رفتن به مطلب

چرا میگن بچه ننه !؟ نمیگن بچه بابا !؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 69
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

متأسفم برات سرگذر وایمیسی......

زنااان ایرانی فقط حرف می زنند ...چون جایگاهشاان در جامعه کنونی ایراان بیش از این نیست:ws44:

لینک به دیدگاه
همین خاطره که هزاران ساله نتونستین حق حقوقتون رو بگیرین.......:a030:

:whistle: خودتونم بکشید آخرش همین زنها هستند که حرف اول وآخرو تو زندگیتون میزنند.....شک داری برو دنبالش تا بفهمیش:ws49:

لینک به دیدگاه

:whistle: خودتونم بکشید آخرش همین زنها هستند که حرف اول وآخرو تو زندگیتون میزنند.....شک داری برو دنبالش تا بفهمیش:ws49:

تو فک کن اینه کسی بیشتر از این از تو انتظار نداره:a030:

لینک به دیدگاه
تا حق و حقوقو چی بدونی؟

منم خوشحاال میشم شما حقوق کامل اجتماعی خود رو بدست بیارید ..یه شعار قدیمی میگه: آزادی برابری حق بشر است....

لینک به دیدگاه
منم خوشحاال میشم شما حقوق کامل اجتماعی خود رو بدست بیارید ..یه شعار قدیمی میگه: آزادی برابری حق بشر است....

من حقوق اجتماعی مو دارم مثل یک انسان آزاد برابر با یه مرد

کسی منو زندونی یا اسیر نکرده

فکرت مشکل داره

لینک به دیدگاه
من حقوق اجتماعی مو دارم مثل یک انسان آزاد برابر با یه مرد

کسی منو زندونی یا اسیر نکرده

فکرت مشکل داره

یعنی شماهااا به این راضه هستین....آخه عیب از شماا نیست شما به این عادت کردین...اگر راضی هستید خوبه ..پس بزاار کمی بزرگتر شی واارد اجتماع شی مشکلات بشی بعد می گم..

نه شاید هم تو به اینهم راضی هستی...

بس همینم بسته...

لینک به دیدگاه
یعنی شماهااا به این راضه هستین....آخه عیب از شماا نیست شما به این عادت کردین...اگر راضی هستید خوبه ..پس بزاار کمی بزرگتر شی واارد اجتماع شی مشکلات بشی بعد می گم..

نه شاید هم تو به اینهم راضی هستی...

بس همینم بسته...

فک کنم یه خانم خیلی محترم بدجور حالتو گرفته اینجور جلزولز میکنی:ws28:

لینک به دیدگاه
فک کنم یه خانم خیلی محترم بدجور حالتو گرفته اینجور جلزولز میکنی:ws28:

نه خانم محترررم بحث این بود که شما حق حقوقتون رو بگین دیدم شما هااا به این زندگی هم راحتید ...آزادی شماا فقط در دنیای مجازی هست....اینو باور کنید...خو ولی راضی هستین نمیشه کاریش کررررد ...پس این نظم بهترین نظام بری شماست.....

فقط می خام ببینم 5 سال بعد که امسال مصباح یزدی سره کاار اومد که حتماا میان و یه کارایی کردن اونموقع چیکاار می کنید و من شاهده جلززززجلزز شما خواهم بود....

بهتره در همین دنیای نت ریاست کنید...

لینک به دیدگاه
نه خانم محترررم بحث این بود که شما حق حقوقتون رو بگین دیدم شما هااا به این زندگی هم راحتید ...آزادی شماا فقط در دنیای مجازی هست....اینو باور کنید...خو ولی راضی هستین نمیشه کاریش کررررد ...پس این نظم بهترین نظام بری شماست.....

فقط می خام ببینم 5 سال بعد که امسال مصباح یزدی سره کاار اومد که حتماا میان و یه کارایی کردن اونموقع چیکاار می کنید و من شاهده جلززززجلزز شما خواهم بود....

بهتره در همین دنیای نت ریاست کنید...

هر جا که خودم رو به اثبات برسونم ریاست هم خواهم کرد .اگر ازادی از نظر تو تی شرت پوشیدن و تا صبح تو خیابونها بودن من اینو نمی خوام عزیزم . من نمی دونم شما کجا بزرگ شدی که فک میکنی خانومها خیلی محدود شدن اما نه اگه وارد جامعه بشی متوجه این قضیه میشی که تصوراتت اشتباهه . اون قوانینی که شما میگین برای مادران مادربزرگهامون بوده حتی مادربزرگ من از این محدودیتی که شما میگین خبر نداره چه برسه به من برای نسل علمم و متاسفم برای فکرتون نمی دونم از کجا نشات میگیره ولی درمانش کنین برای زندگی ایندتون خطرناکه:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...