رفتن به مطلب

بمب خبری سریال مهران مدیری ؛ شایعه یا واقعیت ؟!

ارسال های توصیه شده

8acc2058b25ddc148f7af3617cbccf77.jpg

سينماي ما- محمد تاجيك: نشريه پرديس در شماره جديد خود نوشته كه مديري قصد دارد ازبازيگر نقش يانگوم در سريال قهوه تلخ استفاده كند.

ين نشريه در حالي اين خبر را منتشر كرده كه پيش از اين حسن فتحي نيز قصد داشت از بازيگر نقش يانگوم در فيلم كيفر استفاده كند ولي به دلايلي امكان پذير نشد. فتحي تير ماه امسال گفته بود كه نخستين انتخاب ما براي ايفاي نقش دختر ژاپني فيلم كيفر ، بازيگران نقش سوسانو، بعد يانگوم و بعد يك هنرپيشه ژاپني مقيم كانادا بود ولي هيچ كدام از اين انتخاب‌ها به سرانجام نرسيد و در آخر بازيگري با مليت افغاني نقش را ايفا كرد.

/يانگوم ازدواج كرده و ديگر بازي نمي كند/

فتحي كه در نشست نقد وبررسي فيلم كيفر در فرهنگسراي ارسباران سخن مي گفت درباره نقش دختر ژاپني فيلم عنوان كرده بود : براي اين نقش ابتدا با سوسانو بازيگر سريال «افسانه جومونگ» صحبت كرديم كه دستمزد آن به اندازه بودجه كل فيلم بود و بعد به سراغ «يانگوم» رفتيم كه آن‌هم ازدواج كرده و به آمريكا رفته و ديگر بازي نمي‌كند. بازيگران ديگر هم از اينكه سرشان تراشيده شود، مشكل داشتند و در نهايت به اين دختر افغاني كه بازيگر تئاتر بود، رسيديم كه در حد توانش كار كرد و شخصيتش احترام من را برانگيخت.

/يانگوم درنقش سر آشپز/

حالا نشريه پرديس در جديدترين شماره خود نوشته كه مهران مديري مذاكراتي با خانم لي يونگ ئه بازيگر نقش يانگانجام داه و مذاكرات ابتدايي هم حسابي مثبت بوده و خانم يونگ ئه هم موافقت خودرا براي حضور دراين سريال اعلام كرده است . گويا قراراست سريال قهوه تلخ تا 90 قسمت ادام داشته باشد و دقيقا قرار است در سي قسمت پاياني به عنوان سر آشپز وارد قصر شود .

:ws52:

منبع : پارس توريسم

لینک به دیدگاه

آخه مگه ما قحطی بازیگر داریم.... :banel_smiley_4:

که ایشون بیان تو سریالامون بازی کنن... :banel_smiley_4:

من که اگر این اومد تو قهوه تلخ دیگه نگاش نمیکنم... :viannen_38:

لینک به دیدگاه

8acc2058b25ddc148f7af3617cbccf77.jpg

سينماي ما- محمد تاجيك: نشريه پرديس در شماره جديد خود نوشته كه مديري قصد دارد ازبازيگر نقش يانگوم در سريال قهوه تلخ استفاده كند.

ين نشريه در حالي اين خبر را منتشر كرده كه پيش از اين حسن فتحي نيز قصد داشت از بازيگر نقش يانگوم در فيلم كيفر استفاده كند ولي به دلايلي امكان پذير نشد. فتحي تير ماه امسال گفته بود كه نخستين انتخاب ما براي ايفاي نقش دختر ژاپني فيلم كيفر ، بازيگران نقش سوسانو، بعد يانگوم و بعد يك هنرپيشه ژاپني مقيم كانادا بود ولي هيچ كدام از اين انتخاب‌ها به سرانجام نرسيد و در آخر بازيگري با مليت افغاني نقش را ايفا كرد.

