رفتن به مطلب

قابل توجه بچه های تهران ( کتابخونه ملی )

p mehdi q

ارسال های توصیه شده

نامه از دانشگاه :w16:

اوووه کی میره این همه راهو.

تازه دانشگاه نامه هم بنویسه می گن برو ترجمه کن! اونو بیار....

سنگین ترم برم تو کتابخونه ی دانشگاه خودمون درس بحونم :ws3:

اگر هم گذرم به اونطرفا افتاد در بست در اختیار خانواده هستم!

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 56
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اوووه کی میره این همه راهو.

تازه دانشگاه نامه هم بنویسه می گن برو ترجمه کن! اونو بیار....

سنگین ترم برم تو کتابخونه ی دانشگاه خودمون درس بحونم :ws3:

اگر هم گذرم به اونطرفا افتاد در بست در اختیار خانواده هستم!

منو مسخره کردی . شما کانادا زندگی می کنی ؟:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
منو مسخره کردی . شما کانادا زندگی می کنی ؟:icon_pf (34):

نه والا مسخره چیه. خب می خواستم بدونم اگه تعطیلات اومدم ایران می تونم از منابع استفاده کنم یا نه. خب آدم که نمیره 100 تا کتاب رو بخره...غیر از اینه؟

نه من امریکام :icon_redface:

لینک به دیدگاه
نه والا مسخره چیه. خب می خواستم بدونم اگه تعطیلات اومدم ایران می تونم از منابع استفاده کنم یا نه. خب آدم که نیم ره 100 تا کتاب رو بخره...غیر از اینه؟

نه من امریکام :icon_redface:

پس مسخره کردی دیگه . میخوای بگی کتابخونه ای که بهش می نازی در مقابل کتابخونه دانشگاهتون هیچی نیست ..آرهههههههههههههههههه؟:ws52:

لینک به دیدگاه
پس مسخره کردی دیگه . میخوای بگی کتابخونه ای که بهش می نازی در مقابل کتابخونه دانشگاهتون هیچی نیست ..آرهههههههههههههههههه؟:ws52:

ای بابا...مریضم مگه؟ :banel_smiley_4:

من اتفاقا" کلی کتاب فارسی می خوام که هیچ کدوم هم تو نت نیست.

حالا این کلاس گذاشتن داره؟:ws52:

لینک به دیدگاه
ای بابا...مریضم مگه؟ :banel_smiley_4:

من اتفاقا" کلی کتاب فارسی می خوام که هیچ کدوم هم تو نت نیست.

حالا این کلاس گذاشتن داره؟:ws52:

خوب خدا رو شکر . چون اگه مسخره کرده بودی . بد کسی رو مسخره کرده بودی .... همه منو میشناسن . کسایی که با من در افتادن همه بلا استثنا اینجوری شدن :jawdrop:

:ws2:

لینک به دیدگاه
به مردم عادی اجازه ورود نمیدند که .........

باید حتما لیسانس به بالا باشی یا نخبه ای چیزی .....

ما توی مملکتی زندگی می کنیم که برای استفاده از سرمایه ملیش هم بحث مدرک مورد نظره :banel_smiley_4:

طرف رو می بینی دیپلمه 20 سال پیشه اما از یه فوق لیسانسه نسل جدید بیشتر می فهمه ولی به خاطر نداشتن مدرک نمی تونه از چیزی که حقشه استفاده کنه

خاک 2 عالم بر سرشون (از سوز دلم گفتم ) :icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

ما توی مملکتی زندگی می کنیم که برای استفاده از سرمایه ملیش هم بحث مدرک مورد نظره :banel_smiley_4:

طرف رو می بینی دیپلمه 20 سال پیشه اما از یه فوق لیسانسه نسل جدید بیشتر می فهمه ولی به خاطر نداشتن مدرک نمی تونه از چیزی که حقشه استفاده کنه

خاک 2 عالم بر سرشون (از سوز دلم گفتم ) :icon_pf (34)::icon_pf (34)::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...
ما نیز از این امکانات میخواهیم:ws44:

امروز عضو شدم............

حالا من هم از این امکانات میتونم اسنفاده کنم..........یادش بخیر

لینک به دیدگاه
امروز عضو شدم............

حالا من هم از این امکانات میتونم اسنفاده کنم..........یادش بخیر

تبریک میگم .. همونی بود که تصور میکردی ؟ :icon_redface:

لینک به دیدگاه

قوانین وارونه!

