رفتن به مطلب

تاپیک روحیه دهی به بچه های ارشد

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 149
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آهان ؛خوبه %2887%29.gifانشالله که قبوووولیییییییییییی%28279%29.gif

آره حتما ....:ws3:

داداشمم فردا کنکور داره از امشب شروع کرده به خوندن:ws3:

اینارو میگم که روحیه بگیرین بخونین :w02:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
آره حتما ....:ws3:

داداشمم فردا کنکور داره از امشب شروع کرده به خوندن:ws3:

اینارو میگم که روحیه بگیرین بخونین :w02:

من 4 اسفند تحویل پروژه طرح دارم؛ این مدت همش درگیر پروژه ها و امتحانا بودم نشد که اصلا واسه کنکور بخونم,(67).gifتا 4 اسفند هم کمتر میام انجمن:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
منم اینو تائید می کنم :ws3:

استرس کارو بیشتر خراب می کنه

روحیه می دهیییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییییم

ایشالا همه خوب می دن اینجارو می ذاریم رو سرمون :hapydancsmil:

ایشاالله همه با هم:hapydancsmil:

شیرههههههههههههههههههههههههههههههههه

اول خودت شیرنی می دی آرپاکی :shad:

اهکم اول خودت:w02:

من سالِ دیگه شیرینی میدم:whistle:

منم اومدم بهتون روحیه بدم و بگم من که هیچی نخوندم و مطمئنم امسال قبول نمیشم؛ پس خیالتون راحت یه رقبیتون کم شده ؛:w02:

ایشالله واسه سال دیگه خیلی خوب میخونم:gnugghender:

بکنش دوتا رقیب:w02:

هوراااااااااااااااااااااااااا:hapydancsmil:

هر روز عرصه برای شما بازتر از دیروز:w02:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

بکنش دوتا رقیب:w02:

هوراااااااااااااااااااااااااا:hapydancsmil:

هر روز عرصه برای شما بازتر از دیروز:w02:

:ws28:

شد دو تا , دیگه کسی نبوووود ؟(2303).gif

لینک به دیدگاه
شیرینی دهنده ها بیان با زبون خوش شیرینیشونو بدن :w02:

:hanghead::hanghead:

ریاضیش افتضاح بود....

این همه مشتق و انتگرال خوندم...تابع ماتریس و ...دریغ از یه سوال همش آمار بود...

سوال تشریحی داده بودن ...تو سوالای ریاضی...

باز شروع کرد!:banel_smiley_4:

سار امتحان شما چطور بود؟

فردا هم امتحان داری؟

کسی برنامه ریزی شهری امتحان نداشت؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
:hanghead::hanghead:

ریاضیش افتضاح بود....

این همه مشتق و انتگرال خوندم...تابع ماتریس و ...دریغ از یه سوال همش آمار بود...

سوال تشریحی داده بودن ...تو سوالای ریاضی...

سار امتحان شما چطور بود؟

فردا هم امتحان داری؟

کسی برنامه ریزی شهری امتحان نداشت؟:hanghead:

خسته نباشی عزیزم

ایشالا قبولی :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان

من فردا کنکور دارم؛ چرا اصلا استرس ندارم :persiana__hahaha:

از الان گفته باشم؛من که قبول نمیشم؛ نتیجه ها اومد از من نپرسید قبول شدی یا نه ... :w02:

لینک به دیدگاه
فردا مونده هنوز......

مرسی .....ایشالا قبولی خودت///هم

هدا کنکوری طفلکی....

فردارم خوب می دی ایشالا:icon_gol:

مرسیییییییییییییی

ایشالا همه قبول شن

فاطی کنکوری طفلکی....

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان

کنکور در عین بی کیفیتی ..:icon_pf (34):

این چه وضعشه از 15 عکسه فرهنگ و هنر ( رشته مرمت) یکیشم واضح نبود. علم پیشرفت کرده. پرینتر اومده . آخه این چه وضعشه . عکس سیاه گذاشتند می گن این کجاست. یک محور شهری گذاشتند در مقیاس 1/10000000 بعد چشمه آدم کور می شه تا ببیینه کجاست. آخه آدم چی بگه.

