رفتن به مطلب

سهمیه ازدواج برای کارشناسی ارشد

ارسال های توصیه شده

این بحث قدیمی رو کی کشونده بالا :ws52:

آخه چرا با احساسات جوونا بازی میکنید؟ :icon_pf (34):

با این طناب در چاه نمی روم:ws3:

حرف دل آقایونو زدی :ws28:

این خبر واسه پارسال بوده. حالا کسی اطلاع نداره که اصلاً تصویب شده یا نه؟ :ws52: من فکر کنم کلاً تصویب نشد دیگه.

منم موافقم که کنکور ملاک دانش یه فرد نیست. اما حالا که تنها ملاک قبولی تو ارشد همین کنکور هستش، نباید هیچ نوع سهمیه ای باشه تا رقابت واقعاً عادلانه باشه.

سهمیه فرهنگی، جانبازی، ازدواج و ... هیچ کدوم خوب نیستن. تنها سهمیه و امتیازی که به نظر من اعمالش با رقابت عادلانه منافاتی نداره، سهمیه مناطق هستش.

لینک به دیدگاه
سلام . مخلصیم. ورودی 86. در خدمتیم.

جدی؟؟:jawdrop:غذای تو برارکم ( حالا نیدونم درست نوشتم یا نه!!!)مثلا کردی گفتم

امید.......!!؟؟؟؟

اسمت برام خیلی آشناست

دکتر علیزاده خوبه؟؟؟:icon_pf (34):

منو میشناسی؟؟؟ عمرا!!!:w16:

بجه های شهر سازی ورودی 86 دانشگاه کردستانی پس!!!!!!!!!!!!!!

راستی ببینم همچنان دانشکده فاز میده؟؟؟ یا ما معماری ورودی 86 رفتیم......دیگه فاز نیست؟؟:ws3: هنوز صمیمیت و یک دلی پیدا میشه؟؟؟

(از همه عذر می خوام اسپم زدم!!!! آخه کلی ذوق کردم..من کلی خاطرات تو یونی کردستان:ws17:!! خوابگاه ویلاشهر:Ghelyon: (پای ثابت اتاق ما علی رضا بود از همکلاسیاتون)!!!!! بچه های با مرام کرد چه سنندجی چه ..............دارم....)):icon_gol:

لینک به دیدگاه
جدی؟؟:jawdrop:غذای تو برارکم ( حالا نیدونم درست نوشتم یا نه!!!)مثلا کردی گفتم

امید.......!!؟؟؟؟

اسمت برام خیلی آشناست

دکتر علیزاده خوبه؟؟؟:icon_pf (34):

منو میشناسی؟؟؟ عمرا!!!:w16:

بجه های شهر سازی ورودی 86 دانشگاه کردستانی پس!!!!!!!!!!!!!!

راستی ببینم همچنان دانشکده فاز میده؟؟؟ یا ما معماری ورودی 86 رفتیم......دیگه فاز نیست؟؟:ws3: هنوز صمیمیت و یک دلی پیدا میشه؟؟؟

(از همه عذر می خوام اسپم زدم!!!! آخه کلی ذوق کردم..من کلی خاطرات تو یونی کردستان:ws17:!! خوابگاه ویلاشهر:ghelyon: (پای ثابت اتاق ما علی رضا بود از همکلاسیاتون)!!!!! بچه های با مرام کرد چه سنندجی چه ..............دارم....)):icon_gol:

قذای تو براکم(این درستشه). خیلی از همکلاسیهاتون رو می شناسم ولی شرمنده تو رو بجا نمیارم.(طاها رضایی، فردین، قباد ، موسی منیب هدی هاشمی اینارو از کلاستون یادمه الان بازم می شناسم اگه ببینمشون. کلاس خیلی باحالی داشتید اینو جداً می گم همه بامرام و پایه )

دکتر علیزاده الان سوئده برای یه کنفرانس یه هفته ای رفته نمی دونم کی برگرده.

فازش که خیلی کم شده چون من خیلی از دوستامو خیلی کمتر می بینم طاها و فردین رو یه ماهی میشه ندیدم. اگه تونستی عکست رو برام ایمیل کن حتماً قیافتو می شناسم خیلی با بچه های شما بودم.

چند بار هم خوابگاه ویلاشهر اومدم با علی دهقان هم شنبه برای تیم فوتسال دانشگاه می ریم پسر باحالیه. خودت با مرامی عمر جان.

راستی خودت اهل کجایی؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...