رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام:icon_gol:

انتی ویروسها جزئی جدایی ناپذیر از برنامه های کاربردی شده اند که بعد از نصب ویندوز یا هرسیستم عاملی روی سیستم خودمان اقدام به نصب واپدیت انها میکنیم

به نظر شما بهترین انتی ویروس کدام است ویک انتی ویروس خوب چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟

طبقه بندی انتی ویروسها برچه اساسی صورت میگیرد؟

به عنوان مثال درمورد ویروسی که جدیدا مخصوصا درایران شایع بود ویروس استاکس نت بهترین عملکردرو BitDefender Antivirus Pro داشت

نظر شما دراین مورد چیه؟

لینک به دیدگاه

الان همه میریزن و هرکی یه نظری میده

با اینکه از زمان کومودو دارم کامپیوتر استفاده میکنم و حداقل 8 سال هست که امنیت سیستممم واسم اهمیت به سزایی داره ، ولی باز هم خودمو یه power user نمیدونم و در این باره اظهار نظر نمیکنم

لینک به دیدگاه
الان همه میریزن و هرکی یه نظری میده

با اینکه از زمان کومودو دارم کامپیوتر استفاده میکنم و حداقل 8 سال هست که امنیت سیستممم واسم اهمیت به سزایی داره ، ولی باز هم خودمو یه power user نمیدونم و در این باره اظهار نظر نمیکنم

خب یه جور به اشتراک گذاشتن سلایق ونظرات هست این بحث ها

منم هرجور انتی ویروسی بگی تست کردم الان دوسالی میشه صرفا با نود 32 کارمیکنم ومشکلی هم با هیچی نداشتم

بجز یه دوره کوتاهی که یه ویروس اتوران افتاده بود رو سیستمم ونود نمیشناخت وباید یا با کسپر اسکای یا با مکافی پاک میکردم

ممنون بابک جان:icon_gol:

لینک به دیدگاه
خب یه جور به اشتراک گذاشتن سلایق ونظرات هست این بحث ها

منم هرجور انتی ویروسی بگی تست کردم الان دوسالی میشه صرفا با نود 32 کارمیکنم ومشکلی هم با هیچی نداشتم

بجز یه دوره کوتاهی که یه ویروس اتوران افتاده بود رو سیستمم ونود نمیشناخت وباید یا با کسپر اسکای یا با مکافی پاک میکردم

ممنون بابک جان:icon_gol:

تبلیغ یه چیزه

اشتراک تجربه یه چیز دیگه

اکثر یوزرها که هر چند ماه یه آنتی عوض میکنن ، در دوره استفاده از هر کدوم از آنتیها به شدت اونو تعریف میکنن

آقا اگه اینی که استفاده میکنی اگه خوبه پس چرا یه مدت دیگ عوضش میکنی

اگه بده چرا یهه عده رو گمراه میکنی :ws38:

لینک به دیدگاه
تبلیغ یه چیزه

اشتراک تجربه یه چیز دیگه

اکثر یوزرها که هر چند ماه یه آنتی عوض میکنن ، در دوره استفاده از هر کدوم از آنتیها به شدت اونو تعریف میکنن

آقا اگه اینی که استفاده میکنی اگه خوبه پس چرا یه مدت دیگ عوضش میکنی

اگه بده چرا یهه عده رو گمراه میکنی :ws38:

خب حرف حساب که توضیح اضافی لازم نداره

تو پست اول هم گفتم مثلا درمورد ویروس استاکس نت بیت دیفیندر عملکردش تحسین شده بود وحتی برای خودما هم این برنامه توصیه شده بود

من مدتها کسپراستفاده میکردم ولی سرعت سیستمم رو با بالا رفتن هرورژنش به شدت میاورد پایین خودشم به هرچیز مشکوکی گیر میداد

ورژن پنجش از همه باحالتر بود با اون جیغ زدنش

ای خاطره دارم از نصف شبایی که اون جیغ میزد!:ws28:

لینک به دیدگاه

من رو این سیستمم که اکثر کارهای برنامه نویسیم هم رو این انجام میدم کسپر استفاده نمیکنم

چون با رم 512 جور درنمیاد

میخوابونه سیستم رو

مدتی پیش آویرا استفاده میکردم که با سرت سیستم کلا کاری نداشت

فایروالش هم تقریبا میتونم بگم خوب بود

فقط به کرکها و پچها زیاد گیر میده

و همچنین چون وبگارد داره ، هر سایتی که میخوای باز کنی ، باید ابتدا از زیر دست آویرا رد شه و بعد اگه صلاح بود باز شه .