بعدشم زبانش مضحک بود . عمومی راحت... تخصصی اعصاب خورد کن..

فنشم که ظاهرا طراح نداشت آخه اصلا سوالا منطقی نبود . فقط منشور ها راحت بود. خوب شد رو مرمت زیاد برنامه ریزی نکردم و گرنه واقعا اعصابم خورد می شد . دوستم که خیلی خونده بود بد جوری اعصابش خورد بود...

یک سوال اومده و توش نوشته تاثیر گذارترین معمار و نظری پرداز در زمینه عملی و نظری مرمت؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

آخه ...استغفارالله نمی خوام بگم طراح وسط کار یادش اومده یه سوال کم داره این و اضافه کنه بد نیست ... آخه این از سوالاتشون . و این از تمجید هاشون .:icon_pf (34):

راستی ممکنه آزمون فردا معماری - معماری مثل مرمت 20 تا از سوالا رو حذف کنند . :w58:

لینک به دیدگاه
Bahram Sh مهمان
آخه من فردا با چه امیدی 6 صبح پاشم برم کنکور بدم,:4564:

نه روحیتو نباز ... اولش من فکر کردم خودم دارم خراب می کنم. بعدش دیدم همگی خراب کردیم جالب بود. حالا به قول یکی دیگه از دوستام که داشتیم سوالارو چک می کردیم.... ممکنه من و اون درست زده باشیم ولی طراح گزینه ی دیگه ای مد نظرش باشه .. ولی تو این شرایط خوبیش اینه یا ممکنه رتبه آدم خیلی خوب بشه یا برعکس اااان رقمی بشه. ولی در کل استرس نداشته باش که بد تر می شه...فردا وقتی رفتی سره جلسه رفتی و با سووالات شوکه آور روبرو شدی . مطمئن باشه همه هم شوکه شدند. فقط روحیه مهمه . که من متاسفانه خیلی از مواقع کنکور از دست دادم.:icon_pf (34): ولی اگه روحیه داشته باشی . راحت می تونی به سوالا جواب بدهی. ایشالله قبول می شی....

لینک به دیدگاه
* v e n o o s * مهمان
نه روحیتو نباز ... آخه با حال اولش من فکر کردم خودم دارم خراب می کنم. بعدش دیدم همگی خراب کردیم جالب بود. حالا به قول یکی دیگه از دوستام که داشتیم سوالارو چک می کردیم.... ممکنه من و اون درست زده باشیم ولی طراح گزینه ی دیگه ای مد نظرش باشه .. ولی تو این شرایط خوبیش اینه یا ممکنه رتبه آدم خیلی خوب بشه یا برعکس اااان رقمی بشه. ولی در کل استرس نداشته باش که بد تر می شه...فردا وقتی رفتی سره جلسه رفتی و با سووالات شوکه آور روبرو شدی . مطمئن باشه همه هم شوکه شدند. فقط روحیه مهمه . که من متاسفانه خیلی از مواقع کنکور از دست دادم.:icon_pf (34): ولی اگه روحیه داشته باشی . راحت می تونی به سوالا جواب بدهی. ایشالله قبول می شی....

من که برا ارشد اصلا نخوندم, اما برا کاردانی به کارشناسی خیلییییی خیلیییی خوب خوندم؛اگه با اطلاعات اون موقع ام فردا کنکور میدادم 100 درصد قبول بودم, اما حالا بیشترشو یادم رفته :sigh:

فعلا دارم خلاصه نویسیامو میخونم؛ میدونم که قبول نمیشم اما میرم آزمایشی بدم؛:icon_redface:

اما سال دیگه مطمئنم که قبول میشم؛ اینقده کتاب و جزوه جمع کردم که برا سال دیگه بخونم, امسال که نشد :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...