رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

127 ساعت!

فیلمی در ستایش زندگی جمعی!

این فیلم رو ببنید تا بفهمید شرایط از این بدتر هم میشه! دی:

و

2012

یکی از مزخرفترین فیلمهایی که تا الان دیدم.

عه چه جالب منم دیشب 127 دیدم اعصابم خورد شد دیوانه واسه چی میخواس زنده بمونه :viannen_38:

لینک به دیدگاه

the A.team

خیلی باحاله ، حتما ببینید ....

یه گروه 4 نفره از رنجرها به یه عملیات اعزام میشن ..بعد از اتمام عملیات ورق برمیگرده و اونا متهم میشن .... و سردسته شون به اعدام محکوم میشه و اون سه تای دیگه هرکدوم یه گوشه ای حبس میشن .... ولی فرار میکنن و ادامه ش میشه تلاش برای اثبات بی گناهی ...

لینک به دیدگاه

ندیدن شیطان ....

میگفتن ترسناکه ، ساعت 2 شب نشستم ببینم اما اصلا ترس نداشت .... در مورد یه آدمی بود که یه جورایی خوشش میومد آدما رو بکشه و علاقه زیادی به چشم داشت .... هر کی رو که میکشت چشماشو درمیاورد و نگه میداشت ....

تو یه صحنه که داشت چشم خانمه رو درمیاورد خیلی باحال بود حتی صدای پاره شدن عصبهای چشمی رو هم میتونی بشنوی

ترسناک نبود

من یه فیلم واقعا ترسناک میخوام .... کسی سراغ نداره ؟

لینک به دیدگاه

فیلمای چرتو پرت زیادی دیدم که هیچ کدومش ارزش دیدنو ندارن ولی اخرین فیلمی که خیلی با ارزش بود همین ماه پیش یا همون پارسال:دی بود که دیدمش:

پدرخوانده1

خیلی خیلی قشنگ بود و من عاشق مارلن براندو و آل پاچینو شدم :دی

فیلم درباره یه خونواده مافیایی ست که ......بقیشو خودتون ببینین :دی

به نظرم همه ی صحنه هاش جالب بود بخصوص اون صحنه ای که یکی به حرف پدرخوانده یا همون دون کورلونه گوش نمیده و فردا صبح که بلند میشه میبینه تختش و دستش پراز خونه و پتو رو میزنه کنار و سر بریده اسب مورد علاقشو میبینه و این بود مجازات گوش نکردن به حرف پدرخوانده :دی

و قشنگ ترین صحنه اش، صحنه ای بود که پدرخوانده داره با نوه اش(پسر مایکل)بازی میکنه و یهویی به علت سکته قلبی میمیره:ws44:...من خیلی تحت تاثیر قرار گرفتم

در کل خیلی فیلم قشنگو جالبیه و خیلیم قشنگ بازی کردن ،حتما ببینینش!

2504125224813184202471512101451729519323349.jpg

لینک به دیدگاه
اه چه جالب

200px-Benjamin_Button_poster.jpg

دیشب بالاخره بعد از چندین وچندتلاش ناموفق تونستم این فیلم رو تا اخرش تماشا کنم وواقعا فیلم باارزش وپرمفهومی بود

حکایت جالب ومتفاوتی از سیر زندگی ادما

دوتا اپیزودش واقعا معرکه بود

یکی اون افتتاح ساعت توسط ساعت ساز کور که عقربه هاش برعکس میچرخید واون یکی جون دادن بنجامین باتن تو بغل همسرش درحالیکه یه بچه بغلی شده بود

بقول اون دیالوگش ما هممون تو پوشک به دنیا میاییم وتو پوشک از دنیا میریم

حکایت عجیب بنجامین باتن با بازی عالی براد پیت را ازدست ندهید

بشتابید بشتابید

روزنامه...نه فیلم باحال!

خیلی خیلی فیلم قشنگی بود من اخرش گریه کردم بخصوص اون صحنه اخرش که پسره تو اغوش همسرش میمیره با اون صحنه ای که همسر و دخترشو ترک میکنه بخاطر اینکه داره جوون تر میشه !!!

