رفتن به مطلب

دانشگاه آزاد اسلامی قزوین

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 136
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دیکشنری اشتباهات تایپی :banel_smiley_4:

:whistles::ws3:

به به ...یونی ماااااااااااااااااااااااااااااااااااااااا:w02:

سلام ملیکم ، خوبید شما ؟

نکنه دختر موسی خانی هستی ؟ :ws28: میخوای سندشو بنجاق کنم بدم خدمتتون :ws3:

لینک به دیدگاه
یه چیز توو همون مایه ها:w02:

:banel_smiley_4: بیچاره موسی خانی :ws28:

خوبه که درس من یه ترم دیگه بیشتر نموده

البته اگه واسه ارشد برنگردم :ws3:

یهو دیدی بنجاقشو زدم به نام خودم و رشته شهرسازی.

نمیدونی بدون ، شهرسازی الان بالاترین گرید دانشکده رو داره چون دکتراشم آورد :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4: بیچاره موسی خانی :ws28:

خوبه که درس من یه ترم دیگه بیشتر نموده

البته اگه واسه ارشد برنگردم :ws3:

یهو دیدی بنجاقشو زدم به نام خودم و رشته شهرسازی.

نمیدونی بدون شهرسازی الان بالاترین گرید دانشکده رو داره چون دکتراشم آورد :hapydancsmil:

:banel_smiley_4:خو..!!

نزار بگم شهرسازاتون توو دانشکده وِل میچرخناااااااااااااw000.gif

لینک به دیدگاه
:banel_smiley_4:خو..!!

نزار بگم شهرسازاتون توو دانشکده وِل میچرخناااااااااااااw000.gif

نه که معمارا در تلاش و کوشش و نوآوری غرق شدن :ws28:

نذار بگم همکف کاسه توالتو گذاشتید و یه صندلی و تفنگ آبپاش ، شدش ارائه درستون ( فکر کنم ساخت بود ):ws28:

گفتم که :ws3:

لینک به دیدگاه

نذار بگم همکف کاسه توالتو گذاشتید و یه صندلی و تفنگ آبپاش ، شدش ارائه درستون ( فکر کنم ساخت بود ):ws28:

:whistles: شما که همون بلد نیستید

لینک به دیدگاه
:whistles: شما که همون بلد نیستید

نکته اول اینکه جز سایر رشته هایی و معلوم نیست وابسته به کدوم دسته ...

جناحتو مشخص کن تا واست بقیشو بگم ....:whistle:

دوم اینکه همین معمارا بودن که فکر کردن شهر هم یه چیزی تو همین مایه هایه به قول مینا ست و کاری کردن که شهرای ما شده اینی که الان هست. قرار نیست بیایم ماکت و میز و نیمکت و اتاق سایه روشن بسازیم.کار ما یه چیزه دیگست. یه قسمتیشم درست کردن اشتباهاتیه که تا حالا معمارا مرتکب شدن و از این به بعد امیدواریم کمی گوش شنوای ما رو پیدا کنن. شاید کمی شهرامون قابل تحمل تر بشه و قابل زندگی تر از آنچه هست :a030:

راستی اینا که گفتم ، یکم از اون بقیه ای بود که میخواستم بگم ، اگه خواستی بازم میگم :w16:

لینک به دیدگاه

اشتباه گرفتی ...اوون برا ما نبوده:ws28::ws28:

از این به بعد بیشتر دقت کن پسرم:w02:

لینک به دیدگاه
نکته اول اینکه جز سایر رشته هایی و معلوم نیست وابسته به کدوم دسته ...

جناحتو مشخص کن تا واست بقیشو بگم ....:whistle:

دوم اینکه همین معمارا بودن که فکر کردن شهر هم یه چیزی تو همین مایه هایه به قول مینا ست و کاری کردن که شهرای ما شده اینی که الان هست. قرار نیست بیایم ماکت و میز و نیمکت و اتاق سایه روشن بسازیم.کار ما یه چیزه دیگست. یه قسمتیشم درست کردن اشتباهاتیه که تا حالا معمارا مرتکب شدن و از این به بعد امیدواریم کمی گوش شنوای ما رو پیدا کنن. شاید کمی شهرامون قابل تحمل تر بشه و قابل زندگی تر از آنچه هست :a030:

راستی اینا که گفتم ، یکم از اون بقیه ای بود که میخواستم بگم ، اگه خواستی بازم میگم :w16:

اوون موقع شهرساز نبوده که....معمارای از جان گذشته طفلکی مجبور شدن جای شما کار کنن.....

اگه گوشتون شنوا بود نمیرفتین شهرسازی که....:whistle:

شهرتون با ساختمونایی که ما طراحی میکنیم قابل تحمل میشه وگرنه همینجوریش روو خط صاف بری توو کلی چاله چوله میفتی:ws28::ws28:

تازه شهرتونم نما نداره:w16:

لینک به دیدگاه
اشتباه گرفتی ...اوون برا ما نبوده:ws28::ws28:

از این به بعد بیشتر دقت کن پسرم:w02:

تا اونجا که ما دیدیم کار بچه های معماری بود . حالا خودتون منکرید ، دیگه چی بگم :ws28:

اوون موقع شهرساز نبوده که....معمارای از جان گذشته طفلکی مجبور شدن جای شما کار کنن.....

