رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

برگزاری مسابقات سراسری سازه های ماکارونی

چهارمین دوره مسابقات سازه های ماکارونی روزهای 15 و 16 اسفند ماه سال جاری در دانشگاه زنجان برگزاری می شود. این دور از مسابقات در سه گرایش سازه های سنگین ، هدفمند و زیبا برگزار خواهد شد.

آیین نامه هر یک از گرایش ها تا پایان نیمه اول دی ماه بر روی سایت قرار خواهد گرفت شرایط ثبت نام و شرکت در مسابقات عبارت است از ، حداکثر تعداد نفرات هر تیم چهار نفر است (سه عضو اصلی و یک سرپرست)، هر تیم می تواند حداکثر با دو سازه در گرایش مسابقات شرکت کند. (منعی برای شرکت در یک گرایش با دو سازه وجود ندارد.)، هزینه ثبت نام برای هر تیم 300 هزار ریال به ازای یک سازه و 400 هزار ریال به ازای دو سازه است.

با هماهنگی های به عمل آمده با معاونت فرهنگی دانشگاه زنجان امکان اسکان و پذیرایی برای تیم های میهمان از شهرهای دیگر فراهم است. شرایط درخواست اسکان و هزینه آن به زودی اعلام خواهد شد .اطلاعات تکمیلی مسابقات از قبیل آیین نامه ها، شرایط ثبت نام و شرایط مسابقات به زودی از طریق پایگاه civilss@znu.ac.ir به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید.

اطلاعات تکمیلی مسابقات به زودی از طریق همین پایگاه به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید. خواهشمند است جهت اطلاع از آخرین خبرها و تغییرات به این پایگاه مراجعه نمایید. همچنین می توانید برای کسب اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات مسابقات با ارسال ایمیلی با عنوان "SBC" به آدرس عضو خبرنامه مسابقات شوید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
برگزاری مسابقات سراسری سازه های ماکارونی

چهارمین دوره مسابقات سازه های ماکارونی روزهای 15 و 16 اسفند ماه سال جاری در دانشگاه زنجان برگزاری می شود. این دور از مسابقات در سه گرایش سازه های سنگین ، هدفمند و زیبا برگزار خواهد شد.

آیین نامه هر یک از گرایش ها تا پایان نیمه اول دی ماه بر روی سایت قرار خواهد گرفت شرایط ثبت نام و شرکت در مسابقات عبارت است از ، حداکثر تعداد نفرات هر تیم چهار نفر است (سه عضو اصلی و یک سرپرست)، هر تیم می تواند حداکثر با دو سازه در گرایش مسابقات شرکت کند. (منعی برای شرکت در یک گرایش با دو سازه وجود ندارد.)، هزینه ثبت نام برای هر تیم 300 هزار ریال به ازای یک سازه و 400 هزار ریال به ازای دو سازه است.

با هماهنگی های به عمل آمده با معاونت فرهنگی دانشگاه زنجان امکان اسکان و پذیرایی برای تیم های میهمان از شهرهای دیگر فراهم است. شرایط درخواست اسکان و هزینه آن به زودی اعلام خواهد شد .اطلاعات تکمیلی مسابقات از قبیل آیین نامه ها، شرایط ثبت نام و شرایط مسابقات به زودی از طریق پایگاه civilss@znu.ac.ir به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید.

اطلاعات تکمیلی مسابقات به زودی از طریق همین پایگاه به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید. خواهشمند است جهت اطلاع از آخرین خبرها و تغییرات به این پایگاه مراجعه نمایید. همچنین می توانید برای کسب اطلاع از آخرین خبرها و اطلاعات مسابقات با ارسال ایمیلی با عنوان "SBC" به آدرس عضو خبرنامه مسابقات شوید.

خب پس بلاخره اين زنجاني ها كار خودشون كردن ...

