رفتن به مطلب

مسابقه ی 20 سوالی

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 212
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آقا من یه شکایتی از ابوذر دارم :ws25:

خوب سوال میتونه یه جوری باشه جنبه های زیادی رو در نظر بگیره. یعنی میشه پرسید مربوط به گرافیک یا مالتی مدیا هست؟ اینطوری میشه محدوده جواب رو کوچیکتر کرد و به جواب رسید. سوال یکیه. دیگه تو هم نباید اینو دوتا سوال حساب کنی. اگه نه باشه که جفتش پریده. اگه آره باشه تو سوال بعدی یکی دیگش رو میگیم تا دقیقاً مشخص بشه. تو شهرها هم همینطوریه مثلاً میگم جز استان های فارس، بوشهر، خوزستانه؟ این یه سواله که محدوده سوال بزرگه.

پس من 50تا سوال نپرسیدم. یه سوال پرسیدم که محدوده بزرگی داشت و تو سوال بعدی مشخص شد که آنتی ویروسه.

حالا سوال 13 و 14 :

13- کسپراسکای kaspersky ؟

14- نوترون notron ؟

لینک به دیدگاه

13 و 14 . نه نيستن

بابا شكايت.

اين جوري ميتوني تمام آنتي ويروس رو تو يه سوال بياري بگي مخدوده بزرگي رو در نظر گرفتم. سوال يكي بيشتر نباشه. بگي كسپر nod...................... و ............ كه نميشه

لینک به دیدگاه

میتونه درست باشه. جوابشم یا آره هست یا نه. حالا اگه یکی از اونا باشه میگن آره حالا باید از بین اونا اونی که درست باشه رو بگه.

ولی واسه جواب آخر واسه اینکه لوس نشه اینطوری نباشه بهتره. ولی واسه نزدیک شدن به جواب و فهمیدن اون محدوده جواب میشه اینطوری پرسید.

15- Avira AntiVir

AVG -16

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...