رفتن به مطلب

ناپلئون دوم بداقبال

Astraea

ارسال های توصیه شده

میسیییییی از لطفت:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

:ws3:ولی ارزششو داره

خواهش میکنم.....:icon_gol::icon_redface:

بله...کتابای منصوری ارزش اینو دارن که ادم بخره....منم سعی میکنم بخرمشون!!!:ws3:

لینک به دیدگاه

قربونت عزیزم...

:icon_gol:خودم دارم کتابشو...میخوای بهت بدم؟؟؟:ws37:

کتاب نوشته پییر تزلف و ترجمه ذبیح الله منصوری و از انتشاراتزرین هستش و قیمتشم 8تومنه!!!!!!!!!:ws3:

استاد ذبیح الله منصوری ساله های سال هست که مرحوم گشتند و کتاب چاپ نشده ای ندارند

گمان می کنم که این کتاب را با تغییر نام چاپ کرده اند زیرا من با این نام کتابی از استاد ندیده و نخوانده ام

یک کتاب استاد دارند به نام محبوس سنت هلن که در مورد ناپلیون هست

(در ذهنم کتاب دومی هم هست که نامش را به یاد نیاوردم و هرچه گشتم در کتابخانه نجستم شاید هم ذهنم خمود گشته و اشتباه می کنم اما نام کتابی را که شما گفتید نشنیده ام و احتمال می دهم که همین محبوس سنت هلن را انتشارات دیگری با نام جدید به چاپ رسانده است)

لینک به دیدگاه
استاد ذبیح الله منصوری ساله های سال هست که مرحوم گشتند و کتاب چاپ نشده ای ندارند

گمان می کنم که این کتاب را با تغییر نام چاپ کرده اند زیرا من با این نام کتابی از استاد ندیده و نخوانده ام

یک کتاب استاد دارند به نام محبوس سنت هلن که در مورد ناپلیون هست

(در ذهنم کتاب دومی هم هست که نامش را به یاد نیاوردم و هرچه گشتم در کتابخانه نجستم شاید هم ذهنم خمود گشته و اشتباه می کنم اما نام کتابی را که شما گفتید نشنیده ام و احتمال می دهم که همین محبوس سنت هلن را انتشارات دیگری با نام جدید به چاپ رسانده است)

این کتاب چاپ 11 از انتشارات زرین هستش در سال 1389....بله اون کتابو دیده ام اما نخونده ام....کتابای منصوری مدام تجدید چاپ شدن!!!خیلی از کتابایی که از ایشون دارم چاپای دهم به بالاست....

d990a75fd4b630973e060b632f81cfc6.jpg

اینم کتابی که من دارم....:ws37:

لینک به دیدگاه

راسی یادم رفت بگم تو همین کتاب نوشته بود که جزویات زندگی ناپلئون در سنت هلن گفته نمیشه چون منصوری کتابشو با نام زندانی سنت هلن ترجمه کردن...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...