رفتن به مطلب

لطفا" همه ی کاربران تالار معماری مطالعه کنند

ارسال های توصیه شده

سلام به همه ی دوستای خوبم در تالار معماری :icon_gol:

چند موردی هست که لازم می دونم متذکر بشم:

1- لطفا" تاپیک های مربوط رو در بخش های مربوط به خودش بزنید . برای مثال تاپیک دکوراسیون نشیمن رو در بخش دکوراسیون بزارید نه در صفحه ی اصلی.

2- لطفا" برچسب های تاپیک هایی رو که ایجاد می کنید بزنید.

3- دوستانی که دائما" در حال ایراد گرفتن از تالار معماری هستن و می گن در این تالار تولید علمی وجود نداره و همش کپی پیست هست. خوشحال می شیم خودشون آستین بالا بزنن و تولید علم کنن و حد اقل یک پروژه ی کامل رو قدم به قدم یاد بدن و مسئولیت رفع اشکال اون تاپیک رو هم بر عهده بگیرن.

4- خواهشا" اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید همین جا مطرح کنید و پیگیرش باشید نه این که در تاپیک های دیگه به در بزنید که دیوار بشنوه!

5- ما هم مثل خودتون دانشجو هستیم...درس و پروژه داریم و.... پس لطفا" انتظار حضور 24 ساعته رو نداشته باشید.

شاد باشید :icon_gol:

به عمل کار براید، به سخن گفتن نیست!

• Like 39
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 90
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

متاسفانه اگر تاپیک آموزشی هم زده بشه کسی استقبال نمی کنه :banel_smiley_4:

کافیه یه تاپیک بزنند بنویسند چرا بعضی دخترها بیشتر خواستگار دارند

یه دفعه ملت همه میرزند اونجا و نظر می دهند و اتفاقات اون تاپیک را پیگیری می کنند

یه تاپیک آموزشی که زده میشه اونقدر استقبال نمی کنند که استارتر پشیمون میشه و بی خیال میشه

بنظر من در دو صورت یک تالار تالار پویایی خواهد بود ::ws2:

1)برگزاری مسابقات

2)آموزش های گروهی و گام به گام

پیشنهاد::ws37:

مثل تالار گرافیک میشه مسابقاتی را راه انداخت

مثلا هر هفته دوستان یه پلان بدند و بعد با اتوکد و یا نرم افزار های دیگه 3 بعدیش را به مسابقه بزارند

• Like 15
لینک به دیدگاه
مرسی مهناز جان من ایراد نگرفتم :ws52:اما چشم حتما

من کلی گفتم عزیزم :ws37:

:w410: چشم مهنازی

جیجرتو سپیده :icon_redface:

متاسفانه اگر تاپیک آموزشی هم زده بشه کسی استقبال نمی کنه :banel_smiley_4:

کافیه یه تاپیک بزنند بنویسند چرا بعضی دخترها بیشتر خواستگار دارند

یه دفعه ملت همه میرزند اونجا و نظر می دهند و اتفاقات اون تاپیک را پیگیری می کنند

یه تاپیک آموزشی که زده میشه اونقدر استقبال نمی کنند که استارتر پشیمون میشه و بی خیال میشه

بنظر من در دو صورت یک تالار تالار پویایی خواهد بود ::ws2:

1)برگزاری مسابقات

پیشنهاد::ws37:

مثل تالار گرافیک میشه مسابقاتی را راه انداخت

مثلا هر هفته دوستان یه پلان بدند و بعد با اتوکد و یا نرم افزار های دیگه 3 بعدیش را به مسابقه بزارند

به به...سلام نلیکم.

مرسی سینا جان بابت پیشنهاداتت. :w16:

خب دیگه مشکل همینه...تاپیکایی که غیر تخصصی هست، عام پسند تره! :ws37:

1)برگزاری مسابقات

1- چند ماه پیش نظر خواهی کردیم برای راه اندازی مسابقه. 20نفررای دادن...بعد که اومدیم جمع بندی کنیم دیدیم هیچ خبری از اون 20 نفر نیست و به قولی جا تره و بچه نیست!:banel_smiley_4:

من که با خودم نمی تونم مسابقه بذارم :ws3:

2- آموزش گروهی....مثلا" نرم افزارا:

ببین می گن: فلانی تو که بلدی بیا یاد بده بعدم این کارا رو بکن بعدم اینجوری و.... و اصولا" خودشون دست به سیا ه و سفید نمی زنن و نق نق که این چه آموزشی بود و....:w00:

