رفتن به مطلب

سینمای جمهوری ایران

ارسال های توصیه شده

جدیدترین اخبار درباره جنجالی‌ترین پروژه سینمایی ایران.

لیلا اوتادی در نقش ندا آقاسلطان!

فیلم پایان‌نامه با موضوع جنگ نرم و حوادث بعد از انتخابات به تهیه‌کنندگی روح‌الله شمقدری و کارگردانی حامد کلاهداری جلوی دوربین رفت. موضوع فیلم درباره استاد دانشگاهی است که دارای فعالیت‌های جاسوسی و ارتباط با بیگانه است و 4 دانشجویی که با این استاد پایان‌نامه دارند. این پایان‌نامه بهانه‌ای می‌شود برای ورود این دانشجویان به دنیای پرخطر سیاست.

لیلا اوتادی در نقش ندا آقاسلطان در این فیلم نقش‌آفرینی می‌کند. دیگر بازیگران این فیلم عبارتند از:

داریوش ارجمند، سارا خوینی‌ها، امیر آقایی،‌ محمدرضا شریفی‌نیا، حامد کمیلی، بهاره افشاری، جمشید هاشم‌پور و میلاد کیمرام.

blank_quirks.html?ui=2&ik=661b88023f&view=att&th=12cef687a0679318&attid=0.1.2&disp=emb&zw

همچنین هادی کلاهداری برادر کارگردان به همراهی تعدادی از مشاوران، فیلمنامه این فیلم را نوشته است.

حامد کلاهداری(ردیف پایین،نفر وسط) پیش از این پایان‌نامه را صریح‌ترین فیلم سیاسی ایران با موضوع حوادث بعد از انتخابات معرفی کرده بود که دستاوردهاي خوبي هم براي مردم و هم براي نظام جمهوري اسلامي دارد

لینک به دیدگاه

مینا جونم , نمیخواستم بگم آ ولی نشد. عزیزم داری تموم مطالب مربوط به تالار مطالب جالب و خواندنی رو اینجا میزنی ها . هی میام تو تاپیکت که نظر بدم میبینم موضوع خبریه و یا مطلب خوندنیه. من دارم با این کارام تمرین میکنم که شاید یه روز علیه این مدیر کودتا کنم پس سعی کن در جوابش زیاد حالمو نگیری . خوب ؟:ws28:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...