رفتن به مطلب

لطفا" همه ی کاربران تالار معماری مطالعه کنند

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 90
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

:ws3:

یه بار انتقاد کردم شد اون ماجرا

ایندفه میگیم به به چه خوبه

واقعا ها ... تاحالا فک میکردم مشکل منم .... رفتیم دیدیم بازم جنگو دعوا هست؟fishfightsmiles.gif

به ممد باید بگم دیوار دور تالارو برداره جاش از این کش ها هست که دوره رینگ بوکس میبندن .... از اونا ببنده :ws3:

.

.

.

آقاجون ما اومدیم یه پستی داده باشیم تعداد پستامون بره بالا ها نگید اومده مسخره کنه :ws42:

اما جم کنید این جنگ رو

دیگه من نبودم که جنگ درست کنم...... تا دیروز آرمین جنگ آور بود :ws6:

جنگ چیه بابا. :banel_smiley_4:

تا انتقادی نباشه پیشرفتی هم نیست.

البته چون تاپیک واسه پیشرفت تالار معماری هستش بهتره که به انتقادا و صحبتا نسبت به وضعیت کلی تالار باشه نه مشکلات و انتقادات شخصی.

منم اگه مثال زدم فقط واسه باز کردن موضوع بود و بیان بهتر مشکلاتی که دیدم. (که میتونه درست یا اشتباه باشه)

• Like 6
لینک به دیدگاه
یه مدیر میتونه به همه ی اعضا اشتیاق فعالیت و انگیزه بده و همچنین میتونه همه رو از فعالیت دلسرد کنه

وقتی کاری شروع میشه یعنی انگیزش بوده که شروع بشه پس نمیشه به تنبلی و عدم فعالیت اعضا ربط داد!

ولی وقتی کاری نصفه رها میشه یعنی انگیزه از دست رفته و دلسردی ایجاد شده و باد دید علتش چی بوده

گاهی علت شخصیه که خب محدود به یکی دو نفر میشه و درارتباط با فروم هم نیست ولی گاهی دلسردی همه گیر میشه مطمئنا علت عمومیه و مربوط فروم و تالاره و باید علت رو تو همین تالار جستجو کرد

پس بد نبود در کنار نقد اعضا (اون هم بدون اینکه تو تالار حضور داشته باشید و اعضا رو بشناسید و بدونید چه جور ادمهایی هستن) مدیرتون رو هم زیر ذره بین قرار میدادید و نقد میکردید

(مگر اینکه جای نقدی در روند کارشون ندیده باشید که این هم بدون حضور در تالار معماری و اطلاع از وضع اون سخنی هجوه)

درثانی مطمئنا همینکه چنین تاپیکهایی شروع شده یعنی بچه ها خودشون به این ایده رسیدن که میتونن:

پس فکر نمیکنم این موضوعی که تحت عنوان راهکار مطرح کردید پیشنهاد جدید و کارگشایی باشه!

پ ن 1: عملتون در حمایت یکجانبه و بیشرط از مدیرتون (در عالم دوستی) قابل تحسینه ولی متاسفانه کمکی به حل مسائل تالار نمیکنه و بدتر این روند ضعف رو تشدید میکنه! پس اگه واقعا به فکر بهبودید بهتره کمی عمیقتر و دقیقتر گفته ها رو بررسی کنید

ممنون بابت پستت.

مریم جان شما از اون دسته آدمهایی هستی که فقط در زمان اعتراض خیلی خوب حاضر می شن ! ولی کوچکترین چیزی برای ارائه کردن ندارن!

شما که اینقدر اعتراض دارید چند تا پست تو این تالار داشتید؟ شاید اومده باشید و سر زده باشید ولی من از شما پست مفیدی ندیدم.

خب بهتره یه مروری داشته باشیم بر کار یک مدیر.

لازمه بدونید که طبق پیام پیشنهاد مدیریتی که برای مدیران تو این انجمن ارسال میشه مدیر نیازی نیست که سواد و اطلاعاتش بیش از بقیه باشه و وظیفه ی یک مدیر در درجه اول نظم بخشیدن به مطالب ارسالی هست که جز این هم نمیتونه باشه چرا که تنها تفاوت مدیر یک بخش با سایر کاربران به جز عنوان صورتی رنگش (!)ابزارهای مدیریتی هست که در اختیار داره برای نقل و انتقالات و حذف و ... اینجا یه فرومه که همه کاربرانش میتونند اطلاعاتشون رو با هم به اشتراک بزارن، هر کس بسته به توانائیش! مدرسه نیست، مدیران هم نقش استاد یا معلم رو ایفا نمیکنند! این دیدگاه غلطی هست که اکثرا فکر میکنند مدیران باید جواب تمامی سوالات بچه ها رو بدونند.بماند که بیشترشون درحقیقت "درخواست" هستن نه پرسش!!!! که مستلزم صرف وقت واسه سرچ و جمع کردن اطلاعات و... هست! ضمن اینکه خود امور مدیریتی تالار انقدری وقت گیر هست که زمانی واسه خوندن تمام تاپیکها و پاسخ دادن واسه یه مدیرتالار باقی نذاره!!

البته شما خودتون در جای دیگه ای مدیر بودید و با مدیر تالار معماری اونجا هم مشکل داشتید پس این شکایات شما یک کار طبیعی هست.

همیشه همه مشکل دارن بجز شما! تو هر تاپیکی نطر دادید به در زدید تخته بشنوه! آدم که کور نیست!

جایی هم گفتید که تو تالار معماری نو آوری و آموزش نیست و تالار شده کپی پیست.