آخه با چه اعتباري مي خوان مسابقه بزارند ... با اين آبروريزي كه تو مشهد داشتند چقدر به كيفيت مسابقشون اميدوارند ...

جالب اينجاست كه بدونيد شهر زنجان در همين ماه يعني اسفند ماه 2 تا مسابقه سراسري برگذار ميكنه ( يكي دانشگاه آزاد و يكي ديگه دانشگاه سراسري زنجان ) كه با اختلاف كمتر از 10 روز از همديگست ... خودتون ببينيد نهايت اختلاف ي كه بين خودشون وجود داره حالا ببينيد با غريبه ها چطور برخورد ميشه ....

ولي من خودم خيلي دوست دارم توي اين مسابقه شركت كنم اما ميدونم كه دانشگامون اجازه نميده ولي شايد با دانشگاه ديگه يا بشكل ديگه شركت كردم مي خوام بازم حال اين زنجاني ها رو بگيرم اينبار تو شهر خودشون :ws3:

اگه دوستان علاقمند باشند خودم همينجا آخرين اطلاعات از برنامه برگذاريشون قرار ميدم ...:w16:

لینک به دیدگاه

با سلام به شما دوست عزیز!

این مسابقه به امید خدا در دانشگاه سراسری زنجان برگزار میشه!

شما میتونید خبر های تکمیلی رو از آدرس

دریافت کنید!

با تشکر.

لینک به دیدگاه
با سلام به شما دوست عزیز!

این مسابقه به امید خدا در دانشگاه سراسری زنجان برگزار میشه!

شما میتونید خبر های تکمیلی رو از آدرس

دریافت کنید!

با تشکر.

نگفتم ...

خب فعلا دانشگاه سراسري بعدشم دانشگاه آزاد زنجان ...:ws3:

( مسابقه دانشگاه آزاد 10 روز بعد :ws3: )

اين دانشگاه آزادي ها واقعا پول زياد دارند ... و كمي هم اعتماد بنفس بالا آخه كدوم تيم حرفه اي مياد تو مسابقه شما شركت ميكنه اونم با اختلاف 10 روز بعد مسابقه دانشگاه سراسري واقعا ....
جالب اينجاست كه بدونيد مسئولين دو انجمن علمي دانشگاه داخل سايت رسمي سازه هاي ماكاروني كلي تو سركله هم ميزنن كه يكدومشون كنار بره .... ( چرا عاقل كند كاري كه باز آيد پشيماني ....

يه سوال از آقا آرش دبير برگذاري مسابقه سراسري زنجان :

دادشي چه برنامه اي براي حفظ امنيت تيم ها در مسابقه داريد ؟

اصلا تضميني هست كه حوادث مشهد و سمنان و ... دوباره توسط تيم هاي زنجاني تكرار نشه ؟:ws21::banel_smiley_4:

اصلا شما تحمل شكست و داريد ( من از اين ميترسم )

لینک به دیدگاه

مسابقه دانشگاه آزاد 5 اسفند و دانشگاه سراسری 15 اسفند برگزار میشه!

و واقعیت مطلب این هست که دو دانشگاه و دو انجمن هیج مشکلی با هم ندارن که هیچ,! همین الان هم دارن به به هم واسه برگزاری دو مسابقه با شکوه در شهر زنجان کمک میکنن..!!

لینک به دیدگاه
مسابقه دانشگاه آزاد 5 اسفند و دانشگاه سراسری 15 اسفند برگزار میشه!

و واقعیت مطلب این هست که دو دانشگاه و دو انجمن هیج مشکلی با هم ندارن که هیچ,! همین الان هم دارن به به هم واسه برگزاری دو مسابقه با شکوه در شهر زنجان کمک میکنن..!!

ممنونم آرش جان بابت توضیحی که دادی ... امیدوارم همینطور که می گی باشه و شاهد یک ببخشد دو مسابقه خوب در شهر زنجان باشیم ...

