رفتن به مطلب

دخترا اگه چی داشته باشن عروسی نمیکنن؟

El Roman

ارسال های توصیه شده

با توجه به اینکه بنده هرچی دختر خانومه دکتر و مهندس میشناسم ، تا 45 سالگی مجرد تشریف دارن ولی بقیه دخترای کدبانو که نتونستن خانم دکتر بشن ، نهایتا دیگه تا 25 سالگی مجرد بودنو تحمل میکنن.

سئوال برام پیش اومد که این عامله x چیه که دخترا اونو به شوهر ترجیح میدن و وقتی دارنش اصلا لزومی بر عاشق شدنو لونه ی عشق ساختن و 2کبوتر عاشق و اینا نمیبینن؟

:ws52:

كار و ادامه تحصيل، عاملهايي براي ازدواج نكردن من شدن...

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 313
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ازدواج کردن یه دیدگاه شخصیه...زمان ازدواجم همین طور...یعنی یه دسته از دخترا فکر می کنن با ازدواج یک جهش تو زندگیشون اتفاق می افته...اما دسته های دیگه این جوری نیستن...اصلا شما چرا روی صحبتتون با دختراس این جا مگه الان پسرا فکر ازدواجن اون قدر کارای مهم تو زندگیشون هست که دیگه ازدواج جایی نداره براشون...

• Like 5
لینک به دیدگاه
ازدواج کردن یه دیدگاه شخصیه...زمان ازدواجم همین طور...یعنی یه دسته از دخترا فکر می کنن با ازدواج یک جهش تو زندگیشون اتفاق می افته...اما دسته های دیگه این جوری نیستن...اصلا شما چرا روی صحبتتون با دختراس این جا مگه الان پسرا فکر ازدواجن اون قدر کارای مهم تو زندگیشون هست که دیگه ازدواج جایی نداره براشون...

:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه

من هنوز نتونستم منظورمو برسونم :sigh:

ببینید درصد دخترای موفقی که نمیخوان ازدواج کنن خیلی بیشتر از پسرای موفقه

چرا؟؟

• Like 2
لینک به دیدگاه

چرا؟؟

من خودم رو بگم:

من احساس ميكنم كه اگه ازدواج كنم محدود ميشم و تمام موفقيتهايي كه به دست آوردم همه تباه ميشه

ولي از طرفي هم دوست دارم كه ازدواج كنم ولي شرايط سختي واسه طرف مقابلم ميزارم...

• Like 2
لینک به دیدگاه

چرا؟؟

چرا؟؟؟ چون ازدواج کردن در ایران زن رو از هر لحاظ محدود میکنه

مثلا زن متاهل برای بیرون رفتن از کشور نیاز به اجازه شوهرش داره حالا شما فرض کن یه خانوم محققی میخواد بره کنفرانس خارج از ایران و شوهرش بگه نه. نمیتونه بره. به همین راحتی. یعنی یه خانوم دانشمند چون یه روزی یکی ازش پرسید وکیلم و این گفت بله، حالا باید چشمش به دهن یکی دیگه باشه که آیا اجازه بده، آیا نده..این انصافه؟؟

زن بعد از ازدواج هیچ حقی نسبت به زندگی خودش نداره. حق نداره برای خودش تصمیم بگیره برای همین دخترهایی که میتونن زندگی خودشون رو بچرخونن و موفق هستن کمتر این نابرابری رو تحمل میکنن

• Like 9
لینک به دیدگاه
دیدتون خیلی بسته است.... :banel_smiley_4: وقتی میگین دخترها دنبال پول هستن توهین بسیار بزرگی میکنین

4 تا مردسالار مدرن دور هم جمع شدین دارین مارو میبرین زیر سوال :banel_smiley_4:

مرد سالار مدرن !!!!!!

من نیازی نمیبینم در قوانین 1400 سال پیش تغییری بدهم. :167:

پس دنبال چه هستند،اگر دنبال پول نیستند؟

• Like 5
لینک به دیدگاه
چرا؟؟؟ چون ازدواج کردن در ایران زن رو از هر لحاظ محدود میکنه

مثلا زن متاهل برای بیرون رفتن از کشور نیاز به اجازه شوهرش داره حالا شما فرض کن یه خانوم محققی میخواد بره کنفرانس خارج از ایران و شوهرش بگه نه. نمیتونه بره. به همین راحتی. یعنی یه خانوم دانشمند چون یه روزی یکی ازش پرسید وکیلم و این گفت بله، حالا باید چشمش به دهن یکی دیگه باشه که آیا اجازه بده، آیا نده..این انصافه؟؟

زن بعد از ازدواج هیچ حقی نسبت به زندگی خودش نداره. حق نداره برای خودش تصمیم بگیره برای همین دخترهایی که میتونن زندگی خودشون رو بچرخونن و موفق هستن کمتر این نابرابری رو تحمل میکنن

بله درسته محدودیت به غلط برای خانوما هست ولی از این طرفم شوهر هروقت که خانومش اراده بکنه باید 1000 تا سکه 500.000 تومنی بشمره بزاره جلوی خانوم :sigh: این که ریسک و ترسش بیشتر از خارج نرفته:hanghead:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مرد سالار مدرن !!!!!!

