رفتن به مطلب

اولین تجربه خرید نون من و نهی از شوهر!

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 50
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اینجا یک سری شبهاتی برای آدم پیش میاد که برای جلوگیری از گمراهی جوانان باید جواب داده بشه:

مثل اینکه با عرض معذرت! یعنی دیگه اینقد نونوایی ندیدید و اینقدر آماتور بودید که ملت هم فهمیدن!

خوش به حالتون! من میگم همون شوهر نکنید چون ممکنه مجبور بشید برید نونوایی اصلا نمی صرفه

اون خانم ها تو کلاسه "خاله خانباجی" قرار میگرفتن؟ چند سیلندر و چند اسب بخار بودن؟ یعنی خیلی قوی و هیکلی بودن؟

جلوی مردا این توصیه هارو کردن و شماهم اون جوابارو دادی؟:167:

واقعا با اجازه بزرگترا رو گفتی؟:ws46:

بعد از این جریان کسی نگفت قربان چشمهای مهربانتان بروم؟:ws3:

===========================================================

پی نوشت: نون فانتزی هم خیلی برا باز شدن بخت جواب میده:ws3:

لینک به دیدگاه

اینجا یک سری شبهاتی برای آدم پیش میاد که برای جلوگیری از گمراهی جوانان باید جواب داده بشه:

مثل اینکه با عرض معذرت! یعنی دیگه اینقد نونوایی ندیدید و اینقدر آماتور بودید که ملت هم فهمیدن!

خوش به حالتون! من میگم همون شوهر نکنید چون ممکنه مجبور بشید برید نونوایی اصلا نمی صرفه

اون خانم ها تو کلاسه "خاله خانباجی" قرار میگرفتن؟ چند سیلندر و چند اسب بخار بودن؟ یعنی خیلی قوی و هیکلی بودن؟

جلوی مردا این توصیه هارو کردن و شماهم اون جوابارو دادی؟:167:

واقعا با اجازه بزرگترا رو گفتی؟:ws46:

بعد از این جریان کسی نگفت قربان چشمهای مهربانتان بروم؟:ws3:

===========================================================

پی نوشت: نون فانتزی هم خیلی برا باز شدن بخت جواب میده:ws3:

الو ستاد پاسخگویی به شبهات صف نونوایی - بفرمایید:ws3:

-نه خیر اولش نفهمیدن بنده مثل بقیه ملت تو صف ایستاده بودم بعدا خانومی اومد ازم سوالی کرد که من جوابشو نمی دونستم ( مگه صف یه نفری هم میشه:ws52::ws52::ws52::ws52:؟؟؟؟؟)

-اصلا به خاطر همین شوهر نکردم :mornincoffee::mornincoffee::mornincoffee::mornincoffee:

-اون خانوما درحد دیپلم به بالا بودن ولی از بعداز حوادث خرداد 88 level شون رفت بالا الان خودشون بالقوه یه اغتشاشگرن و عضو افتخاری کمپین یه میلیون امضا البته امضاهاشون فعلا نامرییه:Ghelyon::Ghelyon::Ghelyon:

- دقیقا جلوی مردا اینارو پرسیدن و توصیه کردن دقیقا - شک نکن - مدرکشم موجوده:ws43::ws43::ws43:

- با اجازه بزرگترا گفتن مگه عیبه:w58: اگه عیبه پس چرا تو فیلما و سریالا همش با اجازه بزرگترا رو میگن؟:banel_smiley_4::banel_smiley_4::banel_smiley_4:

- عرض کردم هیچ استادی زاده نشده به بنده بگوید "قربون چشای مهربونت برم "

درجا سوکسش می کنم :smiley (18)::smiley (18)::smiley (18)::smiley (18):

این قضیه ماجرایی دارد درحد یه تاپیک که به زودی پخش خواهد شد

coming soon:ws3:

لینک به دیدگاه

ایشششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش :viannen_38:

لینک به دیدگاه
ایشششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششششش :viannen_38:

دکمه A کیبردت سوخت:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...