خوشبختانه آموزش اسکچاپ گروهیه و هر کسی یه بخشی رو بر عهده می گیره. :a030:

متاسفانه نرم افزار ها قلق( قلغ- غلغ!) خاص خودشون رو دارن و تو هر پروژه ای یه جور خاص باید عمل کرد مگر اینکه دستورات کلی گفته بشه و بقیه رو بذاریم به عهده ی خود کاربر. :ws37:

ببین توی معماری هز پروژه می شه یه آموزش...نمی شه گفت همین گام ها برای د تا پروژه مثل همه. متوجه می شی منظورم چیه؟

خب این عالیه...اما باید دید عملی می شه یا نه!

هنوز بچه های معماری رو نشناختی :ws2:

• Like 11
لینک به دیدگاه

من چندین ماه پیش...

ایده و طرح همکلاسی رو دادم!!! ایده که اگه درست مدیریت میشد ....اگه کار میزاشتین!!!!

اگه میومدین.... ( و 10 ها اگر دیگه...)اگه حتی اسپم میکردین تا نخوابه ...........اینجوری خاک نمی خورد!!!!!!

معماری یعنی پروژه وقتی که بخشی که مربوط به پروژست بخوابه همینه دیگه!!! دیگه چه انتظاری دارین؟؟؟

مگه میشه یه دانشجوی معماری تو ترمش طرح نذاشته باشه؟؟؟

متاسفانه ادعا....ادعا.....ادعا.....

اگه می بینید گرافیک مسابقه میزاره...خودشون پیشقدمن!! منتظر بقیه نمیمونن!!

وقتی به طور مثال آرمین داشت پروژه های اجرایی کار میکرد..وقتی حمایت نشه......خوب میره...!!!

پس الکی با زدن تایپیک های تکراری و بی نتیجه (تجربه نشون داده) ....وقت همو نگیریم!!!

شعار

شعار شعار شعار..........................................تا کی و کجا؟؟؟

• Like 10
لینک به دیدگاه

من چندین ماه پیش...

ایده و طرح همکلاسی رو دادم!!! ایده که اگه درست مدیریت میشد ....اگه کار میزاشتین!!!!

اگه میومدین.... ( و 10 ها اگر دیگه...)اگه حتی اسپم میکردین تا نخوابه ...........اینجوری خاک نمی خورد!!!!!!

معماری یعنی پروژه وقتی که بخشی که مربوط به پروژست بخوابه همینه دیگه!!! دیگه چه انتظاری دارین؟؟؟

مگه میشه یه دانشجوی معماری تو ترمش طرح نذاشته باشه؟؟؟

متاسفانه ادعا....ادعا.....ادعا.....

اگه می بینید گرافیک مسابقه میزاره...خودشون پیشقدمن!! منتظر بقیه نمیمونن!!

وقتی به طور مثال آرمین داشت پروژه های اجرایی کار میکرد..وقتی حمایت نشه......خوب میره...!!!

پس الکی با زدن تایپیک های تکراری و بی نتیجه (تجربه نشون داده) ....وقت همو نگیریم!!!

شعار

شعار شعار شعار..........................................تا کی و کجا؟؟؟

متاسفانه باز می بینم که جبهه گرفتید.

دیدید باز ایراد گیری ها شروع شد؟

اگر خیلی آرمین می خواست تاپیکش نخوابه خودش اسپم می کرد تا راه بیفته! این موضوع در مورد همه ی تاپیکها صادقه!

بخش هم کلاسی اولش عالی پیش رفت...در این هیچ شکی نیست.

وقتی دانشجوهای دیگه دوست ندارن ( حالا به هر دلیلی) کارشون رو بذارن، باید چیکار کرد؟ برای این موضوع راه حل بگید.

بله تو تالار گرافیک همشون اتومات کار انجام می دن.

اما اینجا چی؟

برای یه راندو هزار بار باید منت کشید...بازم می گن: حالا باشه برای بعد.

اول 12-13 نفر اومدن ثبت نام کردن الان شدیم 3 -4 نفر!!!!! :w00:

مشکل خیلی ها اینه که کور خود و بینای مردم هستن!:banel_smiley_4:

• Like 10
لینک به دیدگاه
به به...سلام نلیکم.

مرسی سینا جان بابت پیشنهاداتت. :w16:

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

- آموزش گروهی....مثلا" نرم افزارا:

ببین می گن: فلانی تو که بلدی بیا یاد بده بعدم این کارا رو بکن بعدم اینجوری و.... و اصولا" خودشون دست به سیا ه و سفید نمی زنن و نق نق که این چه آموزشی بود و....

