رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

منظورتون مسابقاتی که تو گرگان برگزار شد هستش؟ منم میدونم با حرف زدن نمیشه چیزی رو تخریب کرد . ببخشید چی کار کردیم چی ثبت شد؟

خب خوبه معلومه كه تيم خوب ميشناسيد ... خب گرگان هست ... سمنان هست و اين آخريش خاوران مشهد كه واقعا نميشه فراموش كرد ...

منظور من از ثبت شده : رفتار تيم هاي زنجاني هست كه هميشه از خودشون در مسابقات نشون مي دن ...

بهتره از بحث فاصله نگيريم ... چون مي دونم اين رفتار ها ديگه تكرار نميشه ...

بريم سر مسابقه رسمي و كشوري ...

من هنوز نمي دونم شما چقدر تجربه داريد ولي اين و ميدونم كه خيلي خوب اين رشته و مسابقه رو ميشناسيد ...

پس بايد بدونيد كه يكي از مشكلات اصلي اين مسابقات اهميت ندادن مسئولين به اين مسابقات هست با توجه به اينكه خيلي هم بار علمي داره ولي كسي بهش توجه نمي كنه و نه براي مسابقات و نه براي تيم هاي برتر ارزشي قائل نيستند ...

تا حالا پرسيديد چرا ؟

خب معلومه براي همين بچه بازي ها براي همين كه در سال 4 تا مسابقه كشوري برگزار ميشه ... براي اينكه اين مسابقات شده حياط خلوت شده ... كه فقط دنبال منافع خودشون هستند ...

خيلي بهتر بود بقيه دوستان هم ميومدند اينجا تا با هم بهتر بحث ميكرديم فكر كنم ايجا بهتر از ايران خرپا ميشه به نتيجه رسيد ...

پس ...

اميدوارم متوجه منظور من شده باشيد ... من حرفم كلان و اصلا ربطي به زنجان نداره ...

اميدوارم حداقل شما از دوستانتون بخواين بيان اينجا نظرشون اعلام كنند ...

فكر كنم خيلي خوب نباشه كه بيان مطالب اينجا رو بخونند و بعد نظرشون با كلي حاشيه جاي ديگه اعلام كنند كه نشه بهشون جواب داد .... ولي اينجا آزاده

لینک به دیدگاه

اول جواب اين قسمت سوالتون بدم كه بعد نگيد از جواب تفره ميره

توی اون مسابقه وزن سازه 548 گرم و بار تحمل شده 245 بود چون 5 ثانیه رعایت نشد قبل روشن شدن چراغ سازه شکست 184 کیلو ثبت شد شما بودین چه رفتاری داشتین؟؟؟
خب اين مشكل همه تيم هاي همون مسابقه بود ... تيم علامه محدث هم فكر ميكنم با وزن 480 گرم و وزنه 260 كيلو گرم بار گذاري نتونست مقام اول اون مسابقات كسب كنه فكر كنم آخرش 5 شد ... اما هيچ اعتراضي نكرد چون شرايط براي همه تيم ها برابر بود ....

-------------

اما جواب اين صحبتتون

ولی اساتید ما برای این مسابقات احترام خیلی بالایی قائلن امیدوارم دانشگاه ما یه تحولی ایجاد کنه تا دانشجوها واقعا بتونن سطحشون رو بسنجن نه اینکه پشت نت تئوری وار عمل کنند.موفق باشید
اما اگه واقعا خرپا كار باشيد بايد اين چهار نفر و مواردي كه گفتم براتون مهم باشه چون داريد براي چيزي كه بهش علاقه داريد زحمت ميكشيد ...

اما در مورد استاداتون ...

من هنوز نمي دونم شما آزاد هستيد يا سراسري اما اين و بدونيد هدف اصلي هر دو دانشگاه منافع شخصي خود دانشگاه ... همين و بس ...

و هيچ كدومشون دلشون براي مسابقه نسوخته ... بلكه براي خودشون و سطح علمي دانشگاه خودشونه ... همين

لینک به دیدگاه
اول جواب اين قسمت سوالتون بدم كه بعد نگيد از جواب تفره ميره

خب اين مشكل همه تيم هاي همون مسابقه بود ... تيم علامه محدث هم فكر ميكنم با وزن 480 گرم و وزنه 260 كيلو گرم بار گذاري نتونست مقام اول اون مسابقات كسب كنه فكر كنم آخرش 5 شد ... اما هيچ اعتراضي نكرد چون شرايط براي همه تيم ها برابر بود ....

نمی دونم شاید حق با شماست

لینک به دیدگاه

اما جواب اين صحبتتون

ولی اساتید ما برای این مسابقات احترام خیلی بالایی قائلن امیدوارم دانشگاه ما یه تحولی ایجاد کنه تا دانشجوها واقعا بتونن سطحشون رو بسنجن نه اینکه پشت نت تئوری وار عمل کنند.موفق باشید
اما اگه واقعا خرپا كار باشيد بايد اين چهار نفر و مواردي كه گفتم براتون مهم باشه چون داريد براي چيزي كه بهش علاقه داريد زحمت ميكشيد ...

من هنوز نمي دونم شما آزاد هستيد يا سراسري اما اين و بدونيد هدف اصلي هر دو دانشگاه منافع شخصي خود دانشگاه ... همين و بس ...

و هيچ كدومشون دلشون براي مسابقه نسوخته ... بلكه براي خودشون و سطح علمي دانشگاه خودشونه ... همين

---------------------------

---------------------

و اينم جواب پيامتون

اینکه من کیم بماند اقای حدادی اما من خاوران شرکت نکرده بودم ولی میخوام بدونم چی شده

بهتره اولش بريد بپرسيد از همون آقاي نظري هم بپرسيد كفايت ميكنه ...

چون من نمي خوام الكي براي خودم دشمن درست كنم و شما و يا عده اي ديگه رو نسبت بخودم بد كنم اونم براي كسي كه من اصلا نميشناسمش ... حداقل اگه آقاي نظري و يا كسي اينجا بود كه من ميشناختم بهتر ميتونستم بگم اونجا چي گذشته ...

لینک به دیدگاه
اما جواب اين صحبتتون

---------------------------

---------------------

و اينم جواب پيامتون

بهتره اولش بريد بپرسيد از همون آقاي نظري هم بپرسيد كفايت ميكنه ...

چون من نمي خوام الكي براي خودم دشمن درست كنم و شما و يا عده اي ديگه رو نسبت بخودم بد كنم اونم براي كسي كه من اصلا نميشناسمش ... حداقل اگه آقاي نظري و يا كسي اينجا بود كه من ميشناختم بهتر ميتونستم بگم اونجا چي گذشته ...

خب بعضی ها از موقعیتشون سو استفاده می کنن چیز تازه ای نیس

من خرپا کار نیستم وفقط تو گرایش سازه های زیبا شرکت میکنم که علاقه دارم بهش دنبای چیز خاصی هم نیستم

لینک به دیدگاه
خب بعضی ها از موقعیتشون سو استفاده می کنن چیز تازه ای نیس

من خرپا کار نیستم وفقط تو گرایش سازه های زیبا شرکت میکنم که علاقه دارم بهش دنبای چیز خاصی هم نیستم

بله اين كه واضح بود شما در بخش سازه زيبا شركت ميكنيد :ws3:

اما وقتي مسابقه گرگان گفتيد ... گفتم حتما بايد به گرايش هاي ديگم علاقمند باشيد ...

خب ايشالله كه اگه زمان بهم ياري كنه شايد در مسابقات زنجان هم شركت كردم اما هنوز نمي دونم كودومشون ...

ايشالله اونجا همديگرو ميبينيم :w16:

اميدوارم برنده امسال سازه زيبا شما باشيد ...:ws21:

يكي از كار هاي خوبي كه اجام شد همين آيين نامه سازه زيباست خيلي خوشم ... حالا تحليل كاملش ميزارم براي بعد چون امكان داره تغيير كنه

لینک به دیدگاه
بله اين كه واضح بود شما در بخش سازه زيبا شركت ميكنيد :ws3:

اما وقتي مسابقه گرگان گفتيد ... گفتم حتما بايد به گرايش هاي ديگم علاقمند باشيد ...

خب ايشالله كه اگه زمان بهم ياري كنه شايد در مسابقات زنجان هم شركت كردم اما هنوز نمي دونم كودومشون ...

ايشالله اونجا همديگرو ميبينيم :w16:

اميدوارم برنده امسال سازه زيبا شما باشيد ...:ws21:

يكي از كار هاي خوبي كه اجام شد همين آيين نامه سازه زيباست خيلي خوشم ... حالا تحليل كاملش ميزارم براي بعد چون امكان داره تغيير كنه

مرسی ایشالله شما هم موفق باشید :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...