من دنبال چیزی نیستم...:banel_smiley_4: بقیه دنبال یار زندگی برای تحمل مشکلات در کنار هم هستن..همین..

بله درسته محدودیت به غلط برای خانوما هست ولی از این طرفم شوهر هروقت که خانومش اراده بکنه باید 1000 تا سکه 500.000 تومنی بشمره بزاره جلوی خانوم :sigh: این که ریسک و ترسش بیشتر از خارج نرفته:hanghead:

ببین یه چیزی شنیدی داری میگی!! کدوم مردی تا حالا جیرینگی کل مهریه اونم 1000 تا سکه رو داده؟؟؟ قسط بندی میکنن ماهی 1 سکه.... میگی نه؟؟ برو از وکیل بپرس..

• Like 5
لینک به دیدگاه

ببین یه چیزی شنیدی داری میگی!! کدوم مردی تا حالا جیرینگی کل مهریه اونم 1000 تا سکه رو داده؟؟؟ قسط بندی میکنن ماهی 1 سکه.... میگی نه؟؟ برو از وکیل بپرس..

اولا خواهشا همیشه فکر نکن کسی که داری باهاش حرف میزنی داره حرفای دیگرانو میزنه و از اینا ...

دوما چه فرقی داره ماهی 1 سکه الان آسونه دادنش؟ عجبا ! برو ببین نصف زندانیا زندانیای مهریه هستن:hanghead:

• Like 3
لینک به دیدگاه

کسی هم اسلحه نذاشته پشت گردن پسرها که حتما 1000 تا سکه مهر کنن..مهریه زیاد مد شده چون قانون موقع طلاق پشت زن رو نمیگیره..مهریه اسلحه است .. چون وقتی میری پیش قاضی و "میگی آقای قاضی شوهرم منو میزنه. بعد قاضی میپرسه جاش میمونه؟ کبود میشه؟ میگی نه. قاضی میگه مرد حق داره زنش رو تربیت کنه و بزنه ولی جاش نباید بمونه" دیگه دستت به چیزی جز مهریه بند نیست.

اینا همه اش به خاطر قوانین مردسالار تو این مملکته

• Like 6
لینک به دیدگاه
کسی هم اسلحه نذاشته پشت گردن پسرها که حتما 1000 تا سکه مهر کنن..مهریه زیاد مد شده چون قانون موقع طلاق پشت زن رو نمیگیره..مهریه اسلحه است .. چون وقتی میری پیش قاضی و "میگی آقای قاضی شوهرم منو میزنه. بعد قاضی میپرسه جاش میمونه؟ کبود میشه؟ میگی نه. قاضی میگه مرد حق داره زنش رو تربیت کنه و بزنه ولی جاش نباید بمونه" دیگه دستت به چیزی جز مهریه بند نیست.

اگه جاش هم بمونه باید 4 نفر بعنوان شاهد شهادت بدن که شوهر زن این کار کرده حالا یه زن چجوری 4 نفر شاهد تو خونش وقتی با شوهرش تنها بوده بیاره:jawdrop:

مردها توقع دارن با وجود این قوانین زن ها مشتاق ازدواج باشن:banel_smiley_4:

• Like 5
لینک به دیدگاه

قانون مرد سالار نیست ، قانون ناقصه

وقتی پسر و دختری نامزد میشن ، دختر میتونه فرداش بره مهریشو بزاره اجرا و نصفشو از پسری بگیره که دست به دختره هم نزده ، این قانون ناقص باعث دلسرد شدنه همه میشه و مختص دخترا نیست

• Like 2
لینک به دیدگاه
مرد سالار مدرن !!!!!!

دخترا هم مثل همه آدمهای دیگه به پول فکر می کنن.اما تنها ملاکشون پول نیست!!

نمیخواین بگین پسرا اصلا به وضع مالی طرفشون فکر نمی کنن که؟؟؟

• Like 6
لینک به دیدگاه
قانون مرد سالار نیست ، قانون ناقصه

وقتی پسر و دختری نامزد میشن ، دختر میتونه فرداش بره مهریشو بزاره اجرا و نصفشو از پسری بگیره که دست به دختره هم نزده ، این قانون ناقص باعث دلسرد شدنه همه میشه و مختص دخترا نیست

پس تقصیر قانون ناقص و پر از تبعیض رو ننداز گردن یه جنسیت خاص :banel_smiley_4:

• Like 3
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...