/يانگوم ازدواج كرده و ديگر بازي نمي كند/

فتحي كه در نشست نقد وبررسي فيلم كيفر در فرهنگسراي ارسباران سخن مي گفت درباره نقش دختر ژاپني فيلم عنوان كرده بود : براي اين نقش ابتدا با سوسانو بازيگر سريال «افسانه جومونگ» صحبت كرديم كه دستمزد آن به اندازه بودجه كل فيلم بود و بعد به سراغ «يانگوم» رفتيم كه آن‌هم ازدواج كرده و به آمريكا رفته و ديگر بازي نمي‌كند. بازيگران ديگر هم از اينكه سرشان تراشيده شود، مشكل داشتند و در نهايت به اين دختر افغاني كه بازيگر تئاتر بود، رسيديم كه در حد توانش كار كرد و شخصيتش احترام من را برانگيخت.

/يانگوم درنقش سر آشپز/

حالا نشريه پرديس در جديدترين شماره خود نوشته كه مهران مديري مذاكراتي با خانم لي يونگ ئه بازيگر نقش يانگانجام داه و مذاكرات ابتدايي هم حسابي مثبت بوده و خانم يونگ ئه هم موافقت خودرا براي حضور دراين سريال اعلام كرده است . گويا قراراست سريال قهوه تلخ تا 90 قسمت ادام داشته باشد و دقيقا قرار است در سي قسمت پاياني به عنوان سر آشپز وارد قصر شود .

:ws52:

منبع : پارس توريسم

girl_haha.gif یعنی کسی هم هست که این اراجیف رو باور کنه!!!

لینک به دیدگاه
آخه مگه ما قحطی بازیگر داریم.... :banel_smiley_4:

که ایشون بیان تو سریالامون بازی کنن... :banel_smiley_4:

من که اگر این اومد تو قهوه تلخ دیگه نگاش نمیکنم... :viannen_38:

من نه از مهران مدیری خوشم میاد و نه از سریال های بی سر و تهی که کارگردانی می کنه :icon_pf (34):

اما در جایی که چنین استقبال بی نظیری از فیلم های چشم بادومی ها توی کشورمون میشه کارگردان هم برای جذب مخاطب امکان داره که دست به هر کاری بزنه :ws52:

girl_haha.gif یعنی کسی هم هست که این اراجیف رو باور کنه!!!

همش شایعه هستش محال اون بیاد بازی کنه.مگه با پول وسوسش کنن:ws3:

باید منتظر موند و دید ..... :ws52:

اما به قول شما با پول خیلی راحت این شایعه تبدیل به حقیقت می شه و تا اون جایی که من شنیدم فروش قهوه تلخ بسیار چشمگیرتر از این بوده که در مورد دست مزد نتونن به نتیجه برسن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

ولی اگه این خبر صحت داشته باشه چیزی جز تاسف واسه مردم ایران نداره:icon_pf (34):.اونم با وجود این همه هنر پیشه بنام و مشهور کشور عزیزمون ایران

:w16: که میرن سراغ این چشم بادومیای بی هنر با اون سبک بازی های مسخره و تصنعیشون:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

ولی اگه این خبر صحت داشته باشه چیزی جز تاسف واسه مردم ایران نداره:icon_pf (34):.اونم با وجود این همه هنر پیشه بنام و مشهور کشور عزیزمون ایران

:w16: که میرن سراغ این چشم بادومیای بی هنر با اون سبک بازی های مسخره و تصنعیشون:banel_smiley_4:

من هم 100% مخالف چنین کاری هستم چون از نظر من هم این توهین بزرگیه :w00:

اما آیا واقعا می شه روی نسل جدید بازیگران سینمای ایران اسم بازیگر رو گذاشت ؟! :banel_smiley_4:

الان دیگه هر کس از خونه اشون قهر می کنه یا یه آلبوم می ده بیرون یا سر از سینما در میاره :ws46:

اکثر بازیگران نسل جدید تنها به خاطر چهره و ..... وارد سینما می شن و اصلا با بازیگری و اصولش آشنایی ندارن و تازه اسم هنرمند هم روی خودشون می گذارن :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...