اگه گوشتون شنوا بود نمیرفتین شهرسازی که....:whistle:

شهرتون با ساختمونایی که ما طراحی میکنیم قابل تحمل میشه وگرنه همینجوریش روو خط صاف بری توو کلی چاله چوله میفتی:ws28::ws28:

تازه شهرتونم نما نداره:w16:

بر منکرش لعنت ، همه حرف شهرسازام همینه ، میگیم بهتون یه قطعه تفکیک شده میدیم با تراکم مشخص برید بازی کنید توش و هر کاری میخواید بکنید ، تو بقیه کارا سرک نکشید ...

خوب نمیدونید دیگه . میاید خراب کاری میکنید ، مردم ساده هم میگن آخه این شهره ما داریم . خوب چرا !!! آخه چرا ؟

خونه ساختن با شما ، بقیه کارا رو بسپارید دست کارشناسش . در ضمن بابت تمومه خراب کاری هایی هم که به جای ما شهرسازا کردید هم ازتون کمال تشکر رو داریم و خواهشمندیم که بس کنید ، به مردم و شهر رحم کنید آخه . خراب نکنید این شهرا رو . :banel_smiley_4:

بازم بگم از سوگنامه شهرها به دست شما ها ......

لینک به دیدگاه
تا اونجا که ما دیدیم کار بچه های معماری بود . حالا خودتون منکرید ، دیگه چی بگم :ws28:

بر منکرش لعنت ، همه حرف شهرسازام همینه ، میگیم بهتون یه قطعه تفکیک شده میدیم با تراکم مشخص برید بازی کنید توش و هر کاری میخواید بکنید ، تو بقیه کارا سرک نکشید ...

خوب نمیدونید دیگه . میاید خراب کاری میکنید ، مردم ساده هم میگن آخه این شهره ما داریم . خوب چرا !!! آخه چرا ؟

خونه ساختن با شما ، بقیه کارا رو بسپارید دست کارشناسش . در ضمن بابت تمومه خراب کاری هایی هم که به جای ما شهرسازا کردید هم ازتون کمال تشکر رو داریم و خواهشمندیم که بس کنید ، به مردم و شهر رحم کنید آخه . خراب نکنید این شهرا رو . :banel_smiley_4:

بازم بگم از سوگواره شهرها به دست شما ها ......

من هنوز تا معمار شدن خیلی راه دارم......اما اینو مطمئنم وارد کار که بشم کارمو بلدم انجام بدم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
من هنوز تا معمار شدن خیلی راه دارم......اما اینو مطمئنم وارد کار که بشم کارمو بلدم انجام بدم:banel_smiley_4:

مگه من گفتم بلد نیستی مینا !!!!

منظور من این بود که هر کس تو کار خودش کارشناسه و حتی میتونه بهترین باشه ... فقط باید حریم کارای هم رو حفظ کنن...

بدون معمار و عمرانی شهری وجود نخواهد داشت و بدون شهرساز شهرها مکان خوبی برای زندگی نخواهند بود.

همه و همه گذشته از بعد مالی علم دنبال خدمت و به جای گذاشتن هنرمون در کالبد شهریم تا یادگاری باشه در ذهن مردم و دعای خیری پشت سرمون . همه این کارها و آرزوها با همکاریه که میسر میشه . نه شهرساز و نه معمار و نه عمرانی و نه هیچکس دیگه به تنهایی نمیتونه مکانی خلق کنه که ایده آل باشه ولی با کمک و همفکری هم میتونن بهترین ها رو خلق کنن.

تموم حرفایی هم که زدم شوخی بود و به دل نگیر. اتفاقا به شخصه واسه همه رشته ها احترام قائلم و هیچ رشته ای رو آسون نمیدونم مگه اینکه توش بی خیال باشی.واسه بهترین بودن تو هر رشته ای ، تلاش و زحمت زیادی باید کشید :a030:

لینک به دیدگاه
مگه من گفتم بلد نیستی مینا !!!!

منظور من این بود که هر کس تو کار خودش کارشناسه و حتی میتونه بهترین باشه ... فقط باید حریم کارای هم رو حفظ کنن...

بدون معمار و عمرانی شهری وجود نخواهد داشت و بدون شهرساز شهرها مکان خوبی برای زندگی نخواهند بود.

همه و همه گذشته از بعد مالی علم دنبال خدمت و به جای گذاشتن هنرمون در کالبد شهریم تا یادگاری باشه در ذهن مردم و دعای خیری پشت سرمون . همه این کارها و آرزوها با همکاریه که میسر میشه . نه شهرساز و نه معمار و نه عمرانی و نه هیچکس دیگه به تنهایی نمیتونه مکانی خلق کنه که ایده آل باشه ولی با کمک و همفکری هم میتونن بهترین ها رو خلق کنن.

تموم حرفایی هم که زدم شوخی بود و به دل نگیر. اتفاقا به شخصه واسه همه رشته ها احترام قائلم و هیچ رشته ای رو آسون نمیدونم مگه اینکه توش بی خیال باشی.واسه بهترین بودن تو هر رشته ای ، تلاش و زحمت زیادی باید کشید :a030:

با حرفت موافقم شدید:w16::a030:

نکنه تو فکر کردی من جدی گرفتم حرفاتو؟w58.gif

صرفا برا شوخی و اینا بوده هر چی گفتم به دل نگیرhapydancsmil.gif

لینک به دیدگاه
با حرفت موافقم شدید:w16::a030:

نکنه تو فکر کردی من جدی گرفتم حرفاتو؟w58.gif

صرفا برا شوخی و اینا بوده هر چی گفتم به دل نگیرhapydancsmil.gif

:w73::ws49: من که به دل نمیگیرم ، احساس کردم تو به دل گرفتی که خوب مشخص شد اشتباه کردم :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...