بنظر من کسی یا آموزش نذاره یا اگه گذاشت باید بدون منت باشه و تا آخرش پیش بره ومنتظره تشکر من یا دیگری نباشه:a030:

متاسفانه نرم افزار ها قلق( قلغ- غلغ!) خاص خودشون رو دارن و تو هر پروژه ای یه جور خاص باید عمل کرد مگر اینکه دستورات کلی گفته بشه و بقیه رو بذاریم به عهده ی خود کاربر.

ببین توی معماری هز پروژه می شه یه آموزش...نمی شه گفت همین گام ها برای د تا پروژه مثل همه. متوجه می شی منظورم چیه؟

:w16:

هنوز بچه های معماری رو نشناختی :ws2:

نمیدونم چرا دوستان تالار معماری این همه جبهه می گیرند:ws6:

مثل اینکه دست های پشت پرده در کاره:gnugghender:

• Like 6
لینک به دیدگاه
سلام به همه ی دوستای خوبم در تالار معماری :icon_gol:

چند موردی هست که لازم می دونم متذکر بشم:

1- لطفا" تاپیک های مربوط رو در بخش های مربوط به خودش بزنید . برای مثال تاپیک دکوراسیون نشیمن رو در بخش دکوراسیون بزارید نه در صفحه ی اصلی.

2- لطفا" برچسب های تاپیک هایی رو که ایجاد می کنید بزنید.

3- دوستانی که دائما" در حال ایراد گرفتن از تالار معماری هستن و می گن در این تالار تولید علمی وجود نداره و همش کپی پیست هست. خوشحال می شیم خودشون آستین بالا بزنن و تولید علم کنن و حد اقل یک پروژه ی کامل رو قدم به قدم یاد بدن و مسئولیت رفع اشکال اون تاپیک رو هم بر عهده بگیرن.

4- خواهشا" اگر پیشنهاد یا انتقادی دارید همین جا مطرح کنید و پیگیرش باشید نه این که در تاپیک های دیگه به در بزنید که دیوار بشنوه!

5- ما هم مثل خودتون دانشجو هستیم...درس و پروژه داریم و.... پس لطفا" انتظار حضور 24 ساعته رو نداشته باشید.

شاد باشید :icon_gol:

:a030::a030:...مرسی مهناز عزیزم.....

یه چیزی رو هم اگه اشکال نداره من بگم راجع به کپی پیست...

هر کپی پیستی فقط رفع تکلیف نیست که طرف بیاد بگه اره من تاپیک زدم...نه..خیلی از کپی پیستها از جاههایی کپی میشه و در اختیار دوستان قرار میگیره که یا کسی به اوون سایتها دسترسی نداره و یا اینکه کسیی در مورد اون مطلب اطلاعی نداره...به خاطر همین کپی میشن تا بقیه هم از اوون مطلب حد اکثر بهره رو ببرن....پس همه کپی پیستها بد نیستن که توو انجمن به صورت یه جرم یا بی سوادی بچه ها ازش یاد میکنن.....ممنون:icon_gol:

• Like 11
لینک به دیدگاه

خب به جای اینکه مشکلات قدیمی رو به رخ همدیگه بکشین بیایین برای الان واز این به بعد یه راه حل ارائه بدین

مطمئن باشین ارمین وارمین ها اگر ببینند شوق وذوق هست خودشون از بقیه بیشتر مشتاق همکاری هستند

خیلی وقته با اتوکد کار نکردم

مسابقه ای چیزی گذاشتین بگین منم نصب کنم شاید از اخر اول شدیم

• Like 10
لینک به دیدگاه

چشم قربان! :w410:

راستش من میخواستم کار ترم پیشمو بزارم

دارم فک میکنم چه جوری بزارم کدشو بزارم عکس ماکتم که خیلی ضایع س... یه جواریی روم نشد بزارم پشیمون شدم...:girl_blush2:

درکل چشم! به شخصه رو چشمم... هر کاری منم از دستم بربیاد انجام میدم!! :girl_yes2:

بابا از یه دانشجوی جز(بر وزن کارمند جز) چه توقعی میشه داشت!؟ :ws37:

• Like 9
لینک به دیدگاه
:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

بنظر من کسی یا آموزش نذاره یا اگه گذاشت باید بدون منت باشه و تا آخرش پیش بره ومنتظره تشکر من یا دیگری نباشه:a030:

:w16:

نمیدونم چرا دوستان تالار معماری این همه جبهه می گیرند:ws6:

مثل اینکه دست های پشت پرده در کاره:gnugghender:

کاملا" باهات موافقم :ws37:

جبهه ؟؟؟؟؟؟ نه بابا...جدی! نگیر! :ws3:

دستهای پست پرده زیاده !!!! :w02:

-----------------------------

خدایی من خودم رویت رو که شروع کردم...با اینکه فیلم آموزشیش رو داشتم و در همین تالار هم گذاشتم ( که هیچ کس نگاه هم نکرد:banel_smiley_4:) یه عالمه ریزه کاری داشت.... خودمم باورم نمی شد. :ws37:

همه ی نرم افزارا همینن.

خدایی بیاید کلاهمون رو قاضی کنیم...چند نفر از ماها آموزش آرچیکدی که امین گذاشته رو دیدیم؟

از قدم به قدم هم یه چیزی اونور تره + اینکه پی دی اف هم هست!

دیگه چی می خواید؟:ws52:

• Like 5
لینک به دیدگاه

هیچکدام از شما هنگام تولد نورمن فاستر نبودی

شما خودتون هستید

همه ما انسانیم وذات انسان با نقص ونسبیت عجین هست

اگر قرار باشه برای ارائه کارتون خجالت بکشید هیچوقت دراجتماع نخواهید توانست با مشکلات وچالشها کنار بیایید

این فروم ها وجمع های اینترنتی محل بسیار جالبی برای تمرین دموکراسی وهمکاری وهمیاری است

شما طرحتون رو میزارید نمونه کارتون رو ارائه میدید ودوستی با سواد بالاتر یا پایینتر(بارها وبارها اینو به شخصه تجربه کردم)ایرادات ونقاط ضعف وقوتش رو میگه وایده ها به همین سادگی شکل میگیرند

کمی یاد بگیریم بیشتر ببخشیم

شما خدا نیستید

هیچوقت هم نخواهید شد

ولی او میبخشد

حتی اگر خودت رو محق میدونی کمی از غرور خودت رو کنار بزار وبگو نمیدونم

سخته ولی ناممکن نیست

ندانستن هیچ عیبی نیست این نپرسیدن هست که هاله های کدورت رو درذهن ما ضخیم تر ومات تر میکنه

کمی مهربانتر کمی عاقلانه تر

موفق باشیم:icon_gol:

• Like 11
لینک به دیدگاه
متاسفانه باز می بینم که جبهه گرفتید.

یه کچولو سر حرفات دقت کن!!! من کجا جبه گرفتم که این دومین بارم باشه؟؟؟؟ حتما نشونم بده!! اگه نه الکی ......

دیدید باز ایراد گیری ها شروع شد؟

برای اینکه مشکل جایی حل شه باید ببینیم ایراد از کجاست!! با تعارف کردنو...قربون صدقه هم رفتن چیزی حل نمیشه!!!

اگر خیلی آرمین می خواست تاپیکش نخوابه خودش اسپم می کرد تا راه بیفته! این موضوع در مورد همه ی تاپیکها صادقه!

چقدر منطقی...چه راه مناسبی ممنونم!!!!!! در نتیجه هرکی واسه خودش اسپم گنه...چه کاریه دیگران...کاربر های فعال همکاران مدیر و مدیر بیاد فعالیت کنه تا 4 تا تازه واردم استقبال کنه.... اصلا اینا چه کاریه؟؟؟

بخش هم کلاسی اولش عالی پیش رفت...در این هیچ شکی نیست.

وقتی دانشجوهای دیگه دوست ندارن ( حالا به هر دلیلی) کارشون رو بذارن، باید چیکار کرد؟ برای این موضوع راه حل بگید.

ببین اصلا انتظاری نمیره یه کار بر تازه وارد بیاد کاراشو بزار...اول من ...بعد کاربرای ویژه دیگه..همکاران مدیر خود مدیر باید بزارن .تا همه متوجه شن که اینجا به کسی واسه خوب بودن کاراش مدال نمیدن .....یا واسه بد بودن تنبیه نمیکنن.همون میایم یاد بگیریم!!!!!

وقتی من اینو باور نداشته باشم ...چه طور انتظار دارم .یه کاربر تازه وارد تشویق شه؟؟؟؟بیاد کار بزاره

بله تو تالار گرافیک همشون اتومات کار انجام می دن.