شما نرم افزاری بلدید؟ راندو و اسکیس بلدید؟ بسم ا.... آستین رو بزنید بالا و شروع کنید. به جای ایراد گذاشتن رو کار بقیه خودتون یه کاری بکنید.

کارهای مدیریتی یک مدیر توسط ادمین و اسپاو( سجاد) پیگیری می شه اگر کوچکترین سهل انگاری وجود داشته باشه خودشون متذکر می شن.

موفق باشید.:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
جنگ چیه بابا. :banel_smiley_4:

تا انتقادی نباشه پیشرفتی هم نیست.

اشتباه نکن دیگه:banel_smiley_4:

تو این تالار نباید انتقاد کنی

انتقاد کنی میشی مفسدفی الارض

.

.

تکذیب هم نکن که من یکی قبول نمیکنم ...... :ws3:

خودتم خوب میدونی که نمیشه انتقاد کرد وگرنه شک ندارم .... شک ندارم که خودت هم منتقد اول باشی اما به روت نمیاری البته من بهت حق میدم همونطور که حرفتو تکذیب کرد:icon_gol:

من اله توفیق(اینو امروز یاد گرفتم):دی

• Like 5
لینک به دیدگاه

خب بهتره یه مروری داشته باشیم بر کار یک مدیر.

آرمین جان لازمه بدونید که طبق پیام پیشنهاد مدیریتی که برای مدیران تو این انجمن ارسال میشه مدیر نیازی نیست که سواد و اطلاعاتش بیش از بقیه باشه و وظیفه ی یک مدیر در درجه اول نظم بخشیدن به مطالب ارسالی هست که جز این هم نمیتونه باشه چرا که تنها تفاوت مدیر یک بخش با سایر کاربران به جز عنوان صورتی رنگش (!)ابزارهای مدیریتی هست که در اختیار داره برای نقل و انتقالات و حذف و ... اینجا یه فرومه که همه کاربرانش میتونند اطلاعاتشون رو با هم به اشتراک بزارن، هر کس بسته به توانائیش! مدرسه نیست، مدیران هم نقش استاد یا معلم رو ایفا نمیکنند! این دیدگاه غلطی هست که اکثرا فکر میکنند مدیران باید جواب تمامی سوالات بچه ها رو بدونند.بماند که بیشترشون درحقیقت "درخواست" هستن نه پرسش!!!! که مستلزم صرف وقت واسه سرچ و جمع کردن اطلاعات و... هست! ضمن اینکه خود امور مدیریتی تالار انقدری وقت گیر هست که زمانی واسه خوندن تمام تاپیکها و پاسخ دادن واسه یه مدیرتالار باقی نذاره!!

خیلی ممنون از اینکه به من یادآوری کردید :icon_gol:

اما من نیومدم اینجا که درمورد شما صحبت کنم یا شما درمورد من صحبت کنید

اگه تالار رو شخصی میدونید من پستمو پاک کنم :ws51:

وگرنه نه از پستای من نقل قول بگیرید نه من از پستای شما نقل قول میگیرم

همون موفق باشید خودتون به همراه:icon_gol: که یوقت ناراحت نشید

(آقا کسی نیاد بگه آرمین دعوا انداختا با نهایت احترام به ایشون عرض کردم)

• Like 5
لینک به دیدگاه

چی شد؟ :ws52:

من به مریم گفتم...به شما قبلا" یه جای دیگه یاد آوری شده بود :w16:

آخه چرا دعوا راه می ندازی ؟ هان؟ :w00:

• Like 1
لینک به دیدگاه

آهان این!

این همونی بود که من جای دیگه ای بهت گفتم و کپی کردم اینجا!

سوتی ای بیش نبود. مهم حرفام بود که همون بود!:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

وااااااااااااااااااااااااای:icon_pf (34):

اینجا چه خبره؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

به نظرتون بهتر نیست جای اینهمه دعوا و کل کل چارتا پست مفید تو انجمن بزنین...:ws46:

من فک می کردم اومدیم انجمن کار علمی کنیم، دوستیایی برقرار بشه که به ارتقا ویژگی های شخصیتی، اجتماعی و ... ما کمک کنه!!!

اما با دیدن این جور حرفا....... متأسفانه من دارم به این نتیجه می رسم که این وسط بعضیا حرص قدرت دارن

I'm so sorry

به هر حال امیدوارم دوباره انجمن به اهداف اولیه خودش برگرده....:icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه

منم اجازه دارم اینجا جواب دوستانو بدم؟؟؟؟ و نظرات و دیدگاهامو بیان کنم؟؟؟:banel_smiley_4:

البته بدون ابنکه کسی به من بگه که (من عذر می خوام شرمندم:icon_pf (34): این اینارو میگم, دور از ادب ولی خوب

گفتن به من)

" تو مسئول دهن مردمی؟ یا فضول اونایی؟که هرکی پست میزنه جواب میدی؟؟":banel_smiley_52:

چون صادقانه بگم...حوصله ندارم....:icon_gol:سرمم الکی درد نمیکنه:ws52::w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام به همه ی دوستان عزیز:

ممنون ار نظرات و پیشنهادات و انتقادادتون.

ار اونجایی که بحث این تاپیک داره به بی راهه کشیده می شه بهتر هست تاپیک قفل بشه.

دوستان هر نظری در مورد تالار معماری دارن می تونن در تاپیک دفتر مدیریت تالار معماری بیان کنن.

ممنون از حضورتون.

شاد باشید :icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...