رفتن به مطلب

آیا سوسک می تواند بدون سر زندگی کند؟!!

ارسال های توصیه شده

fx9qxqa8h0ie97zaogbx.jpg

یک سوسک چنانچه به هرعلت سر ازتنش جداشود میتواند تا یک ماه هم همچنان زندگی کند ؛علت امرآن است فشارخون سوسک ها به اندازه جانوران پستاندار نیست . بنابراین جدا کردن سرآنها باعث نمیشود که ازخونریزی بمیرند. بعلاوه سوسک ها برای تنفس به سر احتیاجی ندارند وسرفقط برای خوردن ، دیدن و جهت یابی مورد نیاز آنها است.

یک سوسک ؛ سرانجام بعد ازچند هفته که سرازتنش جدا شد، خواهد مرد و این به سبب نخوردن آب و غذا است .

**امیدوارم با خوندن این مطلب هوس نکنید سریک سوسک را ازتنش جدا کنید !!!

لینک به دیدگاه
fx9qxqa8h0ie97zaogbx.jpg

یک سوسک چنانچه به هرعلت سر ازتنش جداشود میتواند تا یک ماه هم همچنان زندگی کند ؛علت امرآن است فشارخون سوسک ها به اندازه جانوران پستاندار نیست . بنابراین جدا کردن سرآنها باعث نمیشود که ازخونریزی بمیرند. بعلاوه سوسک ها برای تنفس به سر احتیاجی ندارند وسرفقط برای خوردن ، دیدن و جهت یابی مورد نیاز آنها است.

یک سوسک ؛ سرانجام بعد ازچند هفته که سرازتنش جدا شد، خواهد مرد و این به سبب نخوردن آب و غذا است .

**امیدوارم با خوندن این مطلب هوس نکنید سریک سوسک را ازتنش جدا کنید !!!

ممنون از مقاله آموزندت:icon_gol:

ولی من تا الان فکر میکردم تنها راهی که باعث مرگ آنی سوسک میشه جدا کردن سر از تنشه:ws52:

لینک به دیدگاه
تورو خدا ازین تاپیکا میزنی عکس نذار آدم بتونه درست مطلبو بخونه

مگه چشه به این قشنگی:icon_pf (34):

اگه تو بیای پروف من این عکسای که برام میذارن ببینی پس حتما کارت به بیمارستان میکشه:banel_smiley_52::icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
ممنون از مقاله آموزندت:icon_gol:

ولی من تا الان فکر میکردم تنها راهی که باعث مرگ آنی سوسک میشه جدا کردن سر از تنشه:ws52:

منم هميشه سرشونو جدا ميكردم:ws28:

مگه چشه به این قشنگی:icon_pf (34):

اگه تو بیای پروف من این عکسای که برام میذارن ببینی پس حتما کارت به بیمارستان میکشه:banel_smiley_52::icon_pf (34):

:167: اونا خيلي هم خوشجلن

ميخواي بازم بزارم؟

لینک به دیدگاه
منم هميشه سرشونو جدا ميكردم:ws28:

:167: اونا خيلي هم خوشجلن

ميخواي بازم بزارم؟

موتو آتیش زدن که اینجوری یهو پیدات شد؟؟؟:icon_pf (34)::w00::w00:

نه تروخدا از این چیزای وحشتناک نزار که غیر قابل تحمله:ws44:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...