البته میشه وبگارد رو غیرفعال کرد !

الن از نورتون اینترنت سکوریتی استفاده میکنم

این هم کاری به سرعت سیستم نداره

5 - 6 ماه اکتیو میشه

بدون نیاز به کرک و لایسنس و . .

فایروال نورتون هم که بین اینترنت سکوریتیها یکی از بهترینهاست

این هم زیاد به کرکها و پچچها گیر میده

و از آنجایی که شناسوندن یه فایل به لیست سفیدش یه کم سختتر از بقیه آنتیهاس ، باید مواضب کرکها و پچهای توی هارد بود که یهو همه شون به باد نرن :ws17:

ولی آنتی ویروسش مثل فایروالش زیاد تعریف نداره

نود 32 هم استفاده کرده ام که فقط دیتابیس آنتی ویروسش بسیار به روزه

و سرعت سیستم رو پائین نمیاره

به غیر اینا چیز قابل تعریف دیگه ای نداره

نه هش مصنوعیش

نه فایروالش

.

.

.

لینک به دیدگاه
نظرتون در مورد sophos چیه کسی اطلاعاتی ازش داره؟

ویروسه مگه نه؟

فک کنم یکی دوهفته پیش یه چیزی مثل اینو پاک کردم

نمیدونم منظورت این بود یا نه ساراجان:ws52:

لینک به دیدگاه

منم terojan دارم:دی

از نود32 هم کاری ساخته نیست....

یه terojan remover نصب کردم کلا هنگ کرد.... :viannen_38:

منم دیگه سعی کردم با ویروسه دوست باشم... sad.gif

لینک به دیدگاه
سلام:icon_gol:

انتی ویروسها جزئی جدایی ناپذیر از برنامه های کاربردی شده اند که بعد از نصب ویندوز یا هرسیستم عاملی روی سیستم خودمان اقدام به نصب واپدیت انها میکنیم

به نظر شما بهترین انتی ویروس کدام است ویک انتی ویروس خوب چه ویژگیهایی باید داشته باشد؟

طبقه بندی انتی ویروسها برچه اساسی صورت میگیرد؟

به عنوان مثال درمورد ویروسی که جدیدا مخصوصا درایران شایع بود ویروس استاکس نت بهترین عملکردرو BitDefender Antivirus Pro داشت

نظر شما دراین مورد چیه؟

آنتی ویرووسی که به بهترین نحو از منابع سیستم استفاده کنه! ینی به نحوی برنامه نویسی شده باشه که بتونه از تمام قابلیت های سخت افزاری سیستم استفاده کنه . . .

مثال میزنم :

دو تا سیستم داریم که روو یکی یه پردازنده ی 4 هسته ای پا فرکانس پایین و روو یکی دیگه یه پردازنده ی تک هسته ای با فرکانس بالا سوار شده . . .

آنتی ویرووسی داریم که فقط قادره از یک هسته از پردازنده استفاده کنه . . . مطمئنا بطور کل اگه بخوایم نتیجه گیری کنیم اون آنتی ویرووس در سیستم 4 هسته ای عملکرد به مراتب ضعیف تری نسبت به تک هسته ای خواهد داشت در صورتی که قدرت یه پردازنده ی 4 هسته ای در هر شرایطی بسیار بالاتر از تک هسته ایه! دلیلشم فرکانس بالاتر پردازنده ی تک هسته ای نسبت به 4 هسته ایه!

اما چی میخوام بگم! :

هر وقت آنتی ویرووس ها یا هر نرم افزار دیگه ای به نحوی برنامه نویسی بشن که بتونن از تمام هسته های پردازنده به بهترین نحو ممکن استفاده کنن هم سرعت اسکن به مراتب بالاتر میره و زمان اسکن پایین تر میاد هم اثری از کند شدن سیستم بخاطر بالا رفتن Cpu usage نخواهد بود!!

