل بحثیه من هرچی میگم میگی مدرکت کو:w000: مگه دادگاهه اینجا واسه هر چیزی مدرک بخوای؟ اگه واسه قشر شما ماهی 1.5 سکه بدبختی نمیاره واسه ما میاره بخدا ؛ 44 تومن پوله یارانه میدن از کجا بیاره 700 تومن هر ماه بده زنش!! ، خودش با چی زندگی بکنه؟

الان میگی یک نفر رو نام ببر که ماهی 700 مهریه میده:shame:

• Like 1
لینک به دیدگاه
نه..واقعا برام پیش نیمده!!

پس واسه همینه که هنوز به رابطه ی ثبت نشده اعتقاد داری...البته امیدوارم برات پیش نیاد چون همه ی باورات رو به هم میریزه...

• Like 1
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...