اما بازم یه سوال دیگه با این وضعیت که شما ایجاد کردید ( یعنی برگذاری دو مسابقه اونم در کمتر 10 روز ) فکر نمی کنی سطح دو مسابقه کاهش پیدا میکنه برای اینکه دو مسابقه سطحش هم حرفه ای باشه و هم علمی چه برنامه ای دارید ... فکنر نمی کنید که مسابقه میتونه تحت شعاع قرار بگیره ... در مورد حضور تیم ها فکر نمی کنید به مشکل می خورید ...

اما با تمام این وجود برای شما و شهر زنجان آرزوی موفقیت می کنم ....:w73:

لینک به دیدگاه

ممنون!

من فکز نمیکنم مشکل خاصی پیش بیاد...!! به نظرم کمک میکنه که خیلی هم با شکوه تر برگزار باشه! با این استنباط که فرصتی برای همه تیم های حرفه ای(نه تنها تعداد محدودیی از اونا)فراهم شده تا به هم رقابت کنند!

:ws46:

لینک به دیدگاه
ممنون!

من فکز نمیکنم مشکل خاصی پیش بیاد...!! به نظرم کمک میکنه که خیلی هم با شکوه تر برگزار باشه! با این استنباط که فرصتی برای همه تیم های حرفه ای(نه تنها تعداد محدودیی از اونا)فراهم شده تا به هم رقابت کنند!

:ws46:

با تشكر مجدد از آرش عزيز ...

آرش جان ما هم اميدواريم كه اين مسابقات به همون شكل كه برازنده شهر زنجان هست برگذار بشه ... همينجا اعلام ميكنم هر كمكي كه از دستم بر بياد براي شما و مسابقات شما انجمن مي دم ...

اميد وارم از سوالات من ناراحت نشده باشي خب من فقط از تجربه كه داشتم و شناختي كه از قبل داشتم سوالات بيان كردم و هدفمم كمك به برگذاري بهتر مسابقست ...

يه سوال ديگه ::ws3:

آقا تكليف شركت تيم هاي آزاد چي مي شه ... حتما همه شركت كنندگان بايد دانشجو باشند ؟

و همه افراد تيم حتما بايد از يك دانشگاه باشند ؟

درضمن اگه اطلاعي هم از مسابقه دانشگاه آزاد زنجان داريد خوشحال ميشيم قرار بديد

بازم ممنون:w73:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
زمان برگزاری مسابقات روزهای 15 و 16 اسفند ماه سال جاری می باشد .

- این مسابقات در سه گرایش سازه های سنگین ، هدفمند و زیبا برگزار خواهد شد .

-آیین نامه هر یک از گرایش ها تا پایان نیمه اول دی ماه بر روی سایت قرار خواهد گرفت .

- شرایط ثبت نام و شرکت در مسابقات :

- حداکثر تعداد نفرات هر تیم 4 نفر می باشد . (3عضو اصلی + 1 سرپرست)

- هر تیم می تواند حداکثر با دو سازه در گرایش مسابقات شرکت کند. (منعی برای شرکت در یک گرایش با دو سازه وجود ندارد.)

- هزینه ثبت نام برای هر تیم 300000 ریال به ازای یک سازه و 400000ریال به ازای دو سازه است.

- لینک ثبت نام اولیه در مسابقات از تاریخ 20 دی ماه بر روی سایت فعال خواهد شد .

- اسکان :

با هماهنگی های به عمل آمده با معاونت فرهنگی دانشگاه زنجان امکان اسکان و پذیرایی برای تیم های میهمان از شهرهای دیگر فراهم می باشد . شرایط درخواست اسکان و هزینه آن به زودی اعلام خواهد شد .

اطلاعات تکمیلی مسابقات از قبیل آیین نامه ها ، نحوه ثبت نام و شرایط اسکان به زودی از طریق این پایگاه به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید .

- اطلاعات تکمیلی مسابقات به زودی از طریق همین پایگاه به اطلاع علاقه مندان خواهد رسید . خواهشمند است جهت اطلاع از آخرین خبرها و تغییرات به این پایگاه مراجعه نمایید .

مطالب بالا آخرين شرايط ثبت نام مسابقات هست كه از سايت انجمن علمي دانشگاه سراسري زنجان گرفته شده ....

-------------

بزودي هم آيين نامه مسابقه آماده ميشه

لینک به دیدگاه

خب اينم از آيين نامه اوليه مسابقات

منبع : سايت رسمي مسابقات سازه هاي ماكاروني ايران خرپا

--------------

• برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

بلاخره بعد كلي وعده آيين نامه مسابقا ت دانشگاه سراسري هم اومد ...

كه در همين ابتدا كار با مشكلاتي همراه بود و مورد انتقاد قرار گرفت و يه ورايي نيومده اصلاح شد ...

اينم اطلاعيه كه سايت ايران خرپا ( رسمي مسابقات پل ماكاروني كشور) داده

کمیته و سایت ایران خرپا تنها و تنها از دانشگاه سراسری زنجان در اسفند ماه حمایت خواهد کرد و هیچ دانشگاهی با ما همکاری نداشته اند و این سایت تنها این مسابقات را از نظر کمیته فنی خود واجد شرایط شرکت دانشجویان میداند.

اين اطلاعيه جوابي بود به برگزاري مسابقات دانشگاه آزاد زنجان طبق اين اطلاعيه مسابقات دانشگاه ازاد زنجان رسمي نيست ...

-----------------

حالا اين اطلاعيه چيه كي صادر ميكنه ... اصلا مرجع رسمي سازه هاي ماكاروني ( irkharpa )

توسط چه كساني اداره ميشه و تاييد يا رد اين مسابقات از نظر كميته به چه صورت هست ...

باشه براي بعد ...

-----------

فعلا براي دوستانمون در دانشگاه سراسري زنجان آرزو بهترين رو داريم

دوست خوبم آرش آتش نما موفق باشيد ...

-------------------------------------

تا يادم نرفته اينجا هم اعلام كنم كه تالار علمي عمران انجمن نوانديشان كشور هيچ كدام از مسابقات دانشگاه هاي زنجان (سراسري و آزاد ) نه رد ميكند نه تبليغ ...

اينجا فقط آخرين اخبار از مسابقات و حواشي آن را گزارش ميدهيم و گاهي هم لازم باشه تحليل ميكنيم

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

خبر گزاري فارس :

خبرگزاري فارس: دبير اجرايي چهارمين دوره مسابقات سراسري سازه ماكاروني دانشگاه زنجان از آغاز ثبت‌نام چهارمين دوره اين مسابقات از امروز در اين دانشگاه خبر داد.

a0926938.jpg

آرش آتشنما امروز در گفت‌و‌گو با خبرنگار فارس در زنجان‌ اظهار داشت: ثبت‌نام چهارمين دوره مسابقات سراسري سازه ماكاروني در دانشگاه زنجان از30 دي‌ماه آغاز و تا نيمه بهمن‌ماه ادامه دارد.

وي افزود: چهارمين دوره مسابقات سازه‌هاي ماكاروني طبق روال سال‌هاي گذشته توسط انجمن علمي عمران دانشگاه زنجان‌، به صورت كشوري و با حضور دانشگاه‌هاي مختلف سراسر كشور برگزار مي‌شود‌.

دبيراجرايي چهارمين دوره مسابقات سراسري سازه ماكاروني دانشگاه زنجان با بيان اينكه اين مسابقات در روزهاي 15 و 16 اسفند‌ماه سال جاري برگزار مي‌شود، ياد آورشد: اين مسابقات در سه گرايش سازه‌هاي سنگين‌، هدفمند و زيبا برگزارمي‌شود، كه حداكثر تعداد نفرات هر تيم چهار نفر است‌.