الانم خیلی دوس دارم دوباره ببینمش

من اینو کاملشو دیدم خیلی خوشم اومد و دوس داشتم دوباره ببینمش که نوروز 89 تلویزیون نشونش داد و من نشستم نگاهش کردم و دیدم اونایی که چیزیم نداشت سانسوریدن و منم دیگه نگاش نکردم:viannen_38:

لینک به دیدگاه
اما فیلم اپارتمان محصول سال 1960

داستان جالب مردی که با دادن کلید اپارتمانش به روسای خود محل عیش ونوش وکثافت کاری انهارا فراهم میکند وبا این ترفند ارتقای شغلی میگیرد ولی بقول مریم true love خودش را درکشاکش این ماجراها پیدا میکند واشتراک این شخص با رییس کارگزینی واختلافاتی که بعدا رخ میدهد ماجراهای تازه وسرگرم کننده ای را به دنبال دارد

تماشای این ملودرام عاشقانه برای پرکردن اوقات فراغت شما توصیه میشود!

فیلم بصورت سیاه وسفید است...

A man tries to rise in his company by letting its executives use his apartment for trysts, but complications and a romance of his own ensue.

Director:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

Writers:

,

Stars:

,
and

اینم خیلی فیلم جالبی بود من خوشم اومد و پیشنهاد میکنم اونایی که ندیدن ببینن:smiley (18):

من وقتی این فیلمو میدیدم و کارای پسرِ رو میدیدم یاد خود میوفتادم اخه منم مثِ اون نمیتونم بگم نه!:hanghead:

لینک به دیدگاه

فیلم sin city

موضوعش نمیدونم جالب بود یا نه!!!

ولی سه تا راوی داشت و داستان از دیدگاه هر سه تعریف میشد و هم سیاه سفیده فقط اون چیزای کلیدی رو رنگی نشون میدادن مثلا یارو بدنش پر از خونه و فقط اون خون رو قرمز رنگ نشون میدادن و بقیه سیاه سفید! این دو تا چیزی که گفتم واسم خیلی جالب بود

در کل فیلم بدی نبود

لینک به دیدگاه

کلا اخراجی ها فیلم مزخرفیه... هم 1 هم 2 هم 3 که خداروشکر هنوز ندیدم و وقت هم نمیذارم ببینم.

kings speech که بیشتر بر پایه دیالوگ گویی و حرف زدنه زیاد حال نکردم... ولی امشب یه فیلم برادرم بهم داد:

Kiss me stupid .... شگفت انگیز بود.... خیلی خیلی پسندیدم.... پیشنهاد میکنم ببینید... خانوادگیه...

لینک به دیدگاه

apocalypto نوشته ی : mel gibson و فرهاد صفی نیا

کارگردان : mel gibson

تهیه کننده : فرهاد صفی نیا

موضوع : زندگی سرخپوستی- مقابله با طبیعت - انرزی های درونی انسان - اکشن

تکیه کلام نقش اول داستان : I AM JAGUAR PAW !

درجه کیفی : A

ترسناکه !!!!!:w000:

لینک به دیدگاه

آخرین فیلمایی ک دیدم 127 ساعت و despicableme بود

127 ساعت : فیلمیه ک واقعا ارزش چن بار دیدنو داره ... از هر تلاشی واسه زنده موندن دریغ نمیکنه حتی تحمل درد زیاد در کل فیلمه خوبیه امید ب زندگی زیاد میشه

despicable me کارتن فوق العاده ایه تو هر رنج سنی باشین از دیدنش لذت میبرین :ws3:

لینک به دیدگاه
فیلم sin city

موضوعش نمیدونم جالب بود یا نه!!!

ولی سه تا راوی داشت و داستان از دیدگاه هر سه تعریف میشد و هم سیاه سفیده فقط اون چیزای کلیدی رو رنگی نشون میدادن مثلا یارو بدنش پر از خونه و فقط اون خون رو قرمز رنگ نشون میدادن و بقیه سیاه سفید! این دو تا چیزی که گفتم واسم خیلی جالب بود

در کل فیلم بدی نبود

این فیلمو من دیدم

فاجعه ترین و مزخرف ترین فیلمی بود که دیدم !

به نظرم خیلی مزخرف بود و اصلا معلوم نمیشد چی به چیه !

جسیکا آلبا بازی کرده بود اگر اشتباه نکنم ...... وقتی دیدم فلیمو واقعا شک کردم این همون جسیکا آلبائه !

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...