طرف مشروط میشه میگن دیگه نه میتونی انتقالی بگیری، نه وام میدیم نه خوابگاه و کلا همه چیزش قطع میشه. یکی نیست بگه بیاید ببینید چرا مشروط شده. کسی که مشروط میشه شاید به خاطر دوری راه، شاید به خاطر مشکل مالی، شاید به خاطر هزار کمبود دیگه مشروط شده. عوض اینکه بیان کمکش کنن شرایط رو براش سخت تر میکنن.

داستان کتابخونه ملی هم همینه. زیر لیسانس و غیر نخبه رو راه نمیدن. آدم اول باید نخبه بشه یعد بره کتاب بخونه؟ یعنی باید از شکم مادر نخبه زائیده بشه؟ :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
تبریک میگم .. همونی بود که تصور میکردی ؟ :icon_redface:

ممنون:w16:

یکم برای سرچ کتاب مشکل داشتم...چون همانطور که فرمودید از هر کتابی که چاپ میشه باید یک نسخه اونجا باشه..ولی من چند تا کتاب میخواستم پیدا نکردم........البته از بخش تخصصیش سرچ نکردم........بلکه سالن کناریش رفتم.اما در کل فضای مناسب و آرومی داشت..

چه قدر مسیرش بده.روز برفی.......سرویسشون هم نیومد..از مترو حقانی تا کتابخونه رو پیاده باید میرفتیم............

لینک به دیدگاه
ممنون:w16:

یکم برای سرچ کتاب مشکل داشتم...چون همانطور که فرمودید از هر کتابی که چاپ میشه باید یک نسخه اونجا باشه..ولی من چند تا کتاب میخواستم پیدا نکردم........البته از بخش تخصصیش سرچ نکردم........بلکه سالن کناریش رفتم.اما در کل فضای مناسب و آرومی داشت..

چه قدر مسیرش بده.روز برفی.......سرویسشون هم نیومد..از مترو حقانی تا کتابخونه رو پیاده باید میرفتیم............

کتابا خیلی هاش قابل امانت نیست .. اون سالن عمومی که شما رفتی فقط کتابای قابل امانت پیدا میشه

اما سالن تخصصی اکثر کتاب ها رو میشه برای مطالعه ی داخل گرفت .. همینطور پایان نامه ها رو

....

واقعا مشکل مسیر همیشه هست .. ولی سرویس معمولا هستا .. نمی دونم چی شده شانس بوده یه بار نبوده

لینک به دیدگاه
قوانین وارونه!

طرف مشروط میشه میگن دیگه نه میتونی انتقالی بگیری، نه وام میدیم نه خوابگاه و کلا همه چیزش قطع میشه. یکی نیست بگه بیاید ببینید چرا مشروط شده. کسی که مشروط میشه شاید به خاطر دوری راه، شاید به خاطر مشکل مالی، شاید به خاطر هزار کمبود دیگه مشروط شده. عوض اینکه بیان کمکش کنن شرایط رو براش سخت تر میکنن.

داستان کتابخونه ملی هم همینه. زیر لیسانس و غیر نخبه رو راه نمیدن. آدم اول باید نخبه بشه یعد بره کتاب بخونه؟ یعنی باید از شکم مادر نخبه زائیده بشه؟ :icon_pf (34):

داداش میدونی مساله چیه؟ فرهنگ ها هنوز تو کشور جا نیافتاده

میدونی اگه همین کتابخونه رو برای عموم آزاد کنن نتیجه چی میشه ؟

شاید یک درصد از همه ی اقشار بیان و از اون استفاده کنن

اما شما دیگه نمیتونی یه صندلی خالی پیدا کنی تو اون برای مطالعه علمی و پژوهشی

همه ی بچه کنکوری ها میان اونجا و کتابخونه رو تسخیر میکنن ... همین الان برو کتاب خونه پارک شهر .. اگه بعد از ساعت 8 صبح تونستی یه جای خالی پیدا کنی ! فقط کافیه یه نگاه به میز های اونجا بندازی .. یه کشکول از شعر های عاشقانه و شماره تلفن اونجا پیدا میشه

الان همین کتابخونه ی ملی هم برای بچه های پشت ارشد شده یه پاتوق .. در حالی که هدف از ساخت چنین جایی .. پژوهش بوده ...

درسته که کمبود فضاهای کافی برای مطالعه باعث شده که این موارد پیش بیاد .. اما کتابخونه ملی ایران نباید پاسخگوی این مشکل باشه

:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...