اما اینجا چی؟

برای یه راندو هزار بار باید منت کشید...بازم می گن: حالا باشه برای بعد.

اول 12-13 نفر اومدن ثبت نام کردن الان شدیم 3 -4 نفر!!!!! :w00:

زیادم اتوماتیک نیستا///// از 4 تا کاری که بود 2 تاش بچه های همین تالار بودن..2تاشم مدیرشو و کاربر فعالشون!!!!! ولی دلسرد نشدن برگزار میکنن چون اعتقاد دارن به کاراشون

مشکل خیلی ها اینه که کور خود و بینای مردم هستن!:banel_smiley_4:

کجای کار من تو این تالار اینو نشون میداد ...بازم میگم با سند و مدرک جواب پست بده!!! نه از روی.....

تو جوابای قبلم گفتم...............شما بد برداشت میکنین!!! منم حرفم همینه!!!

تا زمانی شخص خودش اعتقاد نداشته باشه با حرف چیزی درست نمیشه!!

• Like 7
لینک به دیدگاه
هیچکدام از شما هنگام تولد نورمن فاستر نبودی

شما خودتون هستید

همه ما انسانیم وذات انسان با نقص ونسبیت عجین هست

اگر قرار باشه برای ارائه کارتون خجالت بکشید هیچوقت دراجتماع نخواهید توانست با مشکلات وچالشها کنار بیایید

این فروم ها وجمع های اینترنتی محل بسیار جالبی برای تمرین دموکراسی وهمکاری وهمیاری است

شما طرحتون رو میزارید نمونه کارتون رو ارائه میدید ودوستی با سواد بالاتر یا پایینتر(بارها وبارها اینو به شخصه تجربه کردم)ایرادات ونقاط ضعف وقوتش رو میگه وایده ها به همین سادگی شکل میگیرند

کمی یاد بگیریم بیشتر ببخشیم

شما خدا نیستید

هیچوقت هم نخواهید شد

ولی او میبخشد

حتی اگر خودت رو محق میدونی کمی از غرور خودت رو کنار بزار وبگو نمیدونم

سخته ولی ناممکن نیست

ندانستن هیچ عیبی نیست این نپرسیدن هست که هاله های کدورت رو درذهن ما ضخیم تر ومات تر میکنه

کمی مهربانتر کمی عاقلانه تر

موفق باشیم:icon_gol:

آفرین همینه.............

اصلا ایده همکلاسی همین بود..از هم یاد بگیریم

اما وقتی من ( من نوعی منظورمه..1!!!) کارامو نمیزارم..وقتی کاربرای فعال نمیزارن...وقتی همکار مدیر وقتی مدیر

نباید انتظار داشته باشیم دیگران این کارا رو کنن..اگه خودمون بزاریم....دیگران تشویق میشن

ترسشون میریزه کاراشونو میزارن

کاربرای تازه وارد میان و.............

ولی وقتی نگاه به شکلیه که استارتر اسپم کنه تا نخوابه..........:icon_pf (34):

• Like 3
لینک به دیدگاه

اگه می خواییم پیشرفت کنیم.............

اگه می خواییم واقعا مسکلاتمون حل شه

بیاین عادت کنیم..که از خودمون شروع کنیم...........خودمون استارت بزنیم

ایرادای همو بگیریم ....قربون صدقه رفتنو..چشب چشب گفتن در جای خوشه عالیه ..اما نه همه جا

بیاین باور کنیم..از صمیم قلبمون....که کسی کامل نیست......بیاین اگه نقدیه ..اگه ایرادی گرفته میشه

نگیم طرف جبه گرفته..نگیم طرف ......

اگه کسی به ما کمکی میکنه این وظیفش نیست این لطفه

و تو فروم همه به هم لطف دارن.هر کسی در حد توانش

من تافته جدا بافته نیستم...من با خودمم هستم...و سعی میکنم.........................

• Like 4
لینک به دیدگاه
نفر بعد :ws3:

بیایم نظرا همدیگرو نقد کنیم...جواب بدیم تا به نتیجه برسیم .یا قبول کنیم یا رد..با دلیل منطقی

نه اینکه همه چیزه به باد تمسخر بگیریم!!!!!!:ws2:

• Like 3
لینک به دیدگاه

منم بگم

اول این که مهناز راست میگه این تالار واقعا از جنب و جوش افتاده

من فکر میکنم بهترین راه حل برگزاری مسابقه یا یه چیزی شبیه اون باشه

همیشه رقابت آدمو به شوق میاره:167:

• Like 8
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...