رفتن به مطلب

علاقه مندان به رباتیک خودشونو معرفی کنند

Amin

ارسال های توصیه شده

با سلام خدمت دوستان عزیز .

از دوستان خواهش می کنم که اگر در زمینه رباتیک و مکاترونیک مهارت دارند خودشونو معرفی کنند و مهارتهای خودشونو بیان کنند.

دوستان علاقه مند هم اگر تمایل به همکاری در این زمینه دارند لطفا خودشونو معرفی کنند .

• Like 5
لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
  • 3 هفته بعد...

حسین جام خوشحال هستم از حضورت .قرار هستش با کمک تالار برق این پروژه صورت بگیره و تیم رباتیک نو اندیشان را تشکیل بدیم و البته هدف نهایی کارهای بزرگ صنعتی هستش و در حال حاضر دوستان خودشونو معرفی میکنند و قابلیتهای خودشونو بیان می کنند .شما در این رابطه اطلا عاتی دارید .بیشتر در چه زمینه ایی از رباتیک فعالیت دارید یا دوست دارید فعالیت کنید .

• Like 2
لینک به دیدگاه

دوستان برای هماهنگی بیشتر با تالار برق این تاپیک را می بندم و از شما می خوام برای حضور در تیم رباتیک نو اندیشان به تاپیک زیر مراجعه کنید و خودتون را اونجا معرفی کنید .با تشکر از شما :icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...
دوستان برای هماهنگی بیشتر با تالار برق این تاپیک را می بندم و از شما می خوام برای حضور در تیم رباتیک نو اندیشان به تاپیک زیر مراجعه کنید و خودتون را اونجا معرفی کنید .با تشکر از شما :icon_gol:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

من دوست دارم یاد دبگیرم :ws37: اون تایپیک هم بسته بود اگر ربات مار رو بسازین من هستم خیلی دوستش دارم :banel_smiley_52:

• Like 1
لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...
  • 3 سال بعد...
  • اضافه کردن...