اینم یه دیاگرام برای درک بهتر قضیه!

hfs0m5vxaouwya6hl8sn.png

لینک به دیدگاه
نظرتون در مورد sophos چیه کسی اطلاعاتی ازش داره؟

انتی ویروسه

اینم همون ویروسیه که تو یکی از سیستمهای ما هستش

اسمشم sophos هست

دی:

8aqefbr51l96pimabg7o.jpg

لینک به دیدگاه
اینم همون ویروسیه که تو یکی از سیستمهای ما هستش

اسمشم sophos هست

دی:

8aqefbr51l96pimabg7o.jpg

sophos_av_cf.jpg

Sophos Antivirus نام يكي ديگر از

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
هاي قدرتمند و مطرح دنياي كامپيوتر است كه از طرف کمپانی معروف انگليسي بنام، Sophos ارائه شده است، اين ويروس كش از قدرت و سرعت بالا و قابل توجهي در شناسایی و حذف انواع ويروس ها برخوردار بوده و محافظ خوبي براي كامپيوتر شما بشمار ميرود.

Sophos Antivirus تا به حال جوايز بسياري از شرکت های برتر نرم افزاری دريافت نموده است، اين ضد ويروس قادر است از

شما در مقابل انواع ویروسها، تروجان ها، جاسوس ها و کرم هاي مخرب، محافظت به عمل آورده و از آلوده شدن سيستم شما پيشگيري نمايد.

اين برنامه از انعطاف پذیری بسيار خوبي جهت اسکن هاي كنترل شده و زمانبندی شده برخوردار بوده و حتي قادر است سیستم های یک شبکه را از طریق کامپیوتر سرور آپدیت نموده و شما را در مقابل آخرین تهدید ها بیمه کند.

از ديگر قابليت هاي كليدي اين

توانایی بالای آن در زمینه ی یافتن و نابودی کرمها ميباشد، به عنوان مثال کرم Jeefo که با ورود به سیستم تمامی فایلهای اجرایی را به خود آلوده می سازد و سرعت سیستم را تا حد قابل توجهی پایین می آورد و فعالیت برخی فایلهای اصلی ویندوز را مختل می سازد، به سادگي توسط Sophos كشف شده و حذف ميگردد.

نسخه جدید این آنتی ویروس قابلیت نصب بر روی

را دارا میباشد. همچنین دیوار آتش (Firewall) مخصوص این این آنتی ویروس نیز ارائه شده است که با نصب این دو نرم افزار در کنار هم علاوه بر محافظت در مقابل ویروس ها از نفوذ هکرها به سیستم خود و فعالیت نرم افزارهای جاسوسی جلوگیری کنید.

download.gif

download.gif

home.gif

undo.gif

لینک به دیدگاه

مرسی امین جان

ولی من اصلا تا حالا باهاش کارنکردم واین فایلی هم که عکسشو گذاشتم به عنوان ویروس پاک میکنه

سورسشم وجود نداره چون همچین انتی ویروسی رو ندیده بودم قبلا!

برا همین درجواب سارا گفتم ویروسه

بازم ممنون:icon_gol:

لینک به دیدگاه
مرسی امین جان

ولی من اصلا تا حالا باهاش کارنکردم واین فایلی هم که عکسشو گذاشتم به عنوان ویروس پاک میکنه

سورسشم وجود نداره چون همچین انتی ویروسی رو ندیده بودم قبلا!

برا همین درجواب سارا گفتم ویروسه

بازم ممنون:icon_gol:

این آنتی ویروس برای سیستمای مک بیشتر به کار میره

خب ویروسها شیوه های مختلف دارن برای نفوذ

یکیش اینه که خودشون رو جای کس دیگه جا بزنن

این مدل شمام خودشو آنتی ویروس جا زده :ws3:

خیلی مارمولک بوده

و به این عمل کرده

امنترین جا نزدیکترین جا به دشمنه :smiley (18):

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...

لینک دانلود انتی ویروس

ای وی جی

AVG آنتی ویروس رایگان نسخه قابل اعتماد و حفاظت ضد جاسوسی آنتی ویروس برای ویندوز برای دانلود رایگان در دسترس است. علاوه بر این ، جدید شامل LinkScanner ® فعال گشت و گذار سپر چک صفحات وب را برای تهدید تنها در آن زمان است که مسائل -- هنگامی که شما روی این لینک کلیک کنید.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...