وي تصريح كرد: هر تيم مي‌تواند حداكثر با دو سازه در هر كدام گرايش مسابقات شركت كند و مانعي براي شركت در يك گرايش با دو سازه براي دانشجويان وجود ندارد.

آتشنما هزينه ثبت‌نام براي هر تيم را به ازاي يك سازه 300 هزار ريال دانست و گفت: به ازاي ارائه دو سازه اين مبلغ به 400 هزار ريال افزايش مي‌يابد.

وي خاطرنشان كرد: با هماهنگي‌هاي به عمل آمده با معاونت فرهنگي دانشگاه زنجان امكان اسكان و پذيرايي براي تيم‌هاي ميهمان از شهرهاي ديگر فراهم شده كه شرايط درخواست اسكان و هزينه آن به زودي اعلام مي‌شود‌.

دبيراجرايي چهارمين دوره مسابقات سراسري سازه ماكاروني دانشگاه زنجان ابراز داشت: اطلاعات تكميلي مسابقات از قبيل آيين‌نامه‌ها‌، نحوه ثبت‌نام و شرايط اسكان به زودي از طريق اين پايگاه به اطلاع علاقه‌مندان مي‌رسد‌.

وي اضافه كرد: علاقمندان مي‌توانند براي كسب اطلاع از آخرين خبرها و اطلاعات مسابقات با ارسال ايميلي با عنوان sbc به آدرس civilss@znu.ac.ir عضو خبرنامه مسابقات شوند‌.

خب صحب جالبي بود ... ولي يه اشكال داره ...

اوليش اينه كه اين اولين مسابقه كشوري دانشگاه سراسري زنجان نه چهارميش ...

لازم توضيح كه 3 تاي ديگش هيچ كدوم كشوري نبودند ...

----------------

ولي اميدواريم اينبار زنجاني ها در مسابقات كشوري موفق باشند و بتونند ميزبان خوبي باشند ...

.......

البته با توجه به تبليغاتي هم كه شده بايد بگم يك مسابقه خوبي رو شاهد ش هستيم اما چقدر ميتونه حرفه اي باشه ، باشه براي بعد

لینک به دیدگاه
خبر گزاري فارس :

خب صحب جالبي بود ... ولي يه اشكال داره ...

اوليش اينه كه اين اولين مسابقه كشوري دانشگاه سراسري زنجان نه چهارميش ...

لازم توضيح كه 3 تاي ديگش هيچ كدوم كشوري نبودند ...

----------------

ولي اميدواريم اينبار زنجاني ها در مسابقات كشوري موفق باشند و بتونند ميزبان خوبي باشند ...

.......

البته با توجه به تبليغاتي هم كه شده بايد بگم يك مسابقه خوبي رو شاهد ش هستيم اما چقدر ميتونه حرفه اي باشه ، باشه براي بعد

شک نکنید همه ی مهندسین زنجان دست به دست هم دارن بهترین شرایط رو ایجاد می کنن

لینک به دیدگاه
شک نکنید همه ی مهندسین زنجان دست به دست هم دارن بهترین شرایط رو ایجاد می کنن

ما هم شكي نداريم ...

اما ايني كه شما گفتيد خيلي خطر ناك شده ...

البته اين احساس خطر رو قبل از اين هم ميشد كرد چون زنجاني ها هيچ وقت بي دليل كاري رو جدي نميگيرند و روش تمركز نمي كنند ... پس حتما موفق خواهند بود ... اما به چه قيمتي معلوم نيست ...

لینک به دیدگاه
ما هم شكي نداريم ...

اما ايني كه شما گفتيد خيلي خطر ناك شده ...

البته اين احساس خطر رو قبل از اين هم ميشد كرد چون زنجاني ها هيچ وقت بي دليل كاري رو جدي نميگيرند و روش تمركز نمي كنند ... پس حتما موفق خواهند بود ... اما به چه قيمتي معلوم نيست ...

