رفتن به مطلب

گفتگو کاربران unigraphics NX

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان

این عید خجسته را به همه تبریک میگم امید وارم سال خوبی داشته باشید

در جواب به این دوست عذیز باید بگم که این error مربوط میشه به license

چون خود من خیلی با این نرم افزار کلنجار رفتم تا فهمیدم .

اگر نرم افزار های دیگه که روی کامپیوتر نصب کردین دارای license باشند یا license انها فعال باشند دچار مشکل میشند.خود من solidworks /catia/و unigraphics را باهم تو کامپیوترم ریختم و دچار هیچ مشکلی هم نشدم.شاید یه نرم افزار رو کامپیوتر تان نصب کردید که اجازه نمیده license این نرم افزار قدرتمند فعال بشه.در ظمن ورژن های قبلیش در 64bit/ 32bit هم به راحتی اجرا میشود

یه روش دیگه که امکانش هست این مشکل پیش بیاد طریقه نصب license است.

حجم ورژن nx7 قبل از نصب چقدره؟

احتماش هست که روش نصب ورژن جدید unigraphics با قبلی ها فرق کنه .ببینیم خدا چی میخواد شاید فرق نداشته باشه.

نکته قبل از نصب نرم افزار شما باید license را اول از همه نصب کنید.

روش نصب license

1 فایل license را از داخل خود نرم افزار کپی کرده و در دکستاب ذخیره میکنیم .

2 فایل ذخیره شده را با notepad باز میکنیم .

3 بجای this_host باید نام کامپیوتر خودتان را وارد کنید.به طور مثال:

الف) SERVER this_host ID=20080618 28000

ب) SERVER alireza-ccea06 ID=20080618 28000

4 فایل را save کنید

برنامه نصب license را باز کنید .

این نکته را هم بگم که در هر درایوی که license را نصب میکنید خود نرم افزار را هم در همان درایو نصب کنید

ادامه مبحث

5 در یک جای از شما میخواهد که فایل license را انتخاب کنید.

همان فایلی را که درست کردید را انتخاب کنید

سپس بعد از نصب license خود نرم افزار را نصب کنید.

نکته مهم بعد از تعین کردن محل نصب نرم افزار به جایی میرسید که نوشته license server که باید به طور خودکار خودش نام کامپیوتر شما را بشناسد.به طور مثال:

28000@alireza-ccea06

سپس ادامه نصب را انجام دهید.

حالا اینجاش مهم است بعد از نصب چون این فایل crack نداره ولی یک چیز مهمتر داره که حتما اقا امید شما این کار را انجام ندادید.

اینجا دیگه نوبت شماست .شرمنده چون من نمیدونم که محتویات داخلش چی هست.

شما داخل خود dvd این نرم افزار بشوید و بمن بگید که چه چیزایی داخل این ورژن جدید هست بعد به شما میگم که کدام فایل را کپی کنید و در همان محلی که نرم افزار را نصب کردید بریزید.

با تشکر امید وارم که تونسته باشم کمکی کرده باشم.

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 49
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

اقا امید اونجایی که شما گفتید به یک جایی رسیدی که نمیدونی باید چه کار کنی.

باید بگم که خودش گفته یا اسم کامپیوتر خودت را بعد از @28000 بذار یا اینکه همان لیسنسی را که قبلا درست کردید را از browse انتخاب کنید.

یه سوال دیگه تو این ورژن جدید مثل ورژن های قبلی install licence nx دارد یا نه:ws52: ؟

حالا وقت را تلف نکنیم .

برای این کار محل نصب نرم افزار خیلی مهم است

محتویات داخل dvd این ورژن را به خوبی بگردید و اگر پوشه ای به اسم ugs ان را باز کنید اگر داخل ان پوشه ای به اسم nx7 پیدا کردیید انرا کپی کنید و طبق این عمل کنید

D:\Program Files\UGS\NX7

مطمئن شوید که درست این کار را انجام داده باشید.

امید وارم درست شده باشد.

اگه درست نشد شما تمام محتویاتشو بگید خیلی راحتر میتونم کمک کنم.

لینک به دیدگاه

سلام دوست

طبق فايل راهنما كه در dvd بود انجام دادم حال محتويات dvd كه در واقعه همان كرك برنامه است را ضميمه كردم حال از شما سوال دارم

آيا امكان داره كه كارت شبكه در كامپيوتر باشه بايد host id كارت شبكه داد يا نه براي اين برنامه بايد شبكه مجازي ساخت در صورت امكان راهنمايي كنيد با تشكر از شما

1270069622.jpg

1270004592.jpg

1270037353.jpg

لینک به دیدگاه

سلام به همه

افرین به اقا امید

حالا باید از داخل dvd وارد magnitud بشوید بعد program files را باز کنید و بعد nx7 را کپی کنید سپس وارد ان درایوی شوید که نرم افزار را ریختید سپس past to all کنید.به طور مثال:

D:\Program Files\UGS\NX 7

مطمئن شوید که درست انجام دادید.

در مورد کارت شبکه باید بگم که این نرم افزار چه کارت شبکه داشته باشید چه نداشته باشید کار میکند ولی پیشنهاد میکنم که اگر کارت شبکه ندارید. بهتر است کارت شبکه مجازی درست نکنید.

اگر باز درست نشد از license خود نرم افزار هم یک عکس بذارید.

lunch برنامه را باز کنید و از ان هم یک عکس بزارید تا ببینم چه چیزای برای نصب دارد .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز

شما گفتي بدون كارت شبكه يا شبكه مجازي برنامه نصب ميشه اگر لطف كنيد بيشتر توضيح بدين ممنون ميشم در ضمن فايل تصوير فايل license را ضميمه كردم

1270152242.jpg

1270141806.jpg

لینک به دیدگاه

سلام دوباره

وقتی شما کارت شبکه دارید نیازی نیست که دیگه کارت شبکه مجازی بسازید تا انجای که من میدونم افرادی باید کارت شبکه مجازی بسازند که کارت شبکه برای کامپیوترشان نخریده باشند .

چه کارت شبکه داشته باشید چه نداشته باشید برای این نرم افزار فرقی نمی کند.در هر صورت اجرا میشود من چون خودم باسه بعضی از دوستام که کامپیوترشان چه کارت شبکه داشتن یا نداشتن نرم افزار را نصب کردم

الان نمی دونم دوست عذیز باز هم ارور داده مگه؟

:ws52:

من تو سرویس پک 3 هم این نرم افزار را نصب کردم تو ویندوز 7 هم همینطور

در مورد license منظورم این بود که فایل اصلی license را با note pad باز کن و یک عکس ازش بذار همینطور از license که خودتان درست کردید یه عکس بذارید تا ببینم چه تغیراتی توش دادید.

لینک به دیدگاه

شما باید فقط به جای this_host نام کامپیوتر خودتان را جایگزین کنید العان دارم میبینم که شما اصلا نام کامپیوتر خودتان را با THIS-HOSTجایگزین نکردید بهد 28000 را هم پاک کردید و به جاش یه چیز دیگخه گذاشتید که اشتباه است شما باید فقط THIS-HOST را با نام کامپیوتر خودتان عوض کنید.همین:icon_redface:

بعد LICENSE را از CONTROLL PANEL کاملا پاک کنید و

دباره نصب LICENSE را انجام بدبد با این تفاوت که LICENSE جدیدی را که درست کردید انتخاب کنبد که حتما درست میشه

انتشارات عابد مهندس نیما جمشیدی

ناشر کتاب های فنی مهندسی هستن

شما ساکن کجا هستید؟

لینک به دیدگاه

سلام عزيز دوست

من خوبم

در پست هاي قبلي صفحه ي اول setup برنامه را مشاهده كردين كه در صفحه ي مربوطه install license server را setup كنيد از شما در قسمت browser از شما فايل nx.lic را ميخواهد و بعد خود برنامه يك فايل ديگه اي مي سازد بنام ugs3.lic كه تصوير فايلي كه ساخته را ضميمه كردم

من در تهران زندگي مي كنم با تشكر از شما

1270164299.jpg

لینک به دیدگاه

سلام و خسته نباشید به همه دوستان

اقا امید یک سوال از تون میپرسم تمام اون کارای که گفتم برای ساخت license انجام دادید؟

بعد از انجام دادن ان یک license دیگه به نام ugs3 داد خوب حالا برنامه را باز کن ببین باز ارور میده؟

یه سوال دیگه موقعه نصب خود نرم افزار اونجای که شما گفتید نمی دونید باید چه کار کنید بعد از 28000 شما چه چیزی نوشتید؟

اگر تمام ان کارای را که گفتم بدون کم وکاستی انجام داده باشید باید درست شده باشه

:ws52:

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزيز

فكر كنم 8 پارت 200 mg بايتي بود

ولي تمام كارها را انجام دادم ولي نمي دانم كجاي كارم اشتباه است چون دستگاه من كارت شبكه داره حال از شما سوال داشتم آيا همان كارهايي كه براي كارت شبكه مجازي انجام داديم فرقي با كارت شبكه دارد يا نه ؟

سوال دوم از شما اينه كه براي ويندوز خودم يك user تعريف كردم و تمام دسترسي هاي ويندوز را به user خودم دادم كه مي توانم در user خودم برنامه اي را نصب يا پاك كنم يا غيره ... آيا admini بايد باشم تا برنامه درست نصب بشه يا نه ؟

در ضمن من در تهران زندگي مي كنم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...