رفتن به مطلب

شخصیت همسرخودابیشتربشناسید

ارسال های توصیه شده

همسران لمسی:

لمسی ها بسیارملایمندآنقدر که به نظربعضی ها شل وولند!لمسی ها به آنچه با دست وتن حس میکنند خیلی میانه خوبی دارند یک حمام آب گرم بیش از هرچیزدیگریک لمسی را درخلوت شادمیکند.لمسی رابایددرآغوش کشید،دستانشان را به گرمی فشردودست دتحسین وصمیمیت به پشتشان زد.هلدادن وتنه زدن موجب آزارشان میشود.

همسران بصری:

افرادبصری به رفارما،به ظاهرماوهرآنچه ازما به چشم میآیدبیشترتوجه میکنند.اینکه رفتارماچقدرمحترمانه است؟آیابه احترامشان بلندمیشویم؟آیاچهره مان ازدیدنشان شادمیشود؟آیالباس هایمان تمیزاست؟بصری هاعاشق گل اند!!دوستدارهدیه اند.به کاغذکادووهدیه علاقه دارند.بصری ها تصویری اند.بابصری هابایدپرشوروپرهیجان تربود.بایدبه طورمختصروخلاصه صحبت کرد.برای صحبت کدن با این افرادحرکات مهمتراز کلام یا تغییرلحن وطنین است.برای بصری ها کادو تباورید،رفتارمحترمانه ومؤدبانه داشته باشید.به احترام آنهابلندشوید.آرامش افراطی وشل بودن افرادبصری را کلافه میکند.

همسران سمعی:

سمعی ها به گفتارماتوجه دارندبه تحسین ها،تقدیرها،تشکرها،به آنچه پشت سرشان گفته میشود اعم از کنایه،طعنه،گفتارمؤدبانه،اظهارعلاقمندی گفتاری،جمله دوستت دارم،گفاترنغزو......!باسمعی هاکمی آرامترازبصری ها صحبت کنیداما مراقب باشیدخیلی هم آرام نشود!.خلاصه نکنید اما شرح وتفسیرفراوان هم ندهید.شمرده ومتین باشید.تندصحبت کردن باآنهاتوهین تلقی میشود.ترجیح میدهندبه یک موسیقی ملایم گوش دهندتااینکه فیلم مهیج ببینند.

لینک به دیدگاه
آره عزیزم از این درشت تر برو تا 4بزرگش کن گول اون قسمتو نخور که جلوی خودته:ws3:

ازشما خواهش میکنم منوبالفظ«عزیزم»دیگه خطاب نکنید!ممنون:ws46:

لینک به دیدگاه

اصلا خوشم نیومد از طرز برخوردتون ..........چی فکر کردی اه از دست شماها:icon_pf (34):خیلی بی جنبه تشریف دارید ........اعصابمو خط خطی کردی:w00:

لینک به دیدگاه
واه واه حالا بخودت نگیر............:w00:

راس میگه دیگه! چرا عزیزم میگی به ملت! :w00:

یاد بگیر. من چطور میگم:

جیگرررررممممم :ws3:دوس داری چی خطابت کنیم؟؟ :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...