رفتن به مطلب

** دفتر مدیریت تالار مهندسی کشاورزی **

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 489
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اگه میشه این تاپیک رو پاک کنید. عذرخواهی میکنم.. اگه تکراری نوشتم. چون.. من به اسم جدید اشنایی نداشتم.زنگ تفریح ... گپ و گفت های خودمونی! :icon_gol:

آره دیدم انجام شد:w16:

لینک به دیدگاه

مدیران عزیز

لطفا این تاپیک ها رو انتقال بدید !!

[h=3]مضرات نوشابه گازدار ==انتقال به=> تكنولوژي نوشيدني ها[/h]

[h=3]003 امان از چاقوی ک ==انتقال به=> اخبار و دانستني هاي صنايع غذايي[/h]

لینک به دیدگاه
مدیران عزیز

لطفا این تاپیک ها رو انتقال بدید !!

مضرات نوشابه گازدار ==انتقال به=> تكنولوژي نوشيدني ها

003 امان از چاقوی ک ==انتقال به=> اخبار و دانستني هاي صنايع غذايي

انتقال و ادغام داده شد

لینک به دیدگاه

ببخشید من انقدر نظر میدم. من برای پیشرفت تالار... این نظرات و پیشنهادات رو میدم.. تا کامل وجامع باشه. البته خیلی.. باید بهش رسیدگی کرد.. تا کامل بشه... من یه نظر دارم. بخش باغبانی و گیاهان دارویی رو من. تاپیک مهمشو زدم.. به همین منوال.. در بخشهای دیگه هم. باید اجرا بشه. هم نظم پیدا کنه. و هم.. یه ارشیوی از سوالات و درخواستهای .. هر رشته قرار بگیره.... .. لطفا مدیر محترم در بخشهای مختلف این تالار.. یه سوالات و درخواست های .هر رشته رو در همون بخش قرار بدن... اگر براتون مشکلی نباشه.. من اینکاررو میکنم.. چون دوبخش رو قرار دادم.. گفتم شاید .. باید مدیریت.. انجام بده.. و این اجازه رو به خودم ندادم.. که این تاپیک ها رو بزنم...با زم متشکرم..

لینک به دیدگاه

ببخشید من یه سوال دارم.. البته ببخشید اینجا مطرح میکنم. و نمیدونم که این مشکل رو فقط من دارم. یا دوستان هم همینطور هستند.. من ابزارم کار نمیکنه.. رنگ فونت/// درشت و کوچکی/ فقط شکلکش خوب کار میکنه...ایا اینطوره؟برای شماهم..:hanghead:

لینک به دیدگاه
ببخشید من یه سوال دارم.. البته ببخشید اینجا مطرح میکنم. و نمیدونم که این مشکل رو فقط من دارم. یا دوستان هم همینطور هستند.. من ابزارم کار نمیکنه.. رنگ فونت/// درشت و کوچکی/ فقط شکلکش خوب کار میکنه...ایا اینطوره؟برای شماهم..:hanghead:

ممنون سلامت جان از پيشنهادات خوبت و توجهي ك به تالار كشاورزي داري:icon_gol:

مدير قاسم اينجارو درياب:w02:

مرورگرت رو عوض كن يا كش رو خالي كن.از اون بايد باشه.وگرنه فونت شكلك و...همگي كار ميكنن:w16:

لینک به دیدگاه
ممنون سلامت جان از پيشنهادات خوبت و توجهي ك به تالار كشاورزي داري:icon_gol:

مدير قاسم اينجارو درياب:w02:

مرورگرت رو عوض كن يا كش رو خالي كن.از اون بايد باشه.وگرنه فونت شكلك و...همگي كار ميكنن:w16:

خواهش میکنم.... اون موقع کش چیه؟
لینک به دیدگاه
ببخشید من انقدر نظر میدم. من برای پیشرفت تالار... این نظرات و پیشنهادات رو میدم.. تا کامل وجامع باشه. البته خیلی.. باید بهش رسیدگی کرد.. تا کامل بشه... من یه نظر دارم. بخش باغبانی و گیاهان دارویی رو من. تاپیک مهمشو زدم.. به همین منوال.. در بخشهای دیگه هم. باید اجرا بشه. هم نظم پیدا کنه. و هم.. یه ارشیوی از سوالات و درخواستهای .. هر رشته قرار بگیره.... .. لطفا مدیر محترم در بخشهای مختلف این تالار.. یه سوالات و درخواست های .هر رشته رو در همون بخش قرار بدن... اگر براتون مشکلی نباشه.. من اینکاررو میکنم.. چون دوبخش رو قرار دادم.. گفتم شاید .. باید مدیریت.. انجام بده.. و این اجازه رو به خودم ندادم.. که این تاپیک ها رو بزنم...با زم متشکرم..

سلام

اول تشکر کنم مسابقات خوبی گذاشتی مرسی:icon_gol: نیازه که امتیازم به برنده هاش بدیم یا نه؟:ws38:

تا الان یه تاپیک مشکلات و سوالات کشاورزی بوده و همه موضوعات کشاورزی در هم بیان شده و تفکیک این ها بسیار زمانبره ولی از این به بعد میشه تاپیک های جداگونه ایجاد کرد و دوتاشو شما ایجاد کردین و تاپیک منابع طبیعی تا حدودی من میتونم پوشش بدم و خاک رو الهه و البته حمیدم که استاده و کلینیک گیاه پزشکی داره و صنایه غذایی هم دوتا فعال داریم و میگم تاپیک ایجاد کنن:w16:

خواهش میکنم.... اون موقع کش چیه؟

حافظه موقت مرورگره که ممکنه پایین باشه و چندوقت یکبار نیاز به پاک کردن داره! نوع مرورگرم تاثیر داره و موزیلافایر فاکس یا گوگل کروم آپدیت بسیار سریع و خوبه و یکی رو دانلود و نصب کنید:w16:

لینک به دیدگاه
سلام

اول تشکر کنم مسابقات خوبی گذاشتی مرسی:icon_gol: نیازه که امتیازم به برنده هاش بدیم یا نه؟:ws38:

تا الان یه تاپیک مشکلات و سوالات کشاورزی بوده و همه موضوعات کشاورزی در هم بیان شده و تفکیک این ها بسیار زمانبره ولی از این به بعد میشه تاپیک های جداگونه ایجاد کرد و دوتاشو شما ایجاد کردین و تاپیک منابع طبیعی تا حدودی من میتونم پوشش بدم و خاک رو الهه و البته حمیدم که استاده و کلینیک گیاه پزشکی داره و صنایه غذایی هم دوتا فعال داریم و میگم تاپیک ایجاد کنن:w16:

حافظه موقت مرورگره که ممکنه پایین باشه و چندوقت یکبار نیاز به پاک کردن داره! نوع مرورگرم تاثیر داره و موزیلافایر فاکس یا گوگل کروم آپدیت بسیار سریع و خوبه و یکی رو دانلود و نصب کنید:w16:

سلام ممنونم.. ایشالله. مشکلی نیست من به همه قسمتها با اجازتون رسیدگی میکنم. که تالار نخوابه.نه مسابقاتی که گذاشتیم جایزه و امتیاز نداره.. بعد از 1ماه یا دوماه. بیشترین جواب دهنده .. سوالات.. یعنی برندهها معرفی میشن.. کسانی که فعالیتشون تو مسابقات زیاد بوده... و حتما برنده شدن... امتیاز میدیم.. امتیازامون از 100شروع میشه.. تا 10.. فعلا امتیازی داده نمیشه....:w16:

دوستان موفق باشید.. راستی اگه من احیانا نبودم.. بدونید.. فعالیتم به پایان نرسیده.. بیام جبران میکنم. شک نکنید.:a030:

لینک به دیدگاه

این تاپیک ها:

دانلود: دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد 92 باغبانی

دانلود باغبانی وهر چیزی در رابطه با باغبانی

دانلود فایل و فیلم آموزش ساخت باغ شیشه ای

آموزش: کاشت کرفس

آموزش: اصلاح گل آهار

انتقال داده بشن.. به اینجا:

کتابخانه مهندسی کشاورزی

لینک به دیدگاه

با سلام مجدد به مهنس زارع:

آقای زارع... ما چرا در تالارمون جداگونه درمورد کارشناسی و ارشد و دکترا. بخش نداریم....اگه این بخش ایجاد بشه.. خیلی مباحثی که پراکنده در بخشهای مختلف تالار قرار گرفته نظم پیدا میکنه. و دوستان و مهمانان و دیگر کاربران راحت تر میتونن مطالبشونو بدست بیارن و جمع اوری کنید و تعداد بازدید کننده و ثبتنامی افزایش پیدا میکنه....

و یه نظری دیگه ای که دارم. اینه که به جای سایر مباحث..... کتابخانه رو قرار بدید الان من دیدم.. کتابخانه .. مهم شده و به عنوان تاپیکه درصورتی که کتابخانه باید خودش یه بخش باشه..

که تصاویر/ اموزش/ دانلودها/ عکسهای کشاورزی که کاربرا میگیرن. / رو بتونن در اونجا قرار بدن..

و هرکدوم با موضوع خودش قرار میگیره. اینجوری بهترنیست...

البته با عذرخواهی که پا تو کفش مدیریت گذاشتم.. و این پیشنهادات رو دادم..:icon_gol:

لینک به دیدگاه
با سلام... به نظر من این دوتا بخش جایز نیست جدا از هم باشه.. به نظر من این بخش.. با کل باغبانی ادغام بشه...باغبانی عمومیانجمن: باغبانی

اینجوری که زیربخش باغبانی عمومی با خود بخش باغبانی ادغام بشه باعث پراکندگی زیاد مطالب در صفحه اصلی انجمن(بخش)باغبانی میشه و زیاد جلوه خوبی نداره!:w16:

لینک به دیدگاه
این تاپیک ها:

دانلود: دفترچه سوالات کنکور کارشناسی ارشد 92 باغبانی

دانلود فایل و فیلم آموزش ساخت باغ شیشه ای

آموزش: کاشت کرفس

آموزش: اصلاح گل آهار

انتقال داده بشن.. به اینجا:

کتابخانه مهندسی کشاورزی

لطفا با لینک قرار بدین :w16:

لینک به دیدگاه
با سلام مجدد به مهنس زارع:

آقای زارع... ما چرا در تالارمون جداگونه درمورد کارشناسی و ارشد و دکترا. بخش نداریم....اگه این بخش ایجاد بشه.. خیلی مباحثی که پراکنده در بخشهای مختلف تالار قرار گرفته نظم پیدا میکنه. و دوستان و مهمانان و دیگر کاربران راحت تر میتونن مطالبشونو بدست بیارن و جمع اوری کنید و تعداد بازدید کننده و ثبتنامی افزایش پیدا میکنه....

و یه نظری دیگه ای که دارم. اینه که به جای سایر مباحث..... کتابخانه رو قرار بدید الان من دیدم.. کتابخانه .. مهم شده و به عنوان تاپیکه درصورتی که کتابخانه باید خودش یه بخش باشه..

که تصاویر/ اموزش/ دانلودها/ عکسهای کشاورزی که کاربرا میگیرن. / رو بتونن در اونجا قرار بدن..

و هرکدوم با موضوع خودش قرار میگیره. اینجوری بهترنیست...

البته با عذرخواهی که پا تو کفش مدیریت گذاشتم.. و این پیشنهادات رو دادم..:icon_gol:

باشه من میگم دو بخش کتابخانه کشاورزی و تحصیلات تکمیلی ایجاد بشه ولی در هر رشته ای اکثرا بخش تحصیلات تکمیلی هستش و بهتره مطالب هر رشته اونجاها قرار بگیره:w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...