رفتن به مطلب

مسابقه ی 20 سوالی

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 212
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ابوذر خیلی بد جنسی، من توی همه ی سوالها راهنمایی های تابلو می کردم بازم می گفتی سوالات تخصصیه، بابا یه راهنمایی بکن خب. دیگه از 10 تا سوال هم گذشت. :ws6:

لینک به دیدگاه
ابوذر خیلی بد جنسی، من توی همه ی سوالها راهنمایی های تابلو می کردم بازم می گفتی سوالات تخصصیه، بابا یه راهنمایی بکن خب. دیگه از 10 تا سوال هم گذشت. :ws6:

به به. ديدي واقعاً سخته

از نرم افزارهاي اينترنت هست.

تابلوترين راهنمايي رو براتون كردم ديگه

لینک به دیدگاه
به به. ديدي واقعاً سخته

از نرم افزارهاي اينترنت هست.

تابلوترين راهنمايي رو براتون كردم ديگه

12.هرچند ميدونم 50درصد ممكنه غلط باشه

internete Explorerنيست؟:ws11:

لینک به دیدگاه

راستی نمیدونم که چرا سوالی که طرح می کنم کسی جواب نمیده الان توی تالارهای شهرسازی و محیط زیست و معماری سوالهایی که من طرح کردم بدون جواب مونده :ws11::ws3:

ولی خوب باشه شروع کنین اما ممکنه اینم بدون جواب بمونه :ws3:

لینک به دیدگاه
1- نرم افزاره

چون سوالات سخته و راهنمايي هم نميكني

نه نرم افزار نیست

سوالها سخت نیست اطلاعات شهر و مکان شناسی شما کمه :ws3: سوالی میپرسیدم از یکی از شهر های ارژانتین یا امریکا سخت تر بود یا این سوالی که پرسیدم از یکی شهر های کشور خودمون؟ بهتره اطلاعات عمومی تون رو در این زمینه بیشتر کنین :ws2:

لینک به دیدگاه

آقا ما یه روز نبودیم. چقدر جواب دادین.

2- جز قطعات داخل کیس هستش؟

کامیار راست میگه اگه قرار باشه سوالا یه جوری باشه که هرکسی بتونه جواب بده که فایده نداره. باید باعث بشه سعی کنیم اطلاعات خودمون رو بالا ببریم. اصلاً هدف از مسابقات همینه.

لینک به دیدگاه
نه نرم افزار نیست

سوالها سخت نیست اطلاعات شهر و مکان شناسی شما کمه :ws3: سوالی میپرسیدم از یکی از شهر های ارژانتین یا امریکا سخت تر بود یا این سوالی که پرسیدم از یکی شهر های کشور خودمون؟ بهتره اطلاعات عمومی تون رو در این زمینه بیشتر کنین :ws2:

كاميار جان همه كه عالم نيستن. هر كي تو زمينه خاصي علاقه داره و بيشتر تو اون زمينه فعاليت ميكنه.

ما اين تاپيك ها رو گذاشتيم كه اطلاعات عموميمون بالا بره. براي همين ميگم در مورد اون شهر توضيح بديد.

بحث كامپيوتري هست. ديگه اسپم ممنوع

لینک به دیدگاه

نه از اجزاء داخل کیس نیست

ابوذر صبر کن جوابتو بدم وگرنه شب خوابم نمیبره بعد دیگه اسپم ممنوع :ws3:

شهری که من انتخاب کردم توی استان مرکزیه و عکسش هم گذاشتم حالا رسیدن به این شهر چقدر کار داره نگو باز هم راهنمایی لازم داره که :ws5: اینجوری میشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...