درسته بنابراین هر کسی که در این رقابت شرکت می کنه باید اون رو خیلی جدی بگیره و در سطحی باشه که میزبان از میزبان بودنش پشیمون نشه که مطمئنا با وجود دانشجوهایی مثل خود بچه های دانشگاه زنجان و دانشگاه ازاد و تمام شما عزیزان به میزبان بودنمون افتخار می کنیم . البته خطرناک نیس هدف ما فقط ایجاد یک رقابت در سطح بالاو رضایت شما عزیزان امیدوارم این شروعی باشه برای پیشرفت ایرانمون . امیدواریم اگر مشکلی هم پیش اومد همگی باهم اون رو برطرف کنیم

لینک به دیدگاه
درسته بنابراین هر کسی که در این رقابت شرکت می کنه باید اون رو خیلی جدی بگیره و در سطحی باشه که میزبان از میزبان بودنش پشیمون نشه که مطمئنا با وجود دانشجوهایی مثل خود بچه های دانشگاه زنجان و دانشگاه ازاد و تمام شما عزیزان به میزبان بودنمون افتخار می کنیم . البته خطرناک نیس هدف ما فقط ایجاد یک رقابت در سطح بالاو رضایت شما عزیزان امیدوارم این شروعی باشه برای پیشرفت ایرانمون . امیدواریم اگر مشکلی هم پیش اومد همگی باهم اون رو برطرف کنیم

خب شما چندتا موضوع رو بيان كرديد ...

نمي دونم در جريان هستيد يا نه كه هم دانشگاه آزاد زنجان و هم دانشگاه سراسري دارند مسابقه مشابه كشوري برگزار مي كنند ... قضاوت ميدم به خودتون فكر نميكنيد اين حركت يعني برگذاري 2 تا مسابقه كشوري در كمتر از 10 روز اونم در يك شهر ميتونه به سطح مسابقات ضربه بزنه ...

من كه هيچ جا نديدم در كمتر از 10 روز دو تا مسابقه برگذار بشه بعد هم بگيم كشوريه اگه شما ديديد بگيد ... پس اون چيزي كه ميتونه ضربه بزنه خودنه برگزار كنندگان مسابقات هستنند نه شركت كننده هاشون ....

يه سوال ديگه چقدر تيم هاي زنجاني رو ميشناسيد و از نوع برخوردشون با تيم هاي ديگه خبر داريد ؟

لینک به دیدگاه
خب شما چندتا موضوع رو بيان كرديد ...

نمي دونم در جريان هستيد يا نه كه هم دانشگاه آزاد زنجان و هم دانشگاه سراسري دارند مسابقه مشابه كشوري برگزار مي كنند ... قضاوت ميدم به خودتون فكر نميكنيد اين حركت يعني برگذاري 2 تا مسابقه كشوري در كمتر از 10 روز اونم در يك شهر ميتونه به سطح مسابقات ضربه بزنه ...

من كه هيچ جا نديدم در كمتر از 10 روز دو تا مسابقه برگذار بشه بعد هم بگيم كشوريه اگه شما ديديد بگيد ... پس اون چيزي كه ميتونه ضربه بزنه خودنه برگزار كنندگان مسابقات هستنند نه شركت كننده هاشون ....

يه سوال ديگه چقدر تيم هاي زنجاني رو ميشناسيد و از نوع برخوردشون با تيم هاي ديگه خبر داريد ؟

اره این درسته دوتا مسابقه در طی یک ماه برگزار میشه و من نمی تونم در مورد کار هیئت علمی دانشگاه نظر بدم ولی اینکه این دو مسابقه در یک شهر برگزار میشه برای راحتی شرکت کنندگان هستش و شرکت کنندگان در هر دو مسابقه باید توجه داشته باشن که فاصله ی زمانی بین دو مسابقه خیلی کوتاهه و این خودش باعث سرعت گرفتن رقابت میشه

ولی متاسفانه من نمی تونم اطلاعاتی در مورد تیم های زنجانی در اختیارتون بگذارم به هر حال این یک رقابته موفق باشید

لینک به دیدگاه
اره این درسته دوتا مسابقه در طی یک ماه برگزار میشه و من نمی تونم در مورد کار هیئت علمی دانشگاه نظر بدم ولی اینکه این دو مسابقه در یک شهر برگزار میشه برای راحتی شرکت کنندگان هستش و شرکت کنندگان در هر دو مسابقه باید توجه داشته باشن که فاصله ی زمانی بین دو مسابقه خیلی کوتاهه و این خودش باعث سرعت گرفتن رقابت میشه

ولی متاسفانه من نمی تونم اطلاعاتی در مورد تیم های زنجانی در اختیارتون بگذارم به هر حال این یک رقابته موفق باشید

دوست عزيز ..

من اصلا كاري به هيت علمي ندارم ... اگه ما ميگيم مسابقات كشوري يعني سالي يه دون يا حداكثر 2 تا برگزار شه اونجاست كه مسابقات معني پيدا ميكنه ...

خب اگه تجربه مسابقات داشته باشيد بايد بدونيد كه شركت در هر دو مسابقه براي تيم ها ممكن نيست بخصوص براي تيم هاي كه از راه دور ميان به هزاران دليل كه اگه خواستيد ميگم ...

يه چيزه ديگه من كه اطلاعات از تيم زنجان نخواستم چون خودم تا حد زيادي ميشناسمشون بهتره خودتون بريد آمارشون در بياريد

لینک به دیدگاه
دوست عزيز ..

من اصلا كاري به هيت علمي ندارم ... اگه ما ميگيم مسابقات كشوري يعني سالي يه دون يا حداكثر 2 تا برگزار شه اونجاست كه مسابقات معني پيدا ميكنه ...

خب اگه تجربه مسابقات داشته باشيد بايد بدونيد كه شركت در هر دو مسابقه براي تيم ها ممكن نيست بخصوص براي تيم هاي كه از راه دور ميان به هزاران دليل كه اگه خواستيد ميگم ...

يه چيزه ديگه من كه اطلاعات از تيم زنجان نخواستم چون خودم تا حد زيادي ميشناسمشون بهتره خودتون بريد آمارشون در بياريد

من خودم عضو یکی از تیم هایی هستم که شما میگی میشناسیشون و نیازی به امار در اوردن نیس و این نشون دهنده ی اینه که شما پشت کار خوبی داری اما اینی که من گفتم جزو شرایط ماس که از سطح گروههامون برای گروههای دیگه توضیح ندیم در ضمن این دو مسابقه مکمل همدیگه هستند چه طور بگم مثل یه قیف عمل می کنه چون فاصله زمانی بین دو مسابقه کوتاهه شرکت کردن برای تیم های راه دور غیر ممکن نیست در ضمن ما دانشجوهای دانشگاه زنجان به استاتیدمون ایمان داریم و مطمئنیم فلسفه ی بزرگی هست که من و شما از اون خبر نداریم:a030:

لینک به دیدگاه
من خودم عضو یکی از تیم هایی هستم که شما میگی میشناسیشون و نیازی به امار در اوردن نیس و این نشون دهنده ی اینه که شما پشت کار خوبی داری اما اینی که من گفتم جزو شرایط ماس که از سطح گروههامون برای گروههای دیگه توضیح ندیم در ضمن این دو مسابقه مکمل همدیگه هستند چه طور بگم مثل یه قیف عمل می کنه چون فاصله زمانی بین دو مسابقه کوتاهه شرکت کردن برای تیم های راه دور غیر ممکن نیست در ضمن ما دانشجوهای دانشگاه زنجان به استاتیدمون ایمان داریم و مطمئنیم فلسفه ی بزرگی هست که من و شما از اون خبر نداریم:a030:

خب اين خوبه كه خودتونم عضو يكي از اين تيمها هستيد ...

ظاهرا بايد در سازه زيبا كار كرده باشيد ...

اگه بيشتر از خودتون و تجربتون بگيد ممنون ممنون ميشم ...

------

ظاهرا يا شما صحبت هاي من و متوجه نمي شيد يا اينكه خودتون ميزنيد به اون راه

( قبل از اينكه بريم به موضوع اينم بگم من تمام آرزوم اينه كه هر دو مسابقه زنجان بخوبي برگزار بشه و الانم اگه دارم نقد ميكنم بر اين دليل نيست كه قصد تخريب زنجان دارم )

من كه نمي گم اطلاعات فني تيمتون در اختيار من بزاريد ... اصلا هم نياز ي به اطلاعات فني تيم شما و ديگر تيم ها زنجاني ندارم چون اصلا در حد و سطح خودم نمي دونمشون ( از لحاظ اطلاعات فني و اخلاقي )

به بخش اخلاقي كه گفتم بيشتر دقت كنيد و بريد آمار اينو در بياريد ... بريد ببينيد تيم هاي زنجاني در مسابقات خارج از شهرشون چه ها كه نمي كردند ...

معذرت ميخوام اين و ميگم ولي اين واقعيت و در تاريخ مسابقات پل ماكاروني كشور هم ثبت شده ... اما اينم بگم منظورم همه تيم هاي زنجان نيست فقط اون تيم هايي كه براي مسابقات خارج استاني ميان رو بريد تحقيق كنيد همونايي كه خيلي شهرتون بهش اعتماد داره ...

لینک به دیدگاه
خب اين خوبه كه خودتونم عضو يكي از اين تيمها هستيد ...

ظاهرا بايد در سازه زيبا كار كرده باشيد ...

اگه بيشتر از خودتون و تجربتون بگيد ممنون ممنون ميشم ...

------

ظاهرا يا شما صحبت هاي من و متوجه نمي شيد يا اينكه خودتون ميزنيد به اون راه

( قبل از اينكه بريم به موضوع اينم بگم من تمام آرزوم اينه كه هر دو مسابقه زنجان بخوبي برگزار بشه و الانم اگه دارم نقد ميكنم بر اين دليل نيست كه قصد تخريب زنجان دارم )

من كه نمي گم اطلاعات فني تيمتون در اختيار من بزاريد ... اصلا هم نياز ي به اطلاعات فني تيم شما و ديگر تيم ها زنجاني ندارم چون اصلا در حد و سطح خودم نمي دونمشون ( از لحاظ اطلاعات فني و اخلاقي )

به بخش اخلاقي كه گفتم بيشتر دقت كنيد و بريد آمار اينو در بياريد ... بريد ببينيد تيم هاي زنجاني در مسابقات خارج از شهرشون چه ها كه نمي كردند ...

معذرت ميخوام اين و ميگم ولي اين واقعيت و در تاريخ مسابقات پل ماكاروني كشور هم ثبت شده ... اما اينم بگم منظورم همه تيم هاي زنجان نيست فقط اون تيم هايي كه براي مسابقات خارج استاني ميان رو بريد تحقيق كنيد همونايي كه خيلي شهرتون بهش اعتماد داره ...

منظورتون مسابقاتی که تو گرگان برگزار شد هستش؟ منم میدونم با حرف زدن نمیشه چیزی رو تخریب کرد . ببخشید چی کار کردیم چی ثبت شد؟توی اون مسابقه وزن سازه 548 گرم و بار تحمل شده 245 بود چون 5 ثانیه رعایت نشد قبل روشن شدن چراغ سازه شکست 184 کیلو ثبت شد شما بودین چه رفتاری داشتین؟؟؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...