رفتن به مطلب

ایا به حظور موجودات فضایی اعتقاد دارید؟؟

danielo

نظرتون در باره موجودات فضایی چیست؟؟  

14 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. نظرتون در باره موجودات فضایی چیست؟؟

ارسال های توصیه شده

بچه ها شما به این که جهان به شکل هذلولیه اعتقاد دارین؟

اگه این طور باشه انسان هیچوقت نمی تونه ازون طرف اطلاعاتی به دست بیاره...خیلی ترسناک میشه این جوری...

اول بگو این یعنی چی؟؟

لینک به دیدگاه
هذلولی چیه؟

یه شکل هندسی؟ شما هندسه تحلیلی نخوندین؟

یادم رفته اخه.

این قدر غم و غصه هست که ادم نمیتونه این چیز ها یادش بیاد. :icon_pf (34):

در واقع منظورم بود یعنی چی هندسی؟

لینک به دیدگاه

به نظر من کلمه اعتقاد کلمه غلطی است

چون آدم به چیزی اعتقاد داره که با مشاهدات علمی یا غیبی به اون دست یافته

من برای نظریه امکان وجود موجوداتی غیر از انسان و جن ارزش قائلم

لینک به دیدگاه

جن رو دیگه چه طوری اعتقاد پیدا کردی؟ :ws52:

مشاهدات علمی یا غیبی؟

لینک به دیدگاه

طبیعی هست که هنوز از نظر علمی ثابت نشده وجود موجودات فضایی و یک جور اعتقاد و باور داشتن هست تا یک اصل یا یک نظریه معتبر

لینک به دیدگاه
جن رو دیگه چه طوری اعتقاد پیدا کردی؟ :ws52:

مشاهدات علمی یا غیبی؟

قاعدتا چون مسلمونم و به قرآن اعتقاد دارم به سوره جن و وجودشم اعتقاد دارم

لینک به دیدگاه
طبیعی هست که هنوز از نظر علمی ثابت نشده وجود موجودات فضایی و یک جور اعتقاد و باور داشتن هست تا یک اصل یا یک نظریه معتبر

منم گفتم چون هر اعتقادی باید به یه منشا ( علمی یا غیبی) داشته باشه . منشا اون باید مشخص باشه

لینک به دیدگاه
قاعدتا چون مسلمونم و به قرآن اعتقاد دارم به سوره جن و وجودشم اعتقاد دارم

نه فقط منظورم این بود که پس میشه برای مشاهدات علمی یا غیبی هم استثنا قائل شد و آنرا نفی کرد. :a030:

لینک به دیدگاه
نه فقط منظورم این بود که پس میشه برای مشاهدات علمی یا غیبی هم استثنا قائل شد و آنرا نفی کرد. :a030:

برای رسیدن به جواب این سوال میشه سابقه ی اون رو بررسی کرد

در مشاهدات علمی این سابقه وجود داره که یک نظریه داده بشه و بعد از مدتی به طور کلی نفی بشه ( چیزی که یک باره به ذهنم اومد نظریه ثابت کیهانی از انیشتین)

اما حاملان غیب که پیامبران باشند هیچ گاه حتی در یک استثنا نفی دیگری نکردند.

دوستان من اسی جان و دانیلوی عزیز من رو به ادامه بحث تشویق نکنید چون من توانایی اونو ندارم . و عادتم ندارم تو این موضوعات احساسی صحبت کنم ...

من به اندازه اعتقاد خودم می دونم و به همون اندازه برداشت میکنم . اما هیچوقت توانایی آموزاندن ندارم

خیلی لوتی بهتون میگم کم آوردم:w16:

لینک به دیدگاه
یادم رفته اخه.

این قدر غم و غصه هست که ادم نمیتونه این چیز ها یادش بیاد. :icon_pf (34):

در واقع منظورم بود یعنی چی هندسی؟

چی بگم والله نمی تونم شرح بدم که... ولی هذلولی از دو بخش جدا از هم تشکیل شده و چون فضایی بینشون وجود نداره این سمت هذلولی به سمت دیگه اش دسترسی نداره...یعنی با این تفاسیر همیشه 50% جهان هستی ناشناخته باقی میمونه...

لینک به دیدگاه

عزیزان ببخشید تو بحثتون دخالت یکنم خواستم دو نکته رو اضافه کنم

به خاطر قوانین تغییر ناپذیری که در عالم وجود داره .مثل اینکه هرگز یک کوه تو یک تخم مرغ جا نمیشه.

چرا کوهم تو تخم مرغ جا میشه فقط کافیه کوه ماده تراکم پذیر باشه . و چگالیشو به بی نهایت میل بدیم . البته نمی دونم پوسته تخم مرغ چطوری می تونه وزن اونو تحمل کنه !

یا بالاتر از سرعت نور امکان پذیر نیست .

چرا این امکان وجود داره . فقط در اون شرایط قوانین حاکم بر فیزیک یه مقدار عوض میشه

ولی انسان ناچاره برای ادامه حیات به سرعت بالاتر از نور هم دست بیابه :banel_smiley_52:

به خاطر همین و به همین دلیل هرگز امکان پذیر نیست که یک موجودی که بسیار بسیار هوشمند تر از ماست.

بتونه به سیاره ما برسه.به همون دلیلی که ما نمیتونیم به اونجا برسیم.

در علم هرگزی وجود نداره . هاوکینگ میگه : اگر انسان این قدرتو داشته باشه که چیزی رو تخیل کنه پس این امکان وجود داره که به اون برسه

نظر شما چیه؟

خودت گفتی نظرمو بگم :ws2:

بچه ها شما به این که جهان به شکل هذلولیه اعتقاد دارین؟

اگه این طور باشه انسان هیچوقت نمی تونه ازون طرف اطلاعاتی به دست بیاره...خیلی ترسناک میشه این جوری...

چی بگم والله نمی تونم شرح بدم که... ولی هذلولی از دو بخش جدا از هم تشکیل شده و چون فضایی بینشون وجود نداره این سمت هذلولی به سمت دیگه اش دسترسی نداره...یعنی با این تفاسیر همیشه 50% جهان هستی ناشناخته باقی میمونه...

دوست من دنیای به شکل هذلولی گون فقط یه نظریه است . و نظریه های دیگری هم مثل جهان لانه کفتری . یا جهان یکپارچه در حال انبساط و سپس یکپارچه در حال انقباض در پوسته یک کره و نظریه های جدیدی که مطمئنا من در مورد آنها اطلاعی ندارم وجود دارند

و از زبان اکثر فیزیک دانان هیچ کدام به طور قطعی وجود ندارند.

در مورد هیمن جهان هذلولی گون من یک سوال در ذهنم دارم . قبول! جهان از یک نقطه شروع شده که در کانون هذلولی گون بوده اما هر شکل هندسی در یک فضایی رسم می شود . چه تضمینی داره که فضای این شکل هندسی بی نهایت